Rozmowy konTROLLowane Wetar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pytanie do Hassana aka Grabbab czy jakos tak: Z jakiego powodu nie wstawiłeś dalszej części zadymy która oboje wiemy jak się skończyła ? :phatgrin: Czyżby ból du.. po ostatnim leżakowaniu na glebie ? :phatgrin: Filmik na + ponieważ kolejny raz się zbłaźniliście wstawiając część całości, która ukazuje jacy jesteście "mocni" :phatgrin: :mkay:
    BlackD3vil 105lv Archer OFF
  • AnurinWetar wrote:

Lorint wrote:

Tak odchodząc od tematu
    Wie ktoś jak pozbyć się tych obrzydliwych czarnych pasków ?

Assassins Creed 1

Siema Siema witam po miesięcznej przerwie.
    Przeczytałem dwie ostatnie strony i jako, że więcej się tu udzielają tacy jak ja, czyli Metin2 - OFF to i ja coś sobie skrobnę ;)

Lorint, też gram w Assasina, tyle że na xboxie, jeżeli masz Xbox Live, możemy pograć online ;) . Jeśli te paski masz przy nagrywaniu filmów to by je usunąć należy np w Sony Vegasie odznaczyć funkcje Properties > Make Aspect Ratio. Jeżeli to nie pomoże to daj na priv, postaram się pomóc ;)

Tak w ogóle to wesołych, po świętach.

Odpowiedź dla Lexia - Nie nie gram w metina, nie ,nie jestem uzależniony od forum.
    (Chociaż znalazłem na xboxa świetną grę metinopodobną - Dragon Age - Inkwizycja aż boję się kupić by się nie uzależnić, bo gameplaye wyglądają rewelacyjnie, jakby Metin3 )
    Anuruś otóz te paski występują nie podczas nagrywaniu filmów tylko podczas gry . Ustawiłem rozdzielczośc full jaka tylko moze być to widać takie malutkie paski , ale ekran nie jest cały zapelniony :( Anuruś poradzisz coś ?:P

P.S gram na PC

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
  • Lorint wrote:

. Ustawiłem rozdzielczośc full jaka tylko moze być to widać takie malutkie paski , ale ekran nie jest cały zapelniony :( Anuruś poradzisz coś ?:P

P.S gram na PC

Roździelczość gry masz inną ustawioną niż roździelczość monitora stąd powyższy efekt :) Przełącz format obrazu w monitorze, powinien Ci wskoczyć na full screen.
    Nie ma sprawy Lorintuś

KM7 i Razador solo ( Parodia Metin2 w spojlerze )
    Znajdź też Anurin Deimos na Facebooku i zobacz parodię Bolywood
    Display Spoiler
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=0zX15bOyhjg[/video]

02.2009 - 03.10.14 game over
  • AnurinWetar wrote:

Roździelczość gry masz inną ustawioną niż roździelczość monitora stąd powyższy efekt :) Przełącz format obrazu w monitorze, powinien Ci wskoczyć na full screen.
    Nie ma sprawy Lorintuś
    Otóz gdy za pomoca "przycisku z tyłu monitora chce dostosowac rozdzielkę do obrazu gry to pisze mi OSD zablokowane o ile pamiętam ;d

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
  • Saigon11 wrote:

Dla nas ta gra to życie ? Chyba się pomyliłeś z sobą i z swoją gildią co siedzicie na metku 24h w grocie na genkach i ładujecie realną kasę na is żeby przyjść do jinno na 30min i pokazać klasę ?

Saigon11 wrote:

Hehe nie mam gildi ? Mam gildie top 1 na serwie TwojKoszmar

zatruwaczka wrote:

TwojKoszmar jest najlepsza, bo po nocach Saigonik robil wojny sam ze soba Ale to tylko maly szczeeeeeeegolik z s20 \

Czas na posta ;p Polska noblistka (a jaka to już zagadka dla maturzystów) pisała, że "nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy". Może i tak jest, ale nie w grze. Głównym tematem poruszonym dzisiaj przeze mnie będzie GILDIA. Pozwolicie, że tym razem bez wstępu, bo raczej wiadomo, która gildia jest najlepsza. Przejdę od razu do konkretu. Nic bym nie napisał, gdyby nie fakt zachowania jednego perfekcjonisty (może za duże słowo, co?) na naszym serwerze. Również nic bym nie napisał, gdybym miał pewność, że ludzie, którzy byli, bądź są w gildii nie przygotowywali się do wojen. Tak nie było. Wychodziliśmy z przeciwnego założenia do słów "najszybszy sposób na zakończenie wojny to ją przegrać" i zawsze dążyliśmy do wygranej.
    Jeszcze chyba nie napisałem o co mi dokładnie chodzi, a raczej o kogo - nick w grze to Saigon, taka śmieszna ninja, która po fuzji chciała dołączyć do naszej gildii. Widocznie już wtedy perfekcjonizm dawał mu się we znaki.
    Przed okresem świątecznym zaprzestaliśmy robienia wojen z racji tego, że wiele osób miało ważniejsze sprawy niż siedzenie na metinie (co niestety wykorzystali nasi przeciwnicy nagrywając filmy, jakże ich ośmieszające). Powoli zmierzam do sedna sprawy. W rankingu do pierwszego miejsca brakowało nam około 200pkt. Jakby nie patrzeć to jest jakieś osiągnięcie w grze, gdzie po fuzji powstaje nowa gildia, zaczyna od zera i po kilkunastu miesiącach wdrapuje się na sam szczyt. Ostatnimi czasy zauważyliśmy jednak powtórkę z serwera.... bodajże Endurion. Gracz Saigon zaczął nabijać ranking, robiąc puste wojenki, gdzie jego przewaga wzrosła do 1 000 punktów...
    W tym momencie zwracam się bezpośrednio do głównego "aktora" tej całej akcji. Gracze pisali, że nie logujesz się do gry, żeby nie spaść w rankingu (pod uwagę brany był jak najmniejszy czas przegranych minut na postaci). Początkowo nie wierzyłem, ale potem okazało się to prawdą - gracze z Mandarynek zaczęli także o tym pisać, Ty na każde wydarzenia przychodziłeś szamanką - należącą do gildii TwojKoszmar, tak żeby pozostawać w "topce" rankingu. Nie mam zamiaru dalej się rozpisywać, bo to tylko przekonało mnie, jak i innych graczy (niekoniecznie z naszej gildii), że coś z Tobą jest nie tak.

Dlatego w niedziele czekamy na Was na arenie! :mkay: BarMordercow, IJAG, CrystalMoon, może i NightHeroes (? - ostatnio tyle expiliście w grocie)

p.s. Nie musisz się bać Saigon o ranking postaci, bo i tak na ten moment czas gry na postaci nie ma tak wielkiego znaczenia :D
    aaaa nie zapomnijcie o błogo i ISie :D:D:D

Kilka tygodni temu wspominałem o lidze gildii. Robimy taki turniej na naszym serwerze? Równa ilość graczy na wojnie, kilka tam prostych zasad. Każdy z każdym oczywiście. Żeby to jednak rozpisać to musiałbym mieć gwarancje, że weźmie udział chociaż z 6 gildii.
    "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."
  • Lexioooo wrote:

Nie chce sie bron Panie Boze klocic, ale chcialbym zwrocic uwage na fakt, ze w poscie KMa jest zawarta nutka hipokryzji. Kto na s16 blokowal ranking przez dobry rok? Czyzby LigaCienia?;)

Lexio ;p oko za oko, ząb za ząb! aaa BogowieAuto to nie blokowali?:D:D:D Nooo chyba, że Ty nie należałeś do tej gildii, ale przecież sam oficjalnie tutaj na forum szczyciłeś się pobytem w ich szeregach. Nie chodzi mi również o blokowanie, bo jak spojrzysz na top10 naszego rankingu gildii to masz tam jedną gildie, która ciągle bierze wojny i jesteśmy to my. Miałem na myśli nabijanie miejsca rankingowego w celu utrzymania pozycji w "topce". Czy jakaś gildia oprócz TwojKoszmar dążyła do utrzymania się na czołowym miejscu? Nie ;p
    "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."