Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Django napisał(a):

DemonWolf napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

bailey powiedz mi kiedy zaczniesz się bić swoją postacią a nie kolegi ? czekam i czekam na twoja ninje a tu sam bm ;:p

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
      a co eq na sztylety zrobiłeś i Ci na bma zabrakło? Będzie grał czym chce i mu życia nie układaj. :P
      Dopiero co pisałeś do kogoś o lizaniu tyłka MasterSurze, a sam co robisz teraz?
      czy ty w ogóle masz oczy i widzisz co się dzieje? xD niezłe "lizanie tyłka" bajlejowi, z którym pisałem z 10 razy xD
    • WujekDiumar napisał(a):

bailey powiedz mi kiedy zaczniesz się bić swoją postacią a nie kolegi ? czekam i czekam na twoja ninje a tu sam bm ;:p

bije się BMEM od ponad pól roku odkąd go mam i dalej będę się nim bił bo jest MÓJ a kto tu jeszcze gra i dogląda to już nie Wasz interes :D transfery yangow placił bardzo bogaty wujek (STARSZY PAN XDD). Ale skoro sie domagasz bicia ze mną to możesz mnie zawsze zaprosić na solówę i przyjde gotowy na każdą ewentualność bo nie wiem czym grasz. Więc jeśli tylko chcesz to czekam ja i mój BM xD i wujek xD

PS.
      a jak posiadasz ODPOWIEDNIĄ ilosc złota boga smoków to Ci zprezentuje czołową postać Diumaru i Cie zdziwko weźmie jak klikne zmiane maila xD jeśli masz jakieś wątpliwości do kogo to należy

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez incognitoUNBAN ().

• Wiwek Ty tylko Forum czy grasz gdzieś?
      MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
      Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.

Kupie:
      Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
      Rubin Bransoletę+9
      Klejnoty Mądrości
      Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
    • incognitoUNBAN napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

bije się BMEM od ponad pól roku odkąd go mam i dalej będę się nim bił bo jest MÓJ a kto tu jeszcze gra i dogląda to już nie Wasz interes :D transfery yangow placił bardzo bogaty wujek (STARSZY PAN XDD). Ale skoro sie domagasz bicia ze mną to możesz mnie zawsze zaprosić na solówę i przyjde gotowy na każdą ewentualność bo nie wiem czym grasz. Więc jeśli tylko chcesz to czekam ja i mój BM xD i wujek xD
      PS.
      a jak posiadasz ODPOWIEDNIĄ ilosc złota boga smoków to Ci zprezentuje czołową postać Diumaru i Cie zdziwko weźmie jak klikne zmiane maila xD jeśli masz jakieś wątpliwości do kogo to należy
      ja Cie bardzo chętnie sprawdze :D tylko jedna zasada : nie robimy tyle hp co na strefie :D ja na solówke zawsze chętny :mkay:
      DemonyWojny
      :mkay: D3nis , JUMBOMAGIA :mkay:
      Skupuje dopalacze Mroczne uderzenie ,
      kupie talizman 5/10,
      Kupie Bodzie i blaski - hurtowe ilości ,
      Kupie kamienie magiczne i rytualne .
    • Risimothx2 napisał(a):

incognitoUNBAN napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

bije się BMEM od ponad pól roku odkąd go mam i dalej będę się nim bił bo jest MÓJ a kto tu jeszcze gra i dogląda to już nie Wasz interes :D transfery yangow placił bardzo bogaty wujek (STARSZY PAN XDD). Ale skoro sie domagasz bicia ze mną to możesz mnie zawsze zaprosić na solówę i przyjde gotowy na każdą ewentualność bo nie wiem czym grasz. Więc jeśli tylko chcesz to czekam ja i mój BM xD i wujek xDPS.
      ja Cie bardzo chętnie sprawdze :D tylko jedna zasada : nie robimy tyle hp co na strefie :D ja na solówke zawsze chętny :mkay:
      Nie zapominaj ,że Axterioz nie jest do końca gotowy na takie starcie. Tak przynajmniej mi powiedział ,a żeby zrobić dobrą branse trzeba parę mixów użyć :)
      Pokaż spoiler
      GG:65889917
    • Shayam napisał(a):

Risimothx2 napisał(a):

incognitoUNBAN napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

bije się BMEM od ponad pól roku odkąd go mam i dalej będę się nim bił bo jest MÓJ a kto tu jeszcze gra i dogląda to już nie Wasz interes :D transfery yangow placił bardzo bogaty wujek (STARSZY PAN XDD). Ale skoro sie domagasz bicia ze mną to możesz mnie zawsze zaprosić na solówę i przyjde gotowy na każdą ewentualność bo nie wiem czym grasz. Więc jeśli tylko chcesz to czekam ja i mój BM xD i wujek xDPS.a jak posiadasz ODPOWIEDNIĄ ilosc złota boga smoków to Ci zprezentuje czołową postać Diumaru i Cie zdziwko weźmie jak klikne zmiane maila xD jeśli masz jakieś wątpliwości do kogo to należy
      Nie zapominaj ,że Axterioz nie jest do końca gotowy na takie starcie. Tak przynajmniej mi powiedział ,a żeby zrobić dobrą branse trzeba parę mixów użyć :)
      wspominałeś , że nie ma kościanek jeszcze . Do czego to doszło , nie bije się bo nie mam Koła :D nie mam szafiru na sure ,to wyjdziemy na to samo :thumbup: mam nadzieje ,że wkońcu ktoś lub coś włoży kij w mrowisko . Czekam na to
      DemonyWojny
      kupie talizman 5/10,
    • BadApple napisał(a):

To może inaczej zapytam.Co opłaca się robić? Jak odbić się? W eq mam aż 100kk więc to praktycznie nic :P
      Zacząłem grę w marcu, nigdy wcześniej nie miałem styczności z metinem. Najwięcej dorobiłem się na ulepach i biżuterii z DT, więc może też tego spróbuj. Najważniejsze to mieć sklepy 24/7 otwarte, możesz sprzedawać bardzo drogo, bo dzieci wyłączą komputery na noc a Twój sklep będzie stał. :)

Co do tego że mało ludzi w m1 to według wyliczeń zalogowałaś się w czwartek po resecie, więc nic dziwnego.
      the end.

no dobrze że do żółtych poszedł bo jak by się bił na żółtych to by nawet nie padł ani razu xd

W przeciwieństwie do całej reszty, która wędruje do niebieskiej masówy, ma gość na tyle kochones, iż wybrał mniejsze i teoretycznie słabsze królestwo. Twoja logika jest śmieszna, a chęć znieważenia "żółtych" prymitywna ;)
      Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

no dobrze że do żółtych poszedł bo jak by się bił na żółtych to by nawet nie padł ani razu xd
      no to rowniez mozna by tak samo pisac jak sranciopancio i tokarz wpadli do jinno.... byli by w chunjo i byscie z gleby sie nienie podnosili mixiorki.... wulf pokazal wam , co mysli o was, gdzie wasze miejsce no i jakie macie mixy w eq
    • Ariswar to byla odp na zaczepke darka ze sami wiecej by nie pokazali i to ze wulfi jest i nich w królestwie to tylko na ich plus . Film jest mocno pokrojony . Pomijając fakt ze wody klika autokliker a nie on sam (chyba kazdy z etolina czy samosa wie jak to dziala )

Co nie zmienia faktu ze nagral jak bije slabe postacie a wy sie cieszycie ze bije w jungera czy innego poczatkujacego robienie eq pvp gracza . To tak jak ja bym nagral ze jak sam bylem w zoltych to demonwulf bil mi po 1k dechem a ja mu 20bez kd likana lal zabilem dropka :mkay:

Co do onima to pokazuje przepasc miedzy serwerami na samosie to norma a u nas nie wiem czy znajdziesz 5postaci z nakladka 3x15 albo chociaz strojem 2x15 10

I zeby nie bylo wątpliwości . Wulf ma bardzo dobre eq alchemie i postacie tak bylo zawsze. W żaden sposób nie zamierzam sie z tymtym kłócić ale zanim ktos rzuci w nas kamien ze mixy niech sam stanie z nim do pojedynku i okresli czy ma mocne eq :mkay:
      :55: :shinsoo:

kupie
      znakomite rubiny jadeity diamenty do przepału

Jeśli masz 2 znakomite do mixu serwer bez różnicy

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez WujekDiumar ().

Ariswar to byla odp na zaczepke darka ze sami wiecej by nie pokazali i to ze wulfi jest i nich w królestwie to tylko na ich plus . Film jest mocno pokrojony . Pomijając fakt ze wody klika autokliker a nie on sam (chyba kazdy z etolina czy samosa wie jak to dziala )

Co nie zmienia faktu ze nagral jak bije slabe postacie a wy sie cieszycie ze bije w jungera czy innego poczatkujacego robienie eq pvp gracza . To tak jak ja bym nagral ze jak sam bylem w zoltych to demonwulf bil mi po 1k dechem a ja mu 20bez kd likana lal zabilem dropka :mkay:

Co do onima to pokazuje przepasc miedzy serwerami na samosie to norma a u nas nie wiem czy znajdziesz 5postaci z nakladka 3x15 albo chociaz strojem 2x15 10

I zeby nie bylo wątpliwości . Wulf ma bardzo dobre eq alchemie i postacie tak bylo zawsze. W żaden sposób nie zamierzam sie z tymtym kłócić ale zanim ktos rzuci w nas kamien ze mixy niech sam stanie z nim do pojedynku i okresli czy ma mocne eq :mkay:
      A z hita po 2.5-3k z 5na luda w eq. :D Chociaz co do jungera nie wiem po co go bronisz, przeciez to kozak z alchemia bez skazy - topka, ktora do kazdego pisze mix jak to juz widzialem kilka razy po czym pada na skila albo combo szamana od praktycznie kazdego co ma cokolwiek do pvp. On sobie sam poradzi nie martw sie o niego, te gleby jak bije sam genka zdarzaja sie nawet najlepszym!
    • nie bronie go bo nie mam po co ? Przed kim mam go bronic przed toba ( i nie chodzi tu o postac xd ) ? Ma słabe eq pvp bo gra krotku otworzyl sobie drogi zarobku i kupuje eq do pvp jak nadarzy sie okazja . Po co ma kupowac itemy 15/15 jak taki item to item na chwile . Jak sie ma zarobek i ma sie mozliwosc kupienia dobrego itemu to lepiej poczekac i kupic 2x15 10 albo 3x15 lepsze itemki bardzo ciezko kupic wiem bo takich sam szukam :mkay: bo po tym co zobaczylem od wulfa nie mam złudzeń ze do laczenia serwerow trzeba eq podciagnac jak najmocniej sie da =)

Nawiasem mowiac czepiasz sie Die gadasz o ludziach ze sa mixami a miales w eq tylko 1item ktory nadawal sie do czego kolwiek co mozna bylo nazwac Multi abs na serwerze diumar xd ale wiem wiem lubisz dodawac sobie charyzmy i punktów inteligencji na forum :mkay:
      :55: :shinsoo:

kupie
      znakomite rubiny jadeity diamenty do przepału

Jeśli masz 2 znakomite do mixu serwer bez różnicy

• Tak bylo xd tylko ze ja w metina nie gram pol roku a 10lat i troche eq i postaci mi sie przewinelo.
      Poza tym mowisz tu o tym 1 itemie jak na wilku nie mialem juz praktycznie nic do pvp, same resztki, bo juz wczesniej mialem plan sprzedania eq pvp i tak tez zrobilem z wiekszoscia ;P

Poza tym ja tu nie mowie o eq, a zachowaniu. :) Ja nie pisze, ze ktos jest mixem kiedy sam dostaje tyle, ze padlbym na skila albo dwa. xd
    • matel napisał(a):

Przykadl do mnie dropka Mix mIx mix a jak muszki padaja ale taki mix i od dropa w 3x 30 abs junger york { Mix MIx wchodzisz palec wirek niema Koksa } Ale juz niebawem :))))))))
      matel mój ty Hamlecie , prosze Cie zacznij pisać wkońcu tak , żeby Cie zwykły , normalny Polak rozumiał . Nie mam nic do Ciebie narazie , ale tworzysz taaaki bałagan w postach , że musze go czasem długo analizować , a ostatnio je zupełnie pomijam . Dorosły chlop - wstydź się !

Moderator Nathiel:
      Podmieniłam słowo.
      DemonyWojny
      kupie talizman 5/10,

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• jumbo Mnie tak administracja uwielbia ze i tak usuwaja posty to po co się wkręcać w tę ę ą . , jak i tak posta usuną.

Ale dla ciebie postaram się pisać z ę ą ,. abyś nie miał problemu z czytaniem :}

I ktoś musi być co robi taki bałagan na forum bo za nudno by było czyż nie ? :)

Moderator Nathiel:
      Poprawiłam literówkę, wycięłam flood.
      Sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę

• Risimothx2 napisał(a):

matel napisał(a):

Przykadl do mnie dropka Mix mIx mix a jak muszki padaja ale taki mix i od dropa w 3x 30 abs junger york { Mix MIx wchodzisz palec wirek niema Koksa } Ale juz niebawem :))))))))
      matel mój ty Hamlecie , prosze Cie zacznij pisać wkońcu tak , żeby Cie zwykły , normalny Polak rozumiał . Nie mam nic do Ciebie narazie , ale tworzysz taaaki bałagan w postach , że musze go czasem długo analizować , a ostatnio je zupełnie pomijam . Dorosły chlop - wstydź się !
      JUMBO piszesz mu żeby pisał zrozumiale, ale sam stawiasz znaki interpunkcyjne i dajesz odstęp xd każdy niech pierw popatrzy na siebie, a pozniej komentuje kogoś ;D Pozdro bez spin ziomek :)

Moderator Nathiel:
      Podmieniłam słowo w cytacie.