Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Problem w tym, ze nie gram aktywnie + szkoda mi juz hajsu na to zbugowane [ciach]

Moderator Nathiel:
      Wycięłam nieodpowiednie słowo.
      Ius est ars boni et aequi

mogęteżnapisaćbezspacjiijeślitociędenerwujelubmaszztymproblemytopolecampowrótdoszkolycelemdokształceniasięajeślinadalmaszproblemyto....czytaj ze zrozumieniem.
      ~VIKING

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• CzarnyAreS napisał(a):

JedrzejzAgronasa, dla mnie jako dla długoletniego gracza smutne jest to w jakim kierunku idzie ta gra i z czego się cieszą gracze, radość z zabicia postaci na wierzchowcu ? <——
      Największe nupki tak robiły <——
      a teraz obserwuję że jeszcze do tego chwalą się takim osiągnięciem na yt'ah. Zabicie z hitów dla mnie nie jest niczym nowym zobacz sobie dropkiem lv 94, bronią do expa zabijałem postaci do pvp ale wstyd by mi było bić z wierzchowca. <——

Strach pomyśleć co tacy gracze (moim zdaniem nupy) <——wprowadzą nie długo. Może pvp na wierzchowcach ? Będzie, Redy ? ... Tak .... Go ! Postaci wskakują na wierzchowce i biją się z cięcia i hitami.

Mam nadzieję że wtedy już mnie nie będzie w tej grze.
      Trochę czasu minęło to teraz sprawdźmy kto używa konia 24/7 na każdym dymie... hmmm
      Ares?
      Mouuz?
      Kurde xD ja myślałem, że już Ciebie nie będzie w tej grze, a Ty za to grasz i jako jeden z nielicznych z tego korzystasz. No Aresik też się mieszasz w swoich słowach. Poćwicz kłamczuszku... Ty nasz nupku :*
    • gra archerem polega na puszczaniu gradu z konia ? A mowa w tym poscie byla o tym jak jedrzej zapinal ludzi na wierzchowcu pod sciana ? Nie widzialem zeby biegal za kims z truta i bil hitami pod sciana przypalem.

Niby taki ogar team xd a nie wiecie ze tak bije kazdy lucznik ktory potrafi grac swoja postacia ?(

A propo jazdy na manu xd ostatnio w pracy ogladalem 55min material z ciekawosci stoper odpalalem w momencie kiedy jedrzej stal na nogach nie na manu . Zgadnij ile minut mi wyszlo :D
      :55: :shinsoo:

kupie
      znakomite rubiny jadeity diamenty do przepału

Jeśli masz 2 znakomite do mixu serwer bez różnicy

• WujekDiumar napisał(a):

gra archerem polega na puszczaniu gradu z konia ? A mowa w tym poscie byla o tym jak jedrzej zapinal ludzi na wierzchowcu pod sciana ? Nie widzialem zeby biegal za kims z truta i bil hitami pod sciana przypalem.

Niby taki ogar team xd a nie wiecie ze tak bije kazdy lucznik ktory potrafi grac swoja postacia ?(

A propo jazdy na manu xd ostatnio w pracy ogladalem 55min material z ciekawosci stoper odpalalem w momencie kiedy jedrzej stal na nogach nie na manu . Zgadnij ile minut mi wyszlo :D
      Jak można pisać, że bicie z konia jest be, a tylko z tego bić. Używa tego, bo gdyby nie to to by takiego Jędrzeja mógł rok bić i by go nie ubił. Mnie też zresztą w m1 nie raz bił bił i odpuszczał, bo w przypadku bma grad mi lata, bije o 1.5k więcej od reszty skilli. :)

Ja też kilka oglądałem, mam też takie jak Jędrzej stoi na nogach, a wy jako dywanik. :D Każdy ma coś dla siebie.
    • DemonWolf napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

gra archerem polega na puszczaniu gradu z konia ? A mowa w tym poscie byla o tym jak jedrzej zapinal ludzi na wierzchowcu pod sciana ? Nie widzialem zeby biegal za kims z truta i bil hitami pod sciana przypalem.

Jak można pisać, że bicie z konia jest be, a tylko z tego bić. Używa tego, bo gdyby nie to to by takiego Jędrzeja mógł rok bić i by go nie ubił. Mnie też zresztą w m1 nie raz bił bił i odpuszczał, bo w przypadku bma grad mi lata, bije o 1.5k więcej od reszty skilli. :)
      Ja też kilka oglądałem, mam też takie jak Jędrzej stoi na nogach, a wy jako dywanik. :D Każdy ma coś dla siebie.

Archer ma grad ale co ma szaman na mamucie ? Chyba tylko spi... znaczy uciekanie na P wbite xD Napój z pianką dla tego kto policzy ile czasu szaman był na mamucie a ile na ziemi :)

• CzarnyAreS napisał(a):

DemonWolf napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

Jak można pisać, że bicie z konia jest be, a tylko z tego bić. Używa tego, bo gdyby nie to to by takiego Jędrzeja mógł rok bić i by go nie ubił. Mnie też zresztą w m1 nie raz bił bił i odpuszczał, bo w przypadku bma grad mi lata, bije o 1.5k więcej od reszty skilli. :) Ja też kilka oglądałem, mam też takie jak Jędrzej stoi na nogach, a wy jako dywanik. :D Każdy ma coś dla siebie.
      Archer ma grad ale co ma szaman na mamucie ? Chyba tylko spi... znaczy uciekanie na P wbite xD Napój z pianką dla tego kto policzy ile czasu szaman był na mamucie a ile na ziemi :)

Jak wrócę do Polski przyjacielu to dodam brakującą część dymu. Może zapomniałeś dodać lub nie nagrałeś ale spokojnie ja też wszystko nagrałem.
    • CzarnyAreS napisał(a):

Makacq napisał(a):

A wydawalo mi się, ze ares jest przeciwnikiem "żerowania" na cudzych kontach ;)
      I wracamy do starej śpiewki ? Czyja jest Sheyla, czyj jest Bm a czyj jest archer ? Rozstrzygniemy to na forum czy nie ? A kto był na jakiej postaci i kto nagrywał ? Tyle pytań i żadnej odpowiedzi xD
      Jak masz coś pisać, że coś jest be, a sam tak robisz to wyjdź i nic tu nie pisz. Szkoda naszego czasu na ludzi, którzy własnym kontem biją po 2k ze skilli to będzie używał kogoś innego konta. ;d My nie boimy się grać na swoich kontach, ani nie pokazujemy itemów z kogoś postaci. Pozdrowienia dla Jungera z tego miejsca :D Co do nagrywania to nie wiem czy masz za ciemno w piwnicy czy jak, bo pisałem, że ja nagrywam, ale Ci obiecuję, że filmik będzie tylko po wakacjach. Nie zdążyłem go niestety obrobić przed wyjazdem. :)
    • DemonWolf napisał(a):

CzarnyAreS napisał(a):

Makacq napisał(a):

I wracamy do starej śpiewki ? Czyja jest Sheyla, czyj jest Bm a czyj jest archer ? Rozstrzygniemy to na forum czy nie ? A kto był na jakiej postaci i kto nagrywał ? Tyle pytań i żadnej odpowiedzi xD
      Jak masz coś pisać, że coś jest be, a sam tak robisz to wyjdź i nic tu nie pisz. Szkoda naszego czasu na ludzi, którzy własnym kontem biją po 2k ze skilli to będzie używał kogoś innego konta. ;d My nie boimy się grać na swoich kontach, ani nie pokazujemy itemów z kogoś postaci. Pozdrowienia dla Jungera z tego miejsca :D Co do nagrywania to nie wiem czy masz za ciemno w piwnicy czy jak, bo pisałem, że ja nagrywam, ale Ci obiecuję, że filmik będzie tylko po wakacjach. Nie zdążyłem go niestety obrobić przed wyjazdem. :)
      jak na moje znowu sie zaczyna placz :) po tym filmie widze ze Demon zawsze ma cos do napisania .
      P.s a co was to interesuje kto na jakim koncie siedzi was chyba zabolalo ze wam ktos konta nie udostepnil :)
    • MhymmmxD napisał(a):

DemonWolf napisał(a):

CzarnyAreS napisał(a):

Makacq napisał(a):

jak na moje znowu sie zaczyna placz :) po tym filmie widze ze Demon zawsze ma cos do napisania .P.s a co was to interesuje kto na jakim koncie siedzi was chyba zabolalo ze wam ktos konta nie udostepnil :)
      Bym chciał pożyczyć konto z eq to przyszedłbym kontem na wybornej alchemii, tylko bilet na diumar kupić musiałbym. Jednak wiesz nie mam satysfakcji z ubicia kogoś nie swoim kontem. Sam sobie robie w swoim tempie eq i postać, nieźle mi to idzie jak na 3 msc gry z 500w zrobiłem myślę, więc jak na grę od 0 to moim zdaniem sporo. No i w isa to ja nic nie pakuję. Jedynie nick i płeć zmieniłem. :D

Nie płaczę Darku, ja tylko poinformowałem, że wrzucę resztę, brakującą część dymu. Pozdrawiam gorąco i przesyłam buziaki zza oceanu. :D
    • CzarnyAreS napisał(a):

DemonWolf napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

Jak można pisać, że bicie z konia jest be, a tylko z tego bić. Używa tego, bo gdyby nie to to by takiego Jędrzeja mógł rok bić i by go nie ubił. Mnie też zresztą w m1 nie raz bił bił i odpuszczał, bo w przypadku bma grad mi lata, bije o 1.5k więcej od reszty skilli. :) Ja też kilka oglądałem, mam też takie jak Jędrzej stoi na nogach, a wy jako dywanik. :D Każdy ma coś dla siebie.

Hm ares ale cos ta szamnaka pada szybko wam a niby taki koks hmm czyzby eq zebrane z gildii bylo na 1 postac :} a i kolega mouz konik kolejny hmm po 5 min az filmik wylaczylem bo taka zenada jak ze sferki bijesz 5k :}
      Sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę
    • XD Ares jak juz siedzisz i pazerzysz na koncie Darka to pozwolę się spytać.
      Złożyłes się z nim na jakieś itemki czy tak na krzywy ryj po prostu tam grasz xd?
      Chociaż 15-20 odlamkow mu wydropiles, aby alchemie odnowić xD?
      Ps.
      Średni materiał- bylo 3vs3 przy czym 2 osoby bez boczka i jedna bez kostiumu po mojej stronie.
      Ja bym się wstydził dodawać materiał gdzie bije tak koślawy pod względem odpalu team xD.
      Wg mnie film powinien pokazywać ze postać jest dobra, a nie ze ,,mamy problemy z polowicznie ubranym składem,,
      Robisz Ares kawał dobrej roboty. Nawet nie musimy na Ciebie filmów wstawiać.
      Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na dalsze filmy :)!

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JedrzejzAgronasa ().

• Miałem nie pisać bo pisanie z ludźmi waszego pokroju to tz matematyczna ósemka lub pętla nieskończoności, po 3 postach człowiek się zastanawia czy ludzie siedzący po drugiej stronie kabla faktycznie tacy są czy tylko udają ...

JedrzejzAgronasa, a więc drogi przyjacielu, kolego i druhu, owe filmy mają tylko i wyłącznie pokazać waszą hipokryzję, w żadnym wypadku nie porównujemy waszych postaci do naszych to nie o to chodzi, inne klasy i inny stopień rozwinięcia nie mam zamiaru rywalizować zwłaszcza z kimś takim jak Ty czy Demon nie uważam was za równych przeciwników.

Wykazujemy tylko proste rzeczy, wy przedstawiacie materiał humorystyczny o łucznikach bijących skilem konnym w czym ja nie widzę nic dziwnego a my pokazujemy materiał w którym Ty jako "szef" i "przywódca" PazeraTeam biegasz przesz 80% czasu na mamucie i przypuszczam, zaznaczam że to tylko moje domysły ze jednak nie szukałeś "GraduDzwona" tylko najzwyczajniej w świecie uciekałeś. Wstawiasz filmik gdzie jest 2 vs 2 gdzie są z naszej strony 2 postaci fizyczne w tym jedna bez ukończonych biologów a po waszej stronie 2 magiczne z bufem oraz pomocą, moje zdanie na temat równości jest nieco inne ale to indywidualna sprawa dla każdego, moje zdanie jest takie że sytuacja na naszym filmie przedstawia o wile bardziej wyrównaną bitkę niż z waszej strony.

Ciągle powtarzają się w postach wyniki naszego dmg w wasze postaci, twierdzicie że jest małe że nasze postaci w was praktycznie nic nie biją tylko dlaczego nie wspomnicie o swoim dmg ? Dlaczego wszyscy z waszej ekipy leżą lub biegają na mamutach czy innych zwierzakach a my stoimy ? Ogólnie jestem ciekawy co was zabija może napiszecie nam która z naszych postaci was zabija albo bije wam dużo na tyle że ciągle leżycie. Możliwe że owy film jest dowodem na jakieś czarodziejskie sztuczki.

Wyjaśnię przy okazji sprawę naszego bufa, nie rozumiem co jest tutaj niejasne ? Buf jest bufem tylko i wyłącznie czyli nie posiada eq do pvp, jest ubrany głownie pod inta a kiedy nie bufa to bije jeśli ma odpowiednie dmg, nie jest to postać grająca i nie jest to osoba czyli gracz, nie ma ujmy na honorze jeśli napisze ktoś ze buf pada bo to jest tylko buf ale jeśli buf już zabija postaci rzekomo robione pod pvp to o kim źle świadczy ?

Tyle z moich wywodów nie zamierzam tworzyć pętli nieskończonej ilości postów, życzę miłej gry i czekamy na kolejne postaci przyprowadzane do bitek przez "szefa" PazeraTem, dodam tylko ze uwielbiamy niespodzianki i z każdym respem zastanawiamy się co dziś nas może zaskoczyć :)

• Kazdy serw to zbieranina biedy umyslowej Kondzio xd. Ale milo, ze w koncu to zrozumiales :*
      Ale czego sie spodziewamy po spolecznosci metina jak w Trybunale Konstytucyjnym mamy takie kwiatki:

[...]niemal pewne jest, że Trybunał, w którym większość sędziów pochodzi obecnie z nadania PiS, uzna za sprzeczne z konstytucją zapisy o możliwości przerywania ciąży ze względu na wady płodu.
      ~onet.pl
      Ius est ars boni et aequi

mogęteżnapisaćbezspacjiijeślitociędenerwujelubmaszztymproblemytopolecampowrótdoszkolycelemdokształceniasięajeślinadalmaszproblemyto....czytaj ze zrozumieniem.
      ~VIKING

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lexio ().

• xD każdy kto dał radę obejrzeć chociaż 5minut filmu zaobserwowal ile jeździła Sheyla i Mouz na wierzchowcach :).
      Mój powód jeżdżenia był jeden- leży cała nasza 3 wstajesz i od razu podlatujecie we 2-3 i seria skili w postać co ma 3-4khp xd.
      Gdy pojawię sie wasze podniecenie sięga zenitu i pogalopoujecie ze mna na tyle daleko ze moi sprzymierzeńcy maja czas aby zrespic hp chociaz do polowy.

Hipokryzje Ares widać najbardziej w tym ze wypominales mi to ze latalem na wuju, a nagrales film jak bijesz sie kogoś kontem xD.

Boli Ciebie ten film Ares dostałeś baty od szamana i bm'a który prócz eq(broń, zbroja, hełm, tarcza, kolczyki, naszyjnik, bransa, buty, szarfa) przywolanych petow i odpalondj alchemi nie miał nic xD. Piszesz dwóch magikow... policz skile, a ilość hitów jaka została użyta. Taki onimek bije na Twoim filmie mi kolo 3.5-5.5k w CzarnegoWladce o 1k mniej(czarny władca nie ma kostiumow xd) i co tu chcesz powiedzieć ze taki CzarnyWladca w topowe postaci z CA będzie bił sfera 9k?(xD)
      Ciągle piszecie, że Jungi nie ma biologa. Ja się pytam co mu to da.
      Przetrwa pół rozedrzeć więcej xD?
      Czy w Shayama w 10ABS uderzy 9k?

Hitem tego bufa jest to ze zamiast grać na nim ktoś kto hmm... nie ma postaci itp, to nagle zniknął junger xD a pojawiła się Sheyla.
      Ponadto ,,jest ubrany głównie pod int,, no gz ze postanowiłes rozwijać szamana maxująć m int xD. Sukces i nietypowe rozwiązanie.

Ten wasz Buff to nie Buff tylko zlepek waszego całego eq. Jeśli rzeczywiście ma swoje eq itd, to szkoda ze ostatnio nie widuje połączenia Przypau+Junger jak to działo się wiele tyg tylko przypau+sheyla. Jakim trzeba być przegrywem aby cała gildia ubrała postać jungerowi bo jego nadaje sie tylko pod kasację xD.