Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• A piąty absy xd ? Od kogo znowu na skila będziesz padał? Może i lepsza ^^ ale moja bez kostiumu i nakaldki ^^. Ja gram bez is'a a Ty troch bardzo+coś jeszcze...serio ma sens wypominac? Każdy ma inną drogę wiec wiesz.
      XD i co będziesz się podniecal ze biles po 12 k dropkiem full na lud mentalem full na lud i 3 kolegami full na lud? Przyjdą absy pokażesz swoje dmg ^^
    • sory białko mam 10/15 maske mam 10/15 kolczyki mam bez luda tarcze mam z blokiem góre mam do mixu bo samo 15magii dół mam bez magii bony znasz .

na dropku mam eq na grote i smoka sory ale diabeł z ciebie słaby xd

co do isa xd stać mnie to kupuję przy moich zarobkach stać mnie na to .
      :55: :shinsoo:

kupie
      znakomite rubiny jadeity diamenty do przepału

Jeśli masz 2 znakomite do mixu serwer bez różnicy

• DemonWolf napisał(a):

Ahh no tak zapomniałbym, w shinsoo nie macie nikogo co by wam pomógł to tam nie pójdziecie. ;)

Dla Twojej wiadomości, my nie mamy przyjaciół wcale, pewnie też masz więcej znajomych od całej naszej gildii na FB, tylko zapytam się Cb, dziecię social-medialne, po co piszesz to na tym forum i znów swój tekst kierujesz pod naszym adresem ?

Czy Tobie się wydaje że pisanie ze mną doda Ci pkt charyzmy ?

• WujekDiumar napisał(a):

sory białko mam 10/15 maske mam 10/15 kolczyki mam bez luda tarcze mam z blokiem góre mam do mixu bo samo 15magii dół mam bez magii bony znasz .

na dropku mam eq na grote i smoka sory ale diabeł z ciebie słaby xd

co do isa xd stać mnie to kupuję przy moich zarobkach stać mnie na to .
      xD nie mowie ze Cie nie stać mowie ze to głupi argument ze gram dłużej a Ty krócej ;p, tak samo jak z tym kto pakuje a kto nie. Wszystkie chwyty dozwolone wiec nie rozumiem czemu płaczesz, że masz kolejna nowa posac i to ma Cię czynic gorszym/lepszym.
    • JedrzejzAgronasa napisał(a):

nie mowie ze Cie nie stać mowie ze to głupi argument ze gram dłużej a Ty krócej
      jak to głupi ciężko ubrać postac w eq nadające sie do ubrania w miesiac jak w 2/3lata pomijam fakt że bez mojej pomocy dalej zarabiał byś na dt

edit sory moja postacia zarobiłeś na cześciową spłate wachlarza diament szafir i pare pierdółek xd sory cofam to co napisałem wyżej .

kupie

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WujekDiumar ().

• CzarnyAreS napisał(a):

Czasem narzekał że zostawiasz mu swoją postać z nieodnowioną alchemią i jak on ma teraz smoka bić xD
      oj no dobrze już nie będę :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: i nie pyskuj bo ci luk przywiąże a alchemie którą mi pożyczasz na zadymy to wql przeniosę na tasmanie

kupie

• 150 smokow x 50kk
      Około 75won
      :P myślisz ze trzykrotne przedłużenie nakładki(2k hp 10kryt-na stare czasy około 15-20won) o której zapomniałeś przez...roztargnienie ile można liczyć ;p? I około półtora miesiąca gry na tasmani z którego nic nie miałem?(a potem jak się chwalileś wielkimi handlami gdzie zatobiłeś kupę siana na eq na diumar) Nadal czujesz się poszkodowany? Myślę że inne pierdólki mozna wliczyć w przyjacielskie relacje ;)? Np dropienie w Event wielkanocny ;)

CzarnyAreS napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

wybornie :love: :love: :love: :love: nie dziwie się że użytkowałeś mojego woja z taką rozkoszą . 0 inwestycji w postać ekonomiczny zysk . Żyć nie umierać :w00t:
      Czasem narzekał że zostawiasz mu swoją postać z nieodnowioną alchemią i jak on ma teraz smoka bić xD
      akurat alchemia i przetopy były zawsze ^^
      Lepiej Aresie przypomnij sobie swoje piski jak się na Zizke logowałes a tam wszystkie kamienie red przetopy pokonczone i jak tu bić Cygan xD?! Ja to pamiętam te cykliczne ochrzany xd ze ma nie marnować alchemii i przetopow #pazery

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez JedrzejzAgronasa ().

150 smokow x 50kk
      Około 75won
      :P myślisz ze trzykrotne przedłużenie nakładki(2k hp 10kryt-na stare czasy około 15-20won) o której zapomniałeś przez...roztargnienie ile można liczyć ;p? I około półtora miesiąca gry na tasmani z którego nic nie miałem?(a potem jak się chwalileś wielkimi handlami gdzie zatobiłeś kupę siana na eq na diumar) Nadal czujesz się poszkodowany? Myślę że inne pierdólki mozna wliczyć w przyjacielskie relacje ;)? Np dropienie w Event wielkanocny ;)

CzarnyAreS napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

wybornie :love: :love: :love: :love: nie dziwie się że użytkowałeś mojego woja z taką rozkoszą . 0 inwestycji w postać ekonomiczny zysk . Żyć nie umierać :w00t:

1 NAKŁADKI przedłużałem za swoje bo mialem ich na koniec gry 32 sztuki
      2 w tassmanie kase wsadzilem ja to i ja ja wyjąłem z że z 3krotnym zyskiem no cóż tak już bywa
      3 szczególnie w pasie na moby :mkay:

kupie

JedrzejzAgronasa napisał(a):

150 smokow x 50kk
      Około 75won

CzarnyAreS napisał(a):

WujekDiumar napisał(a):

1 NAKŁADKI przedłużałem za swoje bo mialem ich na koniec gry 32 sztuki
      2 w tassmanie kase wsadzilem ja to i ja ja wyjąłem z że z 3krotnym zyskiem no cóż tak już bywa
      3 szczególnie w pasie na moby :mkay:
      xD1 tak przedłużales za swoje ze idealnie po zmianie pasów do konta wuja nakładka po paru dniach wyparowala :")
      2. Mój drogi cenie swój czas^^ Ty ladowales PLN ja ladowalem czas, chyba pamiętasz kto Ci załatwił wyexpienie bufki do 70 czy 75 na meley :P i kto się denerwował dropic qiliny na strefie na 2 konta wynosząc po 9 pkt, kto intensywnie dropil na red lesie i wbił na głównej postaci najwięcej lvl, poprzekladal pełno itemow z tomboli które były warte na tamte czasy krocie:)? Hmm
      3. A no tu sie zgodzę xD, ale nie jako jedyny korzystałem z wujka...Baron,Rookiie

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JedrzejzAgronasa ().

1 tak przedłużales za swoje ze idealnie po zmianie pasów do konta wuja nakładka po paru dniach wyparowala :")
      nawet nie płakałem xd

2. Mój drogi cenie swój czas^^ Ty ladowales PLN ja ladowalem czas, chyba pamiętasz kto Ci załatwił wyexpienie bufki do 70 czy 75 na meley i kto się denerwował dropic qiliny na strefie na 2 konta wynosząc po 9 pkt, kto intensywnie dropil na red lesie i wbił na głównej postaci najwięcej lvl, poprzekladal pełno itemow z tomboli które były warte na tamte czasy krocie:)? Hmm
      z tymi lvl cie poniosło i to grubo xd za sporą część tych itemów zapłaciłem ci yangami na diumarze również krocie :mkay: 50kk za 200 zielonych potów w momencie gdzie chodziły po 15kk :w00t:

3. A no tu sie zgodzę xD, ale nie jako jedyny korzystałem z wujka...Baron,Rookiie
      baron nie dość że dropił mi klucze jak mnie nie było to jeszcze załatwiał roślinki itd a no i dał mnóstwo przetopów do pasów itd na pewno więcej niż sam wykorzystał .

rookiie zawsze wsio odkładał itd plus on inwestował w swojego dropa żeby bił smoka dla tego nikt się do niego nie czepiał o to że biję .

wracając do całokształtu wypowiedzi bo ludzię którzy to czytają nie wiedzą czemu straciłeś dostęp do moich kont . I wychodzę na kogoś kto znalazł niewolnika do orania w polu .

Po kłóciliśmy się o to że przypisałem ci za nie oddanie eq o co cie prosiłem nie jednokrotnie za co przypisałem ci dzwonek 12inta na 30 lvl który odrazi minute po przypisaniu odpisałem . W zamian strzeliłeś focha a nastepnego dnia rano wszedłeś na moje konto pobiłeś NIM smoki zawinałeś całe eq z postaci do siebie i udawałeś że cie nie ma biegająć kolo mnie po m1 . Blokady pw nie wchodzenie na tsa itd itd nawet na sms nie raczyłeś odp .

po czym stwierdziłeś że chcąc odzyskać eq zachowałem sie jak dziecko xd pozdro mój 2,5letni syn nie strzela takich fochów jak ty :mkay:

kupie

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez WujekDiumar ().

• tak na samym początku dostałeś pulę itemow na tasmani za 200kk ile to było nie pamiętam :), ale weź proszę nie przesadzaj.(należy pamiętać ze na początku no taki dzik na tasmani był warty kolo 10-15won-chodzi o uświadomienie proporcji) Po zaproponowaniu współpracy żyłes w dostatku tombololowym:). No ja pamiętam ze sporo lvli wbiłem na v3 ^^(bez nno xd) ale co do bufki zastrzeżeń nie możesz mieć żadnych.

Poza tym jesteś nobek: graliśmy w mniejszym większym stopniu razem, a wypominasz... to świadczy o Twojej desperacji i słabej psychice^^. Nie zapominaj ze miałes do obrony swojego dropka klasowego szamana :")

WujekDiumar napisał(a):

1 tak przedłużales za swoje ze idealnie po zmianie pasów do konta wuja nakładka po paru dniach wyparowala :")
      nawet nie płakałem xd

2. Mój drogi cenie swój czas^^ Ty ladowales PLN ja ladowalem czas, chyba pamiętasz kto Ci załatwił wyexpienie bufki do 70 czy 75 na meley i kto się denerwował dropic qiliny na strefie na 2 konta wynosząc po 9 pkt, kto intensywnie dropil na red lesie i wbił na głównej postaci najwięcej lvl, poprzekladal pełno itemow z tomboli które były warte na tamte czasy krocie:)? Hmm
      z tymi lvl cie poniosło i to grubo xd za sporą część tych itemów zapłaciłem ci yangami na diumarze również krocie :mkay: 50kk za 200 zielonych potów w momencie gdzie chodziły po 15kk :w00t:

baron nie dość że dropił mi klucze jak mnie nie było to jeszcze załatwiał roślinki itd a no i dał mnóstwo przetopów do pasów itd na pewno więcej niż sam wykorzystał .
      rookiie zawsze wsio odkładał itd plus on inwestował w swojego dropa żeby bił smoka dla tego nikt się do niego nie czepiał o to że biję .

wracając do całokształtu wypowiedzi bo ludzię którzy to czytają nie wiedzą czemu straciłeś dostęp do moich kont . I wychodzę na kogoś kto znalazł niewolnika do orania w polu .

Po kłóciliśmy się o to że przypisałem ci za nie oddanie eq o co cie prosiłem nie jednokrotnie za co przypisałem ci dzwonek 12inta na 30 lvl który odrazi minute po przypisaniu odpisałem . W zamian strzeliłeś focha a nastepnego dnia rano wszedłeś na moje konto pobiłeś NIM smoki zawinałeś całe eq z postaci do siebie i udawałeś że cie nie ma biegająć kolo mnie po m1 . Blokady pw nie wchodzenie na tsa itd itd nawet na sms nie raczyłeś odp .

po czym stwierdziłeś że chcąc odzyskać eq zachowałem sie jak dziecko xd pozdro mój 2,5letni syn nie strzela takich fochów jak ty :mkay:
      przypisales mi mój dzwonek 12 int ponieważ zmanipulowali Cię Degeneraci z ts ze się nie odważysz gzgzgz wykazales się odwaga xD!
      Zawinalem całe eq z Twojej postaci na moja i nie mogłeś go odzyskać mając pasy no kurde amnezja :")! Potem pisałeś mi ,,do 19 eq ma być na wujku, Lepiej przemysl co robisz . Jak nie oddasz mi w tej chwili eq Jutro bedzie juz za pozno. Radze ci sie dobrze zastanowic,, serio xD? Facet z 2.5 letnim synem pisze mi ,,jutro będzie juz za późno,, xD. Okolo godizny 18;30 chciałem odłożyć eq na wujka lecz pasy były zmienione, potem zmieniłem do siebie. CHĘTNIE WYJAŚNIĘ NAWET NA PW KTO ZMIENIŁ PIERWSZY ^^!

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez JedrzejzAgronasa ().

ale co do bufki zastrzeżeń nie możesz mieć żadnych.
      chcesz to moge ci ja oddać wyczytaną do G egzo i radami które ufundował mój portfel nie widzę problemu xd

Poza tym jesteś nobek: graliśmy w mniejszym większym stopniu razem, a wypominasz... to świadczy o Twojej desperacji i słabej psychice^^. Nie zapominaj ze miałes do obrony swojego dropka klasowego szamana :")
      wypominam bo robisz z siebie ofiarę losu pokrzywdzoną przez bandę [CIACH] a sam z nami grając zachowywałeś się na takim samym poziomie jak my.

Może i jestem nupkiem ale mam swój honor i zasady . Powiedziałem ci wprost że jesteś dla mnie wrogiem w grze za to co zrobiłeś wyrzygałeś info z tsa o naszym eq naszej alchemii naszych słabych punktach itp .

cześć bym ci na ulicy nie dał ale opluć też bym cie nie miał zamiaru nie chce się zniżyć do takiego poziomu żeby w akcie zemsty na kims z gry zgwałcić swoje zasady

Moderator Nathiel:
      Ciachnęłam nieodpowiednie słowa.

kupie

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• CzarnyAreS napisał(a):

JedrzejzAgronasa, ja się pytam już poraz X nie liczę bo mam na to .... Kiedy przestaniesz płakać, już wszystkie 8 serwerów metina wie że zostałeś wyrzucony z CA i płaczesz od 30 stron na forum.

Pytam po raz ostatni kiedy koniec płaczu ?
      Nie chcę Ciebie urazić, aczkolwiek Jędrzej jak zresztą widać nie przejął się, ani trochę tym, że "został wyrzucony z CA". Temat jest inny i nie jest on nawet w najmniejszym stopniu powiązany z Twoją nic nie znaczącą osobą. Mówiąc krótko i podsumowując, daruj sobie z wypominaniem o tej nic nie znaczącej już gildii, jesteście resztkami, które lata świetności miały długi czas temu.
    • DemonWolf napisał(a):

Nie chcę Ciebie urazić, aczkolwiek Jędrzej jak zresztą widać nie przejął się, ani trochę tym, że "został wyrzucony z CA". Temat jest inny i nie jest on nawet w najmniejszym stopniu powiązany z Twoją nic nie znaczącą osobą. Mówiąc krótko i podsumowując, daruj sobie z wypominaniem o tej nic nie znaczącej już gildii, jesteście resztkami, które lata świetności miały długi czas temu.
      to czemu jak te resztki was biją to logacie albo afk na kolo ja wiem jak Armia jedzie do zółtych to nagle wszytskim sie przypomina że wyszedł nowy odc serialu który ktoś ogląda :miffy:

Jak był bity to go bolało skoro wygadał wszystko wrogim gildią i postacią . Jak ktoś olewa wylot z gildii to nie zdradza sekrecików swoich kolegów . nawet sms do aresa pisał że przez jego nie obecność gildia go przestała kochać i uwielbiać .
      Może przez to że przychodził co 3h mówił HHunteRR 3/4 i go go afk

no ale jak ktoś czuł się nie chciany w gildii to też mógł trochę się zastanowić czemu tak było a nie inaczej ?

nie chce mi się już więcej pisać o tym co było jest i co będzie . tak więc proponuję pobić się w grze a nie na forum co wy na to ? :D

kupie

ale co do bufki zastrzeżeń nie możesz mieć żadnych.
      chcesz to moge ci ja oddać wyczytaną do G egzo i radami które ufundował mój portfel nie widzę problemu xd

wypominam bo robisz z siebie ofiarę losu pokrzywdzoną przez bandę [CIACH] a sam z nami grając zachowywałeś się na takim samym poziomie jak my.
      Może i jestem nupkiem ale mam swój honor i zasady . Powiedziałem ci wprost że jesteś dla mnie wrogiem w grze za to co zrobiłeś wyrzygałeś info z tsa o naszym eq naszej alchemii naszych słabych punktach itp .

cześć bym ci na ulicy nie dał ale opluć też bym cie nie miał zamiaru nie chce się zniżyć do takiego poziomu żeby w akcie zemsty na kims z gry zgwałcić swoje zasady
      za bufke podziekuje ;) gram na diumarze.

Ty nie grałeś w okresie mojej spiny wiec chyba nie powinieneś się wypowiadać?

Co do wydawania kto co ma NIE GRAŁEŚ W TYM OKRESIE ANI NIE MIAŁEŚ POSTACI PVP wiec nw czemu się wypowiadasz? (Kwestia innych osób została omówiona parę stronic temu ;))
      WEŹ CO NAJWYŻEJ SWIROWALEM MOŻE 2-3 RAZY COŚ WYPIŁEM:P ALE XD NARKOTYKI? WEŹ PRZESTAŃ :").
      PS: do Ciebie nigdy się nie dowalilem w tej kwesti na forum ;)
      Słaba masz psychikę i to nie w grze, że wgl mówisz o akcie zemsty na mnie w rl :P
      Pamiętaj złota zasadę Aresa.
      To tylko gra Goku to Goku nie Piotruś
      Wujek to wujek nie Damian
      Rokiie to Rokie nie Marcel
      Purpose to Purpose nie Adaś
      Mouz to Mouz nie Damian
      Junger to Junger nie Marcin
      Z Tym człowiekiem grasz ;p traktuje Cię jak xD mentala, a o jego szacunku co do gracza przekonałes się niejednokrotnie, co do stosunku bardziej personalnalnego...wszystko wiesz W-U-J-E-K

Moderator Nathiel:
      Ciachnęłam nieodpowiednie słowo w cytacie.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nathiel ().

• DemonWolf napisał(a):

Nie chcę Ciebie urazić, aczkolwiek Jędrzej jak zresztą widać nie przejął się, ani trochę tym, że "został wyrzucony z CA".

Ja się zastanawiam czy ty żyjesz w tej samej czasoprzestrzeni co ja ? Przeczytaj 30 ostatnich stron, 30 zapisanych stron łzami Jędrka. Gracze z innych serwerów piszą o co tu chodzi, ogólnie każdy ma tego dość i prosi o zakończenie tego.

Ja też nie chcę Cię urazić ale piszę Ci po raz X, nie pisz do mnie ani do członków mojej gildii, nie zabieraj głosu w sprawach które znasz z przeczytanie poprzednich trzech stron.

Pokaż się w końcu w grze żebym mógł skonfrontować Twoją moc.

JedrzejzAgronasa, kiedy "Drama Jędrzej wyleciał z CA" zostanie zakończona ? Jeśli wiszę Ci jakiś ząb okra czy kilka przetopów niebiańskich łez to chciałem w ramach zakończenia dramy przekazać Ci je i życzyć powodzenia w roli Judasza w innej gildii z innymi graczami. Rozpocznij nowy etap w grze !

• Gram z nim bo go lubie dla mnie to też tylko Ares . Mówimy do siebie po ksywach z gry ja wole jak do mnie mówią wujek to że masz imię w niku nie znaczy że ktoś do ciebie zwracał sie po imieniu xd

Traktuję mnie jak kolegę z gildii i osobę na którą można liczyć . Gramy razem bo się dogadujemy nawet jak ktos na kogoś krzyczy w czasie dymów to nie ma u nas czegoś takiego że ktoś w trakcie zadymy idzie na razadora albo inny dung . mamy swoje zasady i swoje upodobania .

ty przenosząc się do niebieskich nie tyle co uciekłeś a wiedziałeś że nas to zaboli bardziej niż jak być całe królestwo żółte i czerwone tam siłą na gienki zaciągnął . Nam przyjemność z gry sprawia zabicie takiego kogoś jak ty na respie a nie zbicie 20 smoków w 3 dni . My smoki bijemy żeby utrzymać postacie do bicia się a gienki bijemy nie dla kluczy a dla zadym .

kupie

• CzarnyAreS napisał(a):

DemonWolf napisał(a):

Nie chcę Ciebie urazić, aczkolwiek Jędrzej jak zresztą widać nie przejął się, ani trochę tym, że "został wyrzucony z CA".
      Ja się zastanawiam czy ty żyjesz w tej samej czasoprzestrzeni co ja ? Przeczytaj 30 ostatnich stron, 30 zapisanych stron łzami Jędrka. Gracze z innych serwerów piszą o co tu chodzi, ogólnie każdy ma tego dość i prosi o zakończenie tego.

Ja też nie chcę Cię urazić ale piszę Ci po raz X, nie pisz do mnie ani do członków mojej gildii, nie zabieraj głosu w sprawach które znasz z przeczytanie poprzednich trzech stron.

Pokaż się w końcu w grze żebym mógł skonfrontować Twoją moc.

JedrzejzAgronasa, kiedy "Drama Jędrzej wyleciał z CA" zostanie zakończona ? Jeśli wiszę Ci jakiś ząb okra czy kilka przetopów niebiańskich łez to chciałem w ramach zakończenia dramy przekazać Ci je i życzyć powodzenia w roli Judasza w innej gildii z innymi graczami. Rozpocznij nowy etap w grze !
      okej dlugi umozone (prócz GOKA) xD...zatem
      Niech się dzieje wszystko w grze a nie na forum :D Sromotniku Smierdzacy!

DemonWolf napisał(a):

to czemu jak te resztki was biją to logacie albo afk na kolo ja wiem jak Armia jedzie do zółtych to nagle wszytskim sie przypomina że wyszedł nowy odc serialu który ktoś ogląda :miffy:
      Nie wiem, co to za zabawa bić ludzi, którzy od dropków takich jak ja dostają po 2.5k z hita... Na ten moment z waszą garstką osób, gdzie połowa nie umie grać w metina i przebija 50lvli w 3 miesiące, nie wmówisz mi, że cokolwiek możecie zdziałać sami (tylko członkowie CA) jeżeli byśmy się gildią zebrali. Niestety metin poszedł w tym kierunku, że po wróżce/ usuniętym expie na genkach wszelkie bitki zostały zaprzestane, ponieważ lepiej iść na inne bossy bez problemu i zarobić tyle samo co z takiego smoka (mówie tu o sytuacji kiedy mamy taką możliwość, każdy zarabia tak jak może), o którego musisz się bić, a potem modlić, że ktoś nie wejdzie szybciej od Ciebie.
    • DemonWolf napisał(a):

Nie wiem, co to za zabawa bić ludzi, którzy od dropków takich jak ja dostają po 2.5k z hita... Na ten moment z waszą garstką osób, gdzie połowa nie umie grać w metina i przebija 50lvli w 3 miesiące, nie wmówisz mi, że cokolwiek możecie zdziałać sami (tylko członkowie CA) jeżeli byśmy się gildią zebrali. Niestety metin poszedł w tym kierunku, że po wróżce/ usuniętym expie na genkach wszelkie bitki zostały zaprzestane, ponieważ lepiej iść na inne bossy bez problemu i zarobić tyle samo co z takiego smoka (mówie tu o sytuacji kiedy mamy taką możliwość, każdy zarabia tak jak może), o którego musisz się bić, a potem modlić, że ktoś nie wejdzie szybciej od Ciebie.
      nie ma lepszego zarobku niż smok .

skoro mówisz tu o biciu dropków i postaci do zarabiania . Robimy to po to żeby przyszły postacie do bicia sie . Bo taki vizir 6miesiecy nie chciał przyjsc na resp postacia do bicia sie tylko logowal dropka 95 i na siłe coś próbował dropnąć .

właśnie to jest ból tej gry . Gra zmierza do tego żeby zabić ją . Myślisz że ktoś by ci dał zbić razadora jak by respił się jak wróżka ? albo przepustki na niego dropiły by na zasadzie kretych kluczy ? nie była by rywalizacja a nie śmierć metinowa .

kupie

Gram z nim bo go lubie dla mnie to też tylko Ares . Mówimy do siebie po ksywach z gry ja wole jak do mnie mówią wujek to że masz imię w niku nie znaczy że ktoś do ciebie zwracał sie po imieniu xd

Traktuję mnie jak kolegę z gildii i osobę na którą można liczyć . Gramy razem bo się dogadujemy nawet jak ktos na kogoś krzyczy w czasie dymów to nie ma u nas czegoś takiego że ktoś w trakcie zadymy idzie na razadora albo inny dung . mamy swoje zasady i swoje upodobania .

ty przenosząc się do niebieskich nie tyle co uciekłeś a wiedziałeś że nas to zaboli bardziej niż jak być całe królestwo żółte i czerwone tam siłą na gienki zaciągnął . Nam przyjemność z gry sprawia zabicie takiego kogoś jak ty na respie a nie zbicie 20 smoków w 3 dni . My smoki bijemy żeby utrzymać postacie do bicia się a gienki bijemy nie dla kluczy a dla zadym .
      jeszcze mi sprecyzuj lubisz go jako sure ? Np Mastera nie lubisz i go mutujesz. Czyli jakbym założył nowa sure wp to byśmy byli przyjaciółmi? Weź się Wujek czasem zastanów co Ty piszesz. Powiem Ci ze to trzeba być mega pusta osoba, aby spędzać po kilkanaście godzin na ts dziennie, przez kilkanaście miesięcy, aby osoby którym ten czas poświecasz były w realnych wartościach NIKIM. XD to już lepiej abyś przed lustrem głupie miny się uczył robić :")