Rozmowy konTROLLowane Andros

• Nowy

czerniak napisał(a):

Juras2628 napisał(a):

czerniak napisał(a):

Jeśli chodzi o wojne to termin zostanie podany przed wojną... :rofl: pozdro Jarosław 8)
      czerniak nie ma to jak zapisac sie na turniej u verffe w poniedzialek , wylosowac holligans na 1 wojne ( z dowolnym terminem) i nie zrobic wojny tlumaczac sie ze nie ma ludzi mimo 7 osob zalogowanych w m1 ( drugie 7 pewnie bylo poza m1 ale nie wnikam ;)) lub drugie tlumaczenie nie ma fikcyjnego lidera ( sexylaska - nieoficjalny buff czerniaka wladzy ) .. Dzial histori nieodbyte sie wojny - wiem pewnie dostane z tego gonga ale nie moglem sie powstrzymac kumplu ;DD
      No no Rzymianin przemówił. Nic nie poradze że ludzi nie było a twoja propaganda i te niby 7 ludzi to na kartce narysowałeś no i teraz chcesz cos udowodnic że jesteś nie ugięty sam przasz sie w bagno to teraz se toń. Ksujesz swoim byłym kolegom którzy ci nic nie zrobili chce pojednać shinsoo ale jak bedą takie pałki jak ty to chyba bedziesz musiał wyemigrować :P
      no i dostalem gonga za brzydkie rysunki 7 osob pod depo hehe
      a jesli chodzi o bagno to mozna powiedziec ze osuszam tereny po niektorych ;) a co do emigracji to mnie sie z shinshoo nie pozbedziesz a palka dla moich bylych kumpli bede coraz wieksza ;)
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • Nowy

czerniak napisał(a):

Rock ale gnep z cb nie sądziłem że będziesz swoim ksół tak robią typowe nobki które szukają ch... w d.... no ale a Jarkiem sie dogadałeś mierm pewnie też widze że dużo sie pozmienialo a teraz bedziesz nam udowadniał że pewnie zle zrobilim xDDD
      fajnie ze to mi wyjezdzasz z tekstami ze ksuje swoim mimo ze ksuje tylko devilowi i versagorowi ( jego przydupasowi nr 1 ) a nie widzisz od jak dawna robi to twoj kolega deviljiin ktory to 1 zaczal nam ksuc , ja tylko nie pozostaje dluzny nikomu ;) i tak poza tym to versagor twierdzi ze ja mu tam wcale nie ksuje bo ksuc nie umiem i expi mu sie elegancko wiec nie widze problemu ;)
      Shinshoo
      holligans

Suzixxx wp 75lv on 8)
    • Nowy

czerniak napisał(a):

Już tak niemów Jurek ja apeluję do twojego sumienia przestań ksuć jako lider gildii wiesz ze sie tak nie godzi powinieneś się jakoś z grubsza dogadać przemoc w własnym królestwie do niczego dobrego nie prowadzi sam mówisz na kogoś a sam tak robisz...
      no mowilem mowilem az zaczalem robic to samo co u was jest tolerowane ;)
      Shinshoo
      holligans

Suzixxx wp 75lv on 8)