Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• aaqqqaa napisał(a):

czerniak napisał(a):

co ty piszesz xD "gdy bym mial to lub tamto" wyemigrowałeś tylko dlatego bo byłeś bity i kopany a byłeś jak piesek nie mogłeś pogodzić się z przegraną... rozumiem nie każdy ma poukładane w głowie a ty nie dosyć ze masz półeczki puste to jeszcze rozwalone nawet jak by się nawet postarał i poukładał to i tak to za chwilę runie.Ale z cb żuk... ja się cieszę że poszedłeś na inny serw o 1 nobka mniej i jaki spokój tylko szkoda bo kuponów mało jest jak byłeś to byly kupony a teraz niema :(
      :w00t: i sie czerniak obudził na cudownym łożu bajkopisarzy, cóż to był za sen!!! Obok z prawej strony leżał Bajkopisarz Devil a w nogach cudowna laska Verffe, a najlepsze, że zaczeli sobie opowiadać sny i tak Verffe: sniła, że Sama wbiła wymarzony 105 lev, mało tego wbiła pro klinge na +9 w pvp pokonała całe JINNO, Soulfula nie była nawet siwa i być może nawet nie była ślepa-zbijała na 1 skila. Rolnik Devil snił że: doczekał sie dopłaty z Uni i było go stać na swoje eq klasowe, ale te ich przypowieści i tak pobił czerniak, któremu się przyśniło , że tak gnębił Pezetora, który miał dość nękania przez niego-że uciekł na inny serwer :w00t:
      PS. zmieńcie nazwę gildi na : "Następcy Szeherezady"
      Wybaczcie, że się wtrącę, ale jesteście zabawni. Jestem sobie często w jinno i ostatnio widziałem jak Cię ten Verffe, o którym piszesz, zapraszał do jinno na bitkę to odpisywałeś tylko, że ma czekać i czekać ;p Wybacz te stwierdzenie, ale nawet SpeedCrusheR Cię jechał na wolnym na 2 skile kiedy jeszcze nie miał nawet 40% eq ;P. Jak mawia klasyk: " Kończ waść, wstydu oszczędź! (sobie)"

Ps. zmieniłeś gildie z Oligarchy na Muruderzy?;P Tamta ładniejsza nazwa xD
    • Co tu sie wyrabia?:D jakies przepychanki? jakies wojny toczycie?:P
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler
      między R a U na twojej klawiaturze jest najwspanialszy człowiek na ziemi :!:

GG:49939998 Dostępny po godz 18!
    • Jeskiis napisał(a):

aaqqqaa napisał(a):

czerniak napisał(a):

co ty piszesz xD "gdy bym mial to lub tamto" wyemigrowałeś tylko dlatego bo byłeś bity i kopany a byłeś jak piesek nie mogłeś pogodzić się z przegraną... rozumiem nie każdy ma poukładane w głowie a ty nie dosyć ze masz półeczki puste to jeszcze rozwalone nawet jak by się nawet postarał i poukładał to i tak to za chwilę runie.Ale z cb żuk... ja się cieszę że poszedłeś na inny serw o 1 nobka mniej i jaki spokój tylko szkoda bo kuponów mało jest jak byłeś to byly kupony a teraz niema :(
      :w00t: i sie czerniak obudził na cudownym łożu bajkopisarzy, cóż to był za sen!!! Obok z prawej strony leżał Bajkopisarz Devil a w nogach cudowna laska Verffe, a najlepsze, że zaczeli sobie opowiadać sny i tak Verffe: sniła, że Sama wbiła wymarzony 105 lev, mało tego wbiła pro klinge na +9 w pvp pokonała całe JINNO, Soulfula nie była nawet siwa i być może nawet nie była ślepa-zbijała na 1 skila. Rolnik Devil snił że: doczekał sie dopłaty z Uni i było go stać na swoje eq klasowe, ale te ich przypowieści i tak pobił czerniak, któremu się przyśniło , że tak gnębił Pezetora, który miał dość nękania przez niego-że uciekł na inny serwer :w00t: PS. zmieńcie nazwę gildi na : "Następcy Szeherezady"
      Wybaczcie, że się wtrącę, ale jesteście zabawni. Jestem sobie często w jinno i ostatnio widziałem jak Cię ten Verffe, o którym piszesz, zapraszał do jinno na bitkę to odpisywałeś tylko, że ma czekać i czekać ;p Wybacz te stwierdzenie, ale nawet SpeedCrusheR Cię jechał na wolnym na 2 skile kiedy jeszcze nie miał nawet 40% eq ;P. Jak mawia klasyk: " Kończ waść, wstydu oszczędź! (sobie)"
      kolejny bajopisarz -kim grasz dropku??

• Nowy

Jeskiis napisał(a):

aaqqqaa napisał(a):

czerniak napisał(a):

:w00t: i sie czerniak obudził na cudownym łożu bajkopisarzy, cóż to był za sen!!! Obok z prawej strony leżał Bajkopisarz Devil a w nogach cudowna laska Verffe, a najlepsze, że zaczeli sobie opowiadać sny i tak Verffe: sniła, że Sama wbiła wymarzony 105 lev, mało tego wbiła pro klinge na +9 w pvp pokonała całe JINNO, Soulfula nie była nawet siwa i być może nawet nie była ślepa-zbijała na 1 skila. Rolnik Devil snił że: doczekał sie dopłaty z Uni i było go stać na swoje eq klasowe, ale te ich przypowieści i tak pobił czerniak, któremu się przyśniło , że tak gnębił Pezetora, który miał dość nękania przez niego-że uciekł na inny serwer :w00t: PS. zmieńcie nazwę gildi na : "Następcy Szeherezady"

odpowiedz mi na 1 pytanie: ty masz coś pojęcia o tej grze Drogi Januszku?
      stojąc w miescie mało widzisz, ale cóż to twój styl grania.
      Najlepszy tekst to ten o 40% eq -dorobił sie swojego???
      Zresztą Januszku, dalej baw sie w handelek i nie wtrącaj sie jak poważni gracze piszą.
      Popatrz Januszku od czego się zaczęło moje pisanie: ktoś twierdził że Pezetora tyrał, wiec ty jako główny stojący w M1 (bo innych mapek nie znasz) Odpowiedz na 1 pytanko: czy widziałes kiedykolwiek żeby redy Pezetora tyrały??? Powodzenia w grze Januszku. Baw sie w to co najlepiej robisz- kupuj za 2 selaj za 5

• Nowy

Jeskiis napisał(a):

aaqqqaa napisał(a):

czerniak napisał(a):

Widzę, iż nie warto z tobą dyskutować bo masz problemy ze zwykłym czytaniem. Podbijasz w tekście do sury Verffa, a sam do niego nie wyjdziesz dlatego wybacz, ale na tyle co widziałem nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem w pisaniu prawdy. Pezetora nie znam, nie wiem jak było, ale widzę, że gra na innym serwerze. Jeśli chcesz mi coś udowodnić to walcz jak cie wyzywają, kto wie może jak wbije większy lv i jakieś eq też się dołączę. Co do Crushera, to nie wiem czyje miał eq, wiem, że ty też mogłeś pożyczyć od kolegów z oligarchy więc nie wypominaj.
      Miłego dnia i mniej nerwów ;D
    • Nowy

Jeskiis napisał(a):

Wydaje mi się, że są to rozmowy Androsa. Potrzeba więcej aluzji?
      Co w zwiazku z tym? To mi zabrania udzielania sie na forum tego serwera? ;) Niesadze. Jak widze to malo wiesz co do verffe i widzisz to co chcesz widziec.. Spytaj ile razy byl wyzywany na wojny/pvp i wymowki bez przerwy. Przykra prawda ale niewiedza kompromitujesz sie ;)
    • Nowy

Jeskiis napisał(a):

Pezetora nie znam, nie wiem jak było, ale widzę, że gra na innym serwerze.
      Odnoszę się tylko do sytuacji w jinno, której byłem świadkiem, oraz w której ten 115lv wilk coś tam pisał, że nadejdzie czas to przyjdzie czy coś takiego, a na walkę nie chciał wyjść w TAMTYM momencie. Proszę czytaj to co pisze, a nie to co chcesz.
    • Nowy

Jeskiis napisał(a):

Jeskiis napisał(a):

Pezetora nie znam, nie wiem jak było, ale widzę, że gra na innym serwerze.
      Odnoszę się tylko do sytuacji w jinno, której byłem świadkiem, oraz w której ten 115lv wilk coś tam pisał, że nadejdzie czas to przyjdzie czy coś takiego, a na walkę nie chciał wyjść w TAMTYM momencie. Proszę czytaj to co pisze, a nie to co chcesz.
      po co Januszku kłamiesz, na 100% takich rzeczy nie pisałem z wilka. Zapytaj nawet Verffe czy wilk 115lev mu coś takiego odpisywał. KŁAMCO!! Ja akurat mam pamięć dobrą i tą sytuacje pamiętam dobrze, takich rzeczy mi nie wmówisz, wiec Januszku rób co ci radziłem up, chociaż to żałosne że tak długo grasz i 0 postki i 0 eq. Powtórze: kupuj za 2 selaj za 5 i sie nie wtrącaj jak sie Cb nie tyczy.

• Nowy

aaqqqaa napisał(a):

Jeskiis napisał(a):

aaqqqaa napisał(a):

czerniak napisał(a):

Wybaczcie, że się wtrącę, ale jesteście zabawni. Jestem sobie często w jinno i ostatnio widziałem jak Cię ten Verffe, o którym piszesz, zapraszał do jinno na bitkę to odpisywałeś tylko, że ma czekać i czekać ;p Wybacz te stwierdzenie, ale nawet SpeedCrusheR Cię jechał na wolnym na 2 skile kiedy jeszcze nie miał nawet 40% eq ;P. Jak mawia klasyk: " Kończ waść, wstydu oszczędź! (sobie)"Ps. zmieniłeś gildie z Oligarchy na Muruderzy?;P Tamta ładniejsza nazwa xD
      odpowiedz mi na 1 pytanie: ty masz coś pojęcia o tej grze Drogi Januszku?
      stojąc w miescie mało widzisz, ale cóż to twój styl grania.
      Najlepszy tekst to ten o 40% eq -dorobił sie swojego???
      Zresztą Januszku, dalej baw sie w handelek i nie wtrącaj sie jak poważni gracze piszą.
      Popatrz Januszku od czego się zaczęło moje pisanie: ktoś twierdził że Pezetora tyrał, wiec ty jako główny stojący w M1 (bo innych mapek nie znasz) Odpowiedz na 1 pytanko: czy widziałes kiedykolwiek żeby redy Pezetora tyrały??? Powodzenia w grze Januszku. Baw sie w to co najlepiej robisz- kupuj za 2 selaj za 5
      pisze ten co cos robi stoi i pierdzi w spodnie xd nawet ty malutenko wiesz. A wiesz jak shinsoo wygląda ? piszesz na kogos a sam tak robisz widzę ze zabolalo cie jak ktos ci prawdę napisał a teraz bedziesz kogos Januszkował smiac mi sie chce jak piszesz takie bzdety teraz bedziesz atakowal bez konca bo powiedzial ci całą prawdę w twarz naprawdę szkoda takich ludzi jak ty xd

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czerniak ().

• Nowy

czerniak powiedz mi Kiedy?
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Nowy

kupony ekwipunek kase z rl czlowieku my tu nawet kobietami sie dzielilismy ehehe kazdy ma dostep do kazdego konta w oli do konta bankowego domu mordo tu wszystko bylo wspolne a wszystko fundowalem ja bo sobie tylek dorarami podcieram xD Jarek mi tyle zaplacil za dojscie do oli ze calej gildii kupony postawilem za to i jeszcze zostalo lohoho na oczy tyle nie widziales :) takie tu obrony sm ida ze glowa mala a wszystko po to by w koncu cie pokonac i nie byc bitym przez twoja gildie xD

YOU WIN !! :hail:
    • Nowy

SzuruBuru napisał(a):

kupony ekwipunek kase z rl czlowieku my tu nawet kobietami sie dzielilismy ehehe kazdy ma dostep do kazdego konta w oli do konta bankowego domu mordo tu wszystko bylo wspolne a wszystko fundowalem ja bo sobie tylek dorarami podcieram xD Jarek mi tyle zaplacil za dojscie do oli ze calej gildii kupony postawilem za to i jeszcze zostalo lohoho na oczy tyle nie widziales :) takie tu obrony sm ida ze glowa mala a wszystko po to by w koncu cie pokonac i nie byc bitym przez twoja gildie xD

Aż dziw że cie LaLuna nie Pokochała już nie wiem w którą twarz jej się śmiać xd
      "Broń przeładuj w niej specjalnie dla Mnie Nabój. Nie masz serca tego robić, zakochałeś się na zabój? Kennedy w Dallas czy Tupac w Vegas nie ważne gdzie i kiedy, mamy tylko Tu i Teraz.
    • Nowy

SzuruBuru napisał(a):

w is pakowałeś że ho ho w to nie wątpię ale pochlebiasz mi że nas chciałeś pokonać :).a Jarosław to lubiał nasmarować do kolegów czy nie chcą dojsc jak mu skład kruszał :P nadajecie się.. :mkay:
    • Nowy

czerniak, wydawałes sie normalnym człowiekiem, ale tu każdym postem potwierdzasz swoją ułomność.
      zadam ci tylko 1 pytanie: kiedy ty tyrałes Pezetora??? -bo o to ten dym na forum.

Piszesz z dwóch kont i próbujesz nakręcić jakieś przepychanki na forum.
      Wiec odpisz z konta czerniaka:
      kiedy ty tyrałeś Pezetora??? Czy faktycznie to był sen jak pisałem up??

a z konta Januszka Jeskiis:wrzuć dowody że coś pisałem z wilka.

Faktycznie byłeś, jesteś i będziesz kłamcą. Baw się w tym swoim urojonym świecie, tylko mnie w to nie wciągaj.

• Nowy

aaqqqaa napisał(a):

czerniak, wydawałes sie normalnym człowiekiem, ale tu każdym postem potwierdzasz swoją ułomność.
      zadam ci tylko 1 pytanie: kiedy ty tyrałes Pezetora??? -bo o to ten dym na forum.

Faktycznie byłeś, jesteś i będziesz kłamcą. Baw się w tym swoim urojonym świecie, tylko mnie w to nie wciągaj.
      Tak z innej beczki, możesz go zgłosić przecież za multi i dostanie bana na te dwa konta :d
    • Nowy

aaqqqaa napisał(a):

Co do multikont to leci zgłoszenie, ale na Ciebie ;) Bo RafalM zdaje się też jest twój.

Chciałeś dowody to masz. Wasza "rozmowa" z tym surem. Jeśli teraz powiesz, że nie migałeś się od wyjścia do walki z nim, to ja nie mam pytań.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jeskiis ().

• Nowy

ja mam 1 konto zwą mnie czerniak na forum tez mam nick czerniak nie ukrywam się jak wy na jakies nicki ni z gruchy ni z pietruchy jeszcze narzekacie ze ktos ma duzo kont a sam walisz z 2/3 postek najlepiej schowac się pod biurko i głośno krzyczeć i strugać cwaniaka :D i myśleć ze sie ktoś przestraszy głosu potwora buhaha :rofl: piszecie plugawe kłamstwa na niewinnych i myslicie że jestescie fajni a tu zonk ;:p
    • Nowy

Widzę że czerniaka głupota lata nad chmurami , może bys tak wodzu deszcz sprowadził bo susza?;/

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler