Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Jeskiis napisał(a):

Twoje wypowiedzi przypominają nostalgię pewnego Bm z etolina, który nie może przeżyć, że czasy Dysturbed już minęły ;D
      Jesteśmy społeczeństwem, które ma za nic weteranów i autorytety ;) tak więc nie wymagaj w takiej gierce żeby ktoś kogoś szanował.
      Mylisz się bo teraz dla niektórych jest wszystko ;)
      Pozdrawiam
      Rozbawiło mnie to bo jest to takie prawdziwe :D
      Chociaż zabawniejsze jest jak po skończeniu gry od takiego długiego czasu niektórzy dalej sieją ferment i nie umieja sie rozstać z zapomnianą przez aktywnie grające osoby przeszłością. Czyżby brak zajęć w "nudnym" życiu?

"Im kto mniej wart, tym wyżej głowę nosi"
    • LuckyLack napisał(a):

Grota I generały to były czasy!! Bieganie za kims szukanie przebijanie Dmg zadymy , to nakręcało ludzi do zabawy kto expił a go ktos znalazł a żyli w konflikcie bądź sie nie dogadali to juz się zaczynało odbijanie kto miał ekipe która mu pomogła to się tyrało ,a kto nie miał ten biegał po grocie z nimi bądź tracił i to nie to co zaklęty że kilka min i znów spot czysty tam aby zlurować gienki i je trzymać trzeba było czasu :) Niestety te złote czasy juz nie wrócą!

nie raz zesmy sie w grocie spotkali, co? :D
      "Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."

Prezentacyjo Bohatyra!
    • Aszti napisał(a):

Rozbawiło mnie to bo jest to takie prawdziwe
      Chociaż zabawniejsze jest jak po skończeniu gry od takiego długiego czasu niektórzy dalej sieją ferment i nie umieja sie rozstać z zapomnianą przez aktywnie grające osoby przeszłością. Czyżby brak zajęć w "nudnym" życiu?

Tak prawdziwe :) mnie z kolei rozbawiło że :
      "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"
      Ale ja w nudnym życiu nie idzie zawsze na jakimś forum można zabłysnąć.

Chodź w grze płaczu się wstydzisz to na forum łez nie szczędzisz
      "Broń przeładuj w niej specjalnie dla Mnie Nabój. Nie masz serca tego robić, zakochałeś się na zabój? Kennedy w Dallas czy Tupac w Vegas nie ważne gdzie i kiedy, mamy tylko Tu i Teraz.
    • SzuruBuru napisał(a):

Fajnie byc powodem Twojego lamentu:P Usmialem sie czytajac Twoje zale z kola hehehe Zamiast sie bawic tylko wyzywales :P Bezradnosc lepiej przemilczec bo wiocha pamietaj :)
      Jak nisko trzeba upaś by się dowartościowywać ubijaniem 50 lv na afk o tańcu w rytmie Mira nie wspomnę. Mówią że jak wpadnie się w dołek jedyna droga prowadzi ku górze, jesteś przykładem że zawsze można kopać coraz głębiej.
      "Broń przeładuj w niej specjalnie dla Mnie Nabój. Nie masz serca tego robić, zakochałeś się na zabój? Kennedy w Dallas czy Tupac w Vegas nie ważne gdzie i kiedy, mamy tylko Tu i Teraz.
    • Jak nazwac kogos kto nie wie po co jest podzial 3 krolestw i wyzywa z kola po zabiciu? Mogles zalogowac likana i sie pobawic to wolales wyc z kola :rofl: :rofl: :rofl: Serio bawia mnie takie sytuacje co bezradnosc robi z ludzmi hehe Zabilbys mi dropa w moim krolestwie zalogowalbym glowna postac i wyprostowal Twoja fantazje chyba na tym polega ta gra ;) Jesli metin Cie przerasta mozesz ukladac puzle ;) Inni jakos potrfili sie bawic a Ty z dropa w tym czasie beczales w kole hehe Najprostszy przyklad nooba :D Tomsa wlasnie tym pokazales na czym polega zejscie na dno
    • OOOO widzę, że jakieś nowe "spięcia" się narodziły. Jeszcze Verffe tu brakuje :P

Aszti napisał(a):

Jeskiis napisał(a):

Twoje wypowiedzi przypominają nostalgię pewnego Bm z etolina, który nie może przeżyć, że czasy Dysturbed już minęły ;D
      Jesteśmy społeczeństwem, które ma za nic weteranów i autorytety ;) tak więc nie wymagaj w takiej gierce żeby ktoś kogoś szanował.
      Mylisz się bo teraz dla niektórych jest wszystko ;)
      Pozdrawiam
      Rozbawiło mnie to bo jest to takie prawdziwe :D Chociaż zabawniejsze jest jak po skończeniu gry od takiego długiego czasu niektórzy dalej sieją ferment i nie umieja sie rozstać z zapomnianą przez aktywnie grające osoby przeszłością. Czyżby brak zajęć w "nudnym" życiu?
      Trafne spostrzeżenie ;) Tacy wieczni wojownicy zawsze stoją po stronie prawdy, dzieje się tak nawet wtedy kiedy imperium już dawno o nich zapomniało i wydało nowe pokolenie bohaterów ;D
    • Jeskiis napisał(a):

Trafne spostrzeżenie Tacy wieczni wojownicy zawsze stoją po stronie prawdy, dzieje się tak nawet wtedy kiedy imperium już dawno o nich zapomniało i wydało nowe pokolenie bohaterów ;D
      "Nie ma już mężów stanu mamy Celebrytów dajmy im nagrodę człowieka od dynamitu."
      Nowe pokolenie...
    • NubiS przemówił wszyscy na kolana !!!!!!!!

MrNobody napisał(a):

Jak nisko trzeba upaś by się dowartościowywać ubijaniem 50 lv na afk o tańcu w rytmie Mira nie wspomnę. Mówią że jak wpadnie się w dołek jedyna droga prowadzi ku górze, jesteś przykładem że zawsze można kopać coraz głębiej.
      Mówisz w rytmie Mira - czyli bicie się jak wiesz , że dasz radę a ja nie to tkz kupka g.... ? :)

Bicie 50 lvl na afk żeby się dowartościować - podaj mi jedna osoba która zabiłeś na swoim lvl :) lub udowodnij to .

Wpadniecie w dołek xD - Ty już nie raz pokazałeś ile potrafisz i z kim się możesz równać , a co do dołka to jesteś idealnym przykładem , który jak nie daje rady odwraca uwagę w postaci " płakania"

Piszesz do mnie " mix " jak do wielu wiec czemu nie wyjdziesz mnie zabić ?? hmmm może dlatego że sam jesteś mixem ??? jak i w eq tak i głowie .

Obiecałeś mi ze mnie pojedziesz takiego mixa , czekam już rok , a kiedy Cb nie spotykam padasz na skilla xD
      Wyjaśnij mi to swoim tokiem rozumowania jak w ogóle czaisz o co chodzi

Jak dla mnie i myślę że dla większości , jesteś typowym dzieciaczkiem który się musi wyładować po nieudanym dniu :)

Na koniec , skoro to gra zapraszam na pvp z " mixem " powinieneś poradzić sobie w eq na smoka bo moim zdaniem tylko takie posiadasz , aaa no tak jeszcze masz eq na płacz z koła / dropka :)

:hail: :hail: :hail: :hail:
      Moderator Bayek:
      Połączyłem posty
      • Shooxer 120
      • MaCiEk69 105
      • grzesmmm 95
      gg 37944094

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bayek ().

• Shooxer napisał(a):

Jak dla mnie i myślę że dla większości , jesteś typowym dzieciaczkiem który się musi wyładować po nieudanym dniu
      Tak

Shooxer napisał(a):

Piszesz do mnie " mix " jak do wielu wiec czemu nie wyjdziesz mnie zabić ?? hmmm może dlatego że sam jesteś mixem ??? jak i w eq tak i głowie .
      Leżałeś nie raz w lesie, DMG i diablos na 1 wilka xd 6 vs 1 i lezeli xd

Shooxer napisał(a):

Na koniec , skoro to gra zapraszam na pvp z " mixem " powinieneś poradzić sobie w eq na smoka bo moim zdaniem tylko takie posiadasz , aaa no tak jeszcze masz eq na płacz z koła / dropka
      Tak
    • Podaj datę i miejsce pvp , heheheh ten filmik z dropkami ale moc a gdzie ten twój likan ?:D

MrNobody napisał(a):

Leżałeś nie raz w lesie, DMG i diablos na 1 wilka xd 6 vs 1 i lezeli xd
      Takie bajeczki , możesz sobie z ziomkami " siewca , miro " opowiadać , jedyny moj dym z toba w lesie to latałeś godzinę i padałeś id truty :)

Jak pisałem podaj termin i miejsce pvp :)
      Moderator Bayek:
      Połączyłem posty
      • Shooxer 120
      • MaCiEk69 105
      • grzesmmm 95
      gg 37944094

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bayek ().

• Nowy

SzuruBuru napisał(a):

Jak nazwac kogos kto nie wie po co jest podzial 3 krolestw i wyzywa z kola po zabiciu? Mogles zalogowac likana i sie pobawic to wolales wyc z kola :rofl: :rofl: :rofl: Serio bawia mnie takie sytuacje co bezradnosc robi z ludzmi hehe Zabilbys mi dropa w moim krolestwie zalogowalbym glowna postac i wyprostowal Twoja fantazje chyba na tym polega ta gra ;) Jesli metin Cie przerasta mozesz ukladac puzle ;) Inni jakos potrfili sie bawic a Ty z dropa w tym czasie beczales w kole hehe Najprostszy przyklad nooba :D Tomsa wlasnie tym pokazales na czym polega zejscie na dno
      sa 2 rodzaje graczy jeden to taki jak ty ktory loguje glowna i i rozgania rozne fantazje jak to nazwales oraz ludzie ktorzy szybko zmieniaja postac na dropa by nie dostac na glownej i plakac ze ubija im sie dropa a ich glowna to nie wiadomo co ;)
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • Nowy

Można się uśmiać czytając wasze posty. W roli wyjaśnienia Gdyż nie każdy jest na bieżąco przybliżę nieco sytuację .
      Pezetor Postać Shop Nic nie znacząca wolny elektron poruszający się zawsze z wiatrem swą flustrację po rozpadzie gildii wylewa na dropów (a nie ma ildi jestem NIKIM to dropków wam ubije bo mnie nikt nie chce XD) wywołując prowokację liczy że stanie w centrum uwagi zleci się całe chunjo, wymuszając wyjścia z meleyek lasów by to bronić królestwa przed Pazikiem. Tańczy w jego rytmie i czekać na jego komentarz to ten 6 dopiero mogł mnie poskromić. Niestety bez gildii pozostało mi jedynie stać w m1 na straży handlu xd.
      Shooxer Lub jak kto woli Shx podobnie jak wyżej nic nie znacząca postać, na zadymkach (czytaj mój nick) typowa klasówka taktyka przegrywa logać na inne ch czekać aż ludzi ubędzie szybka zbiórka jedna szarża po czym ponownie Afk jak Maibu (grun że się odpalił 2 fragi ma może logać). Przytoczyć tu moża dziesiątki zadykem w jinno ...
      Naczym polega ból panów? Panowie chcą być w centrum uwagi za wszelką cenę problem polega na tym że niestety są zlewni i nikt nie wjedzie przyjedzie 3 królestw na białym koniu by oglądać jak Shoog loga. Poprostu szkoda czasu. Większość sellał eq na pvp i zajeła się dropem. Owych panów najgorzej boli to że gdy ktoś obejmuje ich taktykę stawia postać i centralnie zlewa ich a Ataki Is lecą flustracja osiąga Pk. Kulminacyjny.
      Co do pana rocky94
      Pan gra ? Kiedyś był Pan na zadymie ?
      Jedynie pamietam cie jak z seba spoczywaliście pod metkami w lesie XD
    • Nowy

Panie Tomsa, jak już tak koniecznie chcesz zaistnieć, tym razem na forum, to ja też mam małe sprostowanie. Jak już pojawiam się w m1, to jestem tak długo jak długo ktoś chce się z nami bić. Problem w tym, że to "długo" po prostu nie trwa zbyt długo, najczęściej tylko LUZACY stawiają dłuższy opór. I jakoś nie kojarzę ŻADNEJ zadymy/wojny, z której "logałem bo przegrywałem", ale Ty skoro widziałeś takich kilkadziesiąt na pewno coś nagrałeś i zaraz nam coś wrzucisz :)

A takie pojedyncze piony jak Ty, Miro, Siewca czy wam podobni ujadają jedynie z bezsilności w pozycji horyzontalnej z policzkiem przy trawie. Ubijanie kilkadziesiąt razy takich leżących krzykaczy jest po prostu nudne i wybacz proszę, że wtedy logam lub zapadam w smaczny afk ;) - no wybacz ... Oczywiście jest spora grupa graczy, którzy wezmą pvp i nawet jeśli przegrają potrafia zachowac się z klasą, Ty rzecz jasna nie należysz do tej grupy.

Oczywiście gdybyś miał ochotę na jakieś "dłuuuugie" pojedynki, to jestem do dyspozycji, najpewniej dopadniesz mnie w niedzielę popołudniu/wieczór.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    • Nowy

MrNobody napisał(a):

Można się uśmiać czytając wasze posty. W roli wyjaśnienia Gdyż nie każdy jest na bieżąco przybliżę nieco sytuację .
      Pezetor Postać Shop Nic nie znacząca wolny elektron poruszający się zawsze z wiatrem swą flustrację po rozpadzie gildii wylewa na dropów (a nie ma ildi jestem NIKIM to dropków wam ubije bo mnie nikt nie chce XD) wywołując prowokację liczy że stanie w centrum uwagi zleci się całe chunjo, wymuszając wyjścia z meleyek lasów by to bronić królestwa przed Pazikiem. Tańczy w jego rytmie i czekać na jego komentarz to ten 6 dopiero mogł mnie poskromić. Niestety bez gildii pozostało mi jedynie stać w m1 na straży handlu xd.
      Shooxer Lub jak kto woli Shx podobnie jak wyżej nic nie znacząca postać, na zadymkach (czytaj mój nick) typowa klasówka taktyka przegrywa logać na inne ch czekać aż ludzi ubędzie szybka zbiórka jedna szarża po czym ponownie Afk jak Maibu (grun że się odpalił 2 fragi ma może logać). Przytoczyć tu moża dziesiątki zadykem w jinno ...
      Naczym polega ból panów? Panowie chcą być w centrum uwagi za wszelką cenę problem polega na tym że niestety są zlewni i nikt nie wjedzie przyjedzie 3 królestw na białym koniu by oglądać jak Shoog loga. Poprostu szkoda czasu. Większość sellał eq na pvp i zajeła się dropem. Owych panów najgorzej boli to że gdy ktoś obejmuje ich taktykę stawia postać i centralnie zlewa ich a Ataki Is lecą flustracja osiąga Pk. Kulminacyjny.
      Co do pana rocky94
      Pan gra ? Kiedyś był Pan na zadymie ?
      Jedynie pamietam cie jak z seba spoczywaliście pod metkami w lesie XD
      na zadymach to ja akurat bylem bardzo wielu ;) a ja spotkania z lasu z toba pamietam calkiem inaczej ( cos w stylu 2 skile o ile zdazylem celnac bo mocno wierzcha katowales ) chetnie wezme z toba pvp jesli sa jakies watpliwosci ;)
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • Nowy

A więc Tomsa

Jak to mówią nie czepiaj się g.... bo zacznie śmierdzieć .
      Tak jak kiedyś tak i dziś , nic nie jesteś wstanie zrobić poza pisaniem , płaczem tu czy w grze .
      Każdy twój post jest wyssany z palca i pokolorowany przez Cb , nic tu nie udowadniasz pisaniem bajeczek .
      Daje już sobie siana z pisaniem w twoja stronę bo to i tak nic nie da . Jesteś jak kundel za brama dużo szczeka a jak brama się otworzy to w nogi :)

Poza tym ja nie uważam się za koxa itp , padłeś 2 razy po skilu i teraz będziesz mi tu płakał czy na grze z dropków . Jak urośnie Ci coś miedzy nogami to zapraszam pvp / dym .

A póki co Cya , pisz bajeczki dalej xD
      • Shooxer 120
      • MaCiEk69 105
      • grzesmmm 95
      gg 37944094
    • Nowy

DEVILJIN Ty tak samo jak Tomsa :rofl: Wbijam na metka pobawic sie i serio nie rozumiem takich graczy a nawet cisne beke z takich jak Wy (ktos zabije i lament :dash: ) Burki co uwazaja sie za niewiadomo kogo zamiast sie bawic lepiej kryc sie zeby gleby nie liczyc. Jak tu sie nie smiac? Przed zmiana serwera wyzywalem na pvp for fun i wygladalo to tak ze Ci co najbardziej ujadaja odmowili (czerniak, pujer, rachwale) Gnota wam do budy rzucic i tam siedziec na tym polega wasza gra. Podzial na krolestwa jest dla was niezrozumialy widac trzeba wyc jak zarzynane prosie xD Tomsa opisales sprawe tak dobrze ze jestem w szoku ^^ Szkoda ze kazdy ma to w tylku ale rozumiem chciales miec swoje 5 minut :mkay: Ujadajcie warchlaczki ujadajcie. Takie super postacie boja sie mixow xD Najlepsze sa te wasze sciemy hehe Do jakiego stopnia trzeba byc zbulwersowanym zeby pozbyc sie zasad moralnych? :pillepalle: :pillepalle: Za nic nie umiem takich zrozumiec tez osob ktorzy wiedza jaka jest prawda ale przytakuja klamstwa i zastanawia mnie to jak tak mozna? Jak mozna grac z kims kto wciska kit i przytakiwac wiedzac jaka jest prawda? xD No oszolomy bo inaczej tego nazwac nie mozna :D :rofl:
    • Nowy

SzuruBuru napisał(a):

DEVILJIN Ty tak samo jak Tomsa

No chyba jedna nie :mkay:

Czy to nie ty lizałeś buciki? ??(

SzuruBuru napisał(a):

Wbijam na metka pobawic sie i serio nie rozumiem takich graczy a nawet cisne beke z takich jak Wy (ktos zabije i lament )
      i nie specjalnie sobie przypominam żebym ci lamentował.. :thumbup:
      Masz Pytania? GG;47 45 079
      Kontakt w Grze?:DEVILJIIN120 LVL,Salliva105 LVL
      :53: ANDROS :shinsoo: