Rozmowy konTROLLowane Andros

• MalaFruzia napisał(a):

Szkoda że szanowny verffe (taka władza i w ogóle) nie umie expic sam popieram tu te wypowiedzi wyżej a jak w ogóle u ciebie gildia coś mało osób masz w niej verffe
      Po co ona ma sie męczyć jak zapłaci ?:D ale coś tu sie nie zgadza... nie Lubi dropić nie lubi grać zespołowo nie ładuje kasy w grę więc skąd bierze środki na Expa? :rofl: VerfolekTrolek :chlosta:
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• Wy tu pitu pitu, a ja nadal czekam na jakąś akcje z waszej strony ;) Przypominam to wy mnie mieliście wyjaśniać, a nie ja was ;)
      Co do expa to rafałku postaraj się o lepsze źródła ;) i próba "skłócenia" mnie z czerniakiem jest daremna, gdyż nie obchodzi mnie co pisał nt. expa, ponieważ się z niego wywiązał ;) Zapłaciłem -> lv mam -> jest ok ;) Wasze "trijo" jest maksymalnie ograniczone umysłowo, a więc idealnie się dobraliście ;p Piszta co chceta, a i tak mi "g" możecie zrobić ;) 3mka płaczki
    • WybornyDiament napisał(a):

Wy tu pitu pitu, a ja nadal czekam na jakąś akcje z waszej strony ;) Przypominam to wy mnie mieliście wyjaśniać, a nie ja was ;)
      Co do expa to rafałku postaraj się o lepsze źródła ;) i próba "skłócenia" mnie z czerniakiem jest daremna, gdyż nie obchodzi mnie co pisał nt. expa, ponieważ się z niego wywiązał ;) Zapłaciłem -> lv mam -> jest ok ;) Wasze "trijo" jest maksymalnie ograniczone umysłowo, a więc idealnie się dobraliście ;p Piszta co chceta, a i tak mi "g" możecie zrobić ;) 3mka płaczki
      Przeciez to Ty nam cos obiecales a nie my Tobie... Kazdy wie ze na slowach sie konczy. Gdzie masz ten 105 lvl? Nie masz kasy na exp zeby czerniakowi zaplacic? Gdzie masz te klinge? Gdzie pvp ktore obiecales? Mialo byc "Lato Pezetora" gdzie to wszystko jest? xD Zamiast tego jak Cie bije to siostra ci komputer wylacza zeby wstydu nie robic. Tak wiem moje dmg jest slabe ale ja mam trucie i is odpal i inne Twoje wymysly. Zastanow sie dziewczynko kto za kim czeka a nie galotami trzesiesz z gildia dropow bez eq. Wojny nie chcesz pvp nie chcesz to za czym Ty czekasz he? Nie wybielaj sie bo podobnie jak gra Ci to nie idzie :thumbdown: :lol:
    • Odrodzony80 wyjaśnię Tobie jedną kwestię.
      Jeżeli ktoś robi coś niezgodnego dajmy na to z "regulaminem" (obraża, pisze bezsensowne oskarżenia), a komuś się to nie podoba to jako wolny człowiek ma prawo zrobić z tym porządek.
      W języku półświatka więziennego jest wtedy konfidentem, frajerem itd.
      Najczęściej tacy prawilni goście jak Ty czy LordzikDST jak im ukradną telefon dajmy na to na ulicy (hipotetyczna sytuacja oczywiście) pierwsze co zrobią to telefon na komendę 8)
      Zatem łącząc fakty, nie wyobrażam sobie LordzikaDST jak zbiera Swoją "ekipę" i jedzie po swój telefon.
      Słowo frajer w języku polskim oznacza osobę naiwną, tylko w kręgach kryminalistów, lub osób aspirujących do tego świata więzień, przesłuchań to bardzo mocne wyzwisko.
      Wirtualna gangsterka, wyzywanie od konfidentów, frajerów, rudych...
      Życzę Wam żebyście nigdy nie musieli DAWAĆ DOWODÓW Swojej prawilności w życiu realnym. Za dużo hip-hopu i można uwierzyć że żyje się "na tym łez padole" Panowie Gangsterzy od siedmiu boleści.
    • LuckyLack napisał(a):

MalaFruzia napisał(a):

Szkoda że szanowny verffe (taka władza i w ogóle) nie umie expic sam popieram tu te wypowiedzi wyżej a jak w ogóle u ciebie gildia coś mało osób masz w niej verffe
      Po co ona ma sie męczyć jak zapłaci ?:D ale coś tu sie nie zgadza... nie Lubi dropić nie lubi grać zespołowo nie ładuje kasy w grę więc skąd bierze środki na Expa? :rofl: VerfolekTrolek :chlosta:
      no ja się nie dziwie po co ma się męczyć no nie ? Lepiej zapłacić za exp to po co grać? Jaki jest sens to nie wiem ^^ :rofl:
    • Witam,
      Chciałem zaznaczyć iż jak "rolnik" :w00t: mam zakorzenione w genach z dziada pradziada wyrywanie chwastów :saint:
      Dla wyjaśnienia zwalczamy je powoli ale skutecznie Pestycydami, jednocześnie oczyszczając areały i polepszamy plon, który następnie sprzedajemy w dobrej cenie aby wzbogacić się jeszcze bardziej oraz aby @Odrodzony80 @LordzikDST oraz wiele innych szkodników miały co jeść, płacąc grube hajsy "Rolnikowi" Devilkowi. :rofl:

Serdecznie pozdrawiam szkodniki oraz chwasty Wasz mistrz DEVILJIIN

Usunęłam cytat. Aszti
      Masz Pytania? GG;47 45 079
      Kontakt w Grze?:DEVILJIIN120 LVL,Salliva105 LVL
      :53: ANDROS
    • CardinaleLeJiin napisał(a):

Witam,
      Chciałem zaznaczyć iż jak "rolnik" :w00t: mam zakorzenione w genach z dziada pradziada wyrywanie chwastów :saint:
      Dla wyjaśnienia zwalczamy je powoli ale skutecznie Pestycydami, jednocześnie oczyszczając areały i polepszamy plon, który następnie sprzedajemy w dobrej cenie aby wzbogacić się jeszcze bardziej oraz aby @Odrodzony80 @LordzikDST oraz wiele innych szkodników miały co jeść, płacąc grube hajsy "Rolnikowi" Devilkowi. :rofl:

Serdecznie pozdrawiam szkodniki oraz chwasty Wasz mistrz DEVILJIIN

ciach
      Rolnik-kogo sprzedałes????

U Nas coś było słychać że sypiesz kolegów.

A pisałem w postach wcześniejszych żeby Redki sobie dawali łapkę w góre, podobno ktos zapomniał Ci dać i wyciągnąłes teczki na nich :rofl:
      I po co sie z wami spinać-Wy sami sie wykańczacie

BekaZShinsoo napisał(a):

WybornyDiament napisał(a):

Wy tu pitu pitu, a ja nadal czekam na jakąś akcje z waszej strony ;) Przypominam to wy mnie mieliście wyjaśniać, a nie ja was ;)
      Przeciez to Ty nam cos obiecales a nie my Tobie... Kazdy wie ze na slowach sie konczy. Gdzie masz ten 105 lvl? Nie masz kasy na exp zeby czerniakowi zaplacic? Gdzie masz te klinge? Gdzie pvp ktore obiecales? Mialo byc "Lato Pezetora" gdzie to wszystko jest? xD Zamiast tego jak Cie bije to siostra ci komputer wylacza zeby wstydu nie robic. Tak wiem moje dmg jest slabe ale ja mam trucie i is odpal i inne Twoje wymysly. Zastanow sie dziewczynko kto za kim czeka a nie galotami trzesiesz z gildia dropow bez eq. Wojny nie chcesz pvp nie chcesz to za czym Ty czekasz he? Nie wybielaj sie bo podobnie jak gra Ci to nie idzie :thumbdown: :lol:
      Cośdla naszej pięknej Verffe:

Edit.Aszti
      :53: :chunjo: :sejmitar:
    • RafałM napisał(a):

A pisałem w postach wcześniejszych żeby Redki sobie dawali łapkę w góre, podobno ktos zapomniał Ci dać i wyciągnąłes teczki na nich

Sam bym się chciał w końcu dowiedzieć bo po nieobecności (no moze chwilowej na czytanie ks), dowidziałem się samych nowości, ale to nic nie od dziś teorie spiskowe opozycji są wyssane z palca na mój temat więc mogę śmiało powiedzieć: PRZYZWYCZAIŁEM SIĘ! :mkay:

A jedyne co sprzedałem ostatnio to Rorzutnik bo już mi się nie przyda cały obornik rozwieziony na Areały :mkay:

RafałM napisał(a):

A pisałem w postach wcześniejszych żeby Redki sobie dawali łapkę w góre, podobno ktos zapomniał Ci dać i wyciągnąłes teczki na nich

Sam bym się chciał w końcu dowiedzieć bo po nieobecności (no moze chwilowej na czytanie ks), dowidziałem się samych nowości, ale to nic nie od dziś teorie spiskowe opozycji są wyssane z palca na mój temat więc mogę śmiało powiedzieć: PRZYZWYCZAIŁEM SIĘ! :mkay:
      A jedyne co sprzedałem ostatnio to Rorzutnik bo już mi się nie przyda cały obornik rozwieziony na Areały :mkay:
      czyli opozycja próbuje Cie osłabic ?? (napisz do rockiego żeby zalogował postke- bo podobno Go zgłaszałes :) )

Wyciągnij konsekwencje wobec spiskowców X(
      :53: :chunjo: :sejmitar:
    • powiem krótko i treściwie
      Nosz .... ręce opadają, zawsze wiedziałem że opozycja ma iloraz inta < 0 ale teraz to już chyba lekka przesada...

Ale jak już wspomniałem nie ma co wymyśleć to trzeba walnąć małą propagandę żeby się coś działo

RafałM napisał(a):

czyli opozycja próbuje Cie osłabic ??
      a co do tego to chciałem jeszcze dodać iż każda krytyka i niezadowolenie przeciwnika oraz wymyślanie niestworzonych historii traktuję jak powietrze, natomiast sama krytyka skierowana w moją skromną osobę mnie wzmacnia i daje mi satysfakcję.

Serdecznie pozdrawiam wasz Mistrz DEVILJIIN

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CardinaleLeJiin ().

powiem krótko i treściwie
      Nosz .... ręce opadają, zawsze wiedziałem że opozycja ma iloraz inta < 0 ale teraz to już chyba lekka przesada...

Ale jak już wspomniałem nie ma co wymyśleć to trzeba walnąć małą propagandę żeby się coś działo

RafałM napisał(a):

a co do tego to chciałem jeszcze dodać iż każda krytyka i niezadowolenie przeciwnika oraz wymyślanie niestworzonych historii traktuję jak powietrze, natomiast sama krytyka skierowana w moją skromną osobę mnie wzmacnia i daje mi satysfakcję.
      Serdecznie pozdrawiam wasz Mistrz DEVILJIIN
      wiadomo ze dla rasowej mendy, podpierdzielenie kogos to czysta satysfakcja. napisalbym ci tu cos wiecej ale nie moge, bo skonczy sie jak ostatnio ;) wiec od soboty jedynie pluc bede w twoja strone ( zglaszaj ostatni raz daje ci ta ,,satysfakcje" . i ... ci w oko
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • Juras2628 napisał(a):

CardinaleLeJiin napisał(a):

RafałM napisał(a):

a co do tego to chciałem jeszcze dodać iż każda krytyka i niezadowolenie przeciwnika oraz wymyślanie niestworzonych historii traktuję jak powietrze, natomiast sama krytyka skierowana w moją skromną osobę mnie wzmacnia i daje mi satysfakcję.Serdecznie pozdrawiam wasz Mistrz DEVILJIIN
      wiadomo ze dla rasowej mendy, podpierdzielenie kogos to czysta satysfakcja. napisalbym ci tu cos wiecej ale nie moge, bo skonczy sie jak ostatnio ;) wiec od soboty jedynie pluc bede w twoja strone ( zglaszaj ostatni raz daje ci ta ,,satysfakcje" . i ... ci w oko
      Mówi to dwulicowy szef.Sam pisałeś że wiesz co piszesz i za to nie dostaję się nic a tu masz :jupi: sam pchasz się w bagno a zaś masz pretensje do byłego najlepszego kolegi chcę cię chronić przed niestosownym zachowaniem wręcz wulgarnym.. dlatego apelujemy do cb nie bądź ciach :chlosta: mamy nadzieję że masz fajne wczasy i czekamy na zaszczytną pocztówkę od prezesa holligans:)
      Moderator Aszti:
      Dobieraj odpowiedniejsze słownictwo.
    • Pisze to Wirtualny Gangster od siedmiu boleści 8)
      Ile czasu Odrodzony byłeś na krymie? 5-6 lat?
      heheheheheheheh
      Twój portret psychologiczny jednoznacznie wskazuje, że albo odebrałeś dowód osobisty, albo zaraz będziesz odbierał...
      W kraju prawa tylko rzezimieszki jedynie używają języka ulicy, aby nie zgodzić się z zastaną sytuacją...
      Jeżeli GF to Policja, kim my jesteśmy?

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez erze ().

• erze napisał(a):

Tylko LordzikDST jest w stanie pisać z pogardą o kimś "rolnik" (zawód jak każdy inny) pracując w pracach polowych w charakterze kombajnisty.
      Masz złego informatora mój drogi.

Zdaje sobie sprawę, ze zaraz zostane zbluzgany i obrzucany, ale pisze ostatni post jak na ta chwile w tym dziale.
      Proponuje te wszystkie żale, pomówienia, bluzgi itp. przenieść na gre XD
      Tutaj możemy sobie pisać, a i tak nie dojdzie sie ładu.
      Na forum sie pali a na grze pusto.

Pozdrawiam kumpli, wasz słabiak DarkWinng
    • Pokaż spoiler

czerniak napisał(a):

Juras2628 napisał(a):

CardinaleLeJiin napisał(a):

RafałM napisał(a):

a co do tego to chciałem jeszcze dodać iż każda krytyka i niezadowolenie przeciwnika oraz wymyślanie niestworzonych historii traktuję jak powietrze, natomiast sama krytyka skierowana w moją skromną osobę mnie wzmacnia i daje mi satysfakcję.Serdecznie pozdrawiam wasz Mistrz DEVILJIIN
      Mówi to dwulicowy szef.Sam pisałeś że wiesz co piszesz i za to nie dostaję się nic a tu masz :jupi: sam pchasz się w bagno a zaś masz pretensje do byłego najlepszego kolegi chcę cię chronić przed niestosownym zachowaniem wręcz wulgarnym.. dlatego apelujemy do cb nie bądź ciach :chlosta: mamy nadzieję że masz fajne wczasy i czekamy na zaszczytną pocztówkę od prezesa holligans:)

Nie rozmawiam wiecej z nikim od was pozdrawiam z urlopu
      Edit. Aszti
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • erze napisał(a):

Pisze to Wirtualny Gangster od siedmiu boleści 8)
      Ile czasu Odrodzony byłeś na krymie? 5-6 lat?
      heheheheheheheh
      Twój portret psychologiczny jednoznacznie wskazuje, że albo odebrałeś dowód osobisty, albo zaraz będziesz odbierał...
      W kraju prawa tylko rzezimieszki jedynie używają języka ulicy, aby nie zgodzić się z zastaną sytuacją...
      Jeżeli GF to Policja, kim my jesteśmy?
      wiem kim jesteście, jesteście bandą nieudaczników w grze, a jeśli jesteście tacy tu to i w realu. A przy okazji konfidenci. Nie pozdrawiam leszczyz NWNP.