Domine

• Etolin

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• piotr120581 napisał(a):

Gratulacje pomysłu i wykonania:) z kąd wy tylu graczy wzięliście?:)

Dziękuję w imieniu całej gildii . :) pomysłem świecili wszyscy, ja natomiast je dopieściłam i przelałam w postać filmu z mojej wyobraźni :). Gildia jest bardzo aktywna, także bez zdziwienia że nas jest tak wielu :D

mamnasellgi napisał(a):

Obejrzałem 8 prezentacji i jak narazie najlepszy filmik, nie wiem ile pkt za to jest max, ale tamtym 7 bym nie dał nawet 2pkt :D No, ale pozostało jeszcze 70 prezentacji do obejrzenia, a na yt nie ma;p

Dzięuję za tak dobrą opinię ! cieszę się bardzo :) , odnośnie reszty prezentacji pewnie są na prywatnych.

To dla mnie jak i dla reszty ważne że pojawiły się tak pozytywne komentarze. Dużo pracy, dobry efekt = samo zadowolenie ! :)
    • forsyth. napisał(a):

piotr120581 napisał(a):

z kąd wy tylu graczy wzięliście?
      Wiadome, zbieranina kilku gildii :D

Forsyth skarbie, zapewniam Cię że tylko i wyłącznie gildia brała udział w nagraniu.Nicki nie zostały pokazane ze względu na estetykę pracy ( zauważ że w motywie apokalipsy stoi kilka, czasami nawet dziesiątka osób ustawiona symetrycznie. nicków nie byłoby widać + straciłoby to na uroku. ) :)

mamnasellgi napisał(a):

Oni chociaż mieli pomysł, fabułę i głos, a nie podbieganie i odpalanie skilli, bo za takie coś to max 1 pkt był dawał, gdybym oceniał. To wymagało pracy i pomysłowośći, a odpalanie skilli to robi się w 30min. :)

U nas owszem są skille przy motywie aniołów, jednak samo układanie symetryczne osób i nagranie tego w miarę równo zajęło baaardzo dużo czasu. Do tego dochodzi nagranie głosu (akurat byłam przeziębiona co niestety słychać), wymyślenie konceptu, spójne połączenie wszystkich motywów.. Żeby Cię przyjacielu nie skłamać zabraliśmy się za to w poniedziałek ( zebranie pomysłów, określenie formy <tu staraliśmy się dobitnie wykorzystać wszystko> wstępne ustalenia soundtracku) , a skończyłam renderować w piątek około godziny 19. :)

JEDYNA01 napisał(a):

prezentacja bardzo dobra i fajna

postID=11416638#post11416638">1LOMBARD1 napisał(a):

Muszę przyznać że tak dobrej prezentacji dawno nie widziałem :) A po drugie masz śliczny głos :tak:

Dziękuję w imieniu swoim i gildii podwójnie ! :love:
    • Bathsheb napisał(a):

Forsyth skarbie, zapewniam Cię że tylko i wyłącznie gildia brała udział w nagraniu.Nicki nie zostały pokazane ze względu na estetykę pracy ( zauważ że w motywie apokalipsy stoi kilka, czasami nawet dziesiątka osób ustawiona symetrycznie. nicków nie byłoby widać + straciłoby to na uroku. )
      Ja nie odnosiłem się do samego filmiku tylko do ogółu, wszystkich członków którzy tam doszli ostatnimi czasy. Stąd ta (niestety ale...) ilość graczy. O jakości nie ma co pisać :D
    • Mam wrażenie że zazdrościsz Forsyth - tego że ludzie z własnej nieprzymuszonej woli dołączają do tej gildii... Czy byli w innych gildiach - my tego nie badamy , nie interesuje nas co mieli w przeszłości i co robili w przeszłości. A co do jakości to cięzko opisać - masz na myśli jakość w jakim sensie ? Eq? Teraz liczy się IS i dobrze zdajesz z tego sprawę Forsyth , większość ludzi w naszej gildii nie mają ochoty wydawać kupy kasy i czasu na jakieś pixelowe eq a potem podniecać sie jak to wielki napakowany kox z alchemia, petem , kostiumem ubija drugiego...Oni olewają zadymy i spiny z wami i pod dt, grota czy nawet na forum - dla nich liczy się zabawa .
      Charakter jako wyznacznik jakości według Ciebie ? To wpadnij do naszego TS , poczujesz inny klimat z zachowaniem oczywiście kultury i szacunku wobec drugiego człowieka - tak i my będziemy odnosić z szacunkiem i kulturą do rozmówcy . Więc nie wiem o jakiej jakości piszesz , a co do ilości to po to gra dała tyle miejsc w gildii to dlaczego by nie wykorzystać ? ;) Pozdrawiam
    • mamnasellgi napisał(a):

Oni chociaż mieli pomysł, fabułę i głos, a nie podbieganie i odpalanie skilli, bo za takie coś to max 1 pkt był dawał, gdybym oceniał. To wymagało pracy i pomysłowośći, a odpalanie skilli to robi się w 30min. :)

U nas owszem są skille przy motywie aniołów, jednak samo układanie symetryczne osób i nagranie tego w miarę równo zajęło baaardzo dużo czasu. Do tego dochodzi nagranie głosu (akurat byłam przeziębiona co niestety słychać), wymyślenie konceptu, spójne połączenie wszystkich motywów.. Żeby Cię przyjacielu nie skłamać zabraliśmy się za to w poniedziałek ( zebranie pomysłów, określenie formy <tu staraliśmy się dobitnie wykorzystać wszystko> wstępne ustalenia soundtracku) , a skończyłam renderować w piątek około godziny 19. :)

Mi chodziło o to, że w innych filmikach jedyne co jest ukazane to odpalanie skilli i nic więcej, które się robi 30 minut ;p U Was widać, że poświęcone zostało dużo czasu, co dało bardzo dobry efekt ;p I fajnie, że głos podkładałaś Ty, a nie jakiś facet :D
    • mamnasellgi napisał(a):

mamnasellgi napisał(a):

Mi chodziło o to, że w innych filmikach jedyne co jest ukazane to odpalanie skilli i nic więcej, które się robi 30 minut ;p U Was widać, że poświęcone zostało dużo czasu, co dało bardzo dobry efekt ;p I fajnie, że głos podkładałaś Ty, a nie jakiś facet :D

A właśnie byłam pewna że to jednak facet nadałby lepszy klimat. :)
    • forsyth. napisał(a):

Wdowiec napisał(a):

nie interesuje nas co mieli w przeszłości i co robili w przeszłości.
      Czyli i złodzieje nie są wam obcy w gildii. Rekrutację macie spoko :D
      wiesz co gdybyś przeczytał prezentacje pod którą się udzielasz tak zabawnie to wiedział byś Jak u nas przebiega rekrutacja.
      A teraz Ci ślepoto zacytuje jak to przebiega:

"W gildi nie ma osób używających jakichkolwiek wspomagaczy(cheaterów) i złodziei,
      każdy który został przyłapany na tego typu grze został od nas

usunięty natychmiast !!!"

• Witam wszystkich.... Poruszył tu ktoś Lukston`a hmmm "dostał bana" - Dostał ( w tym samym czasie Ja dostałem Matka dostał ) za co ? i tak tego 95% nie może zrozumieć ... ale gdyby to bylo za rzekome jeżdzenie z Gienkami po ścianach to BYŁ BY BAN nA STAŁE .. lukston jest w m1 ? więc albo ktoś tu mija sie z prawdą albo usiłuje zrobić z siebie Ba...na ( Ra - sobie dodaj ;P )

Inna sprawa to Wypisywanie jak by nie było obraźliwych słów pod prezentacją Gildii - czemu to ma służyć ? Zrób swoja Prezentacje i pochwal się Gidlia zamiast Wchodzić tutaj i pisać pisać 9 TYLKO PO CO )

Co do Osób jakich tu są ... Złodzieje ? CZITY ? BOTY ? nie wiem jak sie to pisze ( może przez to że moje życie to nie tylko KOMPUTER )
      Co do złodzieja - Jeśli jaki kolwiek Złodziej Jest Lub pojawi się w Gildi to Sam osobiście go WYWALĘ ( a nie mam uprawnień ) i tu do wszystkich... Macie jakieś informacje na temat złodziejstwa w DOMINE ? Prosimy o jak najszybszy kontakt z Liderem Rada badz wbijać na TS ( dowody załatwią całą sprawę - a odpłacimy sie tym samym ) ZLODZIEJSTWO POTĘPIAM ( zresztą wielu ludzi z Dawnego Astrala wie jaki jestem )
      Po to wymyślono SITO by oddzielać nim ZIARNO od PLEW ( więc sa tu ludzie którzy to oddzielają ) choć wiekszości to na TS jest Rektutacja i każdy się wypowiada na temat "NOWEGO" ( jeśli nikt nic o nim złego nie słyszał to dostaje " OKRES PRÓBNY "

No to jedziemy dalej... Czerowni - żółci - niebiescy ( hmmm ) to pominiemy

Exp w Grocie hmmm to też pominiemy .... albo nie... Jeśli tylko możesz zbieraj Gienki i Expij... Jeśli MNIE nie wybiłeś i JA TOBIE NIE WYBIJE !! i mam gdzies wojne królestw ( sa NICKI i właściciele postaci - i nie ważne czy to sa NASI WASI CZY ICH ;P )

A na koniec ( nie ważne co GADAJĄ ważne że GADAJĄ ) o słabych Gildiach nikt nie mówi o DOBRYCH mówi się DOBRZE lub ŹLE ale się mówi...

PSY SZCZEKAJĄ ..... KARAWANA JEDZIE DALEJ .....
    • Dominiqq napisał(a):

forsyth. napisał(a):

piotr120581 napisał(a):

z kąd wy tylu graczy wzięliście?
      Wiadome, zbieranina kilku gildii :D

nie będe mowil, skąd się wzieło disturbed(zbieranino)
      Ladna prezentacja 5+
      Prezentacja fajna ale czy na temat.. nie mnie to oceniać. Co się zaś tyczy wypowiedzi skąd się wzięło Disturbed to proponuje abyś się trochę więcej dowiedział, bo gildia istnieje pewnie dłużej niż ty grasz w tą grę. Jeśli chodzi o zbieraninę nie będę tego komentował bo musiałbym zacząć wymieniać gildie i postacie co przeniosły się do waszego królestwa łącznie z postaciami z innych serwerów.

• PEZENTACJA super pełen relax, JAK I Gildia tak samo JAK I OSOBY jeden WIELKI plus polecam :mkay:

żółta masa tylko krytykuje bo zazdrosci , więc nie ma się czym przejomować niech sobie spamują nieudacznicy .

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MeteoreQ ().