Rozmowy konTROLLowane Andros

• WybornyDiament napisał(a):

Zróbmy zadymę i powalczmy o miano najlepszej gildii w red;D Jest nas 4 gildie ;D Ruszcie swoje 4 litery i podejmijcie wyzwanie!!! Tak wyzywam Was ;D NoWeNoPlis, holligans, DragonWizard powalczymy dla zabawy?;D
      powtorzymy historie sprzed kilku miesiecy ze bedzie tylko wojna miedzy nami i tyle ;D
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • Deo napisał(a):

LuckyLack napisał(a):

KGB wojny nie chcą;/ a Andros by popatrzył na wojenkę
      Podaj adres, zrobimy wojenkę hehe
      ohohoh zawiało niebezpiecznymi słowami ;o grałem w kilka gier więc jestem przyzwyczajony do tego typu tekstów :) ale jak to sie mówi Kozak w necie a .... "_"

Pozdrawiam internetowych spinaczy :D
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• LuckyLack napisał(a):

Deo napisał(a):

LuckyLack napisał(a):

KGB wojny nie chcą;/ a Andros by popatrzył na wojenkę
      Podaj adres, zrobimy wojenkę hehe
      ohohoh zawiało niebezpiecznymi słowami ;o grałem w kilka gier więc jestem przyzwyczajony do tego typu tekstów :) ale jak to sie mówi Kozak w necie a .... "_"

Na pewno tak jest jak napisales, dyktatorze 8)
    • LuckyLack napisał(a):

Czyli siebie ?;D

Ps. Pozdrawiam twoich podopiecznych niejakiego Pezetora i Koleskiego, (sam nie mógł to pezia zawołał) którzy bardzo się starali na strefie dziś coś zdziałać, ale niestety jeszcze muszą poćwiczyć bo wynieśliśmy co chcieliśmy ;D

Pozdrawiam

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WybornyDiament ().

• WybornyDiament napisał(a):

LuckyLack napisał(a):

Czyli siebie ?;D
      Ps. Pozdrawiam twoich podopiecznych niejakiego Pezetora i Koleskiego, (sam nie mógł to pezia zawołał) którzy bardzo się starali na strefie dziś coś zdziałać, ale niestety jeszcze muszą poćwiczyć bo wynieśliśmy co chcieliśmy ;D

Pozdrawiam
      chcesz filmik ile bijesz tą swoją postką w koleska??? żal.pl! zresztą-ile razy padałes?? ty cudny BM. latasz w tym eq klasowym, to sie zdziwiłes jak ci pezet kose walnął i to na skila zjechałes!!!
      wyniosłes strasznie dużo :thumbdown: , zresztą jak na BM to szybko uciekasz :w00t: , nabijaj na swoich postkach, my na was nabijamy pkt :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
      i to jest piękne w tobie, raz sie za ciebie zabrac i płaczesz na forum, 8o 8o 8o
      pobawimy sie jutro, zobaczymy ile wyniesiesz :D

WybornyDiament napisał(a):

Właśnie tego nie ogarniam ;x Jest nas 4 gildie... To nie są wojny o złote kalesony tylko zabawa... Ostatnio się extra bawiłem właśnie na wojnie z Twoją gildią Rocky. Nie rozumiem dlaczego inni nie chcą się w to włączyć eh..
      ostatnio to cie TopSecret zlało, z tego co pamiętam,(bo byłem wtedy u nich) :D za 1x to nawet z 40 nie wyszłeś :mkay:

Połączyłam posty.
      Voilie
      :53: :chunjo: :sejmitar:
    • Wiele razy podkreślałem, iż skupiam się na obronie nie ataku;) Fakt zabiliście mnie 2razy jak mi padło "pż" z eliksiru haha;D
      No i nie strasz nie strasz bo się ;D Tego twojego miernego likana na auto 3małem i w tym czasie postać 55lv wbila 80+ punktów taki kozak jesteś;D

Specjalne napisałem tutaj żebyście mieli podnietę;D Ostatnio wasz "lider" płakał, że cicho no to macie głośno ;D

Pozdrawiam

Ps. Też mogę wstawić po ile bijecie ;D aha no i Koleski gratulacje bo Koleżanka WP, która dopiero ubiera postać poskładała cie aż miło (3 razy) xD
      Pozdro 600 ! Oligarchy :ill:

RafałM napisał(a):

Właśnie tego nie ogarniam ;x Jest nas 4 gildie... To nie są wojny o złote kalesony tylko zabawa... Ostatnio się extra bawiłem właśnie na wojnie z Twoją gildią Rocky. Nie rozumiem dlaczego inni nie chcą się w to włączyć eh..
      ostatnio to cie TopSecret zlało, z tego co pamiętam,(bo byłem wtedy u nich) :D za 1x to nawet z 40 nie wyszłeś :mkay:
      Widzisz, my Guerrillas chociaż wychodzimy nawet na wojny przegrane ;D Za to wasza śmieszna gildia zdzwaniać się musi na wojnę bo przecież lider popadnie w depresje jak przegracie spontaniczne starcie;D Niech ci twój kompan pezi napisze ile miał do powiedzenia ostatnio w chunjo jak wraz z holligans tam was ustawialiśmy :love:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WybornyDiament ().

• Nowy

Wiele razy podkreślałem, iż skupiam się na obronie nie ataku;) Fakt zabiliście mnie 2razy jak mi padło "pż" z eliksiru haha;D
      No i nie strasz nie strasz bo się ;D Tego twojego miernego likana na auto 3małem i w tym czasie postać 55lv wbila 80+ punktów taki kozak jesteś;D

Specjalne napisałem tutaj żebyście mieli podnietę;D Ostatnio wasz "lider" płakał, że cicho no to macie głośno ;D

Pozdrawiam

Ps. Też mogę wstawić po ile bijecie ;D aha no i Koleski gratulacje bo Koleżanka WP, która dopiero ubiera postać poskładała cie aż miło (3 razy) xD
      Pozdro 600 ! Oligarchy :ill:

RafałM napisał(a):

Widzisz, my Guerrillas chociaż wychodzimy nawet na wojny przegrane ;D Za to wasza śmieszna gildia zdzwaniać się musi na wojnę bo przecież lider popadnie w depresje jak przegracie spontaniczne starcie;D Niech ci twój kompan pezi napisze ile miał do powiedzenia ostatnio w chunjo jak wraz z holligans tam was ustawialiśmy :love:
      płacz postki robiącej za dywan, :rofl: a koleżanka WP ile x leżała? :rofl: :rofl: :rofl:
      śmieszy mnie to że ja 1 postka a was 4, i ze 100 nie wyszliscie, :w00t: :w00t:
      dzis bedzie po równo i zobaczymy ile wyniesiesz a ile my :w00t: tylko postaw sobie postki do nabijania, bo innych nie dasz rady ubic :phatgrin:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RafałM: Wy razem to możecie muchy ubijac, ona mnie ubiła ??? gdzie to ci sie śniło ??? chyba w tym twoim DMG co zadawałes !!! Nie ma co języka strzępic, do 19 -tylko "brata" weź. tak kozaczysz, to wpadnij do lasu podrobisz za dywanik tym swoim miernym BM, jak inni kumple z red. ().

• Nowy

nikt się nie włączy, bo bicie z NWNP nie trwa dłużej niż 3 minuty, chyba ze w 5 na 1 są to są śmiechy z ich strony.
      Po czym pujer wyskakuje z tekstem ,,daj zasadzkę " i nabija się z tych marnych ,,6k" po czym 15 minut później zadyma na 7 na 2, Pujer ma problem z wystaniem combo i 3 uderzeń wirującego :rofl: . I tak to właśnie wygląda z ich strony :rofl: idzie palce połamać przy zmienianiu tego eq :gryzie:
    • Nowy

LordzikDST napisał(a):

nikt się nie włączy, bo bicie z NWNP nie trwa dłużej niż 3 minuty, chyba ze w 5 na 1 są to są śmiechy z ich strony.Po czym pujer wyskakuje z tekstem ,,daj zasadzkę " i nabija się z tych marnych ,,6k" po czym 15 minut później zadyma na 7 na 2, Pujer ma problem z wystaniem combo i 3 uderzeń wirującego :rofl: . I tak to właśnie wygląda z ich strony :rofl: idzie palce połamać przy zmienianiu tego eq :gryzie:
      tu sie z Tb zgadzam w 100%, szczyt ich możliwości to zbicie Jotun Thryma, a ten ostatni twój tekst o tych paluszkach -to mistrzem w tym jest Verffe :phatgrin:

Fajne są te ich zaczepki do lidera Oligarchów, bo przemawia przez nich czysta zazdrość.
    • Nowy

RafałM napisał(a):

LordzikDST napisał(a):

nikt się nie włączy, bo bicie z NWNP nie trwa dłużej niż 3 minuty, chyba ze w 5 na 1 są to są śmiechy z ich strony.Po czym pujer wyskakuje z tekstem ,,daj zasadzkę " i nabija się z tych marnych ,,6k" po czym 15 minut później zadyma na 7 na 2, Pujer ma problem z wystaniem combo i 3 uderzeń wirującego :rofl: . I tak to właśnie wygląda z ich strony :rofl: idzie palce połamać przy zmienianiu tego eq :gryzie:
      tu sie z Tb zgadzam w 100%, szczyt ich możliwości to zbicie Jotun Thryma, a ten ostatni twój tekst o tych paluszkach -to mistrzem w tym jest Verffe :phatgrin:
      Fajne są te ich zaczepki do lidera Oligarchów, bo przemawia przez nich czysta zazdrość.
      Fascynujące;D Tylko szkoda miśku, że ani szamaneczką ani likanikiem sam nie wyskoczysz jak się bawimy w jinno ;* a kozaczysz jak jest pezetor ;D Co do zmiany eq "klasowego" to tylko i wyłącznie w twoim przypadku ;D gdyż zwyczajnie w klasie to ty byś mi bił 1, a nie 3,5 / 4 k ;D :tak:

Panie i Panowie KoleskiWolf 3ma Verfa, szamana 55lv, surke wp 61lv i sure 103lv z połową eq!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      aha... no i zapomniałem, że na tej strefie popadałeś już w taką depresje, że ty potężny 115lv musiałeś rzucać na nas rozpro xD

Mnie śmieszy, że ty już wiesz, iż my tam weszliśmy nabijać punkty xD

Co do odgrażania się to wiesz ;D Ja bardzo chętnie ;D Czekam, aż mi coś zrobisz tym wilkiem :rofl: , ale chyba będzie ci potrzebna nakładka na nakładke szponów i stój na strój :rofl:

Elo xD
    • Nowy

RafałM napisał(a):

LordzikDST napisał(a):

tu sie z Tb zgadzam w 100%, szczyt ich możliwości to zbicie Jotun Thryma, a ten ostatni twój tekst o tych paluszkach -to mistrzem w tym jest Verffe :phatgrin: Fajne są te ich zaczepki do lidera Oligarchów, bo przemawia przez nich czysta zazdrość.
      Fascynujące;D Tylko szkoda miśku, że ani szamaneczką ani likanikiem sam nie wyskoczysz jak się bawimy w jinno ;* a kozaczysz jak jest pezetor ;D Co do zmiany eq "klasowego" to tylko i wyłącznie w twoim przypadku ;D gdyż zwyczajnie w klasie to ty byś mi bił 1, a nie 3,5 / 4 k ;D :tak:
      Panie i Panowie KoleskiWolf 3ma Verfa, szamana 55lv, surke wp 61lv i sure 103lv z połową eq!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      aha... no i zapomniałem, że na tej strefie popadałeś już w taką depresje, że ty potężny 115lv musiałeś rzucać na nas rozpro xD

Mnie śmieszy, że ty już wiesz, iż my tam weszliśmy nabijać punkty xD

Co do odgrażania się to wiesz ;D Ja bardzo chętnie ;D Czekam, aż mi coś zrobisz tym wilkiem :rofl: , ale chyba będzie ci potrzebna nakładka na nakładke szponów i stój na strój :rofl:

Elo xD
      pisze postka robiąca za dywan :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: bijąca tyle że nawet nie trzeba pocic :w00t: :w00t:
    • Nowy

Jeśli ja jestem dywanem, bo padam na strefie kiedy nie mam miksturki na pż od 115llv Wilka i 120lva Ninji z tak potężnej gildii Oligarchy, to kim ty jesteś padający od sury wp 103lv, która ma DOPIERO połowe eq ? XD

Hahaha pogrążasz się tylko ;p

RafałM napisał(a):

po co sie spinac, ubierz co najlepsze i dozobaczyska o 19. Paluszki ternuj na tasowanie :w00t: :w00t:
      A co, już się "zdzwaniacie"? xD
    • Nowy

Jeśli ja jestem dywanem, bo padam na strefie kiedy nie mam miksturki na pż od 115llv Wilka i 120lva Ninji z tak potężnej gildii Oligarchy, to kim ty jesteś padający od sury wp 103lv, która ma DOPIERO połowe eq ? XD

Hahaha pogrążasz się tylko ;p
      kiedy ci sie to sniło?? CIAACH!!!!
      na wasze bicie nie padłem ani razu-za cienki ten twój czołg razem z gildią-klasówo!

Moderator Voilie:
      Jeśli posty mają w dziale pozostać, to bardzo proszę o odpowiednie wyrażenia. Wycięłam zaczepkę.

• Nowy

Zresztą Verffe, ty każdym postem poświadczasz, że nie ma drugiej takiej klasówy jak Ty, płaczesz, że już 2 klasy i absa brak :w00t: :w00t:
      Tak sie robiło pare lat temu postkami 55lev, rozwijaj te postki, a nie ciągle w fazie kupowania i ubierania. Ale w takim przypadku co ci więcej pozostało, pisz na forum -bo Verffe bili :rofl: :rofl:

zmień nick na Fervex-klasówa

Zapytaj tej WP ile wchodzi w nią :D :D i ile mi biła (cyferki nad postacią) :rofl:

RafałM napisał(a):

po co sie spinac, ubierz co najlepsze i dozobaczyska o 19. Paluszki ternuj na tasowanie :w00t: :w00t:
      Połączyłam posty i podmieniłam słowo.
      Voilie
    • Nowy

Virginka napisał(a):

Uuuuu ale tu grozą wieje :w00t: . To zobaczymy jakąś tą wojnę gildii czy nie ? :P
      KGB na nadal ofertę wojny czekamy jeszcze chwilę nikt wieczność czekał nie będzie

A co do Ciebie Verfe to dla ciebie chyba nie ma żadnego dobrego przeciwnika każdy bez wyjątku każdy jest słaby a to że ja wpadnę w depresję po przegranej wojnie to się o to nie martw nie każdy traktuje grę jak swoje drugie życie aktualnie to KGB dostało propozycje wojny więc czekamy na ich odpowiedź :) nie tak dawno pisałeś że kończysz z tymi przepychankami na forum a teraz wracasz i się czepiasz jak rzep psiego ogona ale bądź pewny że ja na te twoje słowa to "leje ciepłym moczem" bo jedynie co ci zostało to zazdroszczenie oraz zrobienie na forum sztucznego tłoku koło Siebie
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• Nowy

RafałM napisał(a):

Zresztą Verffe, ty każdym postem poświadczasz, że nie ma drugiej takiej klasówy jak Ty, płaczesz, że już 2 klasy i absa brak :w00t: :w00t: :w00t:
      Tak sie robiło pare lat temu postkami 55lev, rozwijaj te postki, a nie ciągle w fazie kupowania i ubierania. Ale w takim przypadku co ci więcej pozostało, płacz na forum -bo Verffe bili :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

zmień nick na Fervex-klasówa

Zapytaj tej WP ile wchodzi w nią :D :D i ile mi biła (cyferki nad postacią) :rofl:
      Typie od kiedy tam jesteś, jesteś mega dziwny... Czy ja coś pisze, że mnie biliście? (w sensie płacze) Mega się ciesze, że raczyliście ruszyć swoje leniwe 4 litery i coś się zaczęło dziać. Nie zabiłeś mnie nawet raz... Wystarczyła autopota i autoatak i nic nie mogłeś zrobić, po co mi piszesz o klasówce jak jeszcze kilka miesięcy temu pisałeś, że cytat "tego czołga nie ubijesz". Pezetor wpadł i fakt zabił mnie 2razy, a potem jak zbiłem postac aby uzyskać +50kpz już mogliście się w głowę podrapać... dlatego też zalogowałeś rozproszkę ;)
      Co do rozwoju postaci to każdy robi jak chce, koleżanka ubiera się teraz, bo sobie zarabiała, a ty kombinowałeś, kryłeś się za szyldem TopSecret żeby wbić lve. Będą okazję to ci pokaże twoje dmg, bo może na własnym ekranie słabo je widzisz.

:)

LuckyLack napisał(a):

Virginka napisał(a):

Uuuuu ale tu grozą wieje :w00t: . To zobaczymy jakąś tą wojnę gildii czy nie ? :P
      KGB na nadal ofertę wojny czekamy jeszcze chwilę nikt wieczność czekał nie będzie
      A co do Ciebie Verfe to dla ciebie chyba nie ma żadnego dobrego przeciwnika każdy bez wyjątku każdy jest słaby a to że ja wpadnę w depresję po przegranej wojnie to się o to nie martw nie każdy traktuje grę jak swoje drugie życie aktualnie to KGB dostało propozycje wojny więc czekamy na ich odpowiedź :) nie tak dawno pisałeś że kończysz z tymi przepychankami na forum a teraz wracasz i się czepiasz jak rzep psiego ogona ale bądź pewny że ja na te twoje słowa to "leje ciepłym moczem" bo jedynie co ci zostało to zazdroszczenie oraz zrobienie na forum sztucznego tłoku koło Siebie
      No tak, a potem wlecisz z tym swoim:

"Co tam Androsiaki"
      "Co tu taka cisza"

Największym hipokrytą forum jesteś właśnie ty ;D

Swoją drogą w twoim poście zabrakło mi jednej rzeczy, (aż dziwne) mianowicie tego, iż ty tam byłeś wszystko widziałeś i pezetor oraz koleski mają racje :P Chciałeś rozgłosu na forum to masz;D Zrobiłem wam świetną okazję to rozruszania serwera ;D