Rozmowy konTROLLowane Wetar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lorint wrote:

Jakie trzeba miec eq zeby wiedzme solo ubic ?

Solo na 75 ? ;d Byś musiał na 1 wiedźme wydać z 10000x więcej niż drop z niej byłby warty :D.
    Ogólnie ciężko wiedźme solo klepac dla zarobku, jeśli już to 2-3 ogarniete postacie bijące. Wiedźma to nieopłacalna forma zarobku, kiedyś tak ale teraz już nie.
    Tu takie coś ode mnie
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=XHYF5Huuhvg[/video]

Gdzie tego "solo" nazwać nie moge do końca, gdyż buffka truje :) . Na rosy i blaski (dłonie kryta/szycia) wydałem więcej niż drop wart :rofl: .
    10.2009 ---> 10.2014 |OFF|
    12.2016 ---> 05.2017 |OFF|
    Mik69 Dagger 92 OFF :love:
    Exeant BM 55 OFF
  • Przed wprowadzeniem map 90 + bicie wiedźmy było największym sensem tej gry. Gildia, która biła ją regularnie miała monopol na stalki +4, kd +4 i krwiste kamienie, dzięki czemu poszczególni członkowie uczestniczący co 8 godzin w jej zbijaniu, mogli się sporo dorobić.
    Progres gry był konieczny, lecz przeprowadzono go w nieudolny i nieprzemyślany sposób. Gdyby wprowadzono jakiegoś nowego bosa na nowych Guantanamo np z cennym dropem np stalki +7 i dropiły by one tylko z niego to ta gra wyglądała by zupełnie inaczej a na nowych mapach mielibyśmy niezapomniane zadymy. Dziś można się bić o to kto pierwszy lognie spod dt.

KM7 i Razador solo ( Parodia Metin2 w spojlerze )
    Znajdź też Anurin Deimos na Facebooku i zobacz parodię Bolywood
    Display Spoiler
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=0zX15bOyhjg[/video]

02.2009 - 03.10.14 game over
  • Anurin co z Ciebie taki poeta sie zrobił ?( :phatgrin: ? Ale nawet troszkę mnie Twój post nie drażni już ;( .

Hesitant wrote:

Jeśli chodzi o bicie wiedźmy solo to największe szanse ma ninja z krukiem śr+40 no i oczywiście na poli. A drop jak to drop KD speeda i potwora zawsze zejdzie ze sklepu bez względu czy to jest nowy czy stary serwer.
    Biłeś chociaż raz wiedźmę z kimś ?:D Nie sądzę.
    Samym krukiem +9 śr i 50 (pisiont) i na marmie mozęsz pocmyrać wiedźme bo kokosach :phatgrin: . Potrzebujesz rosek, dłoni, jak najwięcej siły i wartość ataku w eq. Kryt, szycie, szybkość ataku. Do tego najlepiej peta, wartość ataku z pt, a jeśli chcesz tym 75 ubić to i Atak Boga Smoków nawet, a także jakiś pierścionek z IS na DMG :).
    Wydatki na w/w przedmioty do ubicia 1 wiedźmy są kolosalne w porównaniu do dropu z niej. 10-20kk zarobku (o ile speed wypadnie) ? :rofl:

Tak jak mój poprzednik, przed dodaniem map opłacało się bić nawet w 2 osoby +roski. Stalki+4 to był rarytas :)
    Mikson prawdę Ci powie 8) .
    10.2009 ---> 10.2014 |OFF|
    12.2016 ---> 05.2017 |OFF|
    Mik69 Dagger 92 OFF :love:
    Exeant BM 55 OFF
  • Co to wiedźmy to zgodzę się z Mikim :) Trzeba być dobrze przygotowanym aby ubić solo, tj. rosy,wody,dłonie itp itd... Jako że udało mi się zbić solo ( bez trucia buffem ) to wiem co pisze. Filmik mam więc byście zobaczyli co miałem odpalone ale nie będę tego wstawiał na YT :D Drop w tej chwili jest średnio opłacalny więc raczę znaleźć inne źródło zarobku :phatgrin:
    BlackD3vil 105lv Archer OFF
  • Lexioooo wrote:

WIedzmy juz sie nie oplaca bic solo. Skup sie na smoku lepiej:)
    Solo smoka to raczej niemozliwe :P 4x zemsty + 25-30k pz + dzik i IS :p
    Teraz skupiam się na ubiciu solo Gnoll Lord
    List muszę wydropić
    Robił ktoś tą misję . Za którym bossem wam to dropło , bo ja biłem z kolegą około 30 bossów i nie było lisu

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
  • ExeantS18 wrote:

Anurin co z Ciebie taki poeta sie zrobił ?( :phatgrin: ? Ale nawet troszkę mnie Twój post nie drażni już ;( .[/u]

Gdy pewien polityk napisał felieton o wypadkach śmiertelnych na polskich drogach, na drugi dzień Gazeta wyborcza i TVN podały, że ten sam polityk przewiduję swoją śmierć na polskiej drodze.
    Tutaj jest taka sama Gazeta Wyborcza i TVN. Gdy napisałem Avaprze, że podoba mi się muzyka w jego filmie z ulepszaniem pasa, to już zostało tu napisane, że idę grać do żółtych....
    Więc uważaj co piszesz o mnie... Gazeta wyborcza i TVN... nie śpi.. wymyślą jeszcze, że reaktywujemy SecondLife.

KM7 i Razador solo ( Parodia Metin2 w spojlerze )
    Znajdź też Anurin Deimos na Facebooku i zobacz parodię Bolywood
    Display Spoiler
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=0zX15bOyhjg[/video]

02.2009 - 03.10.14 game over

The post was edited 1 time, last by AnurinWetar ().

• ubijanie solo wiedzmy za eq warte 10000x wiecej niz jej drop ?? WTF !!! co wy piszecie
    wiedzmy ubijalem z WP 75 lvl i ninja 75 lvl w eq wartym 2kkk? czyli wp na dziku ktory bił po 700/800 moze? a ninja skrzydelka blisko 40
    w dzisiejszych czasach kupujesz skrzydła +9 sr 51 które obecnie są na forum, hełm 15 magia, stal +9 2k pz a reszta to krytyk pz omdlenie
    czyli normalne eq do pvp na BMów / Szamanów no poza skrzydłami
    co do trucia to i tak stawiasz bufa obok to kupujesz dzwonek / helm na trucie i szamanem trujesz. Na co wam te ataki boga smoka, pierscionki.. niepoważni jesteście
    kolejny wątek to dłonie hmmm na co Ci to jak przy dobrym eq masz +80% na kret, odpalasz wody na krytyk itp bo one prawie bezcenne do tego zielona pota którą nie jest zaskoczeniem i jak masz jeszcze problem ustać wiedzme to rosy na magie, wiedzma schodzi do 1/4 HP potem trucie i po kłopocie

smoki Lexiooo " Solo smoka to raczej niemozliwe :P 4x zemsty + 25-30k pz + dzik i IS :p"
    smoki bito solo jeszcze przed alchemia,... Tylko jak wy całą gildią nie potraficie go nawet ubić to nie poruszaj wątku o solówce :D
    Wy chyba jesteście najbardziej zacofaną gildią natym serwie
    Standardowo to masz 22-4k pż + PT z np buffa i teraz ALCHEMIA taka przeciętna która daje 4/5k pż do tego rubiny na atak i Ty gadasz że problem mieć 25-30k pż...

The post was edited 2 times, last by FallowMe ().

• Siemanderko :) Jak można wziąść na Dagmara PŻ ?(
    Przecież to musi mieć Moc 2x atak świetna rzeczą musi być.
    Ja to jednak trochę przerwy miałem i gdyby nie te moje lenistwo to bym kończył Notki a tak to lipa.

Tak się zastanawiam jak przyjmuje Biologia na 92? W miesiąc idzie zrobić? Codziennie można oddać 4 razy.
    Słyszałem ze największym wyzwaniem jest skończyć Biologia na 94.To dopiero jest męczarnia.Kolega skończył po 200 klejnotach.Te eliksir to jednak tez bardzo przydatne są.
    Dobra wracając do was...Jak mija dzień? Co robicie.Ewentualnie pomału się kończy.Wolicie skarpetki dropić albo zarabiać Nowe mapki DT /Smoki ?