Rozmowy konTROLLowane Andros

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• erze wrote:

Lacky zmotywujesz Luzaków żeby z Oligarchy przyszli ? Czy tylko do Shinsoo będziesz pisał ze rozbite królestwo?
    A co redy nie sa rozbite?:D może sie nam przedstawisz?

pawlokalisz wrote:

red las ruiny wydaje się ciekawa miejscówka :D
    jak sadzicie :)
    Lucky Może być czy za daleko xD
    hahah co juz ci pasuje? przyczepiłeś się mnie że zmieniam teren a teraz?

pawlokalisz wrote:

LuckyLack wrote:

proponował bym Doline :) równy teren :) A najlepszym rozwiązaniem by był "przylądek " ale za mała plansza :)
    jak już niema do czego to najlepiej przyczep się do terenu głowa mała :D

pozdro:)
    Masz gdybyś miał kłopoty z odnalezieniem sie w temacie :D
    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

GG:49939998

• Po co ta spina ? Udało mi sie zebrać kilka osób to tylko należy się cieszyć, że w końcu na tym serwerze coś się będzie działo.
    Każe starcie red z oligarchy przybiera jakiejś mistycznej formy. Prawda jest taka, że i my i wy stoimy w miejscu.
  • Dynam1 wrote:

Za malo grasz Villek by cos widziec;) Mowic kiedy, gdzie i tam wjezdzam ^^
    ;) Nawet nie wiem kim jestes ;D
    Prawdą jest to, że chunjo jest gotowe na dym/wojne tylko wtedy kiedy ma ustawiony skład i jest w stanie sie przygotować z wyprzedzeniem w is i inne dodatki;) Nigdy, od kiedy tu gram nie widziałem żeby chunjo na tzw. spontanie wpadło na zadymę. Oto i cała prawda, przeżywacie każdą walkę jak (z całym szacunkiem do Pań) Panie przed, podczas i po okresie. Chociaż jest jeden "ewenement" w tym waszym żółtym państwie, który wiecznie jest gotowy.... ale jak się załaduje kilka tysięcy funtów bądź koron w gierkę to można i tak;)
    Pozdro + życzę dużych doznań jutro, prawie tak wielkich jak orgazm ! siema

A co do dymu to ja pisałem o PIĄTKU GODZINIE 20;00 pod DT, ale widzę że nawet miejsce jest powodem do kombinowania.
  • pawlokalisz wrote:

Lucky po prostu rozważyłem i doszedłem do wniosku ze red las lepszy bo równy teren :D i nie będziesz miał jak się wywrócić xD
    najpierw mnie pouczał a teraz sam to robi...jak to Pawełku jest?

Rustam wrote:

Witam was, czy podjęta już została decyzja, gdzie ta impreza się odbędzie, o której godzinie i w jaki dzień, bo widzę propozycje, a nie ma konkretów.
    Dt:) Padła taka propozycja jako pierwsza bijemy sie tam :) aby ktoś nie zarzucił że sie nawet czepiamy terenu :D

WybornyDiament wrote:

Ja przynajmniej mam charakter i wychodzę do walki ;D CHunjo taka kosa, a żaden z was sam, ewentualnie we 2 nie wyskoczy do red;P
    Sprawia ci przyjemność zadyma w 4 osoby?

Prawdą jest to, że chunjo jest gotowe na dym/wojne tylko wtedy kiedy ma ustawiony skład i jest w stanie sie przygotować z wyprzedzeniem w is i inne dodatki;) Nigdy, od kiedy tu gram nie widziałem żeby chunjo na tzw. spontanie wpadło na zadymę. Oto i cała prawda, przeżywacie każdą walkę jak (z całym szacunkiem do Pań) Panie przed, podczas i po okresie. Chociaż jest jeden "ewenement" w tym waszym żółtym państwie, który wiecznie jest gotowy.... ale jak się załaduje kilka tysięcy funtów bądź koron w gierkę to można i tak;)

Po pierwsze jest to organizacja zbiera się epika i się bawi wspólnie "od tego jest gildia"nie wspomnę że spory czas teamu organizowany turniej "wojna gildi " odbył się w zbieranym skladzie które reprezentowało Shinso :) redy zabłyszczały kilka razy gdy wpadli do chunjo 15min i po zabawie :) następnie po 2 wojnie;) kilkanaście minut i po zadymie.. A to że nie widać innych graczy nie oznacza że siedzą w ukryciu bo istnieje takie coś jak
    • Schronienie Meley jest dungeonem Nemera itp:).

A teraz znów jest czepianie się is'a?

To że ma ktoś strój , nakładkę na broń czy też coś z Is;a to już ładuje gruby szmal? ,przypominam Ci że istnieje coś takiego jak "kupon Sm" który możesz ze za nabyć za zdobyte Yangi :)
    pamietaj by nie takie osoby metin2 nie miał by po co dalej istnieć bo nikt by do interesu nie dokładał
    P.S Ty Nigdy w Is'a nie ładowałeś?
    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

• Lucky Lack przestań pitolić napisz w końcu kiedy zjednoczysz te Chunjo . Bo gadać to dużo lubisz , śmiać się z podzielenia Shinsoo a polowe Chunjo tylko masz .
    NO WE NO PLIS skończ łączyć Shinsoo posprzątaj Swoje Prezesowskie podwórko

Pomarańczowe pozdro dla Androsa

Jeśli zostaną w Chunjo Luzacy1 lub Oligarchy to wtedy bierz się za inne królestwa .

Tradycyjnie pomarańczowe pozdro dla Androsa

Moderator Rustam:
    Połączyłem posty.

The post was edited 1 time, last by Rustam ().

• erze wrote:

Lucky Lack przestań pitolić napisz w końcu kiedy zjednoczysz te Chunjo . Bo gadać to dużo lubisz , śmiać się z podzielenia Shinsoo a polowe Chunjo tylko masz .
    NO WE NO PLIS skończ łączyć Shinsoo posprzątaj Swoje Prezesowskie podwórko

Pomarańczowe pozdro dla Androsa
    ahahahha a co ja mam sprzątać w chunjo ? luzacy to luzacy oligarchy to oligarchy :D Wybacz ale to w red gildia dla dropków jest w wstanie więcej przetrwać niż Normalna gildia która jest stworzona po to aby coś sobą prezentować :) A aktualnie redy tworzą ogromny podział 7 gildi po kilku graczy :)

pawlokalisz wrote:

Lucky pouczał hmm?
    chciałbym zauważyć ze to tobie nie pasował teren DT wiec rozważyłem wypowiedz Rustam bo dobrze kombinije :D
    Wiec Jarusiu zostal red las skoro dt nie Pasi
    Pawełku umiesz czytać z zrozumieniem ? czy sprawia ci to ból?..popatrz Up co zostało napisane;)

• Dynam1 wrote:

Podstawa jest organizacja, ktorej wlasnie brakuje shinsoo. Mowisz o isie i o wyprzedzeniu przeciez u was w krolestwie tez to macie i dziala to w obie strony... Rownie dobrze moge i ja napisac to samo co Ty tylko w kierunku shinsoo. Takie dyskusje sa nie do skonczenia i nie maja sensu.TERAZ NIECH BRON PRZEMOWI !! ^^ :w00t: :w00t:
    Nie czujesz "czaczy" tak więc nie ma sensu z tobą pisać. Jest ogromna różnica między organizacją wojny z wyprzedzeniem, a spontanicznymi zadymami, których nie dość, że "nie kręcicie" to jeszcze nawet na nie nie wpadacie. Dziwnym trafem z jinno daje rade ;D

LuckyLack wrote:

pawlokalisz wrote:

Lucky po prostu rozważyłem i doszedłem do wniosku ze red las lepszy bo równy teren :D i nie będziesz miał jak się wywrócić xD
    najpierw mnie pouczał a teraz sam to robi...jak to Pawełku jest?

Rustam wrote:

Witam was, czy podjęta już została decyzja, gdzie ta impreza się odbędzie, o której godzinie i w jaki dzień, bo widzę propozycje, a nie ma konkretów.
    Dt:) Padła taka propozycja jako pierwsza bijemy sie tam :) aby ktoś nie zarzucił że sie nawet czepiamy terenu :D

WybornyDiament wrote:

Ja przynajmniej mam charakter i wychodzę do walki ;D CHunjo taka kosa, a żaden z was sam, ewentualnie we 2 nie wyskoczy do red;P
    Sprawia ci przyjemność zadyma w 4 osoby?

Po pierwsze jest to organizacja zbiera się epika i się bawi wspólnie "od tego jest gildia"nie wspomnę że spory czas teamu organizowany turniej "wojna gildi " odbył się w zbieranym skladzie które reprezentowało Shinso :) redy zabłyszczały kilka razy gdy wpadli do chunjo 15min i po zabawie :) następnie po 2 wojnie;) kilkanaście minut i po zadymie.. A to że nie widać innych graczy nie oznacza że siedzą w ukryciu bo istnieje takie coś jak
    • Schronienie Meley jest dungeonem Nemera itp:).

A teraz znów jest czepianie się is'a?

To że ma ktoś strój , nakładkę na broń czy też coś z Is;a to już ładuje gruby szmal? ,przypominam Ci że istnieje coś takiego jak "kupon Sm" który możesz ze za nabyć za zdobyte Yangi :)
    pamietaj by nie takie osoby metin2 nie miał by po co dalej istnieć bo nikt by do interesu nie dokładał
    P.S Ty Nigdy w Is'a nie ładowałeś?
    Również radze poćwiczyć czytanie ze zrozumienie + wyczuwanie sarkazmu ;)
    Po 1, zadyma w 4 czy w 50 osób jakie to ma znaczenie? My przynajmniej coś działamy bo liczy się zabawa.
    po 2, mój post odnosi się nie STRICTE do korzystania z tzw. ISA, ale do tego, że wy i spontan to nierealne. Przykładem jest tu chociażby wojna z hooligans przekładana "30" razy bo "składu nie ma". Ludzie dajcie na luz i wpadajcie czasami się pobawić bez martwienia się o to kto wygra ;x
    Psychodelka, ja nie mam nic przeciwko ISOWI świetnie, że jest opcja "ulepszenia" się, ale pisząc o grubych tysiącach funtów czy koron miałem na myśli coś innego niż is;)
  • No tak bić się we 4 bardzo ciekawe ;)) a wręcz porywające:) mowisz że my i spontan nie realne? to jaki masz problem? Wpadaj do chunjo na spontanie i szukaj ochotników , nie każdy żyję zadymkami :) są też inne zajęcia a to że bije sie 4 osoby to powód aby zmieniać plan który sie wczesniej wykonywalo??
    A co do grubych funtów każdy wydaje na co ma ochotę ":)

p.S ile zebrałeś ochotnikow? aby sie nie okazało że będzie nas kilku...

• Wpadałem kilka razy do was;P Pezetor lubi kręcić dymy jedynie ;p Ja tylko odpowiadam na pytanie dlaczego na ANdrosie jest nudno;D Jest nudno bo każdy chce wygrać, a skoro każdy chce wygrać to nikt nie wyjdzie bez porządnego przygotowania i składu, a skoro tak to nikt nie wyjdzie i zadym nie ma ;D Redy mają się dobrze spokojnie;D Ochotników miałem ok 12 +/- 8 osób.

LuckyLack wrote:

A co do grubych funtów każdy wydaje na co ma ochotę ":)
    Też tak uważam, problem jest tylko w tym, że są rzeczy legalne i nielegalne ;D A takie "ulepszanie" postaci już mnie drażni i mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie na forum ;p

The post was edited 1 time, last by PogromcaOligarchy ().