Przyklejony Eventy na Andros - nasze wrażenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Event jak event... czasu nie było wiec i szału nie było :D
      można było co nieco wydropić ale cierpliwość miłe widziana ^^
      mój wynik heh bardzo skromne ok 30 sztuk w czym 3 białe 2 red i blue dodanie zmianka 5-ty a reszta hmm
      ale i tak nie ma co narzekać. :rofl:
      _____________________________________________________________________________________________

Na :53: kupie wisiorek i butki do groty
      _____________________________________________________________________________________________

:53: :jinno: :53:
    • Tomsa napisał(a):

Moze event nie był szałowy ale czego wy wymagacie chcecie z PL zrobi priwa? potem znowu bede pretensje do GF ciezcie sie z tego co macie.Ale z tego co widze to wszystki nie do godzi

Albo jesteś naprawdę dużym optymistą albo nie grałeś w metina przed połączeniem serwerów, skoro piszesz posta w takim stylu. Jeżeli uważasz loganie co parę minut i brak możliwości zalogowania znowu na serwer przez kolejne kilka za standard to ja Cię szczerze podziwiam. Wydaje mi się, że każdy z graczy metina zasługuje na tyle komfortu, aby dropić bez tego rodzaju problemów, których jeszcze przed połączeniem w ogóle nie było. Wolałabym, żeby drop SBK był obniżony, a można było bez przeszkód sobie moby bić, bo niestety to, co można było zaobserwować na dzisiejszym evencie było paranoją. Mam nadzieję, że po 9 stycznia rzeczywiście GF coś z tym zrobi, tak jak obiecuje Team. A na koniec troszkę pozytywniejszy akcent - mam całe 180 szkat (kij, że normalnie w takim czasie było 330+), jednak lepsze to niż nic ^^
    • Ten temat służy do opisania swoich wrażeń po evencie . Nie napisano jakich pozytywnych czy negatywnych. Więc czemu usunięto mojego posta ? Napisałem iż event był bardzo nieudany można powiedzieć totalna klapa . Niedość ze drop SBK robicie 1/2 w roku to jeszcze muszą przy tym być katastroficzne lagi i ciągłe loganie . Myślę ,że GF coś na to poradzi i to jak najszybciej , bo niedługo kolejny event z tego co czytałem a tu takie coś .
      Kupię :
      Fenki +9 5b w tym 2k hp 10/15 strzały
      Bransoletę Z niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 20% diabły
      Naszyjnik z Niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 15 strzały
      Sokół +9 , 5b w tym NNO 20% diabły
      Maska Strachu +9 , 20% diabły 10 na unik. strzały
    • Prozac napisał(a):

Cytat za "Tomsa"

że strony GM-ów zero poszanowania czasu gracza.

sprecyzuj ;>
      Co tu dużo mówić olewka graczy, po kij idziesz na GM skoro swoje zadania robisz na :ODWAL SIE:
      Może i za to wam nie płacą może i to taki wolontariat, ale jeśli macie wykonywać swoje zadania w ten sposób to radzę dobrowolnie abdykuj.Jak to mówią nic na siłe a gow.a Gwiazdy nie zrobi!
      Zapomniał bym o pytaniu:>
      Wydaje mi się ze to pytanie retoryczne ale powiedzmy że się myle i ponad miarę was ocenia
      Pytasz o precyzje co ja ci będę pisał o precyzji skoro event planowany na 20-czy 21 zaczyna sie o 22 sam sobie odpowiedz

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tomsa ().

• Zaczne od odpowedzi na Twoje pytanie ;> Event rozpoczął sie o 21:00. Mapy, na których dokonaliśmy zrzutu to piekło, sohan, dolina, pustynia przylądek. Na każdej mapie po 2 kanały. Można powiedzieć 10 lokacji. 2 osoby nie są w stanie zrzucić wszystkiego naraz, dlatego na jednych mapach metiny pojawiły sie o 21:00 a na innych o 21:30. Lagi i wywalanie z serwera też miało wpływ na opóźnienia.

A teraz opowiedz , skąd wiesz czy nasze zadania robimy na odwal się ;>
      /Nasze zadania to odpowiadać na pytania w supporcie i przebywać w grze 1 godzine dziennie ( PRZEBYWAĆ )
    • Prawdopodobnie posty zostaną usunięte z powodu braku powiązania z tematem. Aczkolwiek wydaje mi się że są to dobre pytania jak i odpowiedzi. Wypisał pan wymagania jakie powinien spełnić Gm, widząc waszą pracę wydaje mi się że je spełniacie. Jednakże nic od siebie nic ponad
      -poco banować boty, i tak nikt nie zauważy
      -Poco dać więcej metków na Evencie, będą pisać że loga
      Tak więc sam pisze sobie odpowiedz.
      Spełnianie nie nazwał bym heroiczną pracą

Prozac napisał(a):

A teraz opowiedz , skąd wiesz czy nasze zadania robimy na odwal się ;>
      /Nasze zadania to odpowiadać na pytania w supporcie i przebywać w grze 1 godzine dziennie ( PRZEBYWAĆ )
      A twierdzi pan że robić coś więcej niż totalne minimum?
      Cała konwersacja to wzajemnie podpuszczanie i próba zrobienia z kogoś głupiego tak wiec czekam, na bardziej sensowną odpowiedz może nawet fakt a nie cytaty z forum
    • Shirt, nie mozemy :)

Tomsa, już Ci odpowiadam.
      -boty są banowane cały czas przez nas oraz przez system. Wiadomo że tego nie zauważycie bo cały czas pojawiają się nowe. Do tego pojawiają się nasze zamulające narzędzia -,-Chcesz jakieś fakty... Proszę bardzo: w tym miesiącu na Androsie rozdaliśmy 3184 blokady. Większość za FB mh itp... Więc nie sadzę ze to jest zbędne minimum.
      -Jeśli chodzi o mnie i innych SGMow to metki moglibśmy zrzucać caly czas. Lagi i kiki z serwera są nawet jak metków nie ma... Ale wyjście poza limity = dywanik + większe ograniczania przy kolejnym razie

Chyba musimy znaleźć sobie inne miejsce na dyskusje o tym :D bo coraz tu mniej o evencie gadamy :P
    • A ja dzisiejszy drop szkatułek uznaję za znacznie bardziej udany niż poprzedni. O wiele mniejsze lagi, mniej kickania z gry oraz znacznie szybsze tempo ponownego logowania, gdy już do wyrzucenia doszło. Myślę, że to dlatego, iż w dniu dzisiejszym mniej osób postanowiło dropić.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cath. ().

• Rook napisał(a):

Przypominam dział służy jedynie do przedstawiania swojej opinii na temat eventów w naszej grze Metin 2

Ascoran napisał(a):

Tutaj dyskutujemy o eventach, a nie o niestabilności serwerów.

O niestabilności możecie sobie porozmawiać w Rozmowach konTROLLowanych.

Chciałbym zauważyć że właśnie na eventach gracze mają pretensje co do stabilności serwerów ;:p Co z tego ze nie wywalało z gry tak często ja ostatnio, bo jak wywaliło to się zalogować nie można się zalogować przez kilka minut ;:p Gra ma stwarzać przyjemność a nie jakieś niepotrzebne nerwy ;:p A co do tłumaczenia TEAM ze nie mają wpływu na to że gra robi się nędzna jest jedno stwierdzenie po prostu macie gdzieś graczy i ich pisanie :w00t: Możecie przecież do głównej siedziby GF napisać pisemko o naprawę problemu na Polskiej wersji tej gry :miffy: Mam nadzieje że ten post pozostanie a nie jak inne tego typu lądują w koszu bo ktoś pisze prawdę ;:p