Rozmowy konTROLLowane Wetar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• "Dream big!!!" jak krzyczał komentator jednej z angielskich stacji telewizyjnych po awansie reprezentacji tego kraju na Mistrzostwa Świata tak i wkrótce u nas spełnią się marzenia setek graczy odnośnie łączenia serwerów. Oczywiście pozostała jeszcze chwila do tego długo wyczekiwanego przedsięwzięcia, mam nadzieje, że ta zwyżka temperatury nie sprawi kłopotów osobom odpowiedzialnym za łączenie i już we wtorek będziemy mogli oficjalnie spotkać się na jednym serwerze.
      W tenisie ziemnym jest takie określenie jak status GOAT (skrót od „greatest of all the times”), często jest on jednak przenoszony do świata wirtualnego i ciekawe kto tym razem dostąpi bycia najlepszym na serwerze. Nareszcie coś się zacznie dziać, od dwóch lat osobiście nie miałem okazji zaznać "pięknego laga w m1" (i nie tyczy to się sprzętu jaki posiadam), a wierzę mocno, że taki moment we wtorek nastanie :D
      Na mieście plotkują, że Serwandes najbogatszy, że Elares ma najlepsze eq, a na Eteor' ze grają sami kulturalni ludzie :D podobno na Deimosie jest mnóstwo kozaków co smoka solo ubijają xD ojjjj naprawdę będzie się działo.
      Jeśli chodzi o serwer 16 (stary) ceny są zbliżone do innych serwerów, różnica mieści się w przedziale 2-4kk. Na czym najlepiej (było można) zarobić? Nie licząc itemków unikatowych, a także tych wybonowanych to najwięcej yang na naszym serwerze można było otrzymać za białe perły, następnie dobrym zarobkiem była sprzedaż stalek+9, na których osobiście w ciągu ostatnich miesięcy dorobiłem się że hhOohoO :) ... i na tym to się kończy. Z własnych obserwacji zauważyłem wielkie zapotrzebowanie na przepustki do v2, a także pd. Kamieni duchowych jest/było/będzie pełno więc wątpie żeby można się na tym dorobić. Co do atmosfery panującej na serwerze to w Jinno kryje się prawdziwa, gimnazjalna elita ulicznych wojowników obecnie przebywających w jednej gildii, której nazwy nie podam by uniknąć niepotrzebnych komentarzy. Godna mojemu poleceniu w tym królestwie jest gildia NightHeroes. Jeśli chodzi o Chunjo uważam, że znajdują się w nim najmądrzejsi ludzie na serwerze. Szkoda tylko, że wszyscy złączeni w jedną gildie TeamChunjo. O królestwie Shinsoo to zbyt długo nie będę się rozpisywał bo nie mam potrzeby. Najlepsza gildia w tym królestwie jaka była czyli FearFactory już dawno nie istnieje... teraz po mieście biega masa hejterów, noo ale jak wiemy napinka w necie jest bezkarna więc i tutaj frajerstwo ma swoje 5 minut.
      Krótko starałem się opisać sytuacje panującą na serwerze 16, wiem wiem nie każdy się z tym zgodzi, ale to jest tylko moja obiektywna ocena. Cieszy fakt, że po połączeniu serwerów dalej na czele rankingu gildii pozostanie LigaCienia :D:D:D:D

Mam nadzieję, że będziemy bawić się świetnie!!!! Do zobaczenia we wtorek!!!

p.s. Ktoś pisał o turnieju pvp :D czekałem, czekałem i się doczekałem. Tak się bawiliśmy na serwerze 16. Pierwszy turniej wyszedł super, drugi już trochę mniej bo został zdominowany przez najlepszą gildię na Serwandesie - LigaCienia. Jestem w stanie zorganizować taki event, ale oczywiście przygotowanie do niego jak i zapisy będą trwały kilkanaście dni.

http://board.pl.metin2.gameforge.com/board493-metin2/board221-dyskusje/board611-dyskusje-serwandes/board860-archiwum/1523680-turniej-metin2-pvp/
      http://board.pl.metin2.gameforge.com/board493-metin2/board221-dyskusje/board611-dyskusje-serwandes/board860-archiwum/2001575-turniej-metin2-pvp-złota-edycja/

Nie wiem czy linki działają!!! Ja ich niestety nie mogę wyświetlić, bo mam nowe konto.

KM7 :D:D
    • Witam!
      Mam 2 pytania dotyczące łączenia:
      1. Czy jeśli np posiadam konto1 i postacie na nim A i B, a takze konto2 i postaci na nim C i D, to czy moge postac z ekwipunkiemB wsadzic na konto 2?
      Mianowicie chodzi mi to ze mam tam troche pdkow i nieuzywanych rad:P
      2.Przy wyborze postaci na konto jak ustawić, która bedzie "frontmenem"? xp
    • To je się w końcu też przywitam ;]
      Pochodzę z początków s20 (Grrrrr)
      s21 (Inteligentny) ;]
      s24 Najemnik/Ronaldox
      s16 (dopiero zacząłem ;] dager ) ;]
      mam nadzieje ,że gra okaże się dobra, teraz po połączeniu będziemy się mogli pobawić troche !:D
    • Jest osobny temat do przywitań , nie róbcie tu syfu na początku tematu ^^

TryWithMe wszystko zostaw na postaci , żadna postać nie będzie skasowana , jeśli Ty na to nie pozwolisz

KM7 i Razador solo ( Parodia Metin2 w spojlerze )
      Znajdź też Anurin Deimos na Facebooku i zobacz parodię Bolywood
      Pokaż spoiler
      [video]https://www.youtube.com/watch?v=0zX15bOyhjg[/video]

02.2009 - 03.10.14 game over
    • Poprostu nie chce by na wstępie zamknięto nam spamerski temat ^^
      Przeglądałem Dyskusje innych nowych serwerów i jeżeli popatrzymy na aktywność i liczbę tematów to Wetar zdecydowanie przoduje , ciekawe czy w grze będzie też najwięcej aktywnych graczy ze wszystkich serwerów

KM7 i Razador solo ( Parodia Metin2 w spojlerze )
      Znajdź też Anurin Deimos na Facebooku i zobacz parodię Bolywood
      Pokaż spoiler
      [video]https://www.youtube.com/watch?v=0zX15bOyhjg[/video]

02.2009 - 03.10.14 game over