Przyklejony Eventy na Andros - nasze wrażenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ponieważ event Chroń swojego Króla! wygrało Królestwo Jinno, przygotowałem nagrodę w postaci ZUA dla tego królestwa.
      ZUO odbywać się będzie w najbliższą niedzielę 18.10.2015 na mapie wiki.metin2.pl/index.php/Daeyami na wszystkich kanałach, z uwagi na małą wielkość mapy oraz na mapie wiki.metin2.pl/index.php/Przyl%C4%85dek_Smoczego_Ognia na kanale CH6
      Najpierw będą Kamienie Metin po kolei od godziny 16:30 na CH1, potem CH2 itd do CH6 (poziom trudności będzie zwiększać się wraz z numerem kanału).
      Potem będzie podobnie z bestami / bossami - najpierw CH1, potem CH2 itd do CH6.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yukio ().

• event wojna królestw 15-39

Event majowy wojna gildii dla lvl 15-39 wywarł na mnie bardzo zle wrażenie ponieważ zablokowano możliwość korzystania z wierzchowca co skomplikowało graczom ubicie bossa i dotarcie do swietej ziemi rozumiem ze nie można bic ze zwierza bo niektórym to się nie podoba ale dlaczego nie zamieniono bossa do ubicia bo przecież można było sę domyśleć że 10 graczy nie da rady na 35 lvl ubić z buta 9 ogonów jestem rozczarowany krótko wzrocznością GF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Iveeer ().

• To i ja dodam swoje dwa grosze odnośnie eventu górniczego. Event jak zawsze fajny, ale mógłby być jeszcze fajniejszy. :) Np. zrzuty kilku jednakowych żył, potem następne (i tak dalej), a nie wszystkie rodzaje naraz w chaosie, bo człowiek nie wie, co i gdzie ma kopać — koniec końców kopie kilka różnych żył, no i za dużo nie nakopie.

I fajnie byłoby, jakby eventy nie nakładały się na siebie, tak jak ostatnio (m.in. blaski i OX). Chciało się być na obu. :)
      Niemniej miło, że tyle tego organizujecie.

Pozdrawiam i no offence
      Mer

PS. To mój pierwszy post, mogłam zrobić coś źle.
    • Zgadzam się całkowicie ! jeżeli jest jedno wydarzenie to nie dwa na raz. bo jak ostatnio na OX było może z 10 osob z przedziału lvl 91;120
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler
      między R a U na twojej klawiaturze jest najwspanialszy człowiek na ziemi :!:

GG:49939998 Dostępny po godz 18!
    • Wczorajszy Event Globalny na Piłki:

1. Drop piłek na stabilnym poziomie.
      2. Zbyt krótki czas na zwrócenie piłek - razem z końcem eventu niemożliwość ich zwrócenia.
      3. Co zdążyłem to zwróciłem, ale można nazwać taki event "eventem czerwonych potów" - zrobiłem test i na kilkaset otworzonych piłek jakieś 80% to czerwone poty tak więc po ocenie eventu i czasu na zwrot piłek niestety można nazwać event fiaskiem. Piłki ciężko wypadną bez rękawicy złodzieja w dużych ilościach, a czas poświęcony na ich dropienie = chęć otworzenia ich bądź sprzedania. Otwierać się nie opłaca i w zasadzie sprzedawać również. Kupcy po prostu albo sami siedzą na spotach i nie wyrobią ze zwracaniem albo przekalkulują, że wylądują z ręką w nocniku. Czytałem opinie, że "lepiej by było gdyby dali tydzień czasu na zwrot, a potem usuwali z systemu" i jak najbardziej polecam to rozwiązanie.
      4. Jeżeli ktoś chce kupić na ten event rękawice to nie polecam - przeciętnie wydropisz 100 i masz za to 10 złotych piłek, a ludzie nie kupią po 10sztuk dlatego, że opłaca się otwierać mając 100+ sztuk. Generalnie wydać pieniądze na 10 piłek, które wcale takie tanie nie są - jest to dla kupca mało opłacalne. Jak kupować to dużo.

Event oceniam pozytywnie pod względem pobocznego związanego z expem oraz tym, że testując skalę dropu można je wydropić wszędzie z odrobiną cierpliwości. Rozwiązanie "poeeventowe" okazało się niestety fatalne, taki brak szacunku w stronę graczy. Przynajmniej ja to tak odczułem. Mam nadzieję, że to dotrze kiedyś do tych "od góry" co rozkazy wydają.
      <3 Neilos <3 - 51 lvl :chunjo: :saint: :beer:
      <3 TwojaNieydar <3 - 12 lvl :jinno: :ninja: :beer:
      <3 CzarowanaSSS <3 - 7 lvl :shinsoo: :gonipies: :beer:

Kontakt: priv forum
    • Zawszę można wymienić piłki w innym terminie. ale to fakt koniec dropu piłek = koniec możliwości wymiany...

P.S zawsze jest szansa że tego typu evetu bedą cześciej ;) zaczyna sie LM:)
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Samurai napisał(a):

Wystarczy dobrze zaplanować czas. Osobiście prawie godzinę biegałem i wymieniałem, a mógłbym przez tą godzinę wydropić 100piłek. Zdążyłem na styk. Nie mam do nikogo pretensji. Eventy z piłkami zawsze spoko.
      Spoko.. ale czy był by jakis problem aby dać dodatkowo 1 h na wymianę?

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Przedziały 85-120: Nadeszła wojna królestw i pomimo tego, że wojska były rozsiane po wielu zakątkach kontynentu to znalazły się oddziały chroniące honoru swoich państw. W najwyższych przedziałach poziomów wygrali najwięksi dowódcy z Królestwa Chunjo. Złote zbroje, smoki, śnieg udeptany od kopyt wierzchowców i wielcy pokonani, a niebieskie i czerwone flagi poszybowały na chwilę w górę by opaść znów na ziemię wraz z ostatnim pokonanym Kapitanem Jinno. Razem z Królem Chunjo zwycięzcy unieśli bronie i wykrzyczeli bojową pieśń.

Przedziały 65-84 Nadeszła więc zima, a armie z młodymi oficerami spotkały się u podnóża lodowych gór. Z królestwa triumfującego było tylko pięciu wojowników. Opromienieni wygraną na szczycie gór szybko zdobyli przewagę lecz w kilku nie zdołali powstrzymać niezliczonej ilości wrogów Jinno oraz Shinsoo, które zaczęły pojawiać się znikąd. Tracąc towarzysza po towarzyszu przelali krew i pot zanim zostali wygnani ze świętej ziemi. Nadzwyczajnie utalentowani oficerowie, których otaczała niebieska boska poświata z dumą stanęli patrząc w niebo ofiarowując tą wygraną swoim poległym wcześniej mentorom. Walka jednak się nie skończyła. Ubrani w zbroje ze szkarłatnej stali postanowili zaatakować swojego sojusznika w starciu przeciwko Chunjo. Najlepsi szkarłatni zabójcy szybko poradzili sobie z pierwszymi rzędami formacji Jinno, ale to nie był dobry pomysł ponieważ wśród nich znajdowali się członkowie jednych z największych i najbardziej znanych Gildii na kontynencie. Świetny plan taktyczny pozwolił bronić się przed atakami i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Przedziały 40-64 Sytuacja stawała się co raz bardziej napięta, a dotychczasowo walczące oddziały potrzebowały wsparcia. Każde królestwo miało swoje straty i każde rannych towarzyszy, którzy byli łatwym celem. Komendant z Jinno nakazał aby zdolni do dalszej bitwy przemieścili się na lodową pustynie skąd słychać było wycie rogów. Żołnierze niebieskiej poświaty bez dyskusji wyruszyli, a ich zadaniem było nie dopuścić wrogich oddziałów do podnóża gór. Kiedy dojechali na miejsce śnieg ubrudzony był ogromną ilością krwi. Chunjo nie zawahało się użyć batalionu barbarzyńców aby rozgromić nadchodzącą falę posiłków dla Królestwa Shinsoo. Niestety wśród poległych nie było Króla Czerwonych, który sprytnie został eskortowany przez najniższych rangą żołnierzy. Jinno wiedziało, że nie miało szans, ale wybiło tylu oponentów ilu mogło by dać czas na ewakuacje swoim rannym oddziałom spod podnóża góry. Król niebieskich był zatem również bezpieczny.

Przedziały 15-39 Szkarłatne jednostki rozgromiły podkomendnych Złotej Armii oraz Armii Niebieskiej Aury. Zyskali ogromne honory u Króla chroniąc tym samym dziedzictwo swojego państwa. Byli już bezpieczni gdy nagle chmury zmieniły kolor na czarny i tysiące błyskawic pojawiło się na niebie wraz z ogromnym hukiem. Lodowe pustki pokrył ogień, a nad nimi zaryczał najpotężniejszy ze smoków przebudzony przez hałasy stoczonych tu bitw. Teraz walka pomiędzy królestwami straciła na znaczeniu i będą musiały połączyć siły aby przeciwstawić się sile mogącej zniszczyć cały świat Androsa...
      <3 Neilos <3 - 51 lvl :chunjo: :saint: :beer:
      <3 TwojaNieydar <3 - 12 lvl :jinno: :ninja: :beer:
      <3 CzarowanaSSS <3 - 7 lvl :shinsoo: :gonipies: :beer:

Kontakt: priv forum