Rozmowy konTROLLowane Diumar

• CzarnyAreS napisał(a):

JedrzejzAgronasa napisał(a):

CzarnyAreSie 20% silnego na CzarnaArmie daje dzik xD nawet technologia 50+(blok) nie gwarantuje braku kompromitacji. Radze popracować jako rywal dzwona nad technologia antydzwonowa.(jedyna osoba której jeszcze nie zahitowalem to Goku) co masz na swoją obronę? Olbrzymi topór w tylnej kieszeni zbroii?
      O ile dobrze pamiętam posiadanie szamana dropa zawsze było Twoim marzeniem więc mnie w to nie mieszaj ...

Psychologicznie podchodząc do sprawy ... grasz postacią męską ubraną w sukienkę, w życiu realnym spełniasz się muzycznie grając na flecie, piszesz o dzwonku ale o ile pamiętam "dzwonek" masz przywiązany a dwa "klejnoty" pęknięte.

Bicie oraz pisanie z osobą nie męską i całkowicie zniewieściałą nie daje mi żadnej satysfakcji a wręcz kompromitację.

Pragnę Cię poinformować że Twoje nadzieje o trzymaniu się ze mną za rączkę legły w gruzach i teraz próbujesz swoją zdruzgotaną psychikę leczyć postami na forum ale myślę że to nie ta droga.
      Ares coś Ci się w głowie pomieszało od zabawy tymi kabelkami xD. Co rusz tu biały tu czarny bądź zolciutki :)!
      Gdy Twój łuk i sflaczala ,,strzała,, nikomu nic nie robił, chętnie siadales na szamaneczce o nicku Zizka i wszystkich biles ^^, lubisz się przebierać za kobitki jak nikt nie patrzy xD?

JESTEŚ ŻENUJĄCY :")

Ps:,, nie meska,, bo jak wiadomo nie z czasownikami piszemy osobno.
      Co robi? Nie męska
      Co się z nim dzieje? Nie męska
      XD
      Ares ja rozumiem lo/zwodowka wyższa szkoła jazdy, ale to była chyba 2-3 klasa szkoly podstawowej- czasowniki.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JedrzejzAgronasa ().

• CzarnyAreS napisał(a):

Psychologicznie podchodząc do sprawy ... grasz postacią męską ubraną w sukienkę
      I ?????? to gra została tak zaprojektowana.
      Ty biegasz w rajtuzach i jakoś z tego powodu nie płaczesz?

Widać że bez mądrych argumentów i takiego czegoś chcesz się czepiać :)
      Santonia = administrator który jeszcze nic dobrze nie zrobił

Powiedzieć ciapaty=karygodne zachowanie, nie mieć szacunku do chrześcijaństwa=bycie postępowym POPRAWNOŚĆ METINA :mkay:
    • Sedrig napisał(a):

Odezwał się wielki student fleta poprzecznego. Pewnie "patrzysz z góry" na wszystkich bo STUDIUJESZ i że hoho jaki to wykształcony,
      sęk w tym, że studiowanie takiego kierunku to chyba powód do wstydu xD
      znam jedną studentkę tudzież muzyki, własciwie juz ukończyła studia, pracuje w Call-Center :D
      :) wiesz generalnie trzeba być conajmniej głupcem aby mieć problemy rozróżnić fortepian i flet. Nigdzie się nie chwaliłem ze studiuje. Nigdy nie dążyłem w rozmowach z Wami do tematu edukacji wyzszej. Jedyne co wiecie to odp na Wasze pytanie co robie- studiuje.
      Powód do wstydu? Nie wydaje mi się^^. Powiedziałbym ze elitarny kierunek, na który aby zdać trzeba uczyć się kilkanaście lat.
      Ale co ja się znam. Lepsze są wasze wyższe szkoły gotowania na gazie i pochodu 1 maja:)!
      Co do Twojej koleżanki, to ukończyła conajwyzej ognisko muzyczne. :)
      Widać, że Was to boli, co chwile komuś wytykacie jego edukację, a w Waszym nieszczęśliwym nieszczęściu Wasza edukacja/poziom ogranicza się do testów gimnazjalnych, niezdanych.
    • JedrzejzAgronasa napisał(a):

hahahah to Ci się udało skisłem niemiłosiernie xDD
      biorę splifa, chmurę, znikam, znikam, znikam

:thumbsup: wciągam częste chmury gęste :thumbsup:

Chcesz coś kupić z moich aukcji? Masz na sell coś co szukam? kontakt poniżej
      Samos:
      C4NN4BISH33R
      Diumar:
      ZizkaKaleka

Ale co ja się znam. Lepsze są wasze wyższe szkoły gotowania na gazie i pochodu 1 maja:)!
      Widać, że Was to boli, co chwile komuś wytykacie jego edukację, a w Waszym nieszczęśliwym nieszczęściu Wasza edukacja/poziom ogranicza się do testów gimnazjalnych, niezdanych.
      A widzisz, i tu się mylisz. Inżynier budownictwa drogowego z Politechniki się kłania.
      Budownictwo > Muzyka sorry ale nie wjedziesz mi na edukacje xD
      Muzyka - elitarny kierunek... Rozumiem Medycyna, Prawo Kierunki techniczne na dobrych uczelniach, ale muzyka? Prosze Cie xD
    • widzisz i po tym poznasz Buca negujesz dorobek kultury xD... ja bym się nie odważył.
      Generalnie posługujesz się stereotypami co do muzyki wiec i ja teraz zacznę tak samo nieprofesjonalnie(wgl pasuje to słowo do Was).
      Ale krzywe te drogi robisz. Tacy jak Ty zamiast jakieś praktyki i wykaldy to drogi lepiej byście łatali. Tylko uważaj na kręgosłup bo się zajedzoesz z ta łopata!
      Ps: zapomnailem o przykładzie.
      Twoja koleżanka z gildii skończyła budownictwo i obecnie ,,zbiera truskawki,, w Holandii

• Po pierwsze łopaty są dla idealistów co studiując kierunki z uniwerku mysleli o karierze, Ja jestem od czego innego człowieku, a za drogi nie odpowiadam jeszcze, robię kosztorysy inwestorskie i inne dokumenty do przetargów.
      Dziury w drogach są wynikiem oszczednośći państwa na materiałach a nie kiepskich kierowników. A powiem Ci ze dziur będzie coraz wiecej bo niedługo gminy/powiaty etc będą chyba chciały zeby lać asfalt na piach xD
      Przynajmniej nie musze mówić ze gram bez ISu. Bo ja potrzebuje załadować to mam za co xD
    • Sedrig napisał(a):

Po pierwsze łopaty są dla idealistów co studiując kierunki z uniwerku mysleli o karierze, Ja jestem od czego innego człowieku, a za drogi nie odpowiadam jeszcze, robię kosztorysy inwestorskie i inne dokumenty do przetargów.
      Dziury w drogach są wynikiem oszczednośći państwa na materiałach a nie kiepskich kierowników. A powiem Ci ze dziur będzie coraz wiecej bo niedługo gminy/powiaty etc będą chyba chciały zeby lać asfalt na piach xD
      Przynajmniej nie musze mówić ze gram bez ISu. Bo ja potrzebuje załadować to mam za co xD
      po 1 nie uniwerek tylko akademia (tak Pana Kleska xd).
      Po 2 napisałem ze opiszę Cię stereotypowo, a Ty się z tego wytłumaczyłes. Czułes potrzebę, nie zrozumiales czy jedno i drugie?
      Zobrazuje Ci to.jesli X osoba lubi czytać książki i je wypożycza z biblioteki, a nie kupuje w księgarni nie oznacza ze jest biedna .(ps zapakuj is i chodźmy pvp xd)
      Powiem tak- Ci co szczekają mają najmniej:). Ci co się lansują, przechwalaja itd. Reprezentują zazwyczaj największą biedę. Czemu to robią? Znają realia i chcą po prostu ukryć to przed otoczeniem... aby nie szukać daleko...Diejunger... najwięcej szczeka otoczka do około-kostiumy nakładka jakiś tam wierzchowiec wyzywa wszystkich od mixow, a gienka przebić nie moze. Gz juz coś o Tobie wiem.
      Jesteś jak Junger, ale z tytułem Inżyniera.

Ps: tak wgl to gratuluję, że cisniesz mi po biedakach, a z Twojej gildi zarówno Crosher i Rookiie również nie inwestowali nic w grę. Myślę <ALUZJA> ze to nie Twoja wina(inzyniera), że tego nie wiedziałeś, to wina Aresa(panstwa)! Powinien zrobić przymusowe przeszkolenie o członkach z swojej gildii. Zaryles jak łysy o beton.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez JedrzejzAgronasa ().

Ares coś Ci się w głowie pomieszało od zabawy tymi kabelkami xD. Co rusz tu biały tu czarny bądź zolciutki :)!Gdy Twój łuk i sflaczala ,,strzała,, nikomu nic nie robił, chętnie siadales na szamaneczce o nicku Zizka i wszystkich biles ^^, lubisz się przebierać za kobitki jak nikt nie patrzy xD?

Co robi? Nie męska
      XD
      Ares ja rozumiem lo/zwodowka wyższa szkoła jazdy, ale to była chyba 2-3 klasa szkoly podstawowej- czasowniki.

Jeśli Cię to uszczęśliwi to loguję się jeszcze na kilka szamanek, nie żeby mnie to jakoś kręciło szczególnie ale czasem lubię pograć na innej postaci.

Co do pisowni to moją można bardziej zrozumieć niż te Twoje szyfry ... było takie powiedzonko "Przyganiał kocioł ..."

Myślę że z Twoim wykształceniem to maksymalnie wróżę Ci że zostaniesz nauczycielem gry na flecie lub innym instrumencie w podstawówce ... ostatecznie plastyka ogólna itp.

Co do gry i inwestowania, pisz sobie co chcesz i usprawiedliwiaj się jak chcesz ale prawda jest taka że gdyby nie bycie przydupasem ludzi co się teraz od Cb odwrócili smoka byś widział na Wiki i YT i dalej byś kokosy zbijał robiąc dt. Takich przydupasów i pijawek metinowych jest masę tylko szkoda że tak późno się ludzie przekonują o prawdziwej naturze człowieka.

Sedrig napisał(a):

Siłownia bez diety to jak s.. bez kobiety :)

Ale JedrzejzAgronasa nie wie o tym za wiele, grał z nami trochę czasu ale nigdy nie słyszałem żeby przebywał w związku z płcią przeciwną. Pewnie dla tego że nie inwestuje w siebie :)

• Nowy

CzarnyAreS napisał(a):

Ares coś Ci się w głowie pomieszało od zabawy tymi kabelkami xD. Co rusz tu biały tu czarny bądź zolciutki :)!Gdy Twój łuk i sflaczala ,,strzała,, nikomu nic nie robił, chętnie siadales na szamaneczce o nicku Zizka i wszystkich biles ^^, lubisz się przebierać za kobitki jak nikt nie patrzy xD?

Co robi? Nie męska
      XD
      Jeśli Cię to uszczęśliwi to loguję się jeszcze na kilka szamanek, nie żeby mnie to jakoś kręciło szczególnie ale czasem lubię pograć na innej postaci.

Co do pisowni to moją można bardziej zrozumieć niż te Twoje szyfry ... było takie powiedzonko "Przyganiał kocioł ..."

Myślę że z Twoim wykształceniem to maksymalnie wróżę Ci że zostaniesz nauczycielem gry na flecie lub innym instrumencie w podstawówce ... ostatecznie plastyka ogólna itp.

Co do gry i inwestowania, pisz sobie co chcesz i usprawiedliwiaj się jak chcesz ale prawda jest taka że gdyby nie bycie przydupasem ludzi co się teraz od Cb odwrócili smoka byś widział na Wiki i YT i dalej byś kokosy zbijał robiąc dt. Takich przydupasów i pijawek metinowych jest masę tylko szkoda że tak późno się ludzie przekonują o prawdziwej naturze człowieka.

Sedrig napisał(a):

Siłownia bez diety to jak s.. bez kobiety :)
      Ale JedrzejzAgronasa nie wie o tym za wiele, grał z nami trochę czasu ale nigdy nie słyszałem żeby przebywał w związku z płcią przeciwną. Pewnie dla tego że nie inwestuje w siebie :)
      1. Co do Spoilera-> nie wiem co Ty widzisz w tym nawiasie, jest to treść wysmiewajaca Wasz tok rozumowania. Czego mam od Ciebie wymagać...

2. Przypominam, że o mojej przydupowatosci dowiedziałeś się tylko dzięki Twojemu niewyjaśnionemu /logout na niecale pół rok, olaniu ekipy, wyznaczeniu niekompetentmego zastępcy(zizka-ale ja nie wiem co mam robić, to takie przywódczexD). Żeby się dowiedzieć, że Zizka jest przydupasem potrzebowałes zaledwie 5+...lat. Opowiedz mi ta historie kogo bardziej byś tępil xD.
      Tak mocno wykorzystalem Twoja gildie ze latałbyd ciągle z bodajże 111 lvlem. Paradoksalnie latanie Croshera po ts w stanie.. niesprawny i rozpowiadanie, że stawiam Ci postacie na meley itd, swego czasu działało na moja ,,niekorzyść,,. Obecnie jest to niezbity dowód, że jesteś egoista. Widzisz tylko to co chcesz... :)

3. Co do mojego życia... :)
      Obojętne jest co mi mówisz. Jedyne co wiesz o nim to parę suchych faktów pokroju skąd jestem, jak mam na imię, może nawet mój adres, czy zdjęcie Ci podeslal ktos. Z sfery emocjonalnej/psychologicznej wiesz nic(w przeciwieństwie do mnie). Tzn wydaje Ci się ze wiesz bo myślisz, że...hmmm.. nie wiem.. aluzje seksualnej mnie obrusza(granie na flecie/inne podteksty...jak to się robi przez kabel?) Ze dotkniesz mnie czymś...chyba palcem w grze poniżej 2k(bez kostiumow^^)
      Powiem Ci Ares, prawdziwe skarby trzyma się w ukryciu, może gdybyś o tym wiedział to Twój skarb nie byłby teraz rozryty przez kolejna osobę... a kolejka do mapy taaaak aaaa długa....wiem...jak flet poprzeczny :)!
    • Nowy

Aresa boli, ze zizunia go kopnela w dupala i teraz sie wozi na negros. Innej nie znajdzie, nikt nie jest takim burakiem cukrowym... XD Chociaz Aresik nie wszystko stracone nie martw sie, zizka wroci jak jej dobre itemy kupisz. Postaraj sie i niech to bedzie cos lepszego, niz 1skilowy razador np (przyklad z czapy, nie mam nic na mysli xDd), bo bez tego moze byc ciezko.
      DemonWolf to mix :thumbsup: Kontakt gg: 63130480
    • Nowy

1. Co do Spoilera-> nie wiem co Ty widzisz w tym nawiasie, jest to treść wysmiewajaca Wasz tok rozumowania. Czego mam od Ciebie wymagać...
      2. Przypominam, że o mojej przydupowatosci dowiedziałeś się tylko dzięki Twojemu niewyjaśnionemu /logout na niecale pół rok, olaniu ekipy, wyznaczeniu niekompetentmego zastępcy(zizka-ale ja nie wiem co mam robić, to takie przywódczexD). Żeby się dowiedzieć, że Zizka jest przydupasem potrzebowałes zaledwie 5+...lat. Opowiedz mi ta historie kogo bardziej byś tępil xD.
      Tak mocno wykorzystalem Twoja gildie ze latałbyd ciągle z bodajże 111 lvlem. Paradoksalnie latanie Croshera po ts w stanie.. niesprawny i rozpowiadanie, że stawiam Ci postacie na meley itd, swego czasu działało na moja ,,niekorzyść,,. Obecnie jest to niezbity dowód, że jesteś egoista. Widzisz tylko to co chcesz... :)

3. Co do mojego życia... :)
      Obojętne jest co mi mówisz. Jedyne co wiesz o nim to parę suchych faktów pokroju skąd jestem, jak mam na imię, może nawet mój adres, czy zdjęcie Ci podeslal ktos. Z sfery emocjonalnej/psychologicznej wiesz nic(w przeciwieństwie do mnie). Tzn wydaje Ci się ze wiesz bo myślisz, że...hmmm.. nie wiem.. aluzje seksualnej mnie obrusza(granie na flecie/inne podteksty...jak to się robi przez kabel?) Ze dotkniesz mnie czymś...chyba palcem w grze poniżej 2k(bez kostiumow^^)
      Powiem Ci Ares, prawdziwe skarby trzyma się w ukryciu, może gdybyś o tym wiedział to Twój skarb nie byłby teraz rozryty przez kolejna osobę... a kolejka do mapy taaaak aaaa długa....wiem...jak flet poprzeczny :)!

Rozbawiłeś nas wszystkich, teraz już wiemy kto wyexpił "Najczerniejszego z Czarnych" xD

"JędrzejPazera" to miałeś ksywkę jak jeszcze grałem więc niczemu się nie dziwię i wiem że to wszystko co usłyszałem to szczera prawda gdyż to pasuje do Cb.

Co do Twojego życia to ... skwituję to tak ...

"Kiedy umierasz, nie wiesz o tym, tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś deb..."

Co do informacji o mnie, nie muszę mieć sekretów gdyż nie mam się czego wstydzić.

DemonWolf napisał(a):

Aresa boli, ze zizunia go kopnela w dupala i teraz sie wozi na negros. Innej nie znajdzie, nikt nie jest takim burakiem cukrowym... XD Chociaz Aresik nie wszystko stracone nie martw sie, zizka wroci jak jej dobre itemy kupisz. Postaraj sie i niech to bedzie cos lepszego, niz 1skilowy razador np (przyklad z czapy, nie mam nic na mysli xDd), bo bez tego moze byc ciezko.

Może Cb kręcą pikselowe postaci, widzę że dobrze wazelinujesz do JedrzejzAgronasa, pogadaj z nim może zmieni płeć i zagracie razem, będziecie spacerować po moście w M1 przy świetle księżyca :)

• Nowy

A propos pazerności
      1.,,fajny ten rogowy 10/15...szkoda ze 24 wony, za 23 bym go kupił...ale gościu nie chce zejść z ceny:/,, 2 tygodnie później ,,je...Vezier, kupił,,
      2. Pamiętasz początek 2k17 jak kretych każdy miał bardzo mało i Crosher chciał odkupić od Ciebie parę kretych, a jak sam się chwalileś ciągle miałeś ich 4k? Ja pamiętam ile chciałeś od sztuki xD...3kk albo może sobie z samosa sprawdzić :")
      3. Co do stricte mojej pazerności
      - szkoda ze jakoś byłeś tego zwolennikiem, że chce chodzić na bossy i zarabiać na lepsze eq :').
      -bylem tak pazerny na kasę, że wszystko co pozyczylem Sayanowi to podebrał z moich zaskórników pod drzewem w m1?
      - jakbym był taki pazerna na kasę nie unieruchamialbym stawiając Ci na meley wszystkie postacie z 80+
      4. Co do pazerności całej gildii to doskonałe można było zaobserwować jak im się łapki i ryjki trzasly przechodząc do Aniolow :')...meleyki, yotuny...balanga na całego...pan wrócił i zawołał wszystkich do nogi :). Do książki się nadaje ten przykład...narobić Anioła jeszcze gorszej opinii, wykorzystać jak się da finansowo i uciec!

Co do informacji o Tobie...od kilkunastu stron minimum parę razy na każdej strinie pisałem gdzie byłeś niecałe pół roku ze sobie odszedłes bez słowa? Może przed policją się chosałes? Czemu ignorujesz zawsze ten fragment :D? Wstydzisz się?

Ps: Ares jak możesz powstrzymaj się proszę od tych wszystkich homoseksualnych podtekstów, argumentów o charakterze erotycznym, niezbyt mnie interesuje co masz w tej kwestii do powiedzenia. To na pewno nie jest forum gdzie starszy pan do młodego DemonWolf'a będzue kierowali treści o takiej tematyce.

• Nowy

BadApple napisał(a):

Z dobre 2 lata nie gram a Ci dalej się kłócą na forum :D
      Został tu ktoś jeszcze z dawnego Exandrosu? :)
      Dla przykładu Ja.
      MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
      Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu przy NPC
      Taktyka walki Mastera:Pkt 1:koń obowiązkowy, pod warunkiem, że przeciwnik ma równy lvl i nikt mu nie pomaga to konia nie ma,Pkt II,Jeżeli NNO nie działa>koń>naprawa tarczy,Pkt 3, jeśli pż spada do 1/3, koń regen dalsza walka,Pkt 4, jeżeli doczepi się więcej osób nie walczę z taką osobą lub ktoś rozproszy.
    • Nowy

Wiki - Pazerność napisał(a):

Nienasycenie w pożądaniu czegoś, żądza posiadania lub doznawania czegoś ponad rzeczywiste potrzeby.

Chciwość (łac. avaritia) – jeden z siedmiu grzechów głównych, wymieniany jako drugi w kolejnośc

A propos pazerności
      1.,,fajny ten rogowy 10/15...szkoda ze 24 wony, za 23 bym go kupił...ale gościu nie chce zejść z ceny:/,, 2 tygodnie później ,,je...Vezier, kupił,,

Mam porównywalny z 3 dobrymi bonami i na +9. Na nasze warunki gry mój był stanowczo lepszy a dwóch nie dało się założyć na raz. Nie był fajny, był na +8 a na +8 to nie item.

A propos pazerności
      2. Pamiętasz początek 2k17 jak kretych każdy miał bardzo mało i Crosher chciał odkupić od Ciebie parę kretych, a jak sam się chwalileś ciągle miałeś ich 4k? Ja pamiętam ile chciałeś od sztuki xD...3kk albo może sobie z samosa sprawdzić :")

Nigdy nie sprzedałem ani 1 krętego klucza ze swoich zasobów, ani za 3kk ani za 20kk od szt. Czasem daję a częściej pożyczam.

A propos pazerności
      3. Co do stricte mojej pazerności
      - szkoda ze jakoś byłeś tego zwolennikiem, że chce chodzić na bossy i zarabiać na lepsze eq :').
      -bylem tak pazerny na kasę, że wszystko co pozyczylem Sayanowi to podebrał z moich zaskórników pod drzewem w m1?
      - jakbym był taki pazerna na kasę nie unieruchamialbym stawiając Ci na meley wszystkie postacie z 80+

Co do postaci, wyraźnie powiedziałem że idę poekspić do Jinno, Ty sam zaproponowałeś żebym nie wracał tylko mi wystawisz Red PT, to była Twoja dobrowolna inicjatywa a teraz robisz z siebie męczennika.
      Ty uważałeś że masz największe potrzeby, w gildii robisz najwięcej no i zawsze Hunter ch3 i ch4 xD Po zbiciu każdego generała, (kiedy ja nawet nie liczę ile kluczy poleci bo mam na to wywalone) otwierałeś handel i czekałeś aż Ci dam kluczyki wszystkie lub pół :)

Nie zapominaj że byłeś Szamanem z Dowodzeniem na G1 a wszystkie nasze bufki mają wyczytane Dowodzenie do P.

A propos pazerności
      4. Co do pazerności całej gildii to doskonałe można było zaobserwować jak im się łapki i ryjki trzasly przechodząc do Aniolow :')...meleyki, yotuny...balanga na całego...pan wrócił i zawołał wszystkich do nogi :). Do książki się nadaje ten przykład...narobić Anioła jeszcze gorszej opinii, wykorzystać jak się da finansowo i uciec!

Co do informacji o Tobie...od kilkunastu stron minimum parę razy na każdej strinie pisałem gdzie byłeś niecałe pół roku ze sobie odszedłes bez słowa? Może przed policją się chosałes? Czemu ignorujesz zawsze ten fragment :D? Wstydzisz się?

Tak wiem, to ja ich wyszkoliłem jak wykorzystać i porzucić, to taka złota zasada. Łapki im się tylko telepały jak wchodziłeś na TS i to nie z pazerności tylko z nerwów.

W każdym Twoim poście pojawia się wzmianka o porzuceniu, wiem i rozumiem że czujesz się porzucony prze ze mnie a wręcz odrzucony, wiem że liczyłeś na to że wrócę i zajmę Twoją stronę, obronię Cię, jak to kiedyś robiłem, wiem że liczyłeś na ciepło i miłość z mojej strony ale napiszę Ci to jeszcze raz, zostałeś wyrzucony za pazerność i bycie bycie Judaszem. Dla takich osób nie ma miejsca w CA i nigdy nie będzie.

Wiem że brakuje Ci informacji co się teraz dzieje lub działo u nas w gildii, kto wrócił do gry, kto wróci, kto szykuje postać kto zbiera eq i kto gra na "Szpreju".

Co do mojej nieobecności ... więc nakryłeś mnie .... byłem najpierw poszukiwany przez FBI ale udało mi się zbiec do Ameryki Południowej tam chwilkę śpiewałem w operetce i grałem w teatrze ale nic nie trwa wiecznie ... CIA mnie namierzyło ... musiałem znów uciekać ... Trochę czasu spędziłem na Alasce tam trudniłem się polowaniem na niedźwiedzie a w wolnym czasie poszukiwałem złota ... i tym razem mi się poszczęściło .... trafiłem na żyłę złota .... i jak to się mówi pół na pół z "Wujem Samem" i już jest wszystko ok, zostałem oczyszczony z zarzutów i mogę spokojnie grać w metina :)

• Nowy

MasterSura napisał(a):

BadApple napisał(a):

Z dobre 2 lata nie gram a Ci dalej się kłócą na forum :D
      Został tu ktoś jeszcze z dawnego Exandrosu? :)
      Dla przykładu Ja.
      Ooo Master <3
      Mam nadzieję że dalej lamisz pod DT i m1 a twoja nienawiść do innych królestw jest jeszcze większa :D
      Jak pamiętasz Miriel to już wiesz z kim piszesz :p
      Z ciekawości jaki już poziom masz? ;)
      Pozdrawiam :love:

Widzę też że Gabryś jest :phatgrin: nadal u żółtych? 8)
      Ho... Ho... Ho... <3
    • Nowy

BadApple napisał(a):

Ooo Master <3 Mam nadzieję że dalej lamisz pod DT i m1 a twoja nienawiść do innych królestw jest jeszcze większa :D
      Jak pamiętasz Miriel to już wiesz z kim piszesz :P

Master na 10-lecie swojej postaci planuje wbić 95 lvl, obecnie (88lvl) potem na 20-lecie 105 itp :w00t:
    • Nowy

Detonator napisał(a):

BadApple napisał(a):

Ooo Master <3 Mam nadzieję że dalej lamisz pod DT i m1 a twoja nienawiść do innych królestw jest jeszcze większa :D
      Jak pamiętasz Miriel to już wiesz z kim piszesz :P

Master na 10-lecie swojej postaci planuje wbić 95 lvl, obecnie (88lvl) potem na 20-lecie 105 itp :w00t:
      No to widzę poważne plany są :mkay:
      Ho... Ho... Ho... <3
    • Nowy

Ajjj ludzie kłótliwi i Najwięcej Pro w nich to to jak swięcą w grze.
      Ludzie zwolnijcie. Zrozumcie dawniej też wojowałem z takim jednym drugim całą grą. Nie ma sensu i tylko robi się sobie wrogów. Nie pomaga to w grze. Wyluzujcie bo uwierzcie ŻADEN Z WAS NIE WYGRA POTYCZKI SŁOWNEJ. Jak laska jedna napisała 2 lata jej nie ma a wciąż wojna między wami.
      Powinien powstać osobny temat niż rozmowy diumaru.. :P
      Ps. Wiecie jak kiedyś osiągało się miano PRO gracza? :uklon:

Nie pisząc o sobie czego to ja nie mam i skąd ale ciężką pracą wobec najsłabszych , którzy sami są w stanie napisać o Tobie, że się wyróżniasz i nie eq które można kupić... Pracą ciężką pracą ... Udowodnijcie, że jesteście tego warci w grze nie na forum, dajcie się zauważyć może ludzie nie będą uciekać na widok 2 zgryźliwych tetryków.

W dzisiejszych czasach hejtu na forum wyobraźcie sobie ile Stówką w grze musieliśmy przez 5 lat pomagać grając by ludzie to dostrzegli i sami mogli napisać Ej Ty GM? Gdy tylko wchodzisz do gry i piszesz cześć a dalej większy spam jakby pisał gm hej.
      Stówka
      Pozdro dla Dobrych graczy nie dla Napinaczy :w00t:
      Ps. Możliwe, że ktoś będzie chciał mi pojechać. Za stary jestem na to by wojować, za sobą mam te wojenki dawno już. Napisałem aby przypomnieć WAM LUDZIE PRO
      O co w tym wszystkim tu chodzi . Kultura, życzliwość, pomoc . Bądź Pro, pomagaj a uwierz tego kto to zrozumie ludzie sami będą bronić , nie będzie musiał obrażać drugiego by pokazać, że jest ,,lepszy,, bo stanie za nim tłum prawdziwych.
      Ps2. Nigdy nie byłem w grocie dalej jak na lodowych tak skupiałem się na innych. Teraz sam potrzebuję pomocy. Może zabrałby ktoś Gandziarka na Azraela czy smoka 1 x :mkay: ?