Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Heh Jasne Kurde Diumar/Samos/Etolin jak to czytacie to pewnie zazdrościcie Androsowi kolesia który jest niczym Rambo! jednym magazynkiem wystrzelał cały film, tak verfe jedną serią zniszczył Chunjo +jinno , chłopaczku wyjdz na powietrze! pozwól swoim szarym komórką dostać odrobinę tlenu... bo jak przyjdzie zima i ostre mrozy to ci reszta zginie w niskiej temperaturze... Jestes Dla mnie NIKIM!-Tak moja Postać jest słaba i nie ukrywam że nie , ale ty robisz z Siebie nie wiadomo kogo.. kazdy mix kazdy słaby , kazdy Is , zachowujesz się jak dzieciak który ma dzianych rodziców i uważa ze każdy biedny każdy gorszy każdy nic nie wart

Masz beke z innych? no jasne. Ty masz z wszystkich a wszyscy mają z Ciebie i już zejdz z sceny bo jak widać chodź kilka osob piszę na twój temat to ty jestes niczym święta krowa każdy blee jedynie Ty nasz KrUlu jestes cacy!

Synthia napisał(a):

Androsiaki moje... A jak tam ostatnie osiagniecia? Ktos cos ostatnio fajnego wymixowal, dropnal? Pochwalcie sie. Nie samymi sporami czlowiek zyje! :devil:
      Witaj
      masz racje samymi sporami człowiek nie żyje , ale takie kłamanie bezczelne to już przesada.. komu chce wcisnąć kit? chyba tym osobą które go nie znają , verfe masz Plasterek i nie placz ---####----

Moderator Synthia:
      Polaczylam posty.
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler
      między R a U na twojej klawiaturze jest najwspanialszy człowiek na ziemi :!:

GG:49939998 Dostępny po godz 18!

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Synthia ().

• Beka beka ;D Największymi płaczkami to jesteście wy żałośni obłudnicy xD Forum było martwe = źle, coś się dziej = źle ;D Nic dziwnego, że ludzie z tego serwera uciekają jak tu jest taka "topka" ;D

Prawda jest taka, że do kiedy ciskałem na Mira i NP to biliście brawa, a jak stwierdziłem, iż w sumie też nie jesteście "spoko" to nagle wielki wysyp żal i "pocisków" w moją stronę ;D

Odrodzony, jeśli nie znasz moich postaci to proszę nie udzielaj się xD

Psychoś, samos i inne serwery to nam zazdroszczą takiego dyplomaty jak Ty ;D dobry wujek Psychoś martwi się o gildie w red ;p Weź zejdź na ziemię ;p

Odnośnie waszej prawdy to Jeskis wam wstawił ssy i nadal upieracie się przy swoim xD Taka wasza natura
    • Na na ziemi jestem . za to ty chodzisz z głową w chmurach , jak nagrałeś nowy filmik na NP to<ciach> i pw ":dodałem filmik" więc nie placz już topka? wystarcza nam taka ekipa jaka jest , jasną rzeczą jest to że podlotu do topowych gildi z innych serwerów nie mamy , ale za to poziom jaki ty prezentujesz to nadrabia wszystko 7+1 =Death verfe

Moderator Synthia:
      Usunelam zbedny komentarz.
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• <ciach>
      Wam wystarczy ekipa jaka jest a do redów masz wieczne wątki o małe gildie i nasze składy. <ciach>. Zrozum typie, że cie nie trawie bo znam twoją gildie na wylot, mało tego nawet tam byłem ;) ale co taki <ciach> jak ty może zrozumieć. Ja jestem dla ciebie nikim, a ty dla mnie. Po co drążysz temat i wwalasz się w nie swoje "dymy"? Z Pezetorem jest dogadane, rozwiązujemy sprawy w grze, a ty jak zawsze wwalasz swoje 5 groszy. Idź pilnuj meley i koniec w temacie. Nigdy sam o sobie nie napisałem, że jestem "topowy", ale na pewno lepszy niż ty. Żegnam

Moderator Synthia:
      Pociachalam zbedne komentarze.

• BekaZShinsoo napisał(a):

Verffe pvp teraz?
      Tylko bez Is;a proszę bo jak sie on odpali to wiesz... :) <ciach>

Moderator Synthia:
      Ciachnelam nadmiar emotek.

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• LuckyLack napisał(a):

BekaZShinsoo napisał(a):

Verffe pvp teraz?
      Tylko bez Is;a proszę bo jak sie on odpali to wiesz... :) <ciach>
      Właśnie na tyle cie stać. Malo wiesz i malo widziałeś, a znając ciebie będziesz miał teraz duzo do powiedzenia kim to ja byłem w twojej "pro elo elo" gildii.

Moderator Synthia:
      Usunelam czesc cytatu. Podmienilam 2 zwroty. Dodam, ze jestem wyrozumiala, ale radze nie nadwyrezac mojej wyrozumialosci i chamowac te pyskowki.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Synthia ().

• WybornyDiament napisał(a):

<ciach>
      Wam wystarczy ekipa jaka jest a do redów masz wieczne wątki o małe gildie i nasze składy. <ciach>. Zrozum typie, że cie nie trawie bo znam twoją gildie na wylot, mało tego nawet tam byłem ;) ale co taki <ciach> jak ty może zrozumieć. Ja jestem dla ciebie nikim, a ty dla mnie. Po co drążysz temat i wwalasz się w nie swoje "dymy"? Z Pezetorem jest dogadane, rozwiązujemy sprawy w grze, a ty jak zawsze wwalasz swoje 5 groszy. Idź pilnuj meley i koniec w temacie. Nigdy sam o sobie nie napisałem, że jestem "topowy", ale na pewno lepszy niż ty. Żegnam

Nie żegnaj się bo twoje słowa sa tyle warte co nic :D

<ciach> Tak Miro13 też był w gildi.,nononon czego to sie człowiek nie dowie. a zaraz sie okaże ze ty mój sąsiad.. jesteś lepszy niz ja? brawo Ty

Moderator Synthia:
      Ciachnelam zwroty w cytacie i oczywiscie zbedny komentarz w Twoim.

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Synthia napisał(a):

@LuckyLack, no wiesz mnie najbardziej zadziwia to, ze na forum macie najaktywniejsze dyskusje razem z Samosem, a jesli chodzi o gre to jestescie prawdopodobnie najmniejszym serwerem. :w00t:
      Ale przyznam, ze czyta sie Was z niemalym usmiechem, brakuje mi popcornu. xD
      Tak andros jest jednym z mniejszych serwerów , ale jakos dajemy rade, niestety osoby które maja jakies zaburzenia staraja sie kłamstwem wybić z DNA>...

<ciach>
      Szum? ahahah a kto uwielbia zadymy po 2 osoby? a kto wyzywa kazdego od mixa słabiaka?

Jedynie co ci wychodzi to łamanie własnych obietnic.. tyle w temacie

Dobranoc;)

Moderator Synthia:
      Ciachnelam nieistniejacy cytat.

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Synthia - póki co, to na razie miksuję buty fenka +7 (próbuję dostać się do 1,5k hp) - A jak na razie idzie dość dobrze (kupno nowego antyczka (5b, 41% śr z kd do expa +4) bardzo mi się opłacił, chociaż szatka+9 nie chce mi wejść, a boję się o ulepszenie 5-kątnej do +8 (W sumie nie wiem, czy ulepszać bodziakami mam Czapkę fenka (+6), Szatkę na +9 czy 5-kątną ?). A z metinami jak na razie dobrze mi idzie z metkami Cienia (no chyba, że pojawią się zawadiaki, ale z wężami już sobie radzę) - pewnie jak ulepsze te części zbroi to zawadiaki nie będą stanowiły większego problemu :O.
    • LuckyLack napisał(a):

<ciach>
      Szum? ahahah a kto uwielbia zadymy po 2 osoby? a kto wyzywa kazdego od mixa słabiaka?

Jedynie co ci wychodzi to łamanie własnych obietnic.. tyle w temacie

Dobranoc;)
      Masz racje ;D 2 na 2 nie pasuje, 3 na 3 w sumie spoko, ale na twoich zasadach bo to ty jesteś panem serwa i ustalasz zasady xD Ty to jesteś mix i każdy ci to napisze, robisz ogromny przypał BM'om...

Człowiek z natury zmienny jest, nie płacz, to iż nie chciałem do was dojść to jeszcze nie koniec świata ;) Przyjąłeś pezetora przecież

Moderator Synthia:
      Ciachnelam nieistniejacy cytat.

• Synthia napisał(a):

@LuckyLack, no wiesz mnie najbardziej zadziwia to, ze na forum macie najaktywniejsze dyskusje razem z Samosem, a jesli chodzi o gre to jestescie prawdopodobnie najmniejszym serwerem. :w00t:
      Ale przyznam, ze czyta sie Was z niemalym usmiechem, brakuje mi popcornu. xD
      Cóż Andros ma dużo do powiedzenia... Przykro ze ilość z jakością w parze nie idzie ale gonimy za zachodem :) W sumie dobry ten PIS. Co do samej gry nie każdy gwiazdą zostać może, dobrze że forum mamy. Miłym panom złotoustym :) zalecam spoglądać "na ręce nie na usta"
      " Mówią na wszytko masz czas ja już przestałem się łudzić. Umrę młodo, bo to nie jest kraj dla Starych Ludzi. "
    • Wow, dobre tempo macie! Moderujac na tele i ciachajac Wasze posty... jak skonczylam, to wyswietlal sie niebieski pasek "7 nowych postow". :w00t:
      Dosc wyrozumiala jestem i ciacham ile sie da, ale prosze Was uszanujcie to. Troche przyzwoitosci. Dyskusje miedzy soba mozecie prowadzic z kultura lub chociaz bez obrazy, czy glupich komentarzy. To taki mini apel. Oczywiscie chcialabym tez zaznaczyc, ze nadmierne i bezpodstawne zglaszanie postow nie jest mile widziane.

Emerytka. :gryzie:
    • No ostatnio dostalam PW na forum, ze jestem mix Modem :D A nawiazujac do D. Samosa, to skoro i mixem, to i biedakiem. :w00t: Ale bez spamu Tony!

Ruurka napisał(a):

Synthia - póki co, to na razie miksuję buty fenka +7 (próbuję dostać się do 1,5k hp) - A jak na razie idzie dość dobrze (kupno nowego antyczka (5b, 41% śr z kd do expa +4) bardzo mi się opłacił, chociaż szatka+9 nie chce mi wejść, a boję się o ulepszenie 5-kątnej do +8 (W sumie nie wiem, czy ulepszać bodziakami mam Czapkę fenka (+6), Szatkę na +9 czy 5-kątną ?). A z metinami jak na razie dobrze mi idzie z metkami Cienia (no chyba, że pojawią się zawadiaki, ale z wężami już sobie radzę) - pewnie jak ulepsze te części zbroi to zawadiaki nie będą stanowiły większego problemu :O.
      Mysle, ze najlepiej bedzie odpuscic sobie helm (przynajmniej teraz) i zajac sie ubraniem oraz tarcza (wieksza ilosc defa, ktora na niskim lvlu jest mega wazna). Jeszcze troche i zawadiaki beda sie Ciebie baly! I zycze Ci osiagniecia tego w krotkim czasie! <3

Emerytka. :gryzie:
    • Synthia-biedak to nie ten co jest mixem, liczy się jakim jest ludkiem ;p eq to nie wszystko:)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• A wytłumaczysz mi jak mrUFka przezywa okres?:PP

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Przecież Jestem słaby Verfe tak pisze :D a gdzie chccesz "??:P

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Synthia napisał(a):

A to, ze on tak pisze, to taki sie czujesz? :>
      Przypomina to na każdym kroku :D(nie tylko mi)

Synthia napisał(a):

Teskno mi za eventem wielkanocnym w sumie, dla mnie najlepszy evenciak.
      Event fajny , lecz z roku na rok eventy są mocno zmieniane słabszy drop , mniej jajek :)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler