Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Aszti napisał(a):

Taki koniec, że jest tu cisza od ponad tygodnia. Co z wami? Zajęci dropieniem w eventach pobocznych? 8|
      Wystarczy, że się odezwę i na nowo rozpocznie się wojna na słowa ;D
      Pozdrawiam gildię oligarchy, a zwłaszcza niejakiego psychodelka, który namiętnie wypytuje moją znajomą Queen o to czy skończyłem grę i co się stało z gildią ;)
      Pokaż, że masz jaja psychoś i zapytaj mnie ;) Lidera

Papatki ;*
    • Siemka Hipokryto:) tak masz racje pytałem bo niedawno się żegnałeś a nadal bywasz oj.. :noob: Dlaczego udajesz biedaka i biegasz po :jinno: w zabrudzonym eq? a tak podobno lubisz się bić a gdy spotyka Cię :chlosta: to wstajesz idziesz dalej bez najmniejszego oporu :zalpl:
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler
      między R a U na twojej klawiaturze jest najwspanialszy człowiek na ziemi :!:

GG:49939998 Dostępny po godz 18!
    • Jak płachta na byka, chciało by się napisać, ale co najwyżej jak płachta na cielaczka ;D

Ps. ty masz chyba jakieś problemy emocjonalne ;D Interesuj się swoimi lepiej ;D Podobno nie jestem godzien uwagi, a milion pytań dziennie moim znajomym zadajesz xD
      Ps. 2 Z całym szacunkiem, ale o ile pezetor sie bije to ty jedyne co robisz to szczekasz na forum xD
    • WybornyDiament napisał(a):

Ps. 2 Z całym szacunkiem, ale o ile pezetor sie bije to ty jedyne co robisz to szczekasz na forum xD
      Powiem ci jedno Verfe jestem zmienny piszesz jak ci pasuję ale takie zycia trolaVerfola szkoda że podczas bicia się kilka razy cie wyrzuciło z gry ahhh ten metin :D

A co do pytań to brakuje nam tego twojego błaznowania ;( Bumerang wraca tak samo jak trolekverfolek
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• LuckyLack napisał(a):

Powiem ci jedno Verfe jestem zmienny
      To to ja wiem ;D Nie płacz tam za mną ;)

WybornyDiament napisał(a):

Wystarczy, że się odezwę i na nowo rozpocznie się wojna na słowa ;D
      Złapałeś haczyk ;p Zajmij się sobą już ci raz pisałem i daj spokój ludziom bo po twoim pw zwyczajnie śmierdzi. elo

Ps. "Bo lajkowałaś jego posty" xDDDDDD Psychoś twój poziom to jakaś porażka xD Dorośnij dzieciaku
    • WybornyDiament napisał(a):

To to ja wiem ;D Nie płacz tam za mną ;) Złapałeś haczyk ;p Zajmij się sobą już ci raz pisałem i daj spokój ludziom bo po twoim pw zwyczajnie śmierdzi. elo
      Ps. "Bo lajkowałaś jego posty" xDDDDDD Psychoś twój poziom to jakaś porażka xD Dorośnij dzieciaku
      złapałem haczyk?:D a to dobre jak można złapać haczyk od Hipokryty? A co do dzieciaczka noo to ciekawe :D ale wole być dzieciaczkiem niż takim zgredem jak Ty, bo najpierw masz scisk pośladków że cię ktoś zaczepia a później wylewasz te swoje żale obiecałeś nas gnębić gdzie się podziały te twoje puste słowa?:(

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Ja nie zmieniam tematu tylko się jej grzecznie zapytałem czy to jej konto a ona że nie :D nie dziwię się :rofl: verfolek :o trolek :marzy:

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Jesteś beznadziejny ;) Idź niech cie twoje koło wzajemnej adoracji pociesza ;D Ostatnio koleskaWOlf mnie uświadamiał, że "Jarek musi czuć, że za nim jesteśmy, to nasz lider, a ty się jego uczepiłeś" . Wracaj kierować swoją sektą, a nie graczom pw zaśmiecasz. :zalpl: :noob:
    • Najbardziej zacofani sa Ci co mysla ze kogos denerwuja pisaniem :) Nie wiem jak to nazwac czy to kwestia samouwielbienia czy bezradnosci w grze. Przez lament popadasz w jakas paranoje. Chlopie z dzieciakami mozesz sobie tak pogrywac jesli sadzisz ze sa glupsi ale tu raczej graja dorosle osoby. Zasada jest prosta chcesz fikac- pokaz na co cie stac wiec jesli brak ci jaj zrobic glupie pvp z innym graczem czy brac wojny z inna gildia ocen sam siebie i zalap w koncu co my myslimy o tobie. Nie wiem czy idzie nizej upasc ale jesli na 100 lvl nie kuma sie podstaw gry to smialo moge nazwac cie noobem
    • BekaZShinsoo napisał(a):

Najbardziej zacofani sa Ci co mysla ze kogos denerwuja pisaniem :) Nie wiem jak to nazwac czy to kwestia samouwielbienia czy bezradnosci w grze. Przez lament popadasz w jakas paranoje. Chlopie z dzieciakami mozesz sobie tak pogrywac jesli sadzisz ze sa glupsi ale tu raczej graja dorosle osoby. Zasada jest prosta chcesz fikac- pokaz na co cie stac wiec jesli brak ci jaj zrobic glupie pvp z innym graczem czy brac wojny z inna gildia ocen sam siebie i zalap w koncu co my myslimy o tobie. Nie wiem czy idzie nizej upasc ale jesli na 100 lvl nie kuma sie podstaw gry to smialo moge nazwac cie noobem
      Ojej, a ty myślisz, że mnie to rusza? Jak tam "zadymki"? Ostatnio widziałem jak kozaczyłeś w jinno do 90lvi. Kiedyś wam napisałem, nie pasuje wróg to nie będzie go w ogóle. Grałeś ze mną kilka dobrych miesięcy, tak więc powinieneś znać moje podejście do gry, ale skoro masz problemy poznawcze... Kraj jest wolny, a więc mogę pisać co chce. Odniosę się do wypocin psychodelki, drogi liderze sekty ;) to twoi parobkowie w postaci pezetora i koleskiego mieli mnie "wyjaśnić", a jest jak zawsze ;) robię co chcę i tyle z waszych gróźb i nie piszcie mi, że to co tu pisze jest dla was obojętne, gdyż zawsze mi odpisujecie ;)

Udanego bosowania xD
    • Motocykl101010 napisał(a):

Tak czytam i czytam nasz język jest dość prosty. PISOWNIA dla nas niepowinna być problemem ale Pan wyżej wyzywa od dzieciaków a sam nie umie pisać . Co odróżnienia naszą pisownię od innych, że używamy: Ć Ą Ę I TAK DALEJ
      Błędy w ortografii robić można ale Literki odpowiednie wstawiajcie.

POZDRAWIAM ZNIEMACZONY FORUMOWICZ
      Raczej to z czystego lenistwa ale jesli cie to w oczy kuje czy zwroty z malej litery ktore oznaczaja brak szacunku moze powinienes przestac sledzic forum :)
    • BekaZShinsoo napisał(a):

Juz jestes dziewczynko wyjasniona :) wojne wygralem pvp wygralem :) Co cie widze to glebuje :) A jaki to wrog ktory do walki nie staje? Wedlug mnie czy ty grasz czy nie zadnej roznicy mi nie robi jak sie chowasz jak szczur ;) I pamietam jak pisales ze we 3 pokonamy caly serwer xD a teraz w tylek innym wchodzisz i grasz z noobami xD
      Wojnę? Jakoś takowej nie pamiętam ;) Wolę grać z tymi, z którymi gram niż ze sprzedajną flagą, która poleciała na bosy ;) Prawda jest taka, że ty, koleski i jareczek pławicie się w sławie innych, normalnych, ale za to silnych graczy. Ostatnio jak się biliśmy, co zresztą nawet twój kompan nagrywał ;) biłeś mnie 15minut i tyle z twojego bicia ;) Ja cie nie ubije, a ty mnie i po co się pocisz ;D

BekaZShinsoo napisał(a):

Motocykl101010 napisał(a):

Tak czytam i czytam nasz język jest dość prosty. PISOWNIA dla nas niepowinna być problemem ale Pan wyżej wyzywa od dzieciaków a sam nie umie pisać . Co odróżnienia naszą pisownię od innych, że używamy: Ć Ą Ę I TAK DALEJ
      Błędy w ortografii robić można ale Literki odpowiednie wstawiajcie.

POZDRAWIAM ZNIEMACZONY FORUMOWICZ
      Raczej to z czystego lenistwa ale jesli cie to w oczy kuje czy zwroty z malej litery ktore oznaczaja brak szacunku moze powinienes przestac sledzic forum :)
      To ogarnij lenia albo nic nie pisz ;) Może powinieneś przestać pisać na forum ? ;) To działa w dwie strony ;)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PogromcaOligarchy ().

• Hejka TroluśVerffoluś widzę że twoj nick na forum ulegał zmianie :D ale spoko co do wojny? popatrz Pionie zrobiłeś gildie aby pokazać swoja moc, niżej pokazuję Tobie jak było RIP jeszcze coś?

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Nie masz jaj brac wojny ani pvp to uznaje za wygrane jedno i drugie;) Dlaczego ciagle tylko tu szczekasz? Chopdz w kazdej chwili moge zrobic z toba pvp lub wojne 2 vs wy wszystkie ;) Co ty mozesz wiedziec jak tu w oli jest? Ja sobie na bosa moge isc solo a ty szczycisz sie zbiciem wodza orkow ^^ Wiem pvp nie bo masz eq wojenne a wojny dlaczego nie? Pomysl nad konkretna wymowka na moje brak ci jaj do tej zabawy. Publicznie wyzywam cie na wojne 2 vs wy wszyscy reflektujesz? Jeszcze dzis moge wyjsc z oli 3 dni na nowa gildie i moge cie "wyjasnic" jak tak bardzo chcesz a jesli nie to powiedz czego oczekujesz z tym wyjasnianiem

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SzuruBuru ().

• PogromcaOligarchy napisał(a):

Wojnę? Jakoś takowej nie pamiętam Wolę grać z tymi, z którymi gram niż ze sprzedajną flagą, która poleciała na bosy Prawda jest taka, że ty, koleski i jareczek pławicie się w sławie innych, normalnych, ale za to silnych graczy. Ostatnio jak się biliśmy, co zresztą nawet twój kompan nagrywał biłeś mnie 15minut i tyle z twojego bicia Ja cie nie ubije, a ty mnie i po co się pocisz ;D
      Nich zapoda ktos linka w ramach przypomnienia: wojne Verffy gildi vs TopSecret, do ilu tam dostałas laleczko -do 40??
      Fajny był ubaw bo najwięcej pkt nabiłem na Tb :w00t: :w00t: :w00t:
      Biegaj dalej tymi postkami: bez eq, bez skili, bez alchemi -i płacz na forum...... B O T Y L K O T O C I Z O S T A Ł O :phatgrin:
      :53: :chunjo: :sejmitar:

Oj rafałku, ty i nabijanie na mnie pkt xD z takim dmg?
      Psychoś co ma do tego gildia stworzona na potrzeby turnieju ? xD
      Pezecik chcesz wojne z Guerrillas? Bardzo chętnie ;D Reflektuje na to twoje sam vs Gue ;D
      nie pamiętasz kochana wojenek-były 2 szybkie, z czego Ja najwięcej pkt miałem z Cb :)

Pezecik i Rafałek vs Guerrillas (Ty i Twoja siostra) -chcesz??

RafałM napisał(a):

Piekne te twoje żale wiec ci opisze"twój" filmik chronologicznie:
      wybrałes najlepszy moment dla siebie ale czego sie spodziewać po zakompleksioniej dziewczynce :
      zaczyna sie jak wilk Twój leży już na glebie -policzymy 1:0
      18sek -mam już 2:0
      20sek - siostre na helerze ratuje seta
      48sek -siostre na helerze ratuje kolejna seta
      58sek-mam już 3:0
      1min 7sek - 4:0
      1min 15sek 5:0
      ciekawie też sie kończy filmik-BM za chwile stał na setach, ale to "twój" film i tniesz kiedy chcesz

Beka z Cb Verffe bo to urywek tego co z siostrą wtedy prezentowaliscie, ale....co ci zostało -płacz na forum i nakręcanie sie z siostrą jakie to jestescie piekne. Pozdrawiam Cb i Twoja siostre
      Moderator Bayek:
      Połączyłem posty

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bayek ().

Pezecik chcesz wojne z Guerrillas? Bardzo chętnie ;D Reflektuje na to twoje 2 vs Gue ;D Rozumiem, że razem z rafałkiem mnie "pobijesz" ;D
      Jeśli umiesz czytać to znasz moją odpowiedź, a jeśli nie to smutno ;D

Co do mojego filmu to jesteś żenujący hahah masz wątki do mnie, sadzisz się, że mnie wyjaśniasz, a o filmie potrafisz tylko napisać, iż zabiłeś Queen i besosa hahah

PogromcaOligarchy napisał(a):

Pezecik chcesz wojne z Guerrillas? Bardzo chętnie ;D Reflektuje na to twoje 2 vs Gue ;D Rozumiem, że razem z rafałkiem mnie "pobijesz" ;D
      Jeśli umiesz czytać to znasz moją odpowiedź, a jeśli nie to smutno ;D
      Co do mojego filmu to jesteś żenujący hahah masz wątki do mnie, sadzisz się, że mnie wyjaśniasz, a o filmie potrafisz tylko napisać, iż zabiłeś Queen i besosa hahah
      nie ogarnialas tej gry i nie ogarniesz nigdy - raczej.
      zapytam cie w ten sposób:
      w ilu biliscie wilka???
      ile razy go ubiliscie??
      robisz reklame postkom które grają/grały z Tb
      grałas i grasz na postkach co były w stanie ubic shopy -jedynie.

Postka co na Forum tylko mocna!!!

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez RafałM ().