Rozmowy konTROLLowane Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Forumowicze,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ.

Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa. Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.

Moderator Forum będzie oceniał przydatność wypowiedzi.

Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017r.

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
  • taa wbijasz przed 1.00 a tu komunikat , że grupa Czarny.. wiadomo kto i skąd zabiła smoka xd
    ktoś tu chyba zapomniał o "rijal lajfie" xd ( wspominano na wołaczu , że już kilka godzin tak lata )
    no chyba ,że było to spotkanie integracyjne przy wódeczce przy JEDNYM stole i wyciągamy laptopki i jazda zanim poleją xd
    ( zalogowałem tylko życzenia złożyć znajomym )
    Najlepszego Diumar życzę - dużo expa, łatwych dodań, i ciekawych rootek :) No i wiadomo dużo lagów :)...przynajmniej jedno się z nich spełni xd
    Pozdro z Red Strony:)
    kupię tarczę na 61 lvl +9 nno+20 grota

HANANEL lvl 18+ :P Triarii==>Rage==>ShooT==>BelatuCadros :mkay:

"Godzina chwały jest lepsza, niż anonimowa wieczność"

"Rzuć mnie na pożarcie wilkom...
    ...wrócę dowodząc watahą "

The post was edited 1 time, last by prezesisko ().

• No to Szczęśliwego Nowego roku :PP i przede wszystkim wytrwałości w dymach dla TimeToDie, aby tak szybko nie logali jak to zwykle robią :w00t: :rofl: :phatgrin:

edit: usunięto flood - Neka
    WujekSamoZ1o 105lvl Body - OFF
    Snoower 105lvl Dagger - OFF

Likan 105lvl - OFF
    WP 96 LvL Diumar - OFF
    Archer 86 LvL Diumar - OFF

The post was edited 1 time, last by Neka ().

• prezesisko wrote:

taa wbijasz przed 1.00 a tu komunikat , że grupa Czarny.. wiadomo kto i skąd zabiła smoka xd
    ktoś tu chyba zapomniał o "rijal lajfie" xd ( wspominano na wołaczu , że już kilka godzin tak lata )
    no chyba ,że było to spotkanie integracyjne przy wódeczce przy JEDNYM stole i wyciągamy laptopki i jazda zanim poleją xd
    ( zalogowałem tylko życzenia złożyć znajomym )
    Najlepszego Diumar życzę - dużo expa, łatwych dodań, i ciekawych rootek :) No i wiadomo dużo lagów :)...przynajmniej jedno się z nich spełni xd
    Pozdro z Red Strony:)

Napisałeś ten post przed pierwszą, twierdząc ze zalogowałeś tylko po to aby złożyć życzenia znajomym, a jesteś do tej pory, ps dużo masz znajomych, na twoje stwierdzaj że ktoś zapomniał o "rijal lajfie" mials chyba na myśli siebie, goń mnie.

Życzę wszystkim udanego nowego 2015 roku, strzałka.
    Jeszcze mnie nie znasz ? Więcej dowiesz się o mnie, od osób, które nigdy ze mną nie rozmawiały.

PW: Dzakster
    GG: 46368949
  • prezesisko wrote:

taa wbijasz przed 1.00 a tu komunikat , że grupa Czarny.. wiadomo kto i skąd zabiła smoka xd
    ( zalogowałem tylko życzenia złożyć znajomym

Kto chce to siedzi na mt i leje smoki nic ci do tego. A pan Dzajnas wali wódeczje ;D jak juz skaladaen zycxOna wszystkiego najlepszego CzornaArmiA for ever :D ciśniemy ttd i zbieraninę ds po raj tuzach :D zebysmy wszyscy podniesl poziom diumaru w tym roku, zeby ten serw skladal sie z największych koksow mt :D co tu więcej do gadania.. Jutro kacyk :( męczenie sie z rana na mwtku ...
    Jeszcze raz największe zyczonka dla czarnej :D
    Przepraszam za bledy xd :mkay:
    Ps ;zal CI ciach ze Ares zbijq smoka solo ? :) Widac zazdro :D
    Adas gz wbicoa runs na 9 <3 odcinam sie ppzdro :D

The post was edited 2 times, last by Neka ().

• Dobry kabaret :rofl: CA przypomnijcie mi jaka beke mieliscie z Szaleja jak expil w sylwka zabawa przy tym byla przednka :D Na grze bylem zalogowany o 18 to juz wtedy jakis tam madzix na smoka wchodzil. Ale sie pewnie przedluzylo i zeszlo wam do 1 w nocy xd :rofl: Najlepsze jest to jak ares wypisuje ze pod dt calego zycia nie spedzicie. Ale chyba zmienil zdanie w pare godzin. Beka :puke:
    Diumar(Monolit)
    Loverka 101lv.
  • Niepewniak wrote:

Dobry kabaret :rofl: CA przypomnijcie mi jaka beke mieliscie z Szaleja jak expil w sylwka zabawa przy tym byla przednka :D Na grze bylem zalogowany o 18 to juz wtedy jakis tam madzix na smoka wchodzil. Ale sie pewnie przedluzylo i zeszlo wam do 1 w nocy xd :rofl: Najlepsze jest to jak ares wypisuje ze pod dt calego zycia nie spedzicie. Ale chyba zmienil zdanie w pare godzin. Beka :puke:

i właśnie o tą krótką pamięć mi chodziło :P
    kupię tarczę na 61 lvl +9 nno+20 grota

HANANEL lvl 18+ :P Triarii==>Rage==>ShooT==>BelatuCadros :mkay:

"Godzina chwały jest lepsza, niż anonimowa wieczność"

"Rzuć mnie na pożarcie wilkom...
    ...wrócę dowodząc watahą "
  • A w jaki to niby sposób się wyparli?
    MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje w IS aż nie naprawią)

Kupie:
    Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
    Rubin Bransoletę+9
    Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
  • Abs na magie lepiej kupcie, bo te sury z Avatara mojego was dedać na zadymach będą.
    MasterSura nie poprosi o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje w IS aż nie naprawią)

Kupie:
    Święty Miecz 10/20 (10 luda 20 zaklęcia)
    Rubin Bransoletę+9
    Rubin Kolce +8/9 10 lud+15 strzały(mile widziany jeszcze jeden abs 10/15)
  • Szczęśliwego Nowego Roku Diumar :)
    Niech Nowy Rok da nowe możliwości, da pracę Tym którzy jej potrzebują, zdrowie kto go nie ma, miłości Tym którzy jej szukają, szczęścia w rodzinie, Tym którzy to wszystko mają, aby Nowy Rok był równie udany, a nawet lepszy.
    Nie zapominajcie też czasem wpadać na Metina, odpocząć trochę i przede wszystkim dobrze się bawić. Umilać sobie wzajemnie grę w grocie i nie tylko, no i pamiętajcie wszystko w miarę zdrowego rozsądku :)
    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
  • najlepsze jest jak armia pisze że ttd biegalo w sylwestra i wielkie smiechy ale jak armia biega to jest wszystko super jak by to oni musieli tam byc to tak samo jak gta spedzil cala wigilie i 2 dni swiat bijac smoka 24h na dobe xDDDD beka i tyle w tym temacie ciach

/edit-wycięto zaczepki. Neka

• pozytywny wrote:

najlepsze jest jak armia pisze że ttd biegalo w sylwestra i wielkie smiechy ale jak armia biega to jest wszystko super jak by to oni musieli tam byc to tak samo jak gta spedzil cala wigilie i 2 dni swiat bijac smoka 24h na dobe xDDDD beka i tyle w tym temacie ciach

smoki zawsze spoko :mkay:
    SNAX Z MATRIXA

• Wiem ze jest juz za pózno na zyczenia noworoczne,ale mam tylu znajomych:biednych,brzydkich,alkoholikow i innych ciach do ktorych musze jeszcze napisac, wiec zaczynam od tych atrakcyjnych, inteligentnych ,pieknych oraz bogatych i od razu pomyslalem o was xDDDDDDDDD . Najlepszego jeszcze raz w Nowym roku !!<3 ciach - flood. Neka
    :love: TimeToDie :love:

The post was edited 3 times, last by Neka ().