Rozmowy konTROLLowane Andros

Drodzy Gracze!
    Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
    Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
    Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Tak czytam, czytam i nie wierze normalnie w to co piszesz Psychodelku. Najwięcej się wypowiadasz w tym dziale,najwięcej piszesz o braku zadymek.Wytykasz każdemu po kolei,że nie umią się bawić,że nie uczestniczą w zadymkach,że nie chcą zadymek itd.Otóż krótki opis wczorajszego zdażenia: o 20stej pod DT zebrało się trochę luda.Najliczniej wydaje mi się, stawili się Luzacy, was-Olgarchów też było trochę i po kilka osób z róznych gildii z red i kilku od nas. MałyBurak zaczął was bić na wolnym- po czym nie wierze a tu widzę,że twoi członkowie piszą : "zawsze ktoś popsuje zabawę" ;"dziekuję Burakowi,że popsuł zabawę". (dokładnie tak pisał członek Twojej gildii: Pezetor).Po czym po kilku sekundach się zawineliście i do końca bitki nie uczestniczyliście w niej.Dwa pytania: 1 Jak wam MałyBurak zabawę popsuł? - trzeba było go bić. 2 Dlaczego wszystkich atakujesz,że nie są chętni do zabaw/zadymek skoro sami uciekacie z zadymki? Piszesz,że zadymka była cienka,więc trzeba było na niej zostać,to by była lepsza.Odbierz tą moją wypowiedż jak sb tam chcesz, nie jest to atak na Cb, Ja i gildia N.P. nie mamy żadnych sojuszów,więc na pewno nie bronię redów(bo tak możesz pomyśleć,po wcześniejszych twoich przepychankach słownych z nimi),a jedynie prezentuję swój punkt widzenia.Pozdrawiam
    • A chętnie ci odpowiem,za to Ty będąc rozsądnym w rewanżu odpowiedz mi na 2 pytania postawione w poście wyżej.Jak wszystko coś się zaczyna i coś się kończy.Zadymki pod DT na początku(może i sam to przyznasz) były fajne,przychodziło sporo ludzi.Nie raz dostawałem pw:"to co widzimy się w piątek pod dt?".Z dluższym czasem przychodziło coraz mniej graczy,aż się skończyło.Wiesz Twoje pytanie to takie odwracanie kotka ogonem.To tak jakbym się spytał: Dlaczego nie gra już BubuLubu, przecież tak się fajnie z nimi ganialiśmy,biliśmy ? Teraz Twoja kolej na odpowiedż na 2 pytania z postu nmr:13003 ;)
    • Dlaczego Nie Gra BubuLubu? jak sam sie orientujesz BubuLubu powstało znacznie pozniej po łączeni niz inne znaczące gildi, następnie Destroyers zakonczylo gre większość osób sie wyprzedało a reszta poszła do Red'ow gdzie własnie powstała wspomniana przez Ciebie gildia gdzie toczyła walkę z "SG" później StaraGwardia też sie wypaliła , po czym tak samo jak było z Destroyers ze cześć BubuLubu się wyprzedała prawdopodobnie z braku rywalizacji na Andros a ta cześć co chciała grać poszła na DIUMAR:)

jeszcze cos?
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• NoWeNoPlis

LuckyLack jak zawsze kota ogonem odwraca . Mienisz się człowiekiem który słucha , umie dyskutować i tą grę traktuje jako zabawę , a to nieprawda :chlosta: .
      Wniosek nasuwa mi się tylko jeden :) Dopóki zdecydowanie słabsi wrogowie na początku zadymy byli obecni (garstka z NWNP , Guerillas ) to byłą zadyma 4FUN , ale...........
      jak przyszedł MałyBurak i Was pozamiatał to już śmierdziało kompromitacją i odtrąbiłeś sygnał do odwrotu 8)

LuckyLack życzę Tobie z całego serca trzeźwego spojrzenia na tą grę , a nie szerzenia propagandy jak za czasów Władysława Gomułki .

Tradycyjnie pomarańczowe pozdro dla Androsa .
      Podpisano NWNP
    • Nie Sieje propagandy tylko powiedz sam ile trwały wasze pro gildie? miesiąc?
      A co Do Buraka? mają proponowana wojne nie chcą...Byli w jinno dlaczego nie zostali tam i mogli tam iść luzacy bo ich była garstka :) i wtedy było by po równo:) i można by się bawić:)

A Ty dalej ukrywaj się pod swoim nickiem:)

P.S NWNP może wy weźmiecie wojnę?
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• Nowy

Timib napisał(a):

Tak czytam, czytam i nie wierze normalnie w to co piszesz Psychodelku. Najwięcej się wypowiadasz w tym dziale,najwięcej piszesz o braku zadymek.Wytykasz każdemu po kolei,że nie umią się bawić,że nie uczestniczą w zadymkach,że nie chcą zadymek itd.Otóż krótki opis wczorajszego zdażenia: o 20stej pod DT zebrało się trochę luda.Najliczniej wydaje mi się, stawili się Luzacy, was-Olgarchów też było trochę i po kilka osób z róznych gildii z red i kilku od nas. MałyBurak zaczął was bić na wolnym- po czym nie wierze a tu widzę,że twoi członkowie piszą : "zawsze ktoś popsuje zabawę" ;"dziekuję Burakowi,że popsuł zabawę". (dokładnie tak pisał członek Twojej gildii: Pezetor).Po czym po kilku sekundach się zawineliście i do końca bitki nie uczestniczyliście w niej.Dwa pytania: 1 Jak wam MałyBurak zabawę popsuł? - trzeba było go bić. 2 Dlaczego wszystkich atakujesz,że nie są chętni do zabaw/zadymek skoro sami uciekacie z zadymki? Piszesz,że zadymka była cienka,więc trzeba było na niej zostać,to by była lepsza.Odbierz tą moją wypowiedż jak sb tam chcesz, nie jest to atak na Cb, Ja i gildia N.P. nie mamy żadnych sojuszów,więc na pewno nie bronię redów(bo tak możesz pomyśleć,po wcześniejszych twoich przepychankach słownych z nimi),a jedynie prezentuję swój punkt widzenia.Pozdrawiam
      Timib, szkoda, że jedynym przeciwnikiem żółtych, organizowanej ustawki pod Dt był........żółty MałyBurak!!! :beer:
      I cytując Cb " dziekuję Burakowi,że popsuł zabawę" :growup: : Szkoda -bo zamiar był inny. :)

A tak poważnie-szkoda że redki czy jinno nawet na forum twierdzą, że nie potrafią się zgrać i wspólnie się pobawić/rywalizować.
      Burak pokazał że potrafi się bawić nawet sam,,,,,,,na swoich. Kogo ma bić: Was??? :w00t: :w00t: :w00t:

Moim zdaniem za takie ekscesy MałegoBuraczka :ban: powinni ucierpieć kumple z jego gildi :wojna: ale to jest tylko moje zdanie. Może nadeszła pora, żeby ktoś zrozumiał, że ta gra jest fajna jak się z kimś gra. Prosta zasada: Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego -ale to jest tylko moje zdanie. :)

• Nowy

Ta gra już dawno straciła charakter rozrywki, teraz niestety liczy się tylko to, czy oby przypadkiem nie padniesz i nie będzie wstydu. (jakiego wstydu, że padł avatar?) Druga strona medalu jest taka, że kupowanie itemów za walutę inną niż yangi czy kupony SM (a uszczegóławiając żeby wszyscy zrozumieli, za złotówki) powinno być najsurowiej karane, bo potem mamy takie akcje gdzie jeden typ z "załadowanym eq" ogarnia całe królestwo.

"A tak poważnie-szkoda że redki czy jinno nawet na forum twierdzą, że nie potrafią się zgrać i wspólnie się pobawić/rywalizować."
      Redy potrafią rywalizować, nawet bardzo dobrze, sęk tkwi jednak w tym, że między sobą. Prawdą jest również to, że tak naprawdę ani chunjo ani jinno ani redy nie są zainteresowane rywalizacją, bo wszyscy stoją w m1 albo klepią bosy. Jedyny wyjątek to hooligans, które wcześniej bawiło się z chunjo i jinno w lesie. Gra ewoluowała, szkoda tylko że w taką stronę. Ludzie zarabiają, robią nowe eq, tylko po co? Zadym na Androsie już nie będzie, bo ludzie wolą robić pakty i zabijać rywalizację.

Pozdrawiam
    • Nowy

WybornyDiament napisał(a):

Ta gra już dawno straciła charakter rozrywki, teraz niestety liczy się tylko to, czy oby przypadkiem nie padniesz i nie będzie wstydu. (jakiego wstydu, że padł avatar?) Druga strona medalu jest taka, że kupowanie itemów za walutę inną niż yangi czy kupony SM (a uszczegóławiając żeby wszyscy zrozumieli, za złotówki) powinno być najsurowiej karane, bo potem mamy takie akcje gdzie jeden typ z "załadowanym eq" ogarnia całe królestwo.

"A tak poważnie-szkoda że redki czy jinno nawet na forum twierdzą, że nie potrafią się zgrać i wspólnie się pobawić/rywalizować."
      Redy potrafią rywalizować, nawet bardzo dobrze, sęk tkwi jednak w tym, że między sobą. Prawdą jest również to, że tak naprawdę ani chunjo ani jinno ani redy nie są zainteresowane rywalizacją, bo wszyscy stoją w m1 albo klepią bosy. Jedyny wyjątek to hooligans, które wcześniej bawiło się z chunjo i jinno w lesie. Gra ewoluowała, szkoda tylko że w taką stronę. Ludzie zarabiają, robią nowe eq, tylko po co? Zadym na Androsie już nie będzie, bo ludzie wolą robić pakty i zabijać rywalizację.

Pozdrawiam
      Przesadzasz, może zadymek wiele nie ma ale jakoś gdzie się nie pojawię to z kimś sobie życie umilam. W sumie dość często jestem w jinno i ktoś chętny zawsze się trafi cb z kolei na wyprawach międzykontynentalnych nie widzę.
      Sell eq PvP 55 lv
    • Nowy

Często Cię widuję w jinno jak bijesz jakies 80lve bo wszystkie większe nie mają ochoty się bić. Niestety takie są realia androsa. Ja osobiście straciłem zapał, bo jak wpadne do chunjo to nikogo w m nie ma, a w jinno są same małe lve, jedyna gildia z jinnom która zawsze była chętna na zadymki NewParadise, od pewnego czasu expi i się ulepsza (co pochwalam), ale dymów nie ma ;D Andros czeka na fuzja, jedyny ratunek;)
    • Nowy

Timib napisał(a):

aaqqqaa napisał(a):

I cytując Cb " dziekuję Burakowi,że popsuł zabawę"
      Kolejny/a,która/y nie umie czytać ze zrozumieniem (lub celowo przekręca).Zacytowałaś słowa Pezetora,a jak wiadomo jest on w królestwie żołtych w gildii Oligarchy.Dla mnie bitka była fajna i mi się podobała- oby jak najwięcej takich.

Timib - tak lubisz się odnosić do wybranych fragmentów, to proszę o komentarz do :
      " A tak poważnie-szkoda że redki czy jinno nawet na forum twierdzą, że nie potrafią się zgrać i wspólnie się pobawić/rywalizować. Burak pokazał że potrafi się bawić nawet sam,,,,,,,na swoich. Kogo ma bić: Was??? " :???: :???: :???: :???: :???:
      Wystaje u Cb w M1, i strach go ruszyć, a ty wolisz polatać shopem koło niego i pakty zawierać! :reg:
      Jinno zaraz będzie własnością żółtych :)

• Nowy

Ja pakty zawieram z Burakiem? :rofl: To żeś wymyślił/a.Przypomne ewent łowcy Bossów jubileuszowy(gdzie były do zdobycia między innymi kamienie kowala),zabawa świetna i zespołowa.Biliśmy się (gildia N.P). o większość bossów z Luzakami i z Małym Burakiem.Mało tego często też biliśmy się z redami: z Rockym,Verfe,SebaMagiem itd (przepraszam jak przekręciłem nicki). Ewent trwał długo, a tylko raz biliśmy się ze ScareCrow. Wygląda na to że gildia Oligarchy nie uczestniczyła w tych potyczkach.Przez długi czas biliśmy się niemal o każdego bosa z luzakami, niemal wszystkimi redami i raz spotkaliśmy jednego oligarcha:D. A jeśli chcesz,żebym się odniósł do fragmentu, :

aaqqaa napisał(a):

Timib - tak lubisz się odnosić do wybranych fragmentów, to proszę o komentarz do :
      " A tak poważnie-szkoda że redki czy jinno nawet na forum twierdzą, że nie potrafią się zgrać i wspólnie się pobawić/rywalizować. Burak pokazał że potrafi się bawić nawet sam,,,,,,,na swoich. Kogo ma bić: Was???
      Proszę bardzo: Gdzie na forum napisałem,że nie potrafimy się zgrać? Mało tego (może sobie nie przypominam),gdzie na forum ktoś z jinno napisał tak? Teraz na koniec: mogę z Tobą podyskutować rzeczowo,ale na pewno nie będę dyskutował jak będziesz wymyślać jakieś bajki,że mam pakty (o których ja sam nie wiem :w00t: ),albo gdy będziesz przekręcać moje słowa.Strzała ;)
    • Nowy

erze napisał(a):

NoWeNoPlis dajcie Lackowi się wypowiedzieć :tak:
      Na bank Jinno i Shinsoo są rozbite nie potrafią się bawić , MalyBurak psuje zabawę . Oligarchy na pewno biją się 4FUN :tak:
      Wszystko co nie Oligarchy to niezgrany zakompleksiony plebs . Prawda Lack ?

NWNP pozdrawia całego Androsa
      Skoro tak twierdzisz to musi byc prawda :D! To proszę Cię Bardzo czy Gildia NWNP jest chętna na Zadymkę ?My & Wy

P.S Powiedz mi teraz jedno czy w jinno czy w shinso jest gildia która jest juz długi czas? nie mówie o gildiach 5osobowych...
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• Nowy

Ja Ci powiem, w Jinno jest gildia która istnieje od 2008 roku, bywało w niej 50 osób aktywnych, bywało w niej 3-5 osób, bywało w niej 20-30 osób.Wielu graczy się w niej nauczyło grać,a nazywa się NewParadise.Czy Ty nie masz okresów w gildii,że mało kto gra? To zacytuję Ci Twojego członka gildii co mi pisał swego czasu na PW: 2-3 osoby aktywne, reszta ciśnie w LoLa.Zwoływani są tylko od święta. Wytęż wzrok poza czubek swego nosa a zobaczysz więcej.