Pożegnania na Androsie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• W tym tygodniu zakończył na zawsze ziemską grę nasz gildyjny kolega, znany powszechnie na Candii jako SirArthas. Specyficzna osoba, czasem trudna dla nieznajomych, ale koledzy i przyjaciele, którzy go znali bliżej wiedzieli jak był serdeczny, szczery i zawsze pomocny ...

Mam nadzieję, że jego obecna "gra" jest znacznie ciekawsza niż nasze ziemskie igraszki ...

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
  • Pożegnanie Magusia:

Witam człowiek z nudów robi różne rzeczy ja zacząłem grac w metin2PL.Dzisiaj chciałem poinformowac ze mag8 ma nowego własciela.Także chciałem sie pożegnać i podziekować ludziom których poznałem.

BESTKILLER- Tobie najbardziej chciałem podziękować zajebiście się z Tobą rozmawia jako pierwszy mi zaufałeś z gildi jakby nie Ty to tak daleko bym nie zaszedł z lv i eq;)Nie raz uśmiałem sie na ts, że musiałem mikro wyciszać.Pewnie jeszcze nie raz poganamy 3maj sie:)
    PinkArrow--nie załuje że Cie poznałem:).Życzę Ci aby Twoje marzenie kiedyś się spełniło :).Dziękuje za pomoc w gierce .Mam nadzieje ze nie bedziesz zła ze skończyłem gre.Szkoda tylko że w jednej sprawie mi nie wierzysz...:( :*
    Vaneska-dlugo pisać no cóż poznałem Cię jak byłem nupkiem i mi pomagałaś dziwiłem się jak tak wysoki lv pomagała nupkowi nigdy Ci tego nie zapomne tych wspólnych wypadów dt ,wierchowce,red las,nowe mapki ,gienki ,wrózki zawsze mogłem na Ciebie liczyć dziekuje:*Szkoda że gramy tą samą klasą postaci :P
    Bloodzik-Nigdy nie zapomne to co zrobiłeś dla mnie.Prawdziwi przyjaciele poznają sie w biedzie można powiedziec że my tak się poznaliśmy.Jak wbiliśmy lv i lepsze eq to coś się zmieniło ... szkoda że się tak stało myśle że bedziesz jeden z lepszych healerów na serwie powodzenia:)
    MoNiax3 - moja pierwsza żona dziekuje za wspólną gre:* Przepraszam za to co zrobiłem ale musiałem nie mogłem juz z Tobą grac i nie tylko grać :(
    IdźNaCałość-mowią o Tobie różne rzeczy ale nigdy się tym nie przejmowałaś i dobrze:)fajny charakter masz;p3maj się :*
    Aeng -Nasza Trójka szamanów była najlepsza:d dużo osiągniesz tym swoim szamanem dzieki za rozmowy na pw można było na Ciebie zawsze liczyć:)
    HuragaN(Karol))-hmm powiniem Ci podziekować dużo mi pomogłeś (niebian<3)ale czasem mnie denerwowałeś...Już nie mowiąc o pewnej sprawie :)
    Slodziaszny-Ciebie mi najbadziej szkoda bo wiem jaki jesteś znam Cie nie od wczoraj może inni się przekonają ze nie jest tak jak myślą ....Wporzątku z Ciebie przyjaciel 3maj się:)
    eLaP-szanuj wątrobę za duzo pijesz dzieki za pomoc i rozmawy na ts:P
    IIpawloII- wporzątku z Ciebie gość znasz się na ludziach jak się rozkręcisz na ts to nie mozna Ci przerwać:)
    xXCzarnulaxX(Ewelina) - moja druga zona dziekuję za wspolną gre mimo kłótni i tak ze sobą piszemy powodzenia:* masz talent do ...:)
    LongerL99-dzięki za pomoc fajny sposób grania masz moze kiedys bedziesz miał własną postac xD
    GornikKSG- szkoda ze Cie okradli ... no i każdy sie odwrocił plecami do Ciebie:(
    xXKruszynaXx-fajnie się z Tobą rozmawia :*
    RooogalikKSG-Fajna z Ciebie dziewczyna dobrze ze nie grasz w metka:)Rozmawiało się super z Tobą :* szkoda ze nie pojechałem wtedy:(
    Chigiriki-Dziekuje za te pogaduchy na ts za te Twoje podrywy :*
    Pozdrawiam także Nyxan,XZiomal,iSteku,1xXLejdiXx1,Chocolatta,Loncjo,Gimel94,JejuJeanella,Larette,Nawietnik,tTasz,Parellka,Yaiba,buffGuzzz
    ziomxd12,tarantino,Awatia
    BraveHeartpl
    -jeśli ją skrzywdzisz to dostaniesz z skowytu;)
    METIN 2-OFF

:love: :love: Chigiriki :love: :love: -Sprzedana
    Weri 83lv-sprzedany
    Snikus 90lv-sprzedana
    SuPeRBoBaS 91lv-sprzedany

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Chigi ().

• Czesc, jestem Filip i od dnia dzisiejszego 6.12.2013r jestem nowym włascicielem postaci " MyTrunks " nie odpowiadam za to co postać robiła wcześniej. Jeśli ktoś by chciał wspólnie pograć jestem otwarty na propozycje obecnie jestem bez gildi, a chciał bym pograć wspólnie jak za dawnych starych serwerów. Prosze pisać w grze, lub wołać na ts'a!

dySSka z phobosa powraca!

• MamBolec 30 lv :D

Wszystko co się zaczyna kiedyś się kończy,
    Od 13.12.2013r Postac w/w nie są w moim posiadaniu.
    Nowemu userowi życzę miłej zabawy, i wiele przygód w mt2 :)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZuaDziewica ().

• od dnia 13.12.2013 postac MrSuchy0700 , NefereTiTi i moje inne postacie zmienia wlasciciela z powodu iz gdyz nie ma sensu sie użerać z tym co tu sie dzieje ;] postacie trafiaja w rece osoby z gildi mojego zaufanego znajomego BigSuraWP

Exp Meley lub Postacie 90 na Zamowienie.
    Sell PD / Pele Duze ilosci.
    Razadory na Zamowienie.
  • Postać maly0 od dnia 24.12 .2013 posiada nowego wlaściciela, postać ta trafiła w dobre ręce, polecam każdemu handel z nowym Userem

powodzenia w grze życzę ;)
    SURA WP 90 ON METIN2PL ON :love:
    Zawieszeni w wirtualnych światach zbyt mocno, zbyt często zbliżamy się do Matrixa zapominając o realnym świecie...
    damibuforek - 07/01/14 skradziona !!! uwazac
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaś ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
  • witam. Po długiej nieobecności(1.5roku) wracam do gry na na starym dropie piorun1000.
    Nie wiem na ile wracam ale wracam :) ., tak więc witam wszystkich.

CHĘTNIE ODZYSKAM MOJEGO XURKA(WOJ MENTAL 87) PROSZĘ O KONTAKT NA FORUM
    POZDRAWIAM XUREK s25
    Derwis 77lvl arkantes off laskaaa 75lvl syriusz off
    Czakol 75lvl arkantes off Xurek 87lvl syriusz off
    PS4 54lvl arkantes off
    piorun1000 75lvl andros off
    SenseiTommy 90lvl andros off

Ufok Sura BM 70+ andros on
    Muffan Sura WP 75lvl andros on

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Xurek ().

• Postać Maarcelinio i buffka Maarcelinka zmieniają właściciela i nie są już w moim posiadaniu. Kończę grę i pozdrawiam wszystkich graczy dawnego Kronosa a także znajomych których coraz mniej w grze ;/ Życzę Wam samych sukcesów :D

Darek :thumbup: