Pożegnania na Samosie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Witam. Również ja postanowiłem zakończyć swoją bezsensowną przygodę z tą grą.
      Nicku swojego nie podam, bo nie byłem nikim znanym.
      Plik tekstowy na którym było pożegnanie gdzieś mi przepadł, ale myślę że napiszę coś równie obszernego.
      Zostałem okradziony przez złodzieja o nicku (a, zrobię mu na złość, niech sobie sam poskłada) 0aaacMRSTTZz, w 2016 roku, a więc nie tak dawno, przez swoją głupotę co prawda, ale już to pomińmy.
      Miałem mu tu napisać pare rzeczy, a raczej wyśmiać go, m. in. że mu się to na prawdę bardzo opłaciło, tym bardziej że większość (jeśli nie wszystko co miałem na straconym koncie) odzyskałem, ale pomyślałem sobie że nie dam mu satysfakcji, że temat po prostu przemilczę, tak samo jak to zrobiłem w ostatniej z nim rozmowie, kiedy zapytałem się go czy ma lodowy róg wieloryba i króciutko postraszyłem go banem. Przytoczę wam ją z pamięci, bo ss'a niestety usunąłem (jeszcze nie wiedziałem że będę tutaj pisał pożegnanie).

Ja: Elo
      Ja: Widzę że grasz sobie w najlepsze. Poka riba
      Złodziej: Że co? Nie rozumiem
      Ja: BAN (niepotrzebnie go ostrzegłem, może gorzej by się do niego przygotował? A może był na tyle głupi że sam w niego nie wierzył?)
      Złodziej: Ja mam mieć bana? Za co?
      Złodziej: Halo?
      Złodziej: ?
      Złodziej: To powiesz mi dlaczego mam bana, przyjacielu?
      Złodziej: Bo dalej nie wiem, zapytałeś się mnie jakiego mam riba a tu nagle "BAN"
      Ja: Masz lodowy róg wieloryba (miałem go w ilości około 40 sztuk, na tej skradzionej postaci z której pisał)
      Złodziej: A powiesz mi dlaczego mam bana?

... Tyle trwała nasza rozmowa :) ...

Około 4 w nocy z nim pisałem.
      No, mogłem mu jeszcze zaproponować że powiem mu za co ma bana jak da mi lodowy róg wieloryba, pewnie bogaty był, tyle kont okradł, ale niestety na to nie wpadłem, może to z emocji.
      Kim byś nie był w tej grze, ile graczy byś nie okradł to przed monitorkiem i tak będziesz tym samym zakompleksionym człowiekiem.
      A może to była twoja ucieczka od codziennych problemów, smutnej rzeczywistości? W każdym razie dość marna.
      Niestety, innych kont przed zmianą e-maila nie odzyskałem, mimo że wcześniej były przypisane do tego samego e-maila (!), szkoda że w porę się nie zorientowałem. Napisałem w tej sprawie nawet zgłoszenie na support, na co uzyskałem taką odpowiedź (trochę skróciłem):
      "Dla każdego konta musi zostać utworzone osobne zgłoszenie. Pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie, jeśli nie wiesz jakie masz konta i na jakich adresach".
      No tak, to na pewno moja wina w 100% ^^
      Pewnie macie wgląd w treść rozmowy na PW, tylko nie macie obowiązku jej czytać.
      Czy nie możecie, tak na przyszłość, dokładniej zajmować się każdą sprawą jeśli chodzi o takie zdarzenia jak kradzież konta?
      Chciałem wam, graczom uświadomić że ta gra nic wam nie przynosi, że marnujecie sobie przy niej czas. Najgorzej jest kiedy gracie w nią samotnie. Zaśmiecacie sobie nią umysł, marnotrawicie swój cenny czas zamiast cieszyć się pełnią życia, chodzić na imprezy, doskonalić się, czytać książki, rozwijać swoje talenty takie jak granie na jakimś instrumencie muzycznym (np gitarze), malowanie, śpiewanie, tańczenie. Mało tego, rozwijacie także swój charakter, stajecie się silniejsi. Wtedy się czymś wyróżniacie, jesteście kimś ciekawszym, macie szanse komuś zaimponować np dziewczynie, bo tak to z czym do niej podejdziecie? To od was zależy co z sobą zrobicie, ja radzę się zmienić.
      Wyobraźcie sobie że ta gra kiedyś się wam znudzi. Tak, każdy kiedyś dojdzie to tego wniosku, że to nie ma sensu i być może wtedy uświadomicie sobie ile czasu i życia przy niej straciliście.
      Każdemu kto chce z tym zerwać proponuję zrobić sobie dłuższą przerwę, która będzie trwała np 2 miesiące, a przez ten czas w ogóle do niej nie zaglądajcie, nawet na przeczytanie ku. To wszystko co zdobyliście straci na znaczeniu, przestanie tak pociągać.
      Odzwyczaicie się po prostu, bo pewnie weszło wam to w krew, to codzienne siedzenie przy tej grze. Lepiej jest nad książkami, z tego większy pożytek.
      Tyle macie możliwości, a wy ograniczacie się tylko do tej gry, do tego małego światka.
    • Witam.
      W ten piękny słoneczny dzień podjąłem decyzję o końcu gry. Nie spotkacie mnie już na postaci WildAnimal i SaraWild (jednak postacie zostają w moim posiadaniu). Chcę podziękować Savelii za pomoc i przyjaźń, Carocagatia za wsparcie i pomoc oraz towarzystwo. WaszaGodność za pomoc i fun z gry. Bastek1980 za pomoc i wspólną grę. ZielonymŻabkom za fun i pomoc w doborze eq/alchemii. Szczególe pozdrowienia i podziękowania dla Top 1 55lv (dawniej) MiecioEtolin za pomoc, wsparcie i próby naklonienia do gry. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół - na wymienienie ich tu zabrakło by miejsca. Dziękuję Administracji za pomoc. Po 7latach czynnej gry pora zejść ze sceny. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich z którymi miałem kontakt. Miłej gry i zabawy w tej grze :)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez medionus ().

• No to już pora się pożegnać metinowy świecie xd
      Przed momentem skosowalem metka z kompa i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy :phatgrin:
      Pozdrawiam wszystkich z tej gry tych dobrych i tych złych wrogów i przyjacieli
      Szczególnie pozdrawiam cała gildię
      Szkodasensu w której to tak naprawdę moja gra się zaczęła shado mistrz rekrutacji i te twoje opowieści xd gastan nobku może kiedyś zrobić ta typowa postać o której marzysz xd tadzio nobie coś pisał podanie i mnie do tego chciałaś nakłonić kuderka i wielu innych dużo by wymieniać
      Gildię Irresistible w której to mi przyszło zakończyć grę naprawdę spoko ludzie arixan któremu wiecznie mało xd
      Igor lider który wciągnął mnie podstępem Ale chciałem sam A i skasuj te filmiki na mnie xd
      Pozdrawiam Polski team A szczególnie ingolfa iksmine i zorana oni wiedzą za co =O
      nie umiem pisać pożegnań poprostupozdrawiam każdego :D
      A no i jeszcze 1 osoba która pozdrawiam szczególnie

Axya <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 :buziak:

Z Tobą było mi dane grać przez ostatni czas i to była najlepsza gra

Na dowodzenia ktoś jeszcze się na mnie rzucił i buchnal mi 12w z postaci i ulepszacze z noba Ale mam to już w nosie :phatgrin:

Tak więc żegnam pozdrawiam Icek/Kuba :rofl: :rofl: :rofl:
    • Pozdro wszystkim. Dziękuję za gre prawie wszystkim. Nie będę rozpisywał się kto wie ten wie za co i komu dziękuję. Kończę gre definitywnie. Konta rozdałem na czacie w m1 (kto je ma to nie mój problem i mnie to nie obchodzi) eq jakie miałem nakarmiłem pety. Cóż... Nie pozdrawiam paru osób ale to się chyba domyśla każdy kogo nie pozdrawiam.
      Ps. SirOz może kiedyś wejdę oddać Ci tego wona mimo że darłeś jape jak młody pelikan.
      jeszcze raz pozdro i do niezobaczenia :)
    • Nowy

Czesc wszystkim,
      z tej strony malo znany gracz o nicku mDzin.
      Chcialbym sie pozegnac z metinem bowiem dzisiaj podjalem decyzje o definitywnym koncu mojej krotkiej gry przy czym chcialem wspomniec o kilku osobach i o pewnej gildii, ktora mnie milo zaskoczyla. Wszystko pisane z telefonu takze przepraszam za interpunkcje.

Przede wszystkim najwazniejsze podziekowania dla gracza Axya
      Dziekuje Ci za to, ze zaangazowalas sie w moja gre i tlumaczylas mi wszystko od podstaw co z czym sie je. W zasadzie dziekuje Ci za wszystko...

Drugie podziekowania dla gracza Schizofrenik, z ktorym troche popisalem na poczatku mojej gry i nie zrazilo go to, ze jestem marnym 30 lvlikiem, co lata w eq za 2 wony. Prowadzi dobra gildie i dobrych ludzi ale to za moment.

Trzecie podziekowania dla gracza Ishhara
      Bardzo przemila osoba i zawsze pomocna, o cokolwiek zapytalem zawsze odpowiadala. Oby wiecej takich ludzi w grach, tylko wtedy bedzie zbyt pieknie.

Podziekowania dla calej gildi Irresistible, ktora przyjela mnie bardzo cieplo na ts i nie przeszkadzalo im to ze 'jestem nikim w metinie' Gildia godna polecenia, dla ktorej wazny jest czowiek a nie "eq"
      Igor prowadzisz dobra gildie i dobrych ludzi, zycze Wam powodzenia w dalszej grze.

Dziekuje rowniez supportowi, ktory uratowal mnie na poczatku mojej gry i zwrocil itemek.
      Niestety badz stety moje peciki najadly sie moim eq takze nie bedzie powrotu.
      Pozdrawiam rowniez wszystkich, z ktorymi mialem jakikolwiek kontakt w grze.