Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

Napisal to koleś który od zawsze rozpoznawany jest z tego że jego bicie się polega na pisaniu farmazonów z ziemi xd

Liczę że w twój [ciach] wejdzie że dla mnie światło twojej gwiazdy nie biło na tyle mocno żeby traktować cię jak kogoś na kim można się wzorować. Ciągle piszesz że jak to i to to miałem 45lvl co mnie obchodzi co się działo jak nie grałem i kim byłeś. Pamiętam cię za czasów jak uciekłeś do żółtych a na zadymie pod dt z blue to pisałeś na pw żeby się nie wcinać bo na dech spadłeś xd

Twoj wymyślony świat serio mało kogo obchodzi :w00t:

Każdy kto usłyszy asequ pyta "to ten [ciach] co wyzywał z ziemi jak nic nie mógł zrobić "

Tak cię pamiętają ludzie z którymi się biles legendo. Z tym że ty tego pragniesz inni nie koniecznie xd

Kończę żyj w przekonaniu że jesteś kimś xd

Moderator Nathiel:
      Wycięłam nieodpowiednie słowa. Nie prowokuj!
      :55: :shinsoo:

kupie
      znakomite rubiny jadeity diamenty do przepału

Jeśli masz 2 znakomite do mixu serwer bez różnicy

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nathiel ().

• Nowy

WujekDiumar napisał(a):

Napisal to koleś który od zawsze rozpoznawany jest z tego że jego bicie się polega na pisaniu farmazonów z ziemi xd

Liczę że w twój [ciach] wejdzie że dla mnie światło twojej gwiazdy nie biło na tyle mocno żeby traktować cię jak kogoś na kim można się wzorować. Ciągle piszesz że jak to i to to miałem 45lvl co mnie obchodzi co się działo jak nie grałem i kim byłeś. Pamiętam cię za czasów jak uciekłeś do żółtych a na zadymie pod dt z bluetooth pisałeś na pw żeby się nie wcinać bo na dech spadłeś xd

Twoj wymyślony świat serio mało kogo obchodzi :w00t:

Każdy kto usłyszy asequ pyta "to ten [ciach] co wyzywał z ziemi jak nic nie mógł zrobić "

Tak cię pamiętają ludzie z którymi się biles legendo. Z tym że ty tego pragniesz inni nie koniecznie xd

Kończę żyj w przekonaniu że jesteś kimś xd
      nie wiem jak ci odpisać , co ci odpisać ;p że od lutego do maja z 2 miesiącami na sankach zrobiłem eq którego mi nawet żal nie było a oboje wiemy że bylo lepsze od twojego ;p

teraz zrobiłem w miesiąc tęz będę nikim ale sam nie logniesz ok wuju żebyś się [ciach] pisz se co chcesz ;p eq się robi w 1 do 3 miechów a nie jak ty 4lata i nie masz ;p

@CzarnyAreS nie zamydlaj mi oczów jakimiś dropkami czekam na odp

Moderator Nathiel:
      Wycięłam nieodpowiednie słowa w cytacie.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• Nowy

@Cannabis86, na miano wroga mojego lub naszej gildii trzeba sobie zapracować, to nie jest tak że wystarczy pisać głupoty na forum w grze, biegać na mamucie lub pisać "xD" z gleby, naprawdę na miano wroga naszej gildii trzeba sobie zasłużyć, już nie wspomnę o tym żeby zostać wrogiem którego będziemy szanowali.

Krążą legendy jak to Ty i Twoja postać miała doprowadzić do upadku CA, jaka to moc drzemie w Twoich itemasach itp ... ale jak na dziś te opowieści są na półce z baśniami i legendami. Nie zamierzam więcej z Tobą pisać, zacznij najpierw się z nami bić a później będziemy pisać nigdy odwrotnie.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CzarnyAreS ().

• Nowy

Fajna zadymka była szkoda ze z Jinno tak mało osób chyba z 6, dominacja red ok 20 osób ale nie szlo nam aż tak złe! z chęcią można powtórzyć to dziś wiec Gabriel wpadnij tez

21:32 0 chętnych do zabawy !!! AbdulBumBum jak ustawiasz coś to rób to porządnie!!!

Moderator Nathiel:
      Połączyłam posty. Usunęłam flood.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• Nowy

-Ghost- napisał(a):

21:32 0 chętnych do zabawy !!!!!!!!!!!!!! AbdulBumBum jak ustawiasz coś to rób to porządnie!!!!!!!!!!!!!!
      Przecież on ustawiał dymy na piątek, które w miarę się odbyły..
      Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.