Rozmowy konTROLLowane Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A propos pazerności
    1.,,fajny ten rogowy 10/15...szkoda ze 24 wony, za 23 bym go kupił...ale gościu nie chce zejść z ceny:/,, 2 tygodnie później ,,je...Vezier, kupił,,
    2. Pamiętasz początek 2k17 jak kretych każdy miał bardzo mało i Crosher chciał odkupić od Ciebie parę kretych, a jak sam się chwalileś ciągle miałeś ich 4k? Ja pamiętam ile chciałeś od sztuki xD...3kk albo może sobie z samosa sprawdzić :")
    3. Co do stricte mojej pazerności
    - szkoda ze jakoś byłeś tego zwolennikiem, że chce chodzić na bossy i zarabiać na lepsze eq :').
    -bylem tak pazerny na kasę, że wszystko co pozyczylem Sayanowi to podebrał z moich zaskórników pod drzewem w m1?
    - jakbym był taki pazerna na kasę nie unieruchamialbym stawiając Ci na meley wszystkie postacie z 80+
    4. Co do pazerności całej gildii to doskonałe można było zaobserwować jak im się łapki i ryjki trzasly przechodząc do Aniolow :')...meleyki, yotuny...balanga na całego...pan wrócił i zawołał wszystkich do nogi :). Do książki się nadaje ten przykład...narobić Anioła jeszcze gorszej opinii, wykorzystać jak się da finansowo i uciec!

Co do informacji o Tobie...od kilkunastu stron minimum parę razy na każdej strinie pisałem gdzie byłeś niecałe pół roku ze sobie odszedłes bez słowa? Może przed policją się chosałes? Czemu ignorujesz zawsze ten fragment :D? Wstydzisz się?

Ps: Ares jak możesz powstrzymaj się proszę od tych wszystkich homoseksualnych podtekstów, argumentów o charakterze erotycznym, niezbyt mnie interesuje co masz w tej kwestii do powiedzenia. To na pewno nie jest forum gdzie starszy pan do młodego DemonWolf'a będzue kierowali treści o takiej tematyce.

The post was edited 1 time, last by JedrzejzAgronasa ().

• BadApple wrote:

Z dobre 2 lata nie gram a Ci dalej się kłócą na forum :D
    Został tu ktoś jeszcze z dawnego Exandrosu? :)
    Dla przykładu Ja.
    MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje w IS aż nie naprawią)

Kupie:
    Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
    Rubin Bransoletę+9
    Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
  • Wiki - Pazerność wrote:

Nienasycenie w pożądaniu czegoś, żądza posiadania lub doznawania czegoś ponad rzeczywiste potrzeby.

Chciwość (łac. avaritia) – jeden z siedmiu grzechów głównych, wymieniany jako drugi w kolejnośc

JedrzejzAgronasa wrote:

A propos pazerności
    1.,,fajny ten rogowy 10/15...szkoda ze 24 wony, za 23 bym go kupił...ale gościu nie chce zejść z ceny:/,, 2 tygodnie później ,,je...Vezier, kupił,,

Mam porównywalny z 3 dobrymi bonami i na +9. Na nasze warunki gry mój był stanowczo lepszy a dwóch nie dało się założyć na raz. Nie był fajny, był na +8 a na +8 to nie item.

JedrzejzAgronasa wrote:

A propos pazerności
    2. Pamiętasz początek 2k17 jak kretych każdy miał bardzo mało i Crosher chciał odkupić od Ciebie parę kretych, a jak sam się chwalileś ciągle miałeś ich 4k? Ja pamiętam ile chciałeś od sztuki xD...3kk albo może sobie z samosa sprawdzić :")

Nigdy nie sprzedałem ani 1 krętego klucza ze swoich zasobów, ani za 3kk ani za 20kk od szt. Czasem daję a częściej pożyczam.

JedrzejzAgronasa wrote:

A propos pazerności
    3. Co do stricte mojej pazerności
    - szkoda ze jakoś byłeś tego zwolennikiem, że chce chodzić na bossy i zarabiać na lepsze eq :').
    -bylem tak pazerny na kasę, że wszystko co pozyczylem Sayanowi to podebrał z moich zaskórników pod drzewem w m1?
    - jakbym był taki pazerna na kasę nie unieruchamialbym stawiając Ci na meley wszystkie postacie z 80+

Co do postaci, wyraźnie powiedziałem że idę poekspić do Jinno, Ty sam zaproponowałeś żebym nie wracał tylko mi wystawisz Red PT, to była Twoja dobrowolna inicjatywa a teraz robisz z siebie męczennika.
    Ty uważałeś że masz największe potrzeby, w gildii robisz najwięcej no i zawsze Hunter ch3 i ch4 xD Po zbiciu każdego generała, (kiedy ja nawet nie liczę ile kluczy poleci bo mam na to wywalone) otwierałeś handel i czekałeś aż Ci dam kluczyki wszystkie lub pół :)

Nie zapominaj że byłeś Szamanem z Dowodzeniem na G1 a wszystkie nasze bufki mają wyczytane Dowodzenie do P.

JedrzejzAgronasa wrote:

A propos pazerności
    4. Co do pazerności całej gildii to doskonałe można było zaobserwować jak im się łapki i ryjki trzasly przechodząc do Aniolow :')...meleyki, yotuny...balanga na całego...pan wrócił i zawołał wszystkich do nogi :). Do książki się nadaje ten przykład...narobić Anioła jeszcze gorszej opinii, wykorzystać jak się da finansowo i uciec!

Co do informacji o Tobie...od kilkunastu stron minimum parę razy na każdej strinie pisałem gdzie byłeś niecałe pół roku ze sobie odszedłes bez słowa? Może przed policją się chosałes? Czemu ignorujesz zawsze ten fragment :D? Wstydzisz się?

Tak wiem, to ja ich wyszkoliłem jak wykorzystać i porzucić, to taka złota zasada. Łapki im się tylko telepały jak wchodziłeś na TS i to nie z pazerności tylko z nerwów.

W każdym Twoim poście pojawia się wzmianka o porzuceniu, wiem i rozumiem że czujesz się porzucony prze ze mnie a wręcz odrzucony, wiem że liczyłeś na to że wrócę i zajmę Twoją stronę, obronię Cię, jak to kiedyś robiłem, wiem że liczyłeś na ciepło i miłość z mojej strony ale napiszę Ci to jeszcze raz, zostałeś wyrzucony za pazerność i bycie bycie Judaszem. Dla takich osób nie ma miejsca w CA i nigdy nie będzie.

Wiem że brakuje Ci informacji co się teraz dzieje lub działo u nas w gildii, kto wrócił do gry, kto wróci, kto szykuje postać kto zbiera eq i kto gra na "Szpreju".

Co do mojej nieobecności ... więc nakryłeś mnie .... byłem najpierw poszukiwany przez FBI ale udało mi się zbiec do Ameryki Południowej tam chwilkę śpiewałem w operetce i grałem w teatrze ale nic nie trwa wiecznie ... CIA mnie namierzyło ... musiałem znów uciekać ... Trochę czasu spędziłem na Alasce tam trudniłem się polowaniem na niedźwiedzie a w wolnym czasie poszukiwałem złota ... i tym razem mi się poszczęściło .... trafiłem na żyłę złota .... i jak to się mówi pół na pół z "Wujem Samem" i już jest wszystko ok, zostałem oczyszczony z zarzutów i mogę spokojnie grać w metina :)

• MasterSura wrote:

BadApple wrote:

Z dobre 2 lata nie gram a Ci dalej się kłócą na forum :D
    Został tu ktoś jeszcze z dawnego Exandrosu? :)
    Dla przykładu Ja.
    Ooo Master <3
    Mam nadzieję że dalej lamisz pod DT i m1 a twoja nienawiść do innych królestw jest jeszcze większa :D
    Jak pamiętasz Miriel to już wiesz z kim piszesz :p
    Z ciekawości jaki już poziom masz? ;)
    Pozdrawiam :love:

Widzę też że Gabryś jest :phatgrin: nadal u żółtych? 8)
    Ho... Ho... Ho... <3
  • Detonator wrote:

BadApple wrote:

Ooo Master <3 Mam nadzieję że dalej lamisz pod DT i m1 a twoja nienawiść do innych królestw jest jeszcze większa :D
    Jak pamiętasz Miriel to już wiesz z kim piszesz :P
    Z ciekawości jaki już poziom masz? ;)
    Pozdrawiam :love:

Widzę też że Gabryś jest :phatgrin: nadal u żółtych? 8)
    Master na 10-lecie swojej postaci planuje wbić 95 lvl, obecnie (88lvl) potem na 20-lecie 105 itp :w00t:
    No to widzę poważne plany są :mkay:
    Ho... Ho... Ho... <3
  • Ajjj ludzie kłótliwi i Najwięcej Pro w nich to to jak swięcą w grze.
    Ludzie zwolnijcie. Zrozumcie dawniej też wojowałem z takim jednym drugim całą grą. Nie ma sensu i tylko robi się sobie wrogów. Nie pomaga to w grze. Wyluzujcie bo uwierzcie ŻADEN Z WAS NIE WYGRA POTYCZKI SŁOWNEJ. Jak laska jedna napisała 2 lata jej nie ma a wciąż wojna między wami.
    Powinien powstać osobny temat niż rozmowy diumaru.. :P
    Ps. Wiecie jak kiedyś osiągało się miano PRO gracza? :uklon:

Nie pisząc o sobie czego to ja nie mam i skąd ale ciężką pracą wobec najsłabszych , którzy sami są w stanie napisać o Tobie, że się wyróżniasz i nie eq które można kupić... Pracą ciężką pracą ... Udowodnijcie, że jesteście tego warci w grze nie na forum, dajcie się zauważyć może ludzie nie będą uciekać na widok 2 zgryźliwych tetryków.

W dzisiejszych czasach hejtu na forum wyobraźcie sobie ile Stówką w grze musieliśmy przez 5 lat pomagać grając by ludzie to dostrzegli i sami mogli napisać Ej Ty GM? Gdy tylko wchodzisz do gry i piszesz cześć a dalej większy spam jakby pisał gm hej.
    Stówka
    Pozdro dla Dobrych graczy nie dla Napinaczy :w00t:
    Ps. Możliwe, że ktoś będzie chciał mi pojechać. Za stary jestem na to by wojować, za sobą mam te wojenki dawno już. Napisałem aby przypomnieć WAM LUDZIE PRO
    O co w tym wszystkim tu chodzi . Kultura, życzliwość, pomoc . Bądź Pro, pomagaj a uwierz tego kto to zrozumie ludzie sami będą bronić , nie będzie musiał obrażać drugiego by pokazać, że jest ,,lepszy,, bo stanie za nim tłum prawdziwych.
    Ps2. Nigdy nie byłem w grocie dalej jak na lodowych tak skupiałem się na innych. Teraz sam potrzebuję pomocy. Może zabrałby ktoś Gandziarka na Azraela czy smoka 1 x :mkay: ?
    • KarolinkaElo 93 StoProcent Monolit s12 - OFF :sleeping:
    • Gandziarro 94 StoProBanda Diumar s55 - ON :pump:

• Gandziarz wrote:

Ajjj ludzie kłótliwi i Najwięcej Pro w nich to to jak swięcą w grze.

Ludzie zwolnijcie. Zrozumcie dawniej też wojowałem z takim jednym drugim całą grą. Nie ma sensu i tylko robi się sobie wrogów. Nie pomaga to w grze. Wyluzujcie bo uwierzcie ŻADEN Z WAS NIE WYGRA POTYCZKI SŁOWNEJ. Jak laska jedna napisała 2 lata jej nie ma a wciąż wojna między wami.

Nie pisząc o sobie czego to ja nie mam i skąd ale ciężką pracą wobec najsłabszych , którzy sami są w stanie napisać o Tobie, że się wyróżniasz i nie eq które można kupić... Pracą ciężką pracą ... Udowodnijcie, że jesteście tego warci w grze nie na forum, dajcie się zauważyć może ludzie nie będą uciekać na widok 2 zgryźliwych tetryków.

W dzisiejszych czasach hejtu na forum wyobraźcie sobie ile Stówką w grze musieliśmy przez 5 lat pomagać grając by ludzie to dostrzegli i sami mogli napisać Ej Ty GM? Gdy tylko wchodzisz do gry i piszesz cześć a dalej większy spam jakby pisał gm hej.

Ps. Możliwe, że ktoś będzie chciał mi pojechać. Za stary jestem na to by wojować, za sobą mam te wojenki dawno już. Napisałem aby przypomnieć WAM LUDZIE PRO
    O co w tym wszystkim tu chodzi . Kultura, życzliwość, pomoc . Bądź Pro, pomagaj a uwierz tego kto to zrozumie ludzie sami będą bronić , nie będzie musiał obrażać drugiego by pokazać, że jest ,,lepszy,, bo stanie za nim tłum prawdziwych.
    Ps2. Nigdy nie byłem w grocie dalej jak na lodowych tak skupiałem się na innych. Teraz sam potrzebuję pomocy. Może zabrałby ktoś Gandziarka na Azraela czy smoka 1 x :mkay: ?
    Trzeba mieć wrogów i przyjaciół, bez sensu jest pomagać każdemu, ponieważ gra straci sens 8o
  • Chodzi o to ziomuś aby szlachetnie do tego podejść ") Madrzejszy ustepuje. Hamstwem nikt kultury nie zwycięży.
    Pokaż jeden z drugim jednemu drugiemu , że jesteście PRO a gdy ktoś wam coś zasugeruje sam strzeli sobie w kolano oszczerstwem czy obrazą :> To ta cięższa droga , nie łatwa ale uwierzcie się opłaca ;p

• Gandziarz wrote:

Ajjj ludzie kłótliwi i Najwięcej Pro w nich to to jak swięcą w grze.

Chociaż jeden mądry :) kiedyś ta gra miała urok teraz wieczne kłótnie, dążenie do bycia pro ale w negatywnym tego słowa znaczeniu....

Chętnie bym Ci pomogła na smoku ale niestety nie gram już od 2015...więc moje obecne eq jak i wiedza o grze są słabe :) zresztą co może szamanka... Nic xDDD
    Ho... Ho... Ho... <3
  • Sorry za Flood Administratorze ale jeszcze nie mam opcji Edycji .
    Deto owszem wrogowie będą zawsze, zazdrośni, zawistni. Ale chodzi o to, by umieć przekonać lud, że jesteś O.K.
    Zachowaniem nie posiadaniem.
    Mam nadzieje, że Panowie wyżej ( nie chcąc nikogo obrażać ) są w sumie inteligentymi osobami i sami w sobie kipią mówiąc w sumie faktycznie po co ja się z nim żre... Spójrzcie powiedzcie sami na przykładzie.
    Które dzieci są bardziej wartościowe, przyszłościowe ?

Widzisz bogatych 2 dzieciaków którzy mają wszystko a nie szanują nic i nikogo śmiejąc się z innych i obrażając a obok nich 2óch dzieciaczków z nieco biedniejszych klimatów pomagający babci nieść siatki. Którzy są ,,lepsi,, ?

Serio, nie ma sensu samemu jeden drugiemu udowadniać, że jest się lepszym.
    Wiesz więcej ? Umiesz więcej? Masz więcej? Doświadczenia? Jest wielu którzy czekają na pomoc od Was Topowych graczy.
    Pokażcie, że umiecie, udowadniajcie to w sensowny sposób, bądźcie lepszymi wersjami samych siebie zwróci się to wam w życiu.

• Tu wystarczy, że jeden drugiemu sksuje, nie raz nawet przypadkowo i od razu wojna jest:D
    Oczywiście odpowiedzialność zbiorowa, za jednego metka skutego obrywa cała gildia. Kiedyś Wendes mi ksuła w lesie, pytam o co jej chodzi, a ta że z powodu jakiejś TurboZuzi, której na oczy nie widziałem, i jak się później okazało wgl. ta postać była w innym królestwie, ale mi się oberwało. Oczywiście w odwrotnej sytuacji jak spotkałem Wendes i napisałem jej, że teraz ja się zemszczę za tamto to zapłakała mi się biedna na pw, to dałem spokój. Żółtki te co przyszły z Wetara weszły na wyższy poziom odpowiedzialności zbiorowej, bo jak im ktoś ksuje to oni zaczynają "bić" wszystkich, dosłownie wszystkich (pewnie dlatego już nie grają na Wetarze). Jak widać o wojenki w grze bardzo łatwo, tylko że jeden sksuty metek oznacza wojne na miesiące czy lata, bo konflikt bez sensu narasta i jak jeden pomyśli od jakiej głupoty się zaczęło to odechciewa się dalej wojować. Zbyt pięknie tez nie może być bez wojenek i kłótni nikt by w to nie grał.

Kłótnie na forum, są pod publikę to oczywiste, ale w sumie co w tym złego :) zawsze można się dowiedzieć o jakiś tajemnicach innych :)
    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
  • Gandziarz wrote:

Sorry za Flood Administratorze ale jeszcze nie mam opcji Edycji .
    Deto owszem wrogowie będą zawsze, zazdrośni, zawistni. Ale chodzi o to, by umieć przekonać lud, że jesteś O.K.
    Zachowaniem nie posiadaniem.
    Mam nadzieje, że Panowie wyżej ( nie chcąc nikogo obrażać ) są w sumie inteligentymi osobami i sami w sobie kipią mówiąc w sumie faktycznie po co ja się z nim żre... Spójrzcie powiedzcie sami na przykładzie.
    Które dzieci są bardziej wartościowe, przyszłościowe ?

Widzisz bogatych 2 dzieciaków którzy mają wszystko a nie szanują nic i nikogo śmiejąc się z innych i obrażając a obok nich 2óch dzieciaczków z nieco biedniejszych klimatów pomagający babci nieść siatki. Którzy są ,,lepsi,, ?

Serio, nie ma sensu samemu jeden drugiemu udowadniać, że jest się lepszym.
    Wiesz więcej ? Umiesz więcej? Masz więcej? Doświadczenia? Jest wielu którzy czekają na pomoc od Was Topowych graczy.
    Pokażcie, że umiecie, udowadniajcie to w sensowny sposób, bądźcie lepszymi wersjami samych siebie zwróci się to wam w życiu.

:gm: PEACE
    xD dobra przekonałes mnie. Ja juz z Nim nie pisze przez najbliższy czas :").

A co do tego ,,wiesz więcej...,,
    Nie po to ktoś wbija lvl robi eq, aby swoją karierę spędzać na staniu w m1 i czekaniu, aby komuś pomóc. Wiadomo ktoś napisze-pomogę, ale cel mojej gry jest inny niż bycie spontanicznym wolontariuszem.
    To takie ,,grasz z kimś w warcaby na kurniku? Wygrywasz? Daj mu radość! Przegraj z nim na pewno się uśmiechnie,,
  • Ja tam Wam jednak zazdroszczę, że każdy ma się z kim powyzywać. U mnie na serwie nie ma się z kim bić, ani tym bardziej nie ma żadnej formy rywalizacji. Jest taka stagnacja, że mam ochotę popełnić seppuku. Oczywiście "powyzywać" mam na myśli jakieś przepychanki, a nie pojazdy 12-latków po rodzicach itp.
    Sura BM 118lvl
    Shinsoo
    Etolin

Kanał na Youtube:
    youtube.com/channel/UCihxuYnvT3fe2f7ZJZFKEyQ

Sell eq: imgur.com/a/VFKbvNh

• Kr8g wrote:

Ja tam Wam jednak zazdroszczę, że każdy ma się z kim powyzywać. U mnie na serwie nie ma się z kim bić, ani tym bardziej nie ma żadnej formy rywalizacji. Jest taka stagnacja, że mam ochotę popełnić seppuku. Oczywiście "powyzywać" mam na myśli jakieś przepychanki, a nie pojazdy 12-latków po rodzicach itp.
    prostym sposobem będzie przeniesienie się :P
  • Kr8g wrote:

Ja tam Wam jednak zazdroszczę, że każdy ma się z kim powyzywać. U mnie na serwie nie ma się z kim bić, ani tym bardziej nie ma żadnej formy rywalizacji. Jest taka stagnacja, że mam ochotę popełnić seppuku. Oczywiście "powyzywać" mam na myśli jakieś przepychanki, a nie pojazdy 12-latków po rodzicach itp.
    Zapraszamy na Diumar! Tylko u nas możesz powyzywać się z topowymi postaciami np (DemonWolf) Godziny świetnej zabawy czekania w chunjo aż ktoś wyjdzie, a potem świetnie konwersacje jakim jesteś mixem! Polecam 8o
  • Kr8g wrote:

Oczywiście polecam Diumar, jest to serwer który na tygodniu około godziny 20 ma następujący status
    CH1-Zalecane
    CH2-Zalecane
    CH3-Zalecane
    CH4-Zalecane

oraz w weekendy ch2 pojawia się "Często odwiedzane"
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje w IS aż nie naprawią)

Kupie:
    Rubin Bransoletę+9
  • DemonWolf wrote:

Kr8g wrote:

prostym sposobem będzie przeniesienie się :P
    No nie wiem. Ktoś mi nick zajął. :(
    Sura BM 118lvl
    Shinsoo
    Etolin

Kanał na Youtube:
    youtube.com/channel/UCihxuYnvT3fe2f7ZJZFKEyQ

Sell eq: imgur.com/a/VFKbvNh

• MasterSura wrote:

Kr8g wrote:

Oczywiście polecam Diumar, jest to serwer który na tygodniu około godziny 20 ma następujący statusCH1-Zalecane
    CH2-Zalecane
    CH3-Zalecane
    CH4-Zalecane

oraz w weekendy ch2 pojawia się "Często odwiedzane"
    Master a to statystyki przed zalogowaniem 20 bm z duszkami do gnebienia chunjo nobow czy po?
  • O dziwo przed.

Kupie:
    Rubin Bransoletę+9