Rozmowy konTROLLowane Andros

• Bober968 napisał(a):

W przypadku granatu ilość bonów nie ma większego znaczenia,większości graczy zależy jedynie na pż,które jest wbudowane.
      Skoro tamten Ci zszedł za 100 to myślę że teraz możesz go wystawić w tej samej cenie ;)
      Nie zupełnie, wśród graczy którzy mają minimalne pojecie o grze ceni się bonus obrażenia dodane do pe, a takowy bon znajduje się w wyżej wymienionym Kamieniu.
      Sell eq PvP 55 lv
    • W przypadku granatu ilość bonów nie ma większego znaczenia,większości graczy zależy jedynie na pż,które jest wbudowane.

NuBiiS napisał(a):

Bober968 napisał(a):

Skoro tamten Ci zszedł za 100 to myślę że teraz możesz go wystawić w tej samej cenie ;)
      Nie zupełnie, wśród graczy którzy mają minimalne pojecie o grze ceni się bonus obrażenia dodane do pe, a takowy bon znajduje się w wyżej wymienionym Kamieniu.
      To uzupełnie panie Tomsa , bober o ile dobrze kojarze nazwa na forum i w grze to dagger a jemu takie cos jak % do pe jest calkowicie zbedny ( fajnie jak jest ale jak nie ma to zadna starta) gdyz takie postacie jak ninja czy woj tego pe zwyczajnie nie potrzebuja w zupelnosci wystarczy pare paczek nieb potek raz na jakis czas
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • Szukam partnera/partnerki na nocne wyprawy na Berana. Kogos kto gra w godzinach nocnych. W razie informacji pisac na prywatnym. Drop na pol.

S53 - Jinno

Sprzedam:
      1) Razador - 3 sloty (12 lvl, 0.8 PZ, co 6 lvl skoki, 7 dni zycia) - 100kk
      3) Razador - 3 sloty (10 lvl, 1.1 PZ, co 5 lvl skoki o 0.2-0.3, 9 dni zycia) - 200kk
      4) Razador - 3 sloty (5 lvl, 0.7 PZ, co 5 lvl skoki o 0.2-0.3, 6 dni zycia) - 150kk

Szukam partnera/partnerki do wspolnego bicia Smoka w godzinach nocnych. Lop na pol. W razie pytan, prosze pisac na PW.
    • NuBiiS napisał(a):

Bober968 napisał(a):

W przypadku granatu ilość bonów nie ma większego znaczenia,większości graczy zależy jedynie na pż,które jest wbudowane.
      Zobaczyłeś mój nick i postanowiłeś się przyczepić? ;) Wolę nie mieć "minimalnego pojęcia" o grze,ale za to potrafić czytać ze zrozumieniem.Co Ci mówi słowo "większości"? :)
    • Pokaż spoiler

Bober968 napisał(a):

NuBiiS napisał(a):

Bober968 napisał(a):

Zobaczyłeś mój nick i postanowiłeś się przyczepić? ;) Wolę nie mieć "minimalnego pojęcia" o grze,ale za to potrafić czytać ze zrozumieniem.Co Ci mówi słowo "większości"? :)

Kogo się tu czepiać? Mixsa?
      Piszesz o większości, mając do wyboru granat bez bonu do pe a z nawet z różnicą 10kk zawsze wezmę ten z +Pe niezależnie od przeznaczenia czy klasy postaci wiekszośc osób które znam podobnie sądzi, ale każdy mierzy swoją miarą :)
      Rock piszesz ze Wojowi zbędny do chyba w inną wersję metka grasz, na smoku czy niektórych mapach bez bonu do Pe nie wypotujesz :) Piszesz o kilku paczkach niebieskich za te 10kk + wole mieć 5x paczek red lub 5x miejsca na drop.

Moderator Synthia:
      Schowalam cytaty.
      Sell eq PvP 55 lv

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Synthia ().

• Pokaż spoiler

NuBiiS napisał(a):

Bober968 napisał(a):

NuBiiS napisał(a):

Bober968 napisał(a):

Kogo się tu czepiać? Mixsa?Piszesz o większości, mając do wyboru granat bez bonu do pe a z nawet z różnicą 10kk zawsze wezmę ten z +Pe niezależnie od przeznaczenia czy klasy postaci wiekszośc osób które znam podobnie sądzi, ale każdy mierzy swoją miarą :)
      Rock piszesz ze Wojowi zbędny do chyba w inną wersję metka grasz, na smoku czy niektórych mapach bez bonu do Pe nie wypotujesz :) Piszesz o kilku paczkach niebieskich za te 10kk + wole mieć 5x paczek red lub 5x miejsca na drop.

Panie Tomsa gwarantuje ze bez problemu wypotuje 5-6 nieb potkami ze wlaczyc sobie silne an smoku raz na minute ;) oczywiscie ze jak stoja 2 granaty za ta sama cene i jeden jest z pe a drugi bez to lepiej wziac z pe , bo jak to mowia lepiej miec niz nie miec ;) ale nikt nie bedzie robic tego pe do granatu jesli gra wojem lub ninja bo zalezy mu tylko na tym wbudowanym pz ;)
      Moderator Synthia:
      Schowalam cytaty.
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]

• Pokaż spoiler

NuBiiS napisał(a):

Bober968 napisał(a):

NuBiiS napisał(a):

Bober968 napisał(a):

Kogo się tu czepiać? Mixsa?Piszesz o większości, mając do wyboru granat bez bonu do pe a z nawet z różnicą 10kk zawsze wezmę ten z +Pe niezależnie od przeznaczenia czy klasy postaci wiekszośc osób które znam podobnie sądzi, ale każdy mierzy swoją miarą :)

Jednej klasie ten bon przydaje się bardziej innej mniej.Ceny dla mnie przy alchemii matowej to nie zmienia.Odpowiedziałem koledze,a Ty chciałeś zabłysnąć.Niestety jedyne czym na razie się popisałeś,to braki ze szkoły podstawowej.Polecam zaparzyć meliskę i odetchnąć świeżym powietrzem :)

Moderator Synthia:
      Schowalam cytaty.

• Ty to sobie szybko jednasz ludzi :)
      Czyli jak to napisał rock, Lepiej mieć, myślenie przyszłościowe dedukowanie świadczy o brak edukacyjnych :)
      No nic w każdym razie cieszy mnie ze ty tych braków nie masz, przykro tylko jedynie z powodu ze edukacja nie nauczyła Cie Myślenia.
      Ale jak widać po moim przykładzie Logika a Edukacja to dwa światy
      Sell eq PvP 55 lv
    • Pokaż spoiler

Matthewopia napisał(a):

Szukam partnera/partnerki na nocne wyprawy na Berana. Kogos kto gra w godzinach nocnych. W razie informacji pisac na prywatnym. Drop na pol.

W tych czasach mało opłacalne jest bicie smoka we dwie osoby, kokosów nie zarobisz. Szczerze wątpię, że ktoś pójdzie w nocy klepać smoka tylko po to by otrzymać kilka białych i 20kk jak nie masz eq na yangi.
    • Deo napisał(a):

W tych czasach mało opłacalne jest bicie smoka we dwie osoby, kokosów nie zarobisz. Szczerze wątpię, że ktoś pójdzie w nocy klepać smoka tylko po to by otrzymać kilka białych i 20kk jak nie masz eq na yangi.
      Jeśli w nocy zbija 8-9 smoków z kazdego masz 8-10 skrzynek, które zchodzą po 8-10 kk (nikt nie mówi, że trzeba je otwierać) to 700-900kk na 2 osoby w 1 noc to całkiem dobry zarobek. Chociaz moze dla Ciebie mało opłacalne, bo na pewno masz lepszy i szybszy sposób na zarobek maxa w 9 godzin ;)
    • GlosnoMilcze napisał(a):

Jeśli w nocy zbija 8-9 smoków z kazdego masz 8-10 skrzynek, które zchodzą po 8-10 kk (nikt nie mówi, że trzeba je otwierać) to 700-900kk na 2 osoby w 1 noc to całkiem dobry zarobek. Chociaz moze dla Ciebie mało opłacalne, bo na pewno masz lepszy i szybszy sposób na zarobek maxa w 9 godzin
      Ty Matematyk Nie myśl tak Głośno :) Mixsy usłyszą i w 8 osobowym pt będa biegac:)
      Sell eq PvP 55 lv
    • NuBiiS napisał(a):

GlosnoMilcze napisał(a):

Jeśli w nocy zbija 8-9 smoków z kazdego masz 8-10 skrzynek, które zchodzą po 8-10 kk (nikt nie mówi, że trzeba je otwierać) to 700-900kk na 2 osoby w 1 noc to całkiem dobry zarobek. Chociaz moze dla Ciebie mało opłacalne, bo na pewno masz lepszy i szybszy sposób na zarobek maxa w 9 godzin
      Ty Matematyk Nie myśl tak Głośno :) Mixsy usłyszą i w 8 osobowym pt będa biegac:)
      "Mixy" wolą spać niż chodzić na smoka całą noc ;D
    • GlosnoMilcze napisał(a):

Deo napisał(a):

Jeśli w nocy zbija 8-9 smoków z kazdego masz 8-10 skrzynek, które zchodzą po 8-10 kk (nikt nie mówi, że trzeba je otwierać) to 700-900kk na 2 osoby w 1 noc to całkiem dobry zarobek. Chociaz moze dla Ciebie mało opłacalne, bo na pewno masz lepszy i szybszy sposób na zarobek maxa w 9 godzin ;)
      Nie mówię, że to zły zarobek lecz dla mnie mało opłacalny. Szczerze wątpię że Ci skrzyneczki tak fajnie będą schodzić, to jest Andros.
    • Deo napisał(a):

Nie mówię, że to zły zarobek lecz dla mnie mało opłacalny. Szczerze wątpię że Ci skrzyneczki tak fajnie będą schodzić, to jest Andros.
      Chodź do tej pory sellem około 2-3 szkaty to na finanse nie narzekam aczkolwiek to 700-900 z 9 smoków :) łatwo się pisze.
      Odchodząc już od materializmu, coś nasz modek spokojniejszy :) Fetysz Władzy Okiełznany. Pozdrawiam Lalunki Misiaczki:)
      Sell eq PvP 55 lv
    • Fetysz Wladzy? Od poczatku mojej moderki tutaj malo co usunelam. Dyskusja jest zywa (bardzo mnie to cieszy) pozwalam wam nawet lekko odbiegac od tematu, bo nie o to chodzi przeciez zeby wszystko kasowac... NuBiiS uspokajac mnie nie trzeba bo to, ze Twoich kilka postow (niezgodnych z regulaminem) polecialo w kosz nie znaczy, ze reszta graczy wypowiadajacych sie tu jest tez taka niegrzeczna i maja usuwane krocie postow. Jesli ktos odbiegal troche od 'poprawnych postow' to ciachalam i informowalam na pw co robi zle, przykladami sa LuckyLack, WybornyDiament. Jakos na pw przyjeli co trzeba do wiadomosci i ich posty sa rzadko ciachane, jak juz to kosmetycznie (spoiler, flood). Ja nie jestem przeciwko wam i nie bede, bo jestem tu dla Was i poswiecam swoj czas na to, zeby byl porzadek i szybka interwencja w razie ostrej klotni (jesli chcelibyscie wstawiac czyjes foty, adresy, itd.).

Jeszcze jedno NuBiiS, dostalam pw od pewnej graczki Androsa, ze wypisujesz do niej, ze jest mna, ze sie msci itd. Dla Twojej wiadomosci... Nie mozemy moderowac/gmowac na tym samym serwie co gramy. ;)
      Prywatna Wiadomość I IRC: Synthia I Prezka: Unleash the Beast!

Opiekuje się mną: @Aszti I Opiekuję się: PoM2 i D. Andros

• Nowy

To tak odnośnie twoich interwencji nie raz (sam ciachnę) <wchodziłaś w dyskusję z graczami> w przypadkach przegranej potyczki słownej po prostu usuwasz posty wykorzystując swą pozycję. Co do postów moje chyba specjalnie taktujesz coś widziałem inni, wstawiają linki do filmików z tzw. Grubymi wulgami, mową nienawiści, rasizmem (uprzedzam) w twoim temacie i pomimo twojego obecności on posty pozostają. Co do traktowanie przytoczę tu anulowaną karę (po jej wygaśnięciu: )). <ciach, ostrzegam ujawnianie teamowej tozsamosci jest karame warnem, nawet jesli ta tozsamosc jest blednie okreslona>
      Jeszcze jedno jak post wychodzi poza ramy szablonu Dyskusji Kontrolowanych usuń traktując jako PW

Moderator Synthia:
      Ciachnelam fragment o teamlerze.
      Sell eq PvP 55 lv

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Synthia ().

• Nowy

To tak odnośnie twoich interwencji nie raz (sam ciachnę) <wchodziłaś w dyskusję z graczami> w przypadkach przegranej potyczki słownej po prostu usuwasz posty wykorzystując swą pozycję. Nie zgodze sie z Toba, chętnie dyskutuje o grze i na rozne tematy na PW na forum, w postach, czy na IRC. nie dyskutuje jesli osoba ma klapki na oczach i nie jest otwarta na czyjes argumenty. Usuwam tresci, ktore lamia regulamin. Jestem rozliczana z tego co usune, nie moge sobie od tak usuwac tego co chce. Zazwyczaj ludzie nie potrafia dyskutowac, jedyne czego sie podejmuja to wulgi, obraza, czy tez lamanie jakiekolwiek regulaminu. Powoluja sie jak np. ty na wymyslone tozsamosci teamlerow w zlosci i braku argumentacji. Coów moje chyba specjalnie taktujesz coś widziałem inni, wstawiają linki do filmików z tzw. Grubymi wulgami, mową nienawiści, rasizmem (uprzedzam) w twoim temacie i pomimo twojego obecności on posty pozostają. Pokaz ktory post, moze cos pominelam. Nie jestem nieomylna. Istnieje opcja zglos - uzyj jej lub wklej mi na pw. Co do traktowanie przytoczę tu anulowaną karę (po jej wygaśnięciu: )). <ciach, ostrzegam ujawnianie teamowej tozsamosci jest karane warnem, nawet jesli ta tozsamosc jest blednie okreslona>
      Jeszcze jedno jak post wychodzi poza ramy szablonu Dyskusji Kontrolowanych usuń traktując jako
      PW
      Prywatna Wiadomość I IRC: Synthia I Prezka: Unleash the Beast!

Opiekuje się mną: @Aszti I Opiekuję się: PoM2 i D. Andros
    • Nowy

Pokaż spoiler

Deo napisał(a):

GlosnoMilcze napisał(a):

Deo napisał(a):

Jeśli wystawisz w odpowiednim miejscu i odpowiedniej cenie to nawet nie zauważysz, a sklep bedzie pusty. ^^
      Dla Ciebie mało opłacalny, a dla mnie jeden z lepszych obecnie dostępnych w Metin2PL <3
      Rozumiem wydatki związane z wejściem i ubiciem, ale wszedzie trzeba zainwestować, żeby zyskać :D

Moderator Synthia:
      Schowalam cytaty.