Pożegnania na Androsie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• od wczoraj nie spotkacie mnie na postaci Caaramba Ciach

Moderator Rustam:
    Usunąłem nieregulaminową część wypowiedzi.

,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler
    między R a U na twojej klawiaturze jest najwspanialszy człowiek na ziemi :!:

GG:49939998 Dostępny po godz 18!

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rustam ().

• Zaki666-off
    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Pożegnanie z metin2

Dzien dobry wszystkim. Chciałbym podziękować za 8 lat gry(z przerwami). Przez ten czas gry przeżyłem wiele przygód i wspólnych zabaw, jednak postanowiłem zakończyć grę.
    Swoją przygodę z metinem zacząłem w 2010 roku przez ten czas wiele się zmieniło w tej grze. Nie będę ukrywać zacząłem grać w wieku 12 lat, jednak teraz szkoła, nowe obowiązki a no i matura przyczyniły się do tego że już nie mam chęci grać.
    Pamiętam czasy, w których ekspiło się w grupach, gdzie rzadko kto miał eq +9 i 5b można było pisać na różne tematy z graczami, jednak przez ten czas się dużo zmieniło. Ludzie już nie są tak rozmowni. 70 lvl można wbic w kilka dni, i już rzadko kiedy ekspi sie w grupach, każdy ma wypasione eq. Może to przez to gra w to co raz mniej ludzi. Zwłaszcza ze przed fuzja i ile się nie mylę bylo 26 serwerów, ale to swoją drogą.
    Chciałbym oddać moją postać w dobre ręce od razu mówię ze nie chcę sprzedać konta tylko oddać w dobre ręce z tego co pamiętam w regulaminie to chyba nie jest zabronione.Wszelkie informacje udziele w prywatnej wiadomości na forum.
    Pozdrawiam tych graczy, z którymi kiedyś dużo grałem m.in ero17, spartakus08, KisameRybka, SirMichaus i tych których nie pamiętam.

Pozdrawiam ferguson1234
    Moderator Bayek:
    Przeniosłem do odpowiedniego tematu
    Kupię :
    Fenki +9 5b w tym 2k hp 10/15 strzały
    Bransoletę Z niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 20% diabły
    Naszyjnik z Niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 15 strzały
    Sokół +9 , 5b w tym NNO 20% diabły
    Maska Strachu +9 , 20% diabły 10 na unik. strzały

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bayek ().

• Otsoa -Off

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Co prawna nie jest to wiadomość pierwszej świeżości, ale z końcem wakacji bieżącego roku przestałem być właścicielem postaci rasz2000. Chciałbym również podziękować za miłą grę od 2012 roku i z góry przeprosić za przyszłe poczynania mojego małego dagger'a :)
    POWODZENIA
    "W życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem"
    Candia | Andros | Shinsoo