Rozmowy konTROLLowane Andros

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam Andros, przypominam, że w wątku Rozmowy konTROLLowane Andros rozmawiamy o sytuacji na serwerze, wszystkie inne dyskusje możecie prowadzić w temacie Luźne pogawędki, posty odbiegające od głównego wątku będą traktowane jako spam i odpowiednio nagradzane, na siłę również nie musicie udowadniać że coś co nie jest związane z serwerem ma na niego jakikolwiek wpływ tak jak robili to niektórzy z was pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Market:Jawa
  • Ascoran wrote:

Forumowicze,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ.

Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa. Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.

Moderator Forum będzie oceniał przydatność wypowiedzi.

Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017r.
    A wiec Piłka nożna nawiązuje np . - do eventu Piłkarskiego oraz
    czy nie tak ?

" Zawsze znajdzie się p........ która coś tam miauczy "

gg 37944094
  • Display Spoiler

Shooxer wrote:

Ascoran wrote:

Forumowicze,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ.

Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa. Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.

Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl

A wiec Piłka nożna nawiązuje np . - do eventu Piłkarskiego orazczy nie tak ?

Jeśli takowy event by w tym czasie się odbywał, to posty miałyby jakieś nawiązanie do gry, ale jak sam dobrze wiesz, event nie miał miejsca w tym czasie w Metin2.

• Display Spoiler

Rustam wrote:

Display Spoiler

Shooxer wrote:

Ascoran wrote:

Forumowicze,

Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl

A wiec Piłka nożna nawiązuje np . - do eventu Piłkarskiego orazczy nie tak ?
    Jeśli takowy event by w tym czasie się odbywał, to posty miałyby jakieś nawiązanie do gry, ale jak sam dobrze wiesz, event nie miał miejsca w tym czasie w Metin2.

Co wcale nie oznacz że nie można o nim pisać panie @Rustam

The post was edited 1 time, last by Rustam ().

• Ja nie rozumiem jednego i chciałbym żebyś mi to wytłumaczył. CO CI PRZESZKADZA! najpierw wpisy o jedzonku a teraz o sporcie weź mi to wytłumacz! bez powoływania się na dział Pogawędki na każdych inny dyskusjach można sobie na lajciku pogadać ale nie u nas niemożna, przez co jest później mała aktywność ja wolałem sobie odpuścić 2 dni i iść na rozmowy kontrolowane na tasmanni przynajmniej jak ludzie mogliśmy sobie porozmawiać na luzie a nie tu pod rygorem

Ps. widzę że kolejny mój post związany z metinem poszedł do kosza dzięki @Rustam :mkay: moje przypuszczenia potwierdziłeś własnie w 100%-tach
  • Rustam wrote:

Można tylko w usuniętych postach niema nic o Evencie.
    Widze gorsze dni masz .Nie chce mi sie z Toba prawdac. Ale skoro jestes taki dokladny to cofnij sobie wszystkie posty w rozmowach kontrolowanych i zobacz czy kazdy post odnosi sie do gry....

gg 37944094
  • CardinaleLeJiin wrote:

Ja nie rozumiem jednego i chciałbym żebyś mi to wytłumaczył. CO CI PRZESZKADZA! najpierw wpisy o jedzonku a teraz o sporcie weź mi to wytłumacz! bez powoływania się na dział Pogawędki na każdych inny dyskusjach można sobie na lajciku pogadać ale nie u nas niemożna, przez co jest później mała aktywność ja wolałem sobie odpuścić 2 dni i iść na rozmowy kontrolowane na tasmanni przynajmniej jak ludzie mogliśmy sobie porozmawiać na luzie a nie tu pod rygorem

Ps. widzę że kolejny mój post związany z metinem poszedł do kosza dzięki @Rustam :mkay: moje przypuszczenia potwierdziłeś własnie w 100%-tach
    Skoro jest regulamin, są jakieś zasady, to trzeba się do tego stosować, ja wykonuję obowiązki, które zostały mi powierzone, skoro to jest wątek, gdzie się rozmawia na temat serwera, to niech tak zostanie, bo gdyby wszyscy robili to, co im się podoba, to byłby niezły bałagan na forum, masz jakieś zastrzeżenia do mojej pracy złóż skargę do mojego SMOD-a MarcinP albo na suport.

Shooxer wrote:

Rustam wrote:

Można tylko w usuniętych postach niema nic o Evencie.
    Widze gorsze dni masz .Nie chce mi sie z Toba prawdac. Ale skoro jestes taki dokladny to cofnij sobie wszystkie posty w rozmowach kontrolowanych i zobacz czy kazdy post odnosi sie do gry....
    Czasem można pozwolić na lekkie odbicie od tematu, ale bez przesady są jakieś granice, i pytania typu np. o co chodzi w piłce, no to chyba można sobie wygooglować. Do dalszej dyskusji o zasadności usuwania offtopu zapraszam na PW

Nawiązując do tematu co słychać na Androsie, jakieś ciekawe zadymki miały u was ostatnio miejsce?

• Wczoraj byl fajny dym pod depo u niebieskich w godz wieczornych . U mnie sie skonczyl po tym jak gm wpadl pod depo i zacza pokazywac jaki on super jest zmieniajac sie w bosy o wiekszych rozmiarach tym samym narobil lagow i czas bylo isc spac :))

gg 37944094
  • Shooxer wrote:

Wczoraj byl fajny dym pod depo u niebieskich w godz wieczornych . U mnie sie skonczyl po tym jak gm wpadl pod depo i zacza pokazywac jaki on super jest zmieniajac sie w bosy o wiekszych rozmiarach tym samym narobil lagow i czas bylo isc spac :))
    Święta racja! Zabawa była przednia do pojawiania się Gm-a przywołującego Pustynne Lisy i zamieniającego się w Bossy powodując lagi i zamieszanie pod dozo.
    Zbędni w grze jak i na forum ;:p
  • To pogadajmy o metinie . Hmmm a wiec jak tam pogoda w m1 , slyszalem ze ponoc nad kowalem w m1 rano ukazala sie tęcza oraz silne opady deszczu moga spowodowac slaba przyczepnosc wierzchowcow. Nwm czy to tylko plotki czy bedzie trzeba jednak zwolnic:(

gg 37944094
  • gacekk38 wrote:

Shooxer wrote:

To pogadajmy o metinie . Hmmm a wiec jak tam pogoda w m1 , slyszalem ze ponoc nad kowalem w m1 rano ukazala sie tęcza oraz silne opady deszczu moga spowodowac slaba przyczepnosc wierzchowcow. Nwm czy to tylko plotki czy bedzie trzeba jednak zwolnic:(
    bo gm może zostać dzieciak w sumie te 18 lat to jeszcze młody łepek .Niby trzeba skan dowodu przesłać
    Może mieć nawet 68, emeryt z nadmierną ilością wolnego czasu, ale nie wiek świadczy o znajomości gry. To śmieszne gdy 95% osób w support nie ma pojęcia o grze od lvl 75+. Support nie zechce kogoś zbyt doświadczonego, ponieważ za duzo w grze już osiągneli i na pewno kombinują by miec z tego zyski. Zapytaj się gm-a o znajomość groty, o nowe bossy, zaklęty las... odeśle cię na wiki ^^
  • CardinaleLeJiin piłki ci dropłem na ziemie możesz je podnieść z dołu bo na ts nie słyszysz :D

to ja proponuję tak dla rozluźnienia tego całego napięcia jakieś ognisko pod rybakiem pod drzewkiem będą czerwone i niebieskie mikstury za free :)

Posty zostały połączone.
    Rustam
    OFF
    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

The post was edited 2 times, last by Rustam ().

• Jeśli macie jakieś zażalenia i nie podoba wam się, że ktoś wypełnia swoje obowiązki to polecam udać się do odpowiedniej osoby, która się danym moderatorem zajmuje. Zalecam zakończyć swoje prowokacje i zaczepliwe komentarze a proponuję zacząć dyskutować o sytuacji na serwerze a jak chcecie sobie dyskutować o wszystkim to w Spamie jest temat do tego wystarczy poszukać.

"Im kto mniej wart, tym wyżej głowę nosi"