Rozmowy konTROLLowane Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• BadApple wrote:

To może inaczej zapytam.Co opłaca się robić? Jak odbić się? W eq mam aż 100kk więc to praktycznie nic :P
    Zacząłem grę w marcu, nigdy wcześniej nie miałem styczności z metinem. Najwięcej dorobiłem się na ulepach i biżuterii z DT, więc może też tego spróbuj. Najważniejsze to mieć sklepy 24/7 otwarte, możesz sprzedawać bardzo drogo, bo dzieci wyłączą komputery na noc a Twój sklep będzie stał. :)

Co do tego że mało ludzi w m1 to według wyliczeń zalogowałaś się w czwartek po resecie, więc nic dziwnego.
  • WujekDiumar wrote:

no dobrze że do żółtych poszedł bo jak by się bił na żółtych to by nawet nie padł ani razu xd

W przeciwieństwie do całej reszty, która wędruje do niebieskiej masówy, ma gość na tyle kochones, iż wybrał mniejsze i teoretycznie słabsze królestwo. Twoja logika jest śmieszna, a chęć znieważenia "żółtych" prymitywna ;)
    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.
  • Ariswar to byla odp na zaczepke darka ze sami wiecej by nie pokazali i to ze wulfi jest i nich w królestwie to tylko na ich plus . Film jest mocno pokrojony . Pomijając fakt ze wody klika autokliker a nie on sam (chyba kazdy z etolina czy samosa wie jak to dziala )

Co nie zmienia faktu ze nagral jak bije slabe postacie a wy sie cieszycie ze bije w jungera czy innego poczatkujacego robienie eq pvp gracza . To tak jak ja bym nagral ze jak sam bylem w zoltych to demonwulf bil mi po 1k dechem a ja mu 20bez kd likana lal zabilem dropka :mkay:

Co do onima to pokazuje przepasc miedzy serwerami na samosie to norma a u nas nie wiem czy znajdziesz 5postaci z nakladka 3x15 albo chociaz strojem 2x15 10

I zeby nie bylo wątpliwości . Wulf ma bardzo dobre eq alchemie i postacie tak bylo zawsze. W żaden sposób nie zamierzam sie z tymtym kłócić ale zanim ktos rzuci w nas kamien ze mixy niech sam stanie z nim do pojedynku i okresli czy ma mocne eq :mkay:

The post was edited 2 times, last by WujekDiumar ().

• WujekDiumar wrote:

Ariswar to byla odp na zaczepke darka ze sami wiecej by nie pokazali i to ze wulfi jest i nich w królestwie to tylko na ich plus . Film jest mocno pokrojony . Pomijając fakt ze wody klika autokliker a nie on sam (chyba kazdy z etolina czy samosa wie jak to dziala )

Co nie zmienia faktu ze nagral jak bije slabe postacie a wy sie cieszycie ze bije w jungera czy innego poczatkujacego robienie eq pvp gracza . To tak jak ja bym nagral ze jak sam bylem w zoltych to demonwulf bil mi po 1k dechem a ja mu 20bez kd likana lal zabilem dropka :mkay:

Co do onima to pokazuje przepasc miedzy serwerami na samosie to norma a u nas nie wiem czy znajdziesz 5postaci z nakladka 3x15 albo chociaz strojem 2x15 10

I zeby nie bylo wątpliwości . Wulf ma bardzo dobre eq alchemie i postacie tak bylo zawsze. W żaden sposób nie zamierzam sie z tymtym kłócić ale zanim ktos rzuci w nas kamien ze mixy niech sam stanie z nim do pojedynku i okresli czy ma mocne eq :mkay:
    A z hita po 2.5-3k z 5na luda w eq. :D Chociaz co do jungera nie wiem po co go bronisz, przeciez to kozak z alchemia bez skazy - topka, ktora do kazdego pisze mix jak to juz widzialem kilka razy po czym pada na skila albo combo szamana od praktycznie kazdego co ma cokolwiek do pvp. On sobie sam poradzi nie martw sie o niego, te gleby jak bije sam genka zdarzaja sie nawet najlepszym!
  • nie bronie go bo nie mam po co ? Przed kim mam go bronic przed toba ( i nie chodzi tu o postac xd ) ? Ma słabe eq pvp bo gra krotku otworzyl sobie drogi zarobku i kupuje eq do pvp jak nadarzy sie okazja . Po co ma kupowac itemy 15/15 jak taki item to item na chwile . Jak sie ma zarobek i ma sie mozliwosc kupienia dobrego itemu to lepiej poczekac i kupic 2x15 10 albo 3x15 lepsze itemki bardzo ciezko kupic wiem bo takich sam szukam :mkay: bo po tym co zobaczylem od wulfa nie mam złudzeń ze do laczenia serwerow trzeba eq podciagnac jak najmocniej sie da =)

Nawiasem mowiac czepiasz sie Die gadasz o ludziach ze sa mixami a miales w eq tylko 1item ktory nadawal sie do czego kolwiek co mozna bylo nazwac Multi abs na serwerze diumar xd ale wiem wiem lubisz dodawac sobie charyzmy i punktów inteligencji na forum :mkay:
  • Tak bylo xd tylko ze ja w metina nie gram pol roku a 10lat i troche eq i postaci mi sie przewinelo.
    Poza tym mowisz tu o tym 1 itemie jak na wilku nie mialem juz praktycznie nic do pvp, same resztki, bo juz wczesniej mialem plan sprzedania eq pvp i tak tez zrobilem z wiekszoscia ;P

Poza tym ja tu nie mowie o eq, a zachowaniu. :) Ja nie pisze, ze ktos jest mixem kiedy sam dostaje tyle, ze padlbym na skila albo dwa. xd
  • matel wrote:

Przykadl do mnie dropka Mix mIx mix a jak muszki padaja ale taki mix i od dropa w 3x 30 abs junger york { Mix MIx wchodzisz palec wirek niema Koksa } Ale juz niebawem :))))))))
    matel mój ty Hamlecie , prosze Cie zacznij pisać wkońcu tak , żeby Cie zwykły , normalny Polak rozumiał . Nie mam nic do Ciebie narazie , ale tworzysz taaaki bałagan w postach , że musze go czasem długo analizować , a ostatnio je zupełnie pomijam . Dorosły chlop - wstydź się !

Moderator Nathiel:
    Podmieniłam słowo.
    DemonyWojny
    :mkay: D3nis , JUMBOMAGIA :mkay:
    Skupuje dopalacze Mroczne uderzenie ,
    kupie talizman 5/10,
    Kupie Bodzie i blaski - hurtowe ilości ,
    Kupie kamienie magiczne i rytualne .

The post was edited 1 time, last by Nathiel ().

• jumbo Mnie tak administracja uwielbia ze i tak usuwaja posty to po co się wkręcać w tę ę ą . , jak i tak posta usuną.

Ale dla ciebie postaram się pisać z ę ą ,. abyś nie miał problemu z czytaniem :}

I ktoś musi być co robi taki bałagan na forum bo za nudno by było czyż nie ? :)

Moderator Nathiel:
    Poprawiłam literówkę, wycięłam flood.
    Sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę

• Risimothx2 wrote:

matel wrote:

Przykadl do mnie dropka Mix mIx mix a jak muszki padaja ale taki mix i od dropa w 3x 30 abs junger york { Mix MIx wchodzisz palec wirek niema Koksa } Ale juz niebawem :))))))))
    matel mój ty Hamlecie , prosze Cie zacznij pisać wkońcu tak , żeby Cie zwykły , normalny Polak rozumiał . Nie mam nic do Ciebie narazie , ale tworzysz taaaki bałagan w postach , że musze go czasem długo analizować , a ostatnio je zupełnie pomijam . Dorosły chlop - wstydź się !
    JUMBO piszesz mu żeby pisał zrozumiale, ale sam stawiasz znaki interpunkcyjne i dajesz odstęp xd każdy niech pierw popatrzy na siebie, a pozniej komentuje kogoś ;D Pozdro bez spin ziomek :)

Moderator Nathiel:
    Podmieniłam słowo w cytacie.

• matel wrote:

jumbo Mnie tak administracja uwielbia ze i tak usuwaja posty to po co się wkręcać w tę ę ą . , jak i tak posta usuną.

Ale dla ciebie postaram się pisać z ę ą ,. abyś nie miał problemu z czytaniem :}

I ktoś musi być co robi taki bałagan na forum bo za nudno by było czyż nie ? :)

Moderator Nathiel:
    Poprawiłam literówkę, wycięłam flood.

Proszę nie wprowadzać innych w błąd...
    Każdy jest traktowany na równi, moderatorzy są obiektywnymi obserwatorami pilnującymi porządku.
    Nadmieniam, że i tak wyjątkowo toleruje wasze wyskoki, warn czy usunięcie posta to ostateczność.
    Więc Twoje teorie są absurdalne.
    Posty są i będą kasowane jeśli łamią regulamin, prowokują, obrażają bądź są offtopem/spamem.
    Tak było i będzie na wieki wieków... Amen ^^
    Kontakt: PW|IRC: Nathiel

Opiekuje się mną: @marcinP|Opiekuję się: Dyskusje Jawa.
  • Każdy gracz wie że na forum metin2 nie może być złych opinii o Administracji jak i o tym że firma GF nie potrafi tego ogarnąć muszą być same ++++++++ tak więc nie oszukujmy się :}}}
    Sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę
  • Nathiel wrote:

Proszę nie wprowadzać innych w błąd...Każdy jest traktowany na równi, moderatorzy są obiektywnymi obserwatorami pilnującymi porządku.
    Nadmieniam, że i tak wyjątkowo toleruje wasze wyskoki, warn czy usunięcie posta to ostateczność.
    Posty są i będą kasowane jeśli łamią regulamin, prowokują, obrażają bądź są offtopem/spamem.

absurdalne to są twoje zasady, które próbujesz tu wprowadzać, już raz oberwałeś za to od Ascorana i nie było cie w tym dziale jakiś czasi i był spokój. Wróciłeś i znowu jest to samo, do czasu...
    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
  • matel wrote:

Każdy gracz wie że na forum metin2 nie może być złych opinii o Administracji jak i o tym że firma GF nie potrafi tego ogarnąć muszą być same ++++++++ tak więc nie oszukujmy się :}}}

Od siebie dodam, że nie widziałam jeszcze pochwał, że coś zrobiliśmy dobrze mimo, że poświęcamy swój czas by wszystko było jak należy to jednak zawsze jest fala krytyki, jadu, uszczypliwych uwag. Jeśli uważasz, że coś jest robione nie po Twojej myśli czemu tego nie zmienisz? i się tym nie zajmiesz?

Django wrote:

Nathiel wrote:

Proszę nie wprowadzać innych w błąd...Każdy jest traktowany na równi, moderatorzy są obiektywnymi obserwatorami pilnującymi porządku.
    absurdalne to są twoje zasady, które próbujesz tu wprowadzać, już raz oberwałeś za to od Ascorana i nie było cie w tym dziale jakiś czasi i był spokój. Wróciłeś i znowu jest to samo, do czasu...

Django wszystko co robię odnosi się do regulaminu, zakładając konto na forum akceptujesz regulamin, akceptujesz to w jaki sposób działają moderatorzy jeśli go łamiesz,
    więc o jakich zasadach piszesz?
    To o czym piszesz nigdy nie miało miejsca, każdy moderator ma prawo do urlopu czyż nie?
    Tak więc nie snuj proszę teorii spiskowych bo takowe nie miały nigdy miejsca.

Miłego dnia ;)
    Kontakt: PW|IRC: Nathiel

Opiekuje się mną: @marcinP|Opiekuję się: Dyskusje Jawa.
  • WujekDiumar wrote:

Ariswar to byla odp na zaczepke darka ze sami wiecej by nie pokazali i to ze wulfi jest i nich w królestwie to tylko na ich plus . Film jest mocno pokrojony . Pomijając fakt ze wody klika autokliker a nie on sam (chyba kazdy z etolina czy samosa wie jak to dziala )

na plus to bylo ze srancio i onimek w jinno byli bo by we 2 poskladali cale krolestwo,
    Ps oni na pewno nie mieli wód no setek tez nic nie wyklikali, no cos ty.....down
  • CzarnyAreS 111 lvl xd widzę ze SS-y rozmów ze mną przechowujesz jak cenne pamiątki. Tylko mogłeś go o połowę przyciąć bo pokazałeś na nim ze bez obstawy ze strony DemonowWojny bales się sam ze swoją drużyną pierścienia gdziekolwiek wychylic. Wiec nie wiem kogo chciałeś ośmieszyć zakładam ze nie siebie.

Co do samosa. Hmm ... za mocny? Powiedział bym że ludzie stracili chwilowo zapał do walki, kompletnie nic się tam nie dzieje. Ja na diumar tak trochę turystycznie. Chciałbym ulepszyć to i owo, zrobić zakupy. Może przy okazji zrobi się moda na diumar kto wie . A Ty tłumacz dobie ze samos za mocny jak chcesz, lepiej przekonaj mnie ze diumar nie za słaby...
    VVulf :rip: , VVulfgar :rip:
    Jawa: :jinno: : MemffisS 95lvl