Rozmowy konTROLLowane Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Eylis wrote:

CzarnyAreS wrote:

Kiedy skończysz uprawiać swoją piosenkę która już się wszystkim znudziła. Jest tylko jedna i jedyna prawda ...
    Prawda w oczy boli :(

WikiSlownik wrote:

prawda w oczy kole (język polski)
    znaczenia:
    przysłowie polskie
    inni mają rację, a my nie potrafimy się z tym pogodzić

Kończyłaś jakąś szkołę czy tylko uprawiasz "trolling forumowy" zawodowo ?

Eylis wrote:

Może i Ty jesteś na tyle nienormalny żeby robić przelew na metinka o 5 rano, ale inni nie będą lecieli z rana do byle kogo. My nie zizka żeby od razu za kimś biegać :D

Ja Ciebie nie znam i nie obrażam więc nie zachowuj się jak "prostaczka" może nią jesteś ale przynajmniej zachowaj pozory. Co do biletów i przelewów to Twój amant metinowy sam napisał ...

Baffman wrote:

Aresik ja z toba chetnie wezme Arenke jak tylko dadzą bilety lub łączenie :D

Co do przelewów to teraz w XXI wieku u nas w mieście jest takie coś jak karta kredytowa nie wiem jak się tam u was płaci ale u nas tak i to zajmuje 1 min czasu wyrwanego z życia.

Skończ uprawiać "trolling forumowy" a jak już koniecznie musisz go uprawiać i wypowiadać się na tematy które Twoja duża główka nie ogarnia to idź na swoje dyskusje.
    Bez pozdrowień.

• CzarnyAreS wrote:

Eylis wrote:

CzarnyAreS wrote:

Kiedy skończysz uprawiać swoją piosenkę która już się wszystkim znudziła. Jest tylko jedna i jedyna prawda ...
    Prawda w oczy boli :(

WikiSlownik wrote:

prawda w oczy kole (język polski)
    znaczenia:
    przysłowie polskie
    inni mają rację, a my nie potrafimy się z tym pogodzić
    Kończyłaś jakąś szkołę czy tylko uprawiasz "trolling forumowy" zawodowo ?

Eylis wrote:

Może i Ty jesteś na tyle nienormalny żeby robić przelew na metinka o 5 rano, ale inni nie będą lecieli z rana do byle kogo. My nie zizka żeby od razu za kimś biegać :D
    Ja Ciebie nie znam i nie obrażam więc nie zachowuj się jak "prostaczka" może nią jesteś ale przynajmniej zachowaj pozory. Co do biletów i przelewów to Twój amant metinowy sam napisał ...

Baffman wrote:

Aresik ja z toba chetnie wezme Arenke jak tylko dadzą bilety lub łączenie :D
    Co do przelewów to teraz w XXI wieku u nas w mieście jest takie coś jak karta kredytowa nie wiem jak się tam u was płaci ale u nas tak i to zajmuje 1 min czasu wyrwanego z życia.

Skończ uprawiać "trolling forumowy" a jak już koniecznie musisz go uprawiać i wypowiadać się na tematy które Twoja duża główka nie ogarnia to idź na swoje dyskusje.
    Bez pozdrowień.
    Jak napiszesz jeszcze 10 razy "trolling forumowy" to dostaniesz swój wygrany kamień duchowy xD
    + jeśli twoim priorytetem jest wyciąganie rano karty kredytowej żeby się przenosić do jakiegoś zera to musisz mieć ciekawe życie. :mkay:
    :???:
  • Ares jeżeli twoja cała wiedza pochodzi z Wiki to dam Ci nawet 10 kamyków.

Ty będąc na glebie i wylogowując z każdej zadymy pisałeś ze wy wygraliście i nie dajecie sie nam bawic pora zmienic zabawki albo odstawic nieco metina, bo nawet nasz mały żart wziąłeś na serio- wygrawerowanym smokiem na szafie dałeś się wkręcić jak dziecko pamiętasz AreS srebrna Szafa z wygrawerowanym smokiem na sell od aresa?

O czym tu z tobą dyskutować każdy wie jak było ty zawsze masz odmienne zdanie i niech tak zostanie.

I nie ja pożyczałem na Ciebie eq mój ty najlepszy archerku co trzeba było się chować w pvp xD

Przespałem bilety podróżnika wybacz. Mam nadzieję ze z tych twoich ts-owych bajek jakiego to ty eq nie masz będzie, chociaż 10% abs prawdy.

Uciekłem do TTD bo CA nie dawało żyć????????????
    a kto przeklinał mnie na ts LUNE ze znowu te BaffMan na wróżkach i trzeba siedzieć 10h od respa bo nie zbijemy z nim xD - też tak nie było.( dzieki DOMBEK )
    Byliśmy w jinno jedyne co mogłem zrobić to Ci ksuć . JA poszedłem cie BIĆ misiu.
    Oczywiście ty napiszesz swoją wersję

CzarnyAreS wrote:

Eylis wrote:

Jak napiszesz jeszcze 10 razy "trolling forumowy" to dostaniesz swój wygrany kamień duchowy xD+ jeśli twoim priorytetem jest wyciąganie rano karty kredytowej żeby się przenosić do jakiegoś zera to musisz mieć ciekawe życie. :mkay:
    Nie zamierzam wdawać się w dyskusję z osobą Twojego pokroju inteligencji.

Zawsze mądrzejszy musi ustąpić. Elo.
    Kto to pisze Ares xD. Nawet nie wiesz jaki mam ubaFF , bo wiem że jak byś mógł to ze złości był z łuku swojego zrobił 2 reke xD
  • Baffman wrote:

Ty będąc na glebie i wylogowując z każdej zadymy pisałeś ze wy wygraliście i nie dajecie sie nam bawic pora zmienic zabawki albo odstawic nieco metina, bo nawet nasz mały żart wziąłeś na serio- wygrawerowanym smokiem na szafie dałeś się wkręcić jak dziecko pamiętasz AreS srebrna Szafa z wygrawerowanym smokiem na sell od aresa?

Odeślę Cię tylko do naszego gildyjnego kanału na YT, znajdziesz sam drogę nie raz tam byłeś i pooglądaj filmy jak to ja logałem z ziemi, nie wiem czy Ty coś bierzesz czy grasz w jakąś inną grę.

Baffman wrote:

Przespałem bilety podróżnika wybacz. Mam nadzieję ze z tych twoich ts-owych bajek jakiego to ty eq nie masz będzie, chociaż 10% abs prawdy.

Czekam na Ciebie z utęsknieniem. Przestań pisać i syczeć na forum tylko przyjdź i pokaż CA gdzie jest nasze miejsce, tak nas zbij żebyśmy wszyscy się zapakowali na tratwę i uciekli na inny serwer.

Baffman wrote:

JA poszedłem cie BIĆ misiu.

Znów odsyłam do YT, pooglądaj sobie jak to nas biłeś okrutnie zazwyczaj nie wychodząc z koła xD Nie wspomnę o naszym pvp bo to już nudne się zrobiło.

Baffman wrote:

Kto to pisze Ares xD. Nawet nie wiesz jaki mam ubaFF , bo wiem że jak byś mógł to ze złości był z łuku swojego zrobił 2 reke xD

Mi się jakoś literki nie mylą i rączka mi nie drży :)

• Ja się pogubiłem CA - to jinno czy schinsoo - jacy gracze to jinno,schinsoo,chunjo - ostatnie straszne zmiany były tzn. w ostatnim roku

Inhumas czy jakoś tak to teraz schinsoo

Jest CzarnaArmiA
    i chyba CzarnaArmiiA
    Moje miejsce jest w Archiwum forum Metina !

Coś o mnie

<3 METINOWY MIŚ <3
    :shinsoo: ([:55:] - emotka Diumar s55) :703:

Z Metinem od Października 2016 :love:
    do grudnia 2018

Ten Piękny Avatar zawdzięczam Vanilla
  • Po latach przebywania w środowisku metina muszę stwierdzić jedno, są wrogowie których należy szanować za ich postawę i waleczność, są fałszywi przyjaciele i sojusznicy do których nie mamy nic nawet szacunku.

Jeśli przychodzi wojna i masz wybór kto stanie po Twojej stronie ja zawsze wybiorę walecznego wroga który dowiódł wielokrotnie swojej odwagi walcząc jako mój przeciwnik niż fałszywego tchórza który ucieknie lub zdradzi zanim zostanie odpalony pierwszy skill.

Napiszę jeszcze raz, szanujmy tych którzy wielokrotnie dowodzili swojej waleczności i wytrwałości a nie szanujmy tchórzy i fałszywców którzy uciekają jak tylko sytuacja się robi nieprzyjazna, latają po gildiach i serwerach szukając ... chyba młotka żeby sobie głupotę z głowy wybić, jak do tej pory niewielu go znalazło.

• Cannabis86 wrote:

jedni i drudzy moim zdaniem trochę chore że wydaliście 1,4k sm na zmianę królestwa by coś pokazać? nie wiem co ale ok
    faktycznie chore lepiej stać w M1 koło "wrogów" i puszczać sobie serduszka ?(

To armią napędza ten serwer. To my często na siłę szukamy zwady z innymi. To my chodzimy do jinno i to my pierwsi ksujemy żeby "wróg nabrał na nas apetytu" kiedyś tylko dropilem teraz wiem że to były stracone miesiące mojej gry z dobrej zabawy. Przegrana motywuje ale wygrana smakuje jak 60letnie wino z piwnic Watykanu :love:
  • Nie nosi tylko pożycza. Wtedy jeszcze nie okazałeś swojego [ciach] i grałeś pod jedną "flaga" :crazy: potem się zmieniłeś bo poszedłeś do żółtych problem w tym że dalej leżeć xd
    To że miałeś mnie kiedyś w znajomych i coś ci pożyczyłem nie oznacza że coś dla ciebie robiłem xd
    Wspominasz pierwsze pół roku mojej gry xd prawda jest taka że jedyne co teraz możesz powiedzieć to to że kiedyś miałem aurę na M1 xd jak każda postać :oops:

Moderator Nathiel:
    Wycięłam nieodpowiednie słowa. Nie prowokuj!

The post was edited 1 time, last by Nathiel ().

• Napisal to koleś który od zawsze rozpoznawany jest z tego że jego bicie się polega na pisaniu farmazonów z ziemi xd

Liczę że w twój [ciach] wejdzie że dla mnie światło twojej gwiazdy nie biło na tyle mocno żeby traktować cię jak kogoś na kim można się wzorować. Ciągle piszesz że jak to i to to miałem 45lvl co mnie obchodzi co się działo jak nie grałem i kim byłeś. Pamiętam cię za czasów jak uciekłeś do żółtych a na zadymie pod dt z blue to pisałeś na pw żeby się nie wcinać bo na dech spadłeś xd

Twoj wymyślony świat serio mało kogo obchodzi :w00t:

Każdy kto usłyszy asequ pyta "to ten [ciach] co wyzywał z ziemi jak nic nie mógł zrobić "

Tak cię pamiętają ludzie z którymi się biles legendo. Z tym że ty tego pragniesz inni nie koniecznie xd

Kończę żyj w przekonaniu że jesteś kimś xd

Moderator Nathiel:
    Wycięłam nieodpowiednie słowa. Nie prowokuj!

The post was edited 2 times, last by Nathiel ().

• WujekDiumar wrote:

Napisal to koleś który od zawsze rozpoznawany jest z tego że jego bicie się polega na pisaniu farmazonów z ziemi xd

Liczę że w twój [ciach] wejdzie że dla mnie światło twojej gwiazdy nie biło na tyle mocno żeby traktować cię jak kogoś na kim można się wzorować. Ciągle piszesz że jak to i to to miałem 45lvl co mnie obchodzi co się działo jak nie grałem i kim byłeś. Pamiętam cię za czasów jak uciekłeś do żółtych a na zadymie pod dt z bluetooth pisałeś na pw żeby się nie wcinać bo na dech spadłeś xd

Twoj wymyślony świat serio mało kogo obchodzi :w00t:

Każdy kto usłyszy asequ pyta "to ten [ciach] co wyzywał z ziemi jak nic nie mógł zrobić "

Tak cię pamiętają ludzie z którymi się biles legendo. Z tym że ty tego pragniesz inni nie koniecznie xd

Kończę żyj w przekonaniu że jesteś kimś xd
    nie wiem jak ci odpisać , co ci odpisać ;p że od lutego do maja z 2 miesiącami na sankach zrobiłem eq którego mi nawet żal nie było a oboje wiemy że bylo lepsze od twojego ;p

teraz zrobiłem w miesiąc tęz będę nikim ale sam nie logniesz ok wuju żebyś się [ciach] pisz se co chcesz ;p eq się robi w 1 do 3 miechów a nie jak ty 4lata i nie masz ;p

@CzarnyAreS nie zamydlaj mi oczów jakimiś dropkami czekam na odp

Moderator Nathiel:
    Wycięłam nieodpowiednie słowa w cytacie.

.

• @Cannabis86, na miano wroga mojego lub naszej gildii trzeba sobie zapracować, to nie jest tak że wystarczy pisać głupoty na forum w grze, biegać na mamucie lub pisać "xD" z gleby, naprawdę na miano wroga naszej gildii trzeba sobie zasłużyć, już nie wspomnę o tym żeby zostać wrogiem którego będziemy szanowali.

Krążą legendy jak to Ty i Twoja postać miała doprowadzić do upadku CA, jaka to moc drzemie w Twoich itemasach itp ... ale jak na dziś te opowieści są na półce z baśniami i legendami. Nie zamierzam więcej z Tobą pisać, zacznij najpierw się z nami bić a później będziemy pisać nigdy odwrotnie.

The post was edited 1 time, last by CzarnyAreS ().

• Fajna zadymka była szkoda ze z Jinno tak mało osób chyba z 6, dominacja red ok 20 osób ale nie szlo nam aż tak złe! z chęcią można powtórzyć to dziś wiec Gabriel wpadnij tez

21:32 0 chętnych do zabawy !!! AbdulBumBum jak ustawiasz coś to rób to porządnie!!!

Moderator Nathiel:
    Połączyłam posty. Usunęłam flood.

• -Ghost- wrote:

21:32 0 chętnych do zabawy !!!!!!!!!!!!!! AbdulBumBum jak ustawiasz coś to rób to porządnie!!!!!!!!!!!!!!
    Przecież on ustawiał dymy na piątek, które w miarę się odbyły..
    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.