Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Dynam1 napisał(a):

Podstawa jest organizacja, ktorej wlasnie brakuje shinsoo. Mowisz o isie i o wyprzedzeniu przeciez u was w krolestwie tez to macie i dziala to w obie strony... Rownie dobrze moge i ja napisac to samo co Ty tylko w kierunku shinsoo. Takie dyskusje sa nie do skonczenia i nie maja sensu.TERAZ NIECH BRON PRZEMOWI !! ^^ :w00t: :w00t:
      Nie czujesz "czaczy" tak więc nie ma sensu z tobą pisać. Jest ogromna różnica między organizacją wojny z wyprzedzeniem, a spontanicznymi zadymami, których nie dość, że "nie kręcicie" to jeszcze nawet na nie nie wpadacie. Dziwnym trafem z jinno daje rade ;D

LuckyLack napisał(a):

pawlokalisz napisał(a):

Lucky po prostu rozważyłem i doszedłem do wniosku ze red las lepszy bo równy teren :D i nie będziesz miał jak się wywrócić xD
      najpierw mnie pouczał a teraz sam to robi...jak to Pawełku jest?

Rustam napisał(a):

Witam was, czy podjęta już została decyzja, gdzie ta impreza się odbędzie, o której godzinie i w jaki dzień, bo widzę propozycje, a nie ma konkretów.
      Dt:) Padła taka propozycja jako pierwsza bijemy sie tam :) aby ktoś nie zarzucił że sie nawet czepiamy terenu :D

WybornyDiament napisał(a):

Ja przynajmniej mam charakter i wychodzę do walki ;D CHunjo taka kosa, a żaden z was sam, ewentualnie we 2 nie wyskoczy do red;P
      Sprawia ci przyjemność zadyma w 4 osoby?

Prawdą jest to, że chunjo jest gotowe na dym/wojne tylko wtedy kiedy ma ustawiony skład i jest w stanie sie przygotować z wyprzedzeniem w is i inne dodatki;) Nigdy, od kiedy tu gram nie widziałem żeby chunjo na tzw. spontanie wpadło na zadymę. Oto i cała prawda, przeżywacie każdą walkę jak (z całym szacunkiem do Pań) Panie przed, podczas i po okresie. Chociaż jest jeden "ewenement" w tym waszym żółtym państwie, który wiecznie jest gotowy.... ale jak się załaduje kilka tysięcy funtów bądź koron w gierkę to można i tak;)

Po pierwsze jest to organizacja zbiera się epika i się bawi wspólnie "od tego jest gildia"nie wspomnę że spory czas teamu organizowany turniej "wojna gildi " odbył się w zbieranym skladzie które reprezentowało Shinso :) redy zabłyszczały kilka razy gdy wpadli do chunjo 15min i po zabawie :) następnie po 2 wojnie;) kilkanaście minut i po zadymie.. A to że nie widać innych graczy nie oznacza że siedzą w ukryciu bo istnieje takie coś jak
      • Schronienie Meley jest dungeonem Nemera itp:).

A teraz znów jest czepianie się is'a?

To że ma ktoś strój , nakładkę na broń czy też coś z Is;a to już ładuje gruby szmal? ,przypominam Ci że istnieje coś takiego jak "kupon Sm" który możesz ze za nabyć za zdobyte Yangi :)
      pamietaj by nie takie osoby metin2 nie miał by po co dalej istnieć bo nikt by do interesu nie dokładał
      P.S Ty Nigdy w Is'a nie ładowałeś?
      Również radze poćwiczyć czytanie ze zrozumienie + wyczuwanie sarkazmu ;)
      Po 1, zadyma w 4 czy w 50 osób jakie to ma znaczenie? My przynajmniej coś działamy bo liczy się zabawa.
      po 2, mój post odnosi się nie STRICTE do korzystania z tzw. ISA, ale do tego, że wy i spontan to nierealne. Przykładem jest tu chociażby wojna z hooligans przekładana "30" razy bo "składu nie ma". Ludzie dajcie na luz i wpadajcie czasami się pobawić bez martwienia się o to kto wygra ;x
      Psychodelka, ja nie mam nic przeciwko ISOWI świetnie, że jest opcja "ulepszenia" się, ale pisząc o grubych tysiącach funtów czy koron miałem na myśli coś innego niż is;)
    • No tak bić się we 4 bardzo ciekawe ;)) a wręcz porywające:) mowisz że my i spontan nie realne? to jaki masz problem? Wpadaj do chunjo na spontanie i szukaj ochotników , nie każdy żyję zadymkami :) są też inne zajęcia a to że bije sie 4 osoby to powód aby zmieniać plan który sie wczesniej wykonywalo??
      A co do grubych funtów każdy wydaje na co ma ochotę ":)

p.S ile zebrałeś ochotnikow? aby sie nie okazało że będzie nas kilku...
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

GG:49939998 Dostępny po godz 18!
    • Wpadałem kilka razy do was;P Pezetor lubi kręcić dymy jedynie ;p Ja tylko odpowiadam na pytanie dlaczego na ANdrosie jest nudno;D Jest nudno bo każdy chce wygrać, a skoro każdy chce wygrać to nikt nie wyjdzie bez porządnego przygotowania i składu, a skoro tak to nikt nie wyjdzie i zadym nie ma ;D Redy mają się dobrze spokojnie;D Ochotników miałem ok 12 +/- 8 osób.

LuckyLack napisał(a):

A co do grubych funtów każdy wydaje na co ma ochotę ":)
      Też tak uważam, problem jest tylko w tym, że są rzeczy legalne i nielegalne ;D A takie "ulepszanie" postaci już mnie drażni i mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie na forum ;p

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PogromcaOligarchy ().

• erze napisał(a):

Lucky Lack Prezesie !!!!!!!!!!!!!!
      Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości. ;]

Może Panie Erze czas sie ujawnić? czy wolisz anonimowo dyskutować?
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

• Vill co Ty mozesz wiedziec jak grasz po pol godziny 2 razy w tygodniu... Wypowiadasz sie na temat zadym a czesciej chunjo jest u was niz wy u nas. Rzucasz fame ze laduja grube siano w is boli Cie to? Nie rozumiem tego plakania tymbardziej ze sam handlujesz przedmiotami z is. Wypisujesz tu bzdury a w tym czasie moglbys zebrac graczy i przyjsc sie pobic przeciez jestes za spontanem.. Bzdety piszesz na forum zamiast sie bic jak to napisales" nawet sam"
    • Koleś jesteś jakiś ograniczony? Czytaj ze zrozumieniem a potem kieruj swoje umysłowe fekalia w moją stronę. Tak często jesteście, że szok, chyba że wliczasz samotne wyprawy Pezetora do red to już rozumiem twoją matematykę. Co do isa to nie bd pisał 50 razy, poczytaj up.
    • Widzimy się jutro:) pod dt:) jeszcze bym chciał ustalić czas walki :) bo nie zamierzam się bić do ostatniego gracza:) bo Sobota niestety dzien roboczy :V
      proponuję do 21;00:) równą godzinę :)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

• no nic;) komu w drogę temu buty :D
      czas spać spokojnej nocy życzę widzimy sie jutro :)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

• erze napisał(a):

Żeby Chunjo nie było rozbite :)
      yhyhyhy:D a co maja wszyscy w 1 gildi być??:) Anonimie:)

Verfe zadowolony z zadymy?:)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LuckyLack ().

• Widzę ze masz nierówno pod kopułą :) . podaj mi serwer na którym obojetnie jakie królestwo jest w 1 gildi:)

Anonimku :)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

• Widzisz , była planowana zabawa. i co nadal twierdzisz że nie potrafimy sie pobic dla 4fun?

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

• Dynam1 napisał(a):

Seba jestes najlepszym przykladem hipokryzji ;) Obrazasz swoich jednoczesnie ich bronisz. Co do tyranki mozecie wybrac gdzie chcecie zebrac baty :missilelauncher:
      Nawet nie wiem jak to ubrać w słowa ale z logicznym myśleniem u ciebie krucho
      To że kogoś zachowanie w gildii mi się nie podoba to nie oznacza że nie będę bronił gildii w której jestem a na która ty wylewasz wiadro pomyj bo popadłeś w jakiś wstręt do gildii .W prost i w skrócie popadłeś w obłęd i paranoje ale nie w stosunku do tej gildii ale w stosunku do całego red i to już jest chore Na marginesie napisze kim jesteś że grasz na argumenty nie poparte dowodami umieściłeś w dziale zabawne ss Androsa jakiś wycinek pw z którego nie wynika nic na moja niekorzyść co może świadczyć o twoim głębokim obłąkaniu do mojej osoby ale i tez do red .No ale w sumie słowa ,,zabawne'' nie kumasz bo to na pewno nie jest zabawny czyli śmieszny ss bo właściwie do niczego się nie odnosi tylko może w twoim mniemaniu .Osoba która sobie to ogląda pewnie popadnie w zadumę co tam jest zabawnego Jeśli już ktoś tu jest śmieszny to ty .