Przyklejony Eventy na Samos - nasze wrażenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Uważam że trzeba dziękować za każdy dany nam ewent. Gdyż mogło ich nie być, każdy widzi tylko minusy nie docenia że pomagają nam tylko jak mogą. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony i bardzo wam dziękuje za poświęcony czas, jaki daliście nam podczas tych licznych eventów.
  • Tombola, totalna lipa jechalem na 5 kont i 0 nagrod dnia;/

Mikolaj, średnio wybonowalem z 2 itemy dla mnie przyzwoicie

SBK, MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY EVENT WARTO BYLO SIE POMECZYC 5 GODZIN I ZDOBYC 827 SZKAT Xd (CZEKAM NA REPLAY W WIELKAOC) I NIE MOGR SIE DOCZEKAC AMORKÓW.
    Wygrałem pisz PV lub GG 5641308 w grze LokiDT , Lo18ki lub Lo18kiBody :shinsoo: :jinno:
    SPRZEDAM EQ 5x BON WIĘCEJ W ZAKŁADCE O MNIE Na S 51 Samos :51:
    Dawny Monastyr

:reg: :lovemetin: :dobrypost:
  • Tombola - na 9 kont zero nagród dnia
    Skarpety- 8 postaci- 2 razy wsadzanie bonów
    Blaski - już sobie odpuściłem bo szkoda prądu
    Zuo - dobra bez komentarza
    Różdżki - w porównaniu do poprzedniego roku moja ocena to spód, dno i wodorosty
    Exp - kiedyś było po 100% teraz na święta o ile mnie pamięć nie myli 20% czy jakoś tak...kanał
    .... i do tego wieczne lagi i wywalanie, brak loga gildii od miesiąca ale robią Zuo na otarcie łez...
  • Tombola: liczyłem na to, że trafię trochę lepsze nagrody ale i tak nie ma co narzekać- bywało gorzej :)

Skarpety: Początkowo z prezentów dropiły mi całkiem niezłe rzeczy (np. 3 dodania, 2 zmianki, kilka kamieni duchowych), niestety z biegiem czasu 90% nagród stanowiły yangi.

Szkatułki blasku księżyca: jedynie 60 wydropionych szkat. Niestety lagi, częste wywalanie i ponowne logowanie się do gry trwające do 10 minut skutecznie zniechęciły mnie do dalszego dropienia.

Ostatnie zuo: Metków jak na lekarstwo- nie minęło kilka minut i pozostały jedynie pojedyncze sztuki (przynajmniej na pustyni), natomiast jeżeli chodzi o bossy hmm... W tym wypadku było już o wiele lepiej, jednak nie idealnie- na pustyni zamiast ezotów przydałby się jakiś inny boss.
  • Ja mam taką propozycję, żeby osoby odpowiedzialne za zua regularnie zrzucały metki w m1 itp. :P. Np. co 3 dni. Nawet nie po to żeby ku dropić ale żeby było trochę fun'u. Te potwory 90 lvl+ latające między graczami i dzikimi psami xD. Ponadto kolorowy krajobraz stworzony przez metki. :P.
  • Hehehe pan up to nie wiem jaka ma chorobę na taka pisownie^^ fajny konkurs zrobili z tymi gildiami :D za 1 miejsce zbroja hwang na miesiąc to bardzo fajna nagroda moim zdaniem :D tak spamowali ze team jednak postanowił włączyć drop amorkow. Ciekawe jak przełoży się to na lagi w grze. Powinien być limit wydropienia ich 10 i koniec, bo ksucia nie będzie końca. W sumie tak jak każdego roku, a po fuzji to juz wgl.
  • Teraz ja;) Wola wstepu napisze ze gram w metina od poczatku wprowadzenia gry do polski, z 2 przerwami, ostania przerwa trwala pol roku.
    Jakie to moje mile zaskoczenie bylo jak zobaczylem taki ogorm ludzi po polaczeniu i liczbe kanalow. Mysle ze na tym koniec dalej same rozczarowania,
    no a ostatni walentynkowy event... GF tak bardzo byl zly na tych wyklinanych przez wszystkich hurtownikow ze dropszkat amora byl chyba 0, mozliwe ze sie myle ale sam rozbilem okolo 200 metinow a nie slyszalem tez zeby ktos ja dostal za free. Nie wiem w czym rzecz GF zarabia nie male pieniadze na graczach i darmowej grze wiec danie cos od siebie nie by ich nie zrujnowalo. Lecialy za to masowo czekoladki i roze :) Moge sie pochwalic ze otworzylem ich setki na 2 roznych postaciach i moge sie poszczycic 1 KU Czarowane Ostrze, reszta to same poty i to nawet te nie najwieksze;p Jedyne co w zamian dostajemy to ciagle lagi i kicki. SM tez na przelomie lat podrozaly znacznie a wiecej tez ich nie dostajemy. Ktoredy droga pytam bo mi po szybkim powrocie zachcialo sie chyba kolejnej przerwy byc moze i ostatecznej. Pozdrawiam wszytkich rownie nie zadowolonych jak ja no i pazerny GF.
  • To GF ma czelnosc nazwania tego syfu "eventem" ?
    Lepszy zarobek z eventu mam jak postoje pare minut w m1 i pozbieram smieci wyrzucone przez graczy :D
    A tak na powaznie, jedyny JESZCZE pozostaly z tamtego roku, na ktorym mozna bylo cos zarobic i sie pobawic to event na mikolaja. Mam nadzieje, ze wielkanocny tez przyniesie troche zabawy i korzysci jak w tamtym roku, choc teraz wszystkiego mozna sie spodziewac i zapewne wszystko okaze sie klapa, ale nie ma co zapeszac. pozdro
  • Hahaha... 3h !? Serio !? I to jest nagroda? Litości.... kiedyś za free było 50-100 % na 12 h a nie na 3... ( w dodatku jest to nagroda) . ŻAŁOSNE . Z chęcią napisałbym coś dłuższego ale ogrom gratyfikacji jaką otrzyma ( bądź nie ) moje królestwo w łasce od tak wielmożnego pana po prostu zapiera mi dech w piersiach. O wielki szczodry panie dzięki Ci za ten dar.
    Kupię na samosie :
    Bezdy +9 2 x lud + 12 zreka lub 20 zakl lub 12 siła lub 10 szycie
    buty oceanu +0 czyste
    maska na um na ninje +7/8/9

Sprzedam :
    truta +9 44 sr 4 grota 2 omdlenie
    Razador 86 lv 3 skille 2 tyg 9 berek 5,3 hp (tanio)
  • Ingolf napisał(a):

Moi drodzy :)
    Mamy dla Was kolejny, bardzo ciekawy event
    Proszę zapoznać się z tematem:
    Pierwszy Dzień Wiosny w Metin2.pl!

Udanej zabawy :)

O taaaak! Mega zuo w którym mamy do zdobycia szkaty bossów z których wylosujemy fantastyczne zbroje +2 na 61lvl lub jeszcze bardziej wartościowe bronie na 65lvl nawet na +4 :D
    No i oczywiście metiny, z których tak pięknie ktoś przykręcił drop (pac po łapach gnoja! ), że nawet z rękawicą złodzieja i mniejszym lvlem od lvl metina możemy spodziewać się samych potów+ ku :rofl:
    Zapowiada się zacięta rywalizacja. Już mi się toczy piana z buzi na samą myśl jak obłowię się w te wartościowe przedmioty :tak:

Udanego narzekania i marudzenia :)
    "Ładuj więcej hajsu i myśl, że jesteś dobry"