Rozmowy konTROLLowane Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Croshere wrote:

Heraned wrote:

niestety Misie nie znają takich czasów gdy ktoś kogoś nie lubi to sie blokuje smoka, dorośniesz, wierze w to
    Samym sobie blokujecie tego smoka? xD Popytaj ludzi kto przez bardzo dlugi czas wladal smokami jak i grota bo widze ze jestes malo zorientowany ^^
    to, że miałeś władce smoków to nie znaczy, że nimi władałeś. Dużo sie wypowiadasz wiedząc tyle co nic i mniej niż zero, wszechwiedzący kończący upadły Czarny Anioł wie wszystko. Tyle co sobie wymyśli rzecz jasna. Skończyłeś gre by robić konkurencje Andersenowi? BTW. "Wymyślił.." xD co on zrobił... hm Panie władco smoków chodzący po tsach i szukający kumpli, Tyś miał jednego władce smoków a nie nimi władałeś. Trzymajmy sie faktów :)

Usunalem flood.Frescco.
    Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam
  • Heraned wrote:

to, że miałeś władce smoków to nie znaczy, że nimi władałeś. Dużo sie wypowiadasz wiedząc tyle co nic i mniej niż zero, wszechwiedzący kończący upadły Czarny Anioł wie wszystko. Tyle co sobie wymyśli rzecz jasna. Skończyłeś gre by robić konkurencje Andersenowi? BTW. "Wymyślił.." xD co on zrobił... hmmmmmmmmmmmmmm Panie władco smoków chodzący po tsach i szukający kumpli, Tyś miał jednego władce smoków a nie nimi władałeś. Trzymajmy sie faktów
    Duzo nie trzeba bylo zeby sprowadzic Cie do parteru, wiem wiecej niz ta cala smieszna zolta zbieranina razem wzieta xD Przeniesliscie sie ale wychodzi na to ze zapomnieliscie wziac ze soba eq skoro nie potraficie zrobic tak latwego dungeona jakim jest Beran-Setaou ^^ Nie poddawajcie sie, do 3 razy sztuka jak to mowia ^^

• Croshere wrote:

Heraned wrote:

to, że miałeś władce smoków to nie znaczy, że nimi władałeś. Dużo sie wypowiadasz wiedząc tyle co nic i mniej niż zero, wszechwiedzący kończący upadły Czarny Anioł wie wszystko. Tyle co sobie wymyśli rzecz jasna. Skończyłeś gre by robić konkurencje Andersenowi? BTW. "Wymyślił.." xD co on zrobił... hmmmmmmmmmmmmmm Panie władco smoków chodzący po tsach i szukający kumpli, Tyś miał jednego władce smoków a nie nimi władałeś. Trzymajmy sie faktów
    Duzo nie trzeba bylo zeby sprowadzic Cie do parteru, wiem wiecej niz ta cala smieszna zolta zbieranina razem wzieta xD Przeniesliscie sie ale wychodzi na to ze zapomnieliscie wziac ze soba eq skoro nie potraficie zrobic tak latwego dungeona jakim jest Beran-Setaou ^^ Nie poddawajcie sie, do 3 razy sztuka jak to mowia ^^
    sprowadziłeś mnie do parteru kiedykolwiek czy moją postać?
    bo jeżeli mnie byś chciał sprowadzić do parteru, sorry ziomuś no homo
    za pedofilie siedzieć nie chce
    Mierzysz ludzi po eq nie po tym co sobą reprezentują dlatego zostałeś sam wystawiony do wiatru jak pośliniony palec
    [ciach] Pozwolilem sobie usunac ta kwestie z mama i HH :)
    Wracając do tego, co napisałem ode mnie jak i od gildii wraz z MasterSurą dostajecie jednostronny bilet do La Borde, przyda Ci sie. Może poznasz w końcu jakiś kolegów. Sofizmatem jesteś niezłym ale jeszcze musisz poćwiczyć. Dla mnie dyshonorem nie jest bycie mixem tylko bycie takim jak ty
  • Heraned wrote:

Mierzysz ludzi po eq nie po tym co sobą reprezentują dlatego zostałeś sam wystawiony do wiatru jak pośliniony palec
    /ciach

Wracając do tego, co napisałem ode mnie jak i od gildii wraz z MasterSurą dostajecie jednostronny bilet do La Borde, przyda Ci sie. Może poznasz w końcu jakiś kolegów. Sofizmatem jesteś niezłym ale jeszcze musisz poćwiczyć. Dla mnie dyshonorem nie jest bycie mixem tylko bycie takim jak ty
    Probuje uswiadomic pewnego czlonka waszej gildii ze jeszcze nic nie osiagnal a szczeka jakby byl conajmniej '' bogiem metina''
    Do La Borde mozesz wyslac ale Darkmora, wkoncu znajdzie ludzi na swoim poziomie.

Poprawilem Cytat.Frescco.

• Badanie Seona-PyeongaDo Wyboru:
    • +51 Wartości Ataku
    • +120 Obrony
    • +1000 PŻ

94Klejnoty dla Seona-PyeongaDo Wyboru:
    • +60 Wartości Ataku
    • +140 Obrony
    • +1100 PŻ

DemonWolf będziesz podważał to jeszcze, czy jednak uznasz że to daje przewagę w PvP.
    MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje w IS aż nie naprawią)

Kupie:
    Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
    Rubin Bransoletę+9
    Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
  • Croshere wrote:

Popytaj ludzi kto przez bardzo dlugi czas wladal smokami jak i grota bo widze ze jestes malo zorientowany
    Pewnie mnie olejesz ale zapytam odnośnie groty. Na kogo było najwięcej skarg i dowodów że gienki się chowało po ścianach na botach?
    Nie wiem jak ty to rozumiesz ale dla mnie rywalizacja z kimś kto musi oszukiwać to już wygrana :)
    Santonia = administrator który jeszcze nic dobrze nie zrobił

Powiedzieć ciapaty=karygodne zachowanie, nie mieć szacunku do chrześcijaństwa=bycie postępowym POPRAWNOŚĆ METINA :mkay:
  • Croshere wrote:

Heraned wrote:

większość z was za eq i smy zrobiła by u siebie pod nieobecność mamy happy hour dla sponsorów.
    Probuje uswiadomic pewnego czlonka waszej gildii ze jeszcze nic nie osiagnal a szczeka jakby byl conajmniej '' bogiem metina''Do La Borde mozesz wyslac ale Darkmora, wkoncu znajdzie ludzi na swoim poziomie.
    No jak to nic nie osiągnąłem. :D
    Widać, że bolą was moje słowa i tego się trzymajmy. xD
  • MasterSura wrote:

Badanie Seona-PyeongaDo Wyboru:
    • +51 Wartości Ataku
    • +120 Obrony
    • +1000 PŻ

94Klejnoty dla Seona-PyeongaDo Wyboru:
    • +60 Wartości Ataku
    • +140 Obrony
    • +1100 PŻ

DemonWolf będziesz podważał to jeszcze, czy jednak uznasz że to daje przewagę w PvP.
    Tobie master to nawet boczek już nie pomoże. Chodź do nas, my ci wydropimy tego boczusia, o którym marzysz od dawna.
    Ps. Zapomniałeś, że już z miesiąc temu miałeś do odebrania 50kkk uzbierane dla Ciebie od aeternus? Byś juz sobie z trzy boczki i khany wydropił.

Croshere wrote:

DemonWolf wrote:

No jak to nic nie osiągnąłem.
    Widać, że bolą was moje słowa i tego się trzymajmy. xD
    Bardziej smieszy niz boli :) xD
    Oj bolą bolą. :D
    Gdyby nie bolały to byście się nie produkowali na forum/w grze. :P

Polaczylem posty. Frescco.
  • Croshere wrote:

Heraned wrote:

większość z was za eq i smy zrobiła by u siebie pod nieobecność mamy happy hour dla sponsorów.
    Probuje uswiadomic pewnego czlonka waszej gildii ze jeszcze nic nie osiagnal a szczeka jakby byl conajmniej '' bogiem metina''Do La Borde mozesz wyslac ale Darkmora, wkoncu znajdzie ludzi na swoim poziomie.
    Crosherze, odbijasz piłeczke bardzo fajnie z tym, że kilka faktów tu sobą zaprezentowałeś z tego co widziałem mianowicie posiadasz coś takiego jak Objawy wytwórcze pozwole sobie zacytować " Do objawów wytwórczych należą urojenia (fałszywe, chorobowe sądy) i omamy (spostrzeganie czegoś, czego nie ma)" większość tutaj sie zachowuje jakby gra była w życiu priorytetem i to jakie tam kto eq ma.
    Szukanie zaczepek w moją strone niech będzie..
    /ciach Usunalem kwestie zycia prywatnego. ( Autora.)

Poszedłem na smoka 117lv mimo, że smok ma 97lv. Co daje 20 lv różnicy
    pozwole sobie również zacytować fragment z wiki "Jeśli gracz ma 16 Leveli więcej niż potwór, wtedy po zabiciu nie dostanie się EXPA oraz losowychprzedmiotów z zabitego potwora."
    Przejawiasz mocne objawy Perseweracji, każda choroba wykryta wcześnie zwiększa szanse na wyjście z tego, jesteś młody. Jestem przekonany, ze będą z Ciebie jeszcze ludzie.
    /cicah usnalem zaczepke. Jezeli to jest ten sen wypowiedzi to Ci go przywroce :)

Usunalem niepotrzebne zaczepki oraz kwestie zycia prywatnego oraz usunalem niepotrzebne odnosniki do wiki.
    Frescco
    .
  • Croshere wrote:

WklesleCzolo wrote:

xDDDD

pisze to do resztki walizek z garda sami wam wyjdziemy

no ja z jedrzejem nie przegralem wstyd do grobowej deski xDDD
    Tylko zebys sie nie przenosil pol roku tak jak ostatnio :D bo jak narazie to na gadaniu wszystko sie u Ciebie konczy
    ZEBYS NIE BLAGAL O INFO GDZIE TTD MA GENKI ITP

ts z pvp lunibatem nie bylo bo gdy ja juz bylem gotowy on konczyl gre i jest zgoda wiec fajne info masz, ogolnie syto

croshere nie dosc ze mierne eq to alchemia matowa i to nie perf i on chce wojowac xD

polaczylem posty. Frescco.

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!
  • WklesleCzolo wrote:

gdzie bo wyzwalem na wojne gildie w ktorej nie grasz? Z<z reszta po pijaku uniosly mnie emocje bo z CzarnymiAniolami to moze nie ale ale na stare walizki bardzo chetnie>
    Napisales to tak jakby tyczylo sie mnie, PakujWalize polaczylo sie z CzarnymiAniolami wiec jesli chcesz wojny to najlepszym rozwiazaniem byloby jakbys napisal do lidera Aniolow, nie kazdy z tej gildii przeglada forum :)

• JedrzejzAgronasa wrote:

ciekawostka apropo Jungera. Mówi ze bije 20k krytyki we mne a bije w całkowicie rozebrnaego mnie(bez eq alchemi strojów petow) zawrotne 12.6k wirem. XD
    Jemu się kolory pomyliły żółty z czerwonym :P:P
    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.