Rozmowy konTROLLowane Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PrisonBreak17 wrote:

Kr8g taki wielki wojownik a uciekł na Tortuge xDDD, leć tam do siebie się wypowiadaj ;)
    Bo ciekawe dlaczego wróciłeś? pewnie rozkazów było za dużo że leć tam a później tam i nie chciałeś się słuchać i postanowiłeś wrócić jakby nigdy nic na Tortuge? xD.
    Ostatni raz napiszę, bo do wielu osób to dalej nie dociera. Wróciłem na Tortugę, bo nudziła mnie gra, gdzie jedyne co się robiło to gienki i smoki ewentualnie jotun. Przyszedłem na ten serwer, bo chciałem chodzić na meleyki, zodiaki itp., ale realia okazały się nieco inne. Natomiast głównym czynnikiem było to, że na Tortudze uformowała się ekipa pod te dungi. Jak widać po moich filmach robię wreszcie to co chciałem robić w tej grze.
    Sura BM 118lvl
    Shinsoo
    Etolin

Kanał na Youtube:
    youtube.com/channel/UCihxuYnvT3fe2f7ZJZFKEyQ

Sell eq: imgur.com/a/IFHp099 imgur.com/a/tg5h8x6

• Kr8g wrote:

PrisonBreak17 wrote:

Kr8g taki wielki wojownik a uciekł na Tortuge xDDD, leć tam do siebie się wypowiadaj ;)
    Bo ciekawe dlaczego wróciłeś? pewnie rozkazów było za dużo że leć tam a później tam i nie chciałeś się słuchać i postanowiłeś wrócić jakby nigdy nic na Tortuge? xD.
    Ostatni raz napiszę, bo do wielu osób to dalej nie dociera. Wróciłem na Tortugę, bo nudziła mnie gra, gdzie jedyne co się robiło to gienki i smoki ewentualnie jotun. Przyszedłem na ten serwer, bo chciałem chodzić na meleyki, zodiaki itp., ale realia okazały się nieco inne. Natomiast głównym czynnikiem było to, że na Tortudze uformowała się ekipa pod te dungi. Jak widać po moich filmach robię wreszcie to co chciałem robić w tej grze.
    CA nie umie na kluczach z przewagą liczebną wydropić więcej kluczy od nas, a ty tu o meleykach i zodiakach mówisz. xDDDD Na bere to tak z jungerem możecie i pousem oni we dwóch na poli zbijają.
  • Kr8g wrote:

PrisonBreak17 wrote:

dziwne mi AreS mówił ze CA nie odpowiadało to ze jestes dropkiem no i dla dobra ogółu wróciłeś na Tortuge.
  • JedrzejzAgronasa wrote:

Kr8g wrote:

PrisonBreak17 wrote:

dziwne mi AreS mówił ze CA nie odpowiadało to ze jestes dropkiem no i dla dobra ogółu wróciłeś na Tortuge.
    Z tym, że to ja oznajmiłem, że wracam na Tortugę z wyżej wymienionych powodów, ale zgodzę się ze stwierdzeniem, że pvm dla CA jest beee.
    Sura BM 118lvl
    Shinsoo
    Etolin

Kanał na Youtube:
    youtube.com/channel/UCihxuYnvT3fe2f7ZJZFKEyQ

Sell eq: imgur.com/a/IFHp099 imgur.com/a/tg5h8x6

• Display Spoiler

Kr8g wrote:

JedrzejzAgronasa wrote:

Kr8g wrote:

PrisonBreak17 wrote:

Z tym, że to ja oznajmiłem, że wracam na Tortugę z wyżej wymienionych powodów, ale zgodzę się ze stwierdzeniem, że pvm dla CA jest beee.

Hehe chyba muszę poszukać ss'ów gdzie jungi pisze, że on ma tylko eq pvm i robi się pod dropka. xDDDD Ciekawe czy też go wywalą hipokryci. xD

Moderator Nathiel:
    Wstawiłam cytaty w spoiler. Proszę nie tworzyć piramid z cytatów. Następna piramida wyląduje w koszu.

The post was edited 1 time, last by Nathiel ().

• DemonWolf, czytam Cb na tym forum i nie mogę się nadziwić że masz tyle do powiedzenia do ludzi którzy coś osiągnęli w tej grze lub mogą się czymś pochwalić, Ty natomiast nie masz ani eq, postaci, wiedzy o grze ani rozumu. Nie miałem zamiaru tu nikogo obrażać ale uważam ze wszyscy gracze się ze mną zgodzą że ktoś taki jak Ty piszący na tym forum o niczym powinien się ze wstydu wylogować ale nie Ty, Ty nie rozumiesz czego się inni z Cb śmieją.

• CzarnyAreS wrote:

DemonWolf, czytam Cb na tym forum i nie mogę się nadziwić że masz tyle do powiedzenia do ludzi którzy coś osiągnęli w tej grze lub mogą się czymś pochwalić, Ty natomiast nie masz ani eq, postaci, wiedzy o grze ani rozumu. Nie miałem zamiaru tu nikogo obrażać ale uważam ze wszyscy gracze się ze mną zgodzą że ktoś taki jak Ty piszący na tym forum o niczym powinien się ze wstydu wylogować ale nie Ty, Ty nie rozumiesz czego się inni z Cb śmieją.
    Mam postać i eq. :) Bije nią smoki i hajsik wpływa na konto. Z dnia na dzień jest go więcej i więcej...

Chociaż powiedz mi co junger osiągnął? Chyba, że masz na myśli to:

albo to:

albo może to:

To jest to! 500 z hita to rzeczywiście to co każdy chciałby osiągnąć na 105 poziomie postaci po roku gry!

Także nie pisz mi, że nic nie osiągnąłem - już ci to mówiłem. To co junger zrobił przez ponad pół roku od zaczęcia gry, ja zrobiłem w trzy tygodnie, a postać z dnia na dzień zarabia kolejne wony na rozwój postaci do pvm (właściwie już ją kończę), a już niedługo na postać pvp. Pozdrawiam cieplutko! :)

No i pamiętaj:

Topka jest tylko jedna. ;)

Ps. Możesz rozwinąć wątek mojego braku wiedzy o grze? Bardzo ciekawy jestem Twojej wypowiedzi.
  • Dosarphic wrote:

DemonWolf wrote:

Topka jest tylko jedna.
    Jak to mawiali przedstawiciele Twojego serwera u nas na Samosie, powinieneś dodać "Topka ze słabszego serwera" ;) I w sumie nie dziwię się, bo nazywać się topką wygrywając wejście na smoka, to tak trochę meh.
    W szkole to chyba grywałeś w kamień, papier, nożyce i po wygranej ogłaszałeś się top :D
    Gram na Diumarze, nie Samosie Etolinie czy innym Wetarze. Mało mnie te serwery obchodzą, a to, że masz problem z wyczuciem kiedy ktoś kręci bekę jest tylko i wyłącznie Twoim problemem. Pozdrawiam

CzarnyAreS wrote:

DemonWolf, czy widzisz żeby DieYounger pisał tak dużo i do tylu ludzi co Ty na forum ?
    Junger nie pisze nic na forum, bo dobrze wie jak to się dla niego skończy. Mogę wysłać Ci paczkę ss'ów jak przyznaje się do pewnych fetyszy! I to wszystko publicznie na forum metina. :D #Lodziarnia
  • Destroyer34 wrote:

Ares widac, ze uczony cytaty takich znanych ludzi, tylko ciekawi mnie jedna rzecz czy oprocz ogladania takich filmow znasz moze cytaty kogos bardziej na poziomie?
    Czy cytujesz tylko Foresta i kolegow z gildii?
    myślę że wszystko zaczyna się od tego ze Ares uważa się za Boga. Tylko jedna rzecz go różni od Boga. Bóg jest miłosiernie nieograniczony, a Ares niemilosiernie ograniczony :).
  • JedrzejzAgronasa wrote:

Ares uważa się za Boga. Tylko jedna rzecz go różni od Boga
    Dwie.
    AreS jest, a Boga nikt nie widział nawet, no ale nie mieszajmy tematów religijnych, bo to sensu nie ma na dłuższą metę.
    Zamiast AreSa można przytoczyć do tego co napisałem przykład każdego innego gracza, bo Bóg tak trochę jest czymś wyimaginowanym jak i Twoja topka.

DemonWolf wrote:

Gram na Diumarze, nie Samosie Etolinie czy innym Wetarze. Mało mnie te serwery obchodzą
    Dlatego drogi chłopcze przytoczyłem Tobie przykład osób i ich słów, które przybyły do nas właśnie z Twojego rodowitego Diumaru.

DemonWolf wrote:

a to, że masz problem z wyczuciem kiedy ktoś kręci bekę jest tylko i wyłącznie Twoim problemem. Pozdrawiam
    Czyli kręcisz sobie bekę odnośnie topki. Jeśli to żart, to w rzeczywistości twierdzisz, że nią nie jesteś.
    Cieszę się, że się zgadzamy.

Również pozdrawiam cieplutko.
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Dosarphic wrote:

DemonWolf wrote:

a to, że masz problem z wyczuciem kiedy ktoś kręci bekę jest tylko i wyłącznie Twoim problemem. Pozdrawiam
    Czyli kręcisz sobie bekę odnośnie topki. Jeśli to żart, to w rzeczywistości twierdzisz, że nią nie jesteś.Cieszę się, że się zgadzamy.

Również pozdrawiam cieplutko.
    Nie, chodziło mi tu o kręcenie beki z ludzi, którzy się denerwują jak ja piszę "topka". Także zapraszam do dalszego wycia, może kiedyś się nauczycie. :D
  • DemonWolf wrote:

Nie, chodziło mi tu o kręcenie beki z ludzi, którzy się denerwują jak ja piszę "topka". Także zapraszam do dalszego wycia, może kiedyś się nauczycie.
    Znów dałeś słowo klucz w cudzysłów, więc po co go jakkolwiek używasz nie czując się topką?
    Ja Ciebie do dyskusji nie zaproszę, bo nie ma o czym, a co do nauki to raz - nie gram tutaj, a dwa - widziałeś kiedyś by ktoś o klasę wyżej cofał się? Ja takiego fenomenu nie spotkałem.
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Dosarphic wrote:

DemonWolf wrote:

Nie, chodziło mi tu o kręcenie beki z ludzi, którzy się denerwują jak ja piszę "topka". Także zapraszam do dalszego wycia, może kiedyś się nauczycie.
    Znów dałeś słowo klucz w cudzysłów, więc po co go jakkolwiek używasz nie czując się topką?
    Idąc Twoim tokiem rozumowania nie mogę powiedzieć słowa nauczyciel lub informatyk, ponieważ nim nie jestem.
  • DemonWolf wrote:

Idąc Twoim tokiem rozumowania nie mogę powiedzieć słowa nauczyciel lub informatyk, ponieważ nim nie jestem.
    Użyć danego słowa, a utożsamiać się z nim to DemonWolfie totalnie dwie inne sytuacje.

Pójdźmy Twoim tokiem myślenia teraz i tym cytatem - skoro kręcisz bekę odnośnie topki i piszesz to dając cudzysłów nią nie jesteś i nie przejmuj się, w ten sposób robisz to poprawnie ;)

JedrzejzAgronasa wrote:

Używając słowa topka skierowanego w stronę CA mam na celu[...]
    Gościu :D przegrałeś z dziewczyną (nie umniejszając kobietom :love: ). Nic więcej dodawać nie trzeba :w00t:

Moderator Nathiel:
    Podmieniłam słowo na inne.
    ¯\_(ツ)_/¯

The post was edited 1 time, last by Nathiel ().

• Dosarphic wrote:

DemonWolf wrote:

Użyć danego słowa, a utożsamiać się z nim to DemonWolfie totalnie dwie inne sytuacje.
    Pójdźmy Twoim tokiem myślenia teraz i tym cytatem - skoro kręcisz bekę odnośnie topki i piszesz to dając cudzysłów nią nie jesteś i nie przejmuj się, w ten sposób robisz to poprawnie ;)
    Nie panie kolego, napisałem to w cudzysłowie, żeby to się jakoś odznaczało. Ty jednak jesteś nowym Sherlockiem Holmesem i doszukujesz się głębszego znaczenia.

Dosarphic wrote:

JedrzejzAgronasa wrote:

Używając słowa topka skierowanego w stronę CA mam na celu[...]
    Gościu :D przegrałeś z dziewczyną (nie umniejszając loszkom :love: ). Nic więcej dodawać nie trzeba :w00t:
    Przegrał z jedną osobą, a reszta boi się wziąć pvp robiąc wymówki, że klasy magiczne są tak bardzo silne, że żaden fizyk nie ma szans w takiej walce. xDDD
  • Nie wiem, nie widziałem, nie znam, ale przegrać z kobietą, no wiesz co...

DemonWolf wrote:

Nie panie kolego, napisałem to w cudzysłowie, żeby to się jakoś odznaczało. Ty jednak jesteś nowym Sherlockiem Holmesem i doszukujesz się głębszego znaczenia.
    Niee, ja zwyczajnie pamiętam z podstawówki zastosowania cudzysłowia, a chcąc wyróżnić dane słowo możesz je co najwyżej podkreślić lub w przypadku forum pogrubić.
    ¯\_(ツ)_/¯