Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• bmw530d napisał(a):

Odpusc sb gre. Pobaw sie przed blokiem. Nie oplacalne nic w tej grze
      Wiesz co myślę że samo stwierdzenie "pobaw się przed blokiem" jest nie na miejscu. Nie wiesz ile mam lat więc nie masz prawa tak do kogoś pisać. Co do zabawy przed blokiem już wyrosłam a moje dziecko jest jeszcze za małe by "bawić się przed blokiem" ....
      A jak ty jesteś na etapie takich zabaw to śmiało, nie krępuj się. Pozdrawiam :)
      Ho... Ho... Ho... <3
    • Zabulus napisał(a):

BadApple napisał(a):

Co tam jak tam :mkay:
      Zalogowałam się wczoraj po bardzo długiej przerwie i jestem zawiedziona. W m1 kilka sklepów, mało ludzi...ogólna pustka ;((

Chciałam odświeżyć wszystkie konta ale zapomniałam passów więc skończyło się na jednej postaci... ||

Ze znajomych zobaczyłam tylko jedną osobę zalogowaną a po cichu liczyłam że jednak będzie więcej...

Hmmm plany na weekend :
      Przypomnieć sobie passy /poprosić kochaną mamę by przywiozła magiczny zeszyt z zapisanymi passami :D

Tak na poważnie myślę czy nie zaglądać częściej do gry.

Chodzi ktoś jeszcze na DT? Opłaca robić się stalki na 9 i sprzedawać? ?(
      Jesli chodzi o DT to ciezko to widze w tych czasach, ale czasem sie ktos zabiera. :) Stalki na 9 praktycznie nic nie warte juz sa, po 10-15kk stoja na rynku.
      Jesli chcesz to zawsze smialo mozesz napisac zeby cos porobic, badz cokolwiek, jak cos to zapraszam na PW w grze lub na forum :>
      Ja jakis czas temu tez powrocilem do gry po dluzszej przerwie, na poczatku mialem wahania czy na pewno wracac, czy odpuscic sobie juz ta gre, ale zmotywowalem sie, by wrocic i jakos tam gram sobie powoli :)
      To może inaczej zapytam.
      Co opłaca się robić? Jak odbić się? W eq mam aż 100kk więc to praktycznie nic :p

I dzięki za konkretną odpowiedź.
      Ho... Ho... Ho... <3
    • BadApple napisał(a):

Zabulus napisał(a):

BadApple napisał(a):

Co tam jak tam :mkay:
      Zalogowałam się wczoraj po bardzo długiej przerwie i jestem zawiedziona. W m1 kilka sklepów, mało ludzi...ogólna pustka ;((

Chciałam odświeżyć wszystkie konta ale zapomniałam passów więc skończyło się na jednej postaci... ||

Ze znajomych zobaczyłam tylko jedną osobę zalogowaną a po cichu liczyłam że jednak będzie więcej...

Hmmm plany na weekend :
      Przypomnieć sobie passy /poprosić kochaną mamę by przywiozła magiczny zeszyt z zapisanymi passami :D

Tak na poważnie myślę czy nie zaglądać częściej do gry.

Chodzi ktoś jeszcze na DT? Opłaca robić się stalki na 9 i sprzedawać? ?(
      Jesli chodzi o DT to ciezko to widze w tych czasach, ale czasem sie ktos zabiera. :) Stalki na 9 praktycznie nic nie warte juz sa, po 10-15kk stoja na rynku.Jesli chcesz to zawsze smialo mozesz napisac zeby cos porobic, badz cokolwiek, jak cos to zapraszam na PW w grze lub na forum :>
      Ja jakis czas temu tez powrocilem do gry po dluzszej przerwie, na poczatku mialem wahania czy na pewno wracac, czy odpuscic sobie juz ta gre, ale zmotywowalem sie, by wrocic i jakos tam gram sobie powoli :)
      To może inaczej zapytam.Co opłaca się robić? Jak odbić się? W eq mam aż 100kk więc to praktycznie nic :P

I dzięki za konkretną odpowiedź.

Ja osobiscie jak wrocilem do gry, to mialem jedynie ubranego dropka 35 lvl, bo reszty sie pozbylem jak konczylem gre.

- Najlepszy zarobek poki co jest na alchemii, mozesz dropic odlamki i wystawiac po 150k/szt. i przy okazji sama sobie robic alchemie, moze akurat wyjdzie Ci jakies antyk/legendarny to tez cos grosza wpadnie. Jest to czasochlonne i monotonne, ale oplacalne.

- Kolejnym tylko troszke wolniejszym zarobkiem jest bicie metkow w m2, ja mam poki co takie szczescie ze duzo aur i ostrzy leci z metkow.

Nie wiem jakie masz postacie i mozliwosci, wiec ciezko cos poddpowiedziec, ale jak chcesz pisz smialo w grze to cos zawsze podpowiem lub pomoge. Polecam na poczatek z ta alchemia sprobowac. Pozniej sie odezwe, bo teraz uciekam.. Wiec jak cos to do pozniej, milego dnia :)
    • BadApple napisał(a):

W m1 kilka sklepów, mało ludzi...ogólna pustka ;((

Koleżanka raczej nie wie co to pustka w m1 ;) Przypominam kanał handlowy to ch2

BadApple napisał(a):

Chodzi ktoś jeszcze na DT?
      Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.
    • matel napisał(a):

Junger mix tyle co potrafi poszczekac jak york miniaturka na pw i zabijac shopy z innych krolestw w m1

Matel, z nim nie ma co dyskutować... xD
      Szkoda czasu, sam po sobie ciśnie na każdym kroku i pokazuje jaki jest słaby, więc nie trzeba nawet do niego pisać, żeby się pośmiać z jego osoby.
    • BadApple napisał(a):

Ariswar
      Wiem na którym Ch jest kanał handlowy. Byłam i nie powala na nogi :) a osób latających po m1 było może z 15 nie licząc sklepów i nie była to wczesna godzina (14)...

A co do DT to potrafię sama je zrobić i nie potrzebuję pomocy... Bardziej mi chodziło o to czy jest sens ;)
      Zapraszam na Tortugę skoro uważasz, że na Diumarze jest mało ludzi.
      Sura BM 115lvl ....................... Sura BM 115lvl
      Shinsoo ........-----------------> .... Jinno
      Tortuga ................................ Diumar

Kanał na Youtube:
      youtube.com/channel/UCihxuYnvT3fe2f7ZJZFKEyQ
    • Ba ich myslenie { crescher Pous Junger } ze po ss ktorym wstawilem jak to [ciach] grozila mi deportem do polski i byl w pelni caly { ona zaczela ta rozmowe } a te nupeczki mysla ze otwieralem rozmowe i zamykalem i to ja jej grozilem a sytuacji nie znaja, ale lepiej cisnac komus bo mysla ze ja na [ciach] wyrwa i szkoda im sie jej zrobilo a to takie falszywe

Pow tak zapoznajcie sie z historia [ciach] jaka to falszywa osoba i beszczelna a potem zobaczycie czy bedziecei dalej bronic

Pow tak taka falszywa jest ze rozmowy prywatne co z nia prowadzilem robila ss tego i na sam koniec wyslala do mojej dziewczyny chcaila mnie pograzyc ale bylem madrzejszy i pisalem wszystko przy mojej dziewczynie tak wiec [ciach] sie osmieszyla i wyszla na beszczelna i falszywa osobe.
      Kolejna pochwala dla [ciach] poszla do znajomego naszego na skyp nagadala mu glupot o mojej rodzinie jak ja to prowadze zycie itp a potem wszystkiego sie wyparla i stwierdzila ze znajomy sobie to wymyslil choc tylko ona wiedziala o niektorych faktach tak wiec taka falszywa i beszczelna jest [ciach] Tak wiec pozdraziwam [ciach] chyba wy tacy sami jestescie ss i na priwa zaganiacie ?

Moderator Nathiel:
      Wycięłam nick.
      Sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nathiel ().

• matel napisał(a):

Ba ich myslenie { crescher Pous Junger } ze po ss ktorym wstawilem jak to [ciach] grozila mi deportem do polski i byl w pelni caly { ona zaczela ta rozmowe } a te nupeczki mysla ze otwieralem rozmowe i zamykalem i to ja jej grozilem a sytuacji nie znaja, ale lepiej cisnac komus bo mysla ze ja na [ciach] wyrwa i szkoda im sie jej zrobilo a to takie falszywe

Pow tak zapoznajcie sie z historia [ciach] jaka to falszywa osoba i beszczelna a potem zobaczycie czy bedziecei dalej bronic

Pow tak taka falszywa jest ze rozmowy prywatne co z nia prowadzilem robila ss tego i na sam koniec wyslala do mojej dziewczyny chcaila mnie pograzyc ale bylem madrzejszy i pisalem wszystko przy mojej dziewczynie tak wiec [ciach] sie osmieszyla i wyszla na beszczelna i falszywa osobe.
      Kolejna pochwala dla [ciach] poszla do znajomego naszego na skyp nagadala mu glupot o mojej rodzinie jak ja to prowadze zycie itp a potem wszystkiego sie wyparla i stwierdzila ze znajomy sobie to wymyslil choc tylko ona wiedziala o niektorych faktach tak wiec taka falszywa i beszczelna jest saira Tak wiec pozdraziwam [ciach] chyba wy tacy sami jestescie ss i na priwa zaganiacie ?
      Nie ma dowodów - zdanie takich ludzi nie ma żadnej wartości. Takie moje zdanie :P

Moderator Nathiel:
      Wycięłam nick z cytatu

• A ja powiem tak...
      To jest internet, to tylko gra i różni ludzie. Każdy może być tak naprawdę kim chce, kreować siebie na jakiś wymyślony przez siebie ''wzór''.
      Do czego zmierzam? a do tego, że opowiadając o sobie szczegóły z życia realnego bardzo ryzykujecie, nie podaje się informacji o sobie w grze obcym ludziom...
      Bo potem różnie to bywa... i z takich znajomości w grze, wychodzą różne sytuację.
      Dlatego przestrzegam was przed tym. Po co sobie utrudniać wszystko?
      Kontakt: PW|IRC: Nathiel

Opiekuje się mną: @marcinP|Opiekuję się: M. Wetar i D. Diumar
    • matel napisał(a):

Kolejna pochwala dla [ciach] poszla do znajomego naszego na skyp nagadala mu glupot o mojej rodzinie jak ja to prowadze zycie itp a potem wszystkiego sie wyparla i stwierdzila ze znajomy sobie to wymyslil choc tylko ona wiedziala o niektorych faktach tak wiec taka falszywa i beszczelna jest [ciach] Tak wiec pozdraziwam [ciach] chyba wy tacy sami jestescie ss i na priwa zaganiacie ?

Nathiel w tym przypadku ma racje. Nie jeden [zwyrodnialec] może się czaić za "kociarskim" nickiem z gry.
      Szkoda, że druga strona nie wie, bądź nie znalazła czasu np. na swoją obronę. Czasami tak jest, że wszystko ciśniemy na drugiego, a tu później mały szczegół i masz 120kHP ;D

Moderator Nathiel:
      Podmieniłam słowo
      Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

• mhmmm normalnie telenowela rodem z ameryki południowej. Weź matel skończ swoje płacze bo spamujesz forum twoim nie wiem jak to nazwać... zawodem miłosnym? z resztą mnie to nie interesuje i myśle ze wiekszości graczy też. Z góry dziękuje.
      P.S. A kobietę to znajdz sobie w życiu realnym a nie w grze. Miłość przez kabelki ssie ...a nie! właśnie ta w realu ssie (if you know what I mean ^^). Polecam :D
    • Sedrig napisał(a):

mhmmm normalnie telenowela rodem z ameryki południowej. Weź matel skończ swoje płacze bo spamujesz forum twoim nie wiem jak to nazwać... zawodem miłosnym? z resztą mnie to nie interesuje i myśle ze wiekszości graczy też. Z góry dziękuje.
      P.S. A kobietę to znajdz sobie w życiu realnym a nie w grze. Miłość przez kabelki ssie ...a nie! właśnie ta w realu ssie (if you know what I mean ^^). Polecam :D
      Nie wiem co ty masz za problem skoro nawet to nie on zaczal temat. :)
    • Może pozwolę sobie napisać coś co większość z ludzi chciałaby napisać, ale albo chce się pośmiać, albo się wstydzi...

Skończcie robić z tego tematu melodramat. @matel, chcesz to załatwić to pisz do niej, tylko pamiętaj o poprawnym pisaniu, bo tam nie wytłumaczysz się "kasowaniem" postów.

Więc... Zamknąć się i spadać z tą telenowelą na prywatne czaty.

Jak Wam mija poniedziałek moi drodzy?

@Sedrig Kojarzysz taki cytat? "Będziesz szczekał cały dzień piesku... Czy ugryziesz?"

Moderator Nathiel:
      Połączyłam posty
      ~~~
      JimmyJazz
      :55: :auramiecza: :shinsoo:
      ~~~

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• Nathiel napisał(a):

Temat przeczyściłam... nagrody rozdałam.
      Niestety nie dajecie mi wyboru
      Bardzo proszę takiego typu ''historie'' rozwiązywać na PW.
      Obym nie była zmuszona do ponownej takiej ingerencji.
      jestem zawiedziony siedzimy z gildią na ts i rozmyślamy jaki będzie kolejny odcinek tej rodem z Hiszpanii miłosnej telenoweli ... :love: :love:

;:p foch z przytupem na ciebie ;:p

Co do matela jak tam dziś w lesie było? fajnie xd ? drop się zgadza :phatgrin: ?
      :55: :shinsoo:

kupie
      znakomite rubiny jadeity diamenty do przepału

Jeśli masz 2 znakomite do mixu serwer bez różnicy