Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

Pokaż spoiler

KliczeK napisał(a):

DemonWolf napisał(a):

kiedy mnie nie będzie przez te kilka dni postarajcie się wydropić więcej jak 5 krętych klucz

DemonWolf napisał(a):

Pozdrawiam i zapraszam Was do poćwiczenia, bo z takimi umiejętnościami to możecie resp lorda małp co najwyżej pobić. xD
      Co chwilę na forum piszesz coś o krętych kluczach, próbujesz mnie skłócić najpierw z jednymi, później z drugimi. Jak uda Ci się wejść na smoka to na wołaju musisz napisać jaki to jesteś super a reszta to jak to powiedziałeś "zera". Na genkach rano po tym jak Jędrzej i Hunter musi biegać za jednym genkiem prawie 40 min, wysyła mi ciągle kropki w wiadomościach i jestem dodawany do znajomych żeby sprawdzić czy dalej jestem na danym ch otrzymuje wiadomość "Ty no nie mam czasu, wiesz, mam życie a nie tak jak Ty ciągle przed PC". Publicznie ciągle staracie się pokazać jacy to jesteście super a jak coś wam nie wychodzi to:
      1. Spam na forum.
      2. Próbowanie skłócenia wszystkich.
      3. Spam na wołaju.

Wszystko nam wychodzi, na smoki chodzimy, respy są w 90% nasze. Nic tylko się cieszyć. :)

Poza tym jak dla Ciebie ganianie się 40 minut na genkach to całe życie to pozdro. W przeciwieństwie do Ciebie my mamy plany na przyszłość bardziej ambitne niż siedzenie przy komputerze... wiesz uczelnia/szkoła to ważna sprawa, żeby potem żyło się łatwiej. Na pewno lepiej wyjdziemy na tym, że wejdziemy 4 razy na smoka + respy co 3h godząc życie realne z grą niż bicie 2x tyle smoków + spędzenie resztę dnia na metku bez przerw.

1.Spam na forum - cały czas piszę na forum niezależnie od dnia, lubię dymy i będę to kontynuować.

2.Kogo próbuję skłócić? To ty najpierw próbujesz się z kimś dogadać, a potem na niego wypisujesz.
      3.Jak wejdę na smoka i napiszę na wołaju to rzeczywiście musiało mi nie wyjść. :D

A teraz to już w ogóle zaczęło się robić śmiesznie, bo nie wbiliście na smoka to od razu wyzywanie mnie od pasożytów i wstawianie moich cytatów o CA. Tylko zapomnieliście jednego, z CA znałem jedną osobę - Jędrzeja, więc w takim świetle jakim pokazał CA to takie miałem zdanie.

Wiesz, z Twoim eq wątpię, że bijesz coś w smoka. Kiedyś Ares wypominał Jędrzejowi, że ten chciał bić bossy z gokiem i doczepić się do niego jak pasożyt. Robisz dokładnie to samo z taką różnicą, że ty kiedyś pisałeś jaka to CA jest zła, bo nie są w gildii dla towarzystwa tylko dla zarobku. Jeśli nie wierzysz to mogę Ci (Tobie Aresik też :>) wysłać Twoje słowa na pw - nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę wrzucał screenów na forum publiczne.

Tak samo jak pożyczyłeś Jędrzejowi wizerunek i miałeś wielki problem z oddaniem, więc moje zdanie do tego że jesteś złodziejem się nie zmieniło. Mogłeś sobie z Jędrzejem wszystko wyjaśnić, ale tego co się stało nie cofniesz.

Wyjaśniać coś z Jędrzejem? Chłopie, miałem tą nakładkę i oddałem ją Jędrzejowi tak jak się umawialiśmy. Nie wiem co ty masz z tymi nakładkami, ale to druga sytuacja kiedy nie wiesz nic, a dużo piszesz. Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.

Moderator Nathiel:
      Wstawiłam dłuższą wypowiedz oraz cytat w spoiler

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• Nowy

Jeszcze do tego się troszkę wypowiem. :)

KliczeK napisał(a):

DemonWolf napisał(a):

Junger nie pisze nic na forum, bo dobrze wie jak to się dla niego skończy.
      jedrzej wygrał pvp. gzgz.
      Nie przypominam sobie, żeby to ktoś od nas pisał o pvp Onimka z Jędrkiem. ;) Raczej junger, ronon sikali z radości jak Esmae wygrała pvp z Jędrzejem, więc najpierw zanim coś napiszesz to chociaż zapoznaj się z sytuacją.
    • Nowy

Ze screenami nie musisz się chwalić, bo tak jak próbowałeś mnie skłocić z Hitsu i Paueu to od razu im pokazałem screeny, tak samo jak ktoś napisał z Holy to od razu wyjaśniłem sobie sytuacje. Kiedyś do tego dorośniesz i też będziesz potrafił wyjść naprzeciw problemom/plotkami a nie chował się tylko za Jędrzejem i płakaniem na forum. 40 min o 4-5 rano to nie całe życie, to desperacja. Tak samo jak stanie całe dnie pod smokiem. Wiem Demon że masz plany na przyszłość, różni nas około 10 lat, Ty dopiero masz plany, co byś mógł robić po szkole. Inni już normalnie pracują, mają firmy, niektórzy nawet rodzinę i dzieci w Twoim wieku. Naprawdę, z całego serca Ci życzę żebyś mógł pracować dla siebie, przy komputerze, a nie przy tak zwanej łopacie. Jeszcze tego nie jesteś wstanie docenić bo nic w życiu nie przeżyłeś, ale każdy w Twoim wieku taki był i to zrozumiałe.

Tak jak wspomniałem w poprzednim poście, nie ma tutaj o czym z wami rozmawiać, także na ewentualne zaczepki już odpisywać nie będę. Cieszy mnie że wszystko sobie wyjaśniliśmy.

DemonWolf napisał(a):

CA nie umie na kluczach z przewagą liczebną wydropić więcej kluczy od nas

Detonator napisał(a):

Jedni wolą głodować i kupić smy a jedni wolą zamontować sobie półkę obok łóżka, żeby nie musieć nawet wstawać ლ(ಠ_ಠლ
    • Nowy

KliczeK napisał(a):

Ze screenami nie musisz się chwalić, bo tak jak próbowałeś mnie skłocić z Hitsu i Paueu to od razu im pokazałem screeny.
      Pokazałeś swoje słowa dlaczego nie chcesz ich w gildii? :) Pokazujesz tylko to co jest dla Ciebie wygodne, to nas różni.
      Pokaż spoiler

KliczeK napisał(a):

Kiedyś do tego dorośniesz i też będziesz potrafił wyjść naprzeciw problemom/plotkami a nie chował się tylko za Jędrzejem i płakaniem na forum.

Sugerujesz, że mam dorosnąć i być jak ty? Człowiekiem, który grozi przez internet, że mnie uszkodzi? W takim razie wybieram bycie tym 17-letnim dzieckiem. ;)

40 min o 4-5 rano to nie całe życie, to desperacja.

Skoro 40 minut o 4-5 rano to desperacja to Twoje granie non stop jak nazwiemy? Dzisiaj o 3;39 było was 5 na respie... Ciekawe tylko dlaczego jest was tak dużo o 3;39, a o 21;39 jest jedna osoba? Hmmm jedynym wytłumaczeniem jest chęć nadrobienia kluczy, bo jakbym ja miał chodzić na respy i dropić 3 klucze na 5 dni na osobę to też bym odpuścił.

Wiem Demon że masz plany na przyszłość, różni nas około 10 lat, Ty dopiero masz plany, co byś mógł robić po szkole. Inni już normalnie pracują, mają firmy, niektórzy nawet rodzinę i dzieci w Twoim wieku. Naprawdę, z całego serca Ci życzę żebyś mógł pracować dla siebie, przy komputerze, a nie przy tak zwanej łopacie. Jeszcze tego nie jesteś wstanie docenić bo nic w życiu nie przeżyłeś, ale każdy w Twoim wieku taki był i to zrozumiałe.

Mówisz to w taki sposób jakbyś to cokolwiek z tego przeżył. Rodziny brak, życia realnego brak, siedzisz w domu i mówisz tylko, że i tak długo nie pożyjesz. Chwalisz się, że palisz od dzieciaka takiego jak ja... Po głębszej analizie z pewnością mógłbym Cię uznać jako autorytet.

Tak jak wspomniałem w poprzednim poście, nie ma tutaj o czym z wami rozmawiać, także na ewentualne zaczepki już odpisywać nie będę. Cieszy mnie że wszystko sobie wyjaśniliśmy.

"Oni są w tej gildii dla zarobku, a nie towarzystwa, a my na odwrót."

"Patrząc po czarnej armii to na pewno, połowa się nie lubi, patrzy tylko na zarobek." - Z tymi Twoimi złotymi myślami pozostawię Ciebie jak i Twojego nowego lidera Aresa. Fajnych ludzi z dobrym zdaniem o Was sobie dobieracie do ekipy. :D

Moderator Nathiel:
      Wstawiłam cytat oraz dłuższą wypowiedź w spoiler.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nathiel ().

• Nowy

Siła Ataku MasterSury rośnie o 8% (wartość na stałe) 24 V 2018r.!
      MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
      Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
      A i jeszcze jedno sklep MesterSura nie jest mój(ten koło tego namiotu nie pisać do mnie w sprawie tych itemów)

Kupie:
      Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
      Rubin Bransoletę+9
    • Nowy

Dopiero zauważyłem Twój filmik na rocznicę Shayam. Fajnie się coś takiego ogląda, sam mam kilka screenów jak miałem 20 lvl i biegałem po m2 ucząc się podstaw metina. :D Miło się wraca do tych czasów.

Detonator napisał(a):

Jedni wolą głodować i kupić smy a jedni wolą zamontować sobie półkę obok łóżka, żeby nie musieć nawet wstawać ლ(ಠ_ಠლ
    • Nowy

KliczeK napisał(a):

Dopiero zauważyłem Twój filmik na rocznicę Shayam. Fajnie się coś takiego ogląda, sam mam kilka screenów jak miałem 20 lvl i biegałem po m2 ucząc się podstaw metina. :D Miło się wraca do tych czasów.
      Dzięki. Specjalnego montażu w tym nie ma bo nie chciało mi się 100 GB filmów przytrzymywać i powycinać , żeby zmontować rok gry xD
      :jinno: :55:
      Kupię:
      Szafir 5b matowy: 3xOdp.
    • Nowy

Poczytaj o programie HandBrake. Zmniejszysz nim wagę plików i nie stracisz na tym jakości. Średnio film 2 godzinny nie powinien zajmować więcej niż 10 GB. ;) Czasochłonny proces ale jak się nagrywa sporo filmów to dobra sprawa.

Detonator napisał(a):

• Nowy

KliczeK napisał(a):

Poczytaj o programie HandBrake. Zmniejszysz nim wagę plików i nie stracisz na tym jakości. Średnio film 2 godzinny nie powinien zajmować więcej niż 10 GB. ;) Czasochłonny proces ale jak się nagrywa sporo filmów to dobra sprawa.
      Mam fajny programik. Pomimo dobrej jakości przy użyciu dużej ilości GB nie narzekam bo komp dość szybki :thumbup:
      :jinno: :55:
      Kupię:
      Szafir 5b matowy: 3xOdp.