Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Gandziarz napisał(a):

Sorry za Flood Administratorze ale jeszcze nie mam opcji Edycji .
    Deto owszem wrogowie będą zawsze, zazdrośni, zawistni. Ale chodzi o to, by umieć przekonać lud, że jesteś O.K.
    Zachowaniem nie posiadaniem.
    Mam nadzieje, że Panowie wyżej ( nie chcąc nikogo obrażać ) są w sumie inteligentymi osobami i sami w sobie kipią mówiąc w sumie faktycznie po co ja się z nim żre... Spójrzcie powiedzcie sami na przykładzie.
    Które dzieci są bardziej wartościowe, przyszłościowe ?

Widzisz bogatych 2 dzieciaków którzy mają wszystko a nie szanują nic i nikogo śmiejąc się z innych i obrażając a obok nich 2óch dzieciaczków z nieco biedniejszych klimatów pomagający babci nieść siatki. Którzy są ,,lepsi,, ?

Serio, nie ma sensu samemu jeden drugiemu udowadniać, że jest się lepszym.
    Wiesz więcej ? Umiesz więcej? Masz więcej? Doświadczenia? Jest wielu którzy czekają na pomoc od Was Topowych graczy.
    Pokażcie, że umiecie, udowadniajcie to w sensowny sposób, bądźcie lepszymi wersjami samych siebie zwróci się to wam w życiu.

:gm: PEACE
    xD dobra przekonałes mnie. Ja juz z Nim nie pisze przez najbliższy czas :").

A co do tego ,,wiesz więcej...,,
    Nie po to ktoś wbija lvl robi eq, aby swoją karierę spędzać na staniu w m1 i czekaniu, aby komuś pomóc. Wiadomo ktoś napisze-pomogę, ale cel mojej gry jest inny niż bycie spontanicznym wolontariuszem.
    To takie ,,grasz z kimś w warcaby na kurniku? Wygrywasz? Daj mu radość! Przegraj z nim na pewno się uśmiechnie,,
  • Ja tam Wam jednak zazdroszczę, że każdy ma się z kim powyzywać. U mnie na serwie nie ma się z kim bić, ani tym bardziej nie ma żadnej formy rywalizacji. Jest taka stagnacja, że mam ochotę popełnić seppuku. Oczywiście "powyzywać" mam na myśli jakieś przepychanki, a nie pojazdy 12-latków po rodzicach itp.
  • Kr8g napisał(a):

Ja tam Wam jednak zazdroszczę, że każdy ma się z kim powyzywać. U mnie na serwie nie ma się z kim bić, ani tym bardziej nie ma żadnej formy rywalizacji. Jest taka stagnacja, że mam ochotę popełnić seppuku. Oczywiście "powyzywać" mam na myśli jakieś przepychanki, a nie pojazdy 12-latków po rodzicach itp.
    prostym sposobem będzie przeniesienie się :P
  • Kr8g napisał(a):

Ja tam Wam jednak zazdroszczę, że każdy ma się z kim powyzywać. U mnie na serwie nie ma się z kim bić, ani tym bardziej nie ma żadnej formy rywalizacji. Jest taka stagnacja, że mam ochotę popełnić seppuku. Oczywiście "powyzywać" mam na myśli jakieś przepychanki, a nie pojazdy 12-latków po rodzicach itp.
    Zapraszamy na Diumar! Tylko u nas możesz powyzywać się z topowymi postaciami np (DemonWolf) Godziny świetnej zabawy czekania w chunjo aż ktoś wyjdzie, a potem świetnie konwersacje jakim jesteś mixem! Polecam 8o
  • Kr8g napisał(a):

Oczywiście polecam Diumar, jest to serwer który na tygodniu około godziny 20 ma następujący status
    CH1-Zalecane
    CH2-Zalecane
    CH3-Zalecane
    CH4-Zalecane

oraz w weekendy ch2 pojawia się "Często odwiedzane"
    MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.

Kupie:
    Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
    Rubin Bransoletę+9
    Klejnoty Mądrości
    Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
  • DemonWolf napisał(a):

Kr8g napisał(a):

prostym sposobem będzie przeniesienie się :P
    No nie wiem. Ktoś mi nick zajął. :(
  • MasterSura napisał(a):

Kr8g napisał(a):

Oczywiście polecam Diumar, jest to serwer który na tygodniu około godziny 20 ma następujący statusCH1-Zalecane
    CH2-Zalecane
    CH3-Zalecane
    CH4-Zalecane

oraz w weekendy ch2 pojawia się "Często odwiedzane"
    Master a to statystyki przed zalogowaniem 20 bm z duszkami do gnebienia chunjo nobow czy po?
  • O dziwo przed.
    MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.

Kupie:
    Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
    Rubin Bransoletę+9
    Klejnoty Mądrości
    Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
  • Detonator napisał(a):

Kr8g napisał(a):

Zapraszamy na Diumar! Tylko u nas możesz powyzywać się z topowymi postaciami np (DemonWolf) Godziny świetnej zabawy czekania w chunjo aż ktoś wyjdzie, a potem świetnie konwersacje jakim jesteś mixem! Polecam 8o
    czesto detokmiocie jestes u nas w m i czekasz az ktos wyjdzie z kolka hmmmm. Czlowieku obudź sie
  • Ahh ta nienawisc w ludziach. Po co az tyle agresji, kazdy robi co lubi. To sa tylko piksele w ktore gramy dla przyjemnosci, a nie zeby sie wkurzac, czy cokolwiek. Zaczepki zaczepkami, ale czytajac tutaj co wypisujecie to czlowiek ma wrazenie, ze traktujecie zbyt powaznie ta gre i troche sie zagalopowaliście. Jesli czujecie do siebie az taka nienawisc to spotkajcie sie pod DT jak to sie kiedys robilo. Dajcie sobie po razie i po sprawie, ewentualnie rozkręćcie jakas zadymke ale 4Fun, bez wyzwisk czy wysmiewania sie. O wiele przyjemniej sie gra, jesli nikt Ci nie wypisuje jaki to nie jestes, badz ze jestes nup i padasz na skilla. Ktos Cie pokonal? Mowi sie trudno, podziekuj za zabawe i tyle.. Zabiles kogos na 1 skilla? Ok, jestes mocny, ale po co od razu wypisywac ze ktos jest gorszy i niech ucieka do kola, badz skasuje postac? Za chwile to Ty mozesz trafic na lepszego przeciwnika i on tak samo moze Ciebie potraktowac.. Wiec mysle, ze czasem lepiej nic nie pisac niz rozpetac wojne slowna..
  • Zabulus napisał(a):

Za chwile to Ty mozesz trafic na lepszego przeciwnika i on tak samo moze Ciebie potraktowac..

nic tak nie motywuje do gry właśnie jak takie potraktowanie, bo samo padanie od lepszego to słaba motywacja xD

ale co 50 levele mogą wiedzieć, widzieli dymy pod dt jak jechali "robić kowala" i będą przez 10 lat opisywać tą przygodę xD

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!
  • CanabisheR napisał(a):

Zabulus napisał(a):

Za chwile to Ty mozesz trafic na lepszego przeciwnika i on tak samo moze Ciebie potraktowac..
    nic tak nie motywuje do gry właśnie jak takie potraktowanie, bo samo padanie od lepszego to słaba motywacja xD

ale co 50 levele mogą wiedzieć, widzieli dymy pod dt jak jechali "robić kowala" i będą przez 10 lat opisywać tą przygodę xD
    Zadymy pod DT bardzo dobrze pamietam, bo czesto na nich uczestniczyłem jeszcze za czasow gry na Monastyrze, a poźniej na Gromo. Więc mi nie jest to obce, a wspominam te czasy bardzo dobrze, bo bardzo przyjemnie się wtedy biło.. :)

A odnosząc się do tego, że samo padanie od lepszego to słaba motywacja, to chyba źle zrozumiałeś moją wypowiedz, bo rozchodziło mi się że można się bić i dobrze się przy tym bawić, jeśli padamy od lepszego, to wtedy motywuje nas, żeby zobaczyć co musimy poprawić w naszym ekwipunku, ale nie rozumiem po co ludzie przy padania od lepszego od razu wyzywa od IS'u itd, a jak pokona słabszego to wyzywa od słabiaków.. Zero logiki w tym, ale cóż.
  • no pewnie, wroga wrogiej gildii gdy jeden pada drugi wygrywa, mają na koniec podziękować sobie za zabawę i podać dłoń :thumbsup:

uwierz że to "wyzywanie" bardziej denerwuje od padania i to motywuje do gry oraz robienia eq/ładowania hajsu no ale ok

żyjmy wszyscy w symbiozie 8|

ps. jest też różnica między przepychankami słownymi i denerwowaniem siebie nawzajem a typowym wyzywaniem :D

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!
  • CanabisheR napisał(a):

no pewnie, wroga wrogiej gildii gdy jeden pada drugi wygrywa, mają na koniec podziękować sobie za zabawę i podać dłoń :thumbsup:

uwierz że to "wyzywanie" bardziej denerwuje od padania i to motywuje do gry oraz robienia eq/ładowania hajsu no ale ok

żyjmy wszyscy w symbiozie 8|

ps. jest też różnica między przepychankami słownymi i denerwowaniem siebie nawzajem a typowym wyzywaniem :D
    No tak, nie mówię że każdy ma być grzecznym aniołkiem który napisze dzień dobry, dziękuje i dowidzenia.. Tylko, \że niektórzy przeginają jeśli chodzi o przepychani słowne i zacznie się od niewinnego żartu a skończy na groźbach jak i wyzywaniu rodziców.. I rozchodzi mi się najbardziej o to, żeby takiego czegoś unikać.. Ale drukować sobie mogę ile wlezie, a i tak to niczego nie zmieni. Ale mówi sie trudno :P

Więc zmienie temat, co tam jak tam? Jakie plany na weekend?
  • Co tam jak tam :mkay:
    Zalogowałam się wczoraj po bardzo długiej przerwie i jestem zawiedziona. W m1 kilka sklepów, mało ludzi...ogólna pustka ;((

Chciałam odświeżyć wszystkie konta ale zapomniałam passów więc skończyło się na jednej postaci... ||

Ze znajomych zobaczyłam tylko jedną osobę zalogowaną a po cichu liczyłam że jednak będzie więcej...

Hmmm plany na weekend :
    Przypomnieć sobie passy /poprosić kochaną mamę by przywiozła magiczny zeszyt z zapisanymi passami :D

Tak na poważnie myślę czy nie zaglądać częściej do gry.

Chodzi ktoś jeszcze na DT? Opłaca robić się stalki na 9 i sprzedawać? ?(
    Ho... Ho... Ho... <3
  • Patrzac z dalsza na to wszystko mogę powiedzieć tylko jedno. Jakie topki i gdzie by nie były na wojnę nie mają odwagi stanąć. Lepiej grzać dupsko na mapkach czy w m1 bo tam jest zawsze koło albo logaut - bo mama woła ;)
    Dodatkowo Jedrzej udowodnił swoim pvp, że samo walka nie zawsze jest uczciwa, a niektórzy bez materiału nigdy by mu racji nie przyznali. Wtedy to dopiero byłyby dymy na forum :)
    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.
  • BadApple napisał(a):

Co tam jak tam :mkay:
    Zalogowałam się wczoraj po bardzo długiej przerwie i jestem zawiedziona. W m1 kilka sklepów, mało ludzi...ogólna pustka ;((

Chciałam odświeżyć wszystkie konta ale zapomniałam passów więc skończyło się na jednej postaci... ||

Ze znajomych zobaczyłam tylko jedną osobę zalogowaną a po cichu liczyłam że jednak będzie więcej...

Hmmm plany na weekend :
    Przypomnieć sobie passy /poprosić kochaną mamę by przywiozła magiczny zeszyt z zapisanymi passami :D

Tak na poważnie myślę czy nie zaglądać częściej do gry.

Chodzi ktoś jeszcze na DT? Opłaca robić się stalki na 9 i sprzedawać? ?(
    Jesli chodzi o DT to ciezko to widze w tych czasach, ale czasem sie ktos zabiera. :)
    Stalki na 9 praktycznie nic nie warte juz sa, po 10-15kk stoja na rynku.
    Jesli chcesz to zawsze smialo mozesz napisac zeby cos porobic, badz cokolwiek, jak cos to zapraszam na PW w grze lub na forum :>
    Ja jakis czas temu tez powrocilem do gry po dluzszej przerwie, na poczatku mialem wahania czy na pewno wracac, czy odpuscic sobie juz ta gre, ale zmotywowalem sie, by wrocic i jakos tam gram sobie powoli :)