Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Timib jako że znajdujesz się w Gildi KGB (chodź wiem że jesteś tam świeży )Zapytaj ich proszę o wojnę : ) jaki stary lider NP będziesz umiał z nimi poruszać ten temat:), a jeżeli ci powiedzą że nie twoja sprawa, to pokieruj ich na forum;)
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler
      między R a U na twojej klawiaturze jest najwspanialszy człowiek na ziemi :!:

GG:49939998 Dostępny po godz 18!
    • Czesc tu marudzi ze nic sie nie dzieje brak wojen zadymek , niektorzy tylko czekaja co Oligarchy pokaza (Verffe) Ja jestem jak najbardziej za wojenkami. Verff cos wspomnial ze wyzwal Oli na wojne ale chyba nie wie jak to dziala i kolejny raz na gadaniu sie konczy ;) Guerrillas wojny nie exp nie to chyba dlatego Jarek wogole nie uwzglednial tej gildii w sprawie arenki ;) Ciekawe czy dobrze sie domyslam co verff odpisze na ten wpis ;)
    • WybornyDiament napisał(a):

A co do wojny;) Ostatnio wyzywałem holligans i świetnie się bawiliśmy ;) Mało tego wyzywałem też uwaga.... Oligarchy ;D ale niestety pokazał mi się komunikat, że zbyt mało uczestników online aby wziąć wojnę :( a był to czwartek godzina 20 ;)
      Widocznie wypowiadanie wojny, nie jest twoją mocną stroną i taki gagatek jak ty nie wie że wywołanie wojny jest niemożliwe gdy Lider przeciwników jest off ale co poradzić klawiatura zniszczona... ;( biurko zgryzione <X zasmucony Ferfe poszedł spać... :sleeping:

A co do twojej nie wiem zazdrości :?: bezradności :?: to brak mi słów , czepiasz się każdego że ludzie sprzedają domy biorą kredyty ładują w grę kupują postacie Eq :o to jest straszne synu co ty wyprawiasz :chlosta: Dla ciebie każdy to is każdy to pomarańczowy portal każdy słaby tak jak wspomniałem wcześniej przeszedłeś jako pierwszy gre MT2 i nalezy ci się ranga czerwonego bereta :!: :!: :airborne:
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Dla mnie dziwna sprawa , skoro każdy cię tak bije mało ustawiasz się na Arene w m2 i wtedy sprawa staje się jasna skoro w twoim eq wojennym tyle stoisz i po tyle cie bije zakładasz tarcze Lwią +jak masz na likana branze (o ile posiadasz ) i redukujesz jeszcze ten dmg niżej ale znając twój styl gry i forumowe błaznowanie zakryjesz się przewagą lvl trucie /krwawienie :)kto ci broni wbijać lvl? chyba ze lewe ręce a w jinno stojąc to jedynie co można usłyszeć to

SoulFul bije cie marnie -do tego sprzedaje mieszkanie aby kupić eq i mieć na is twoje standardowe śpiewki

LaLuna bije cie marne

Shooxer bije cie marnie

Oligarchy-miernoty

Luzacy-miernoty

A dziś chwaliłeś się w jinno że masz 2k setek i aby tam jakiś woj do ciebie o to nie płakał wiec jedno pytanie skoro taki dmg dostajesz jaki pokazałeś na filmiku to po co ci te 2 k setek?

Masz propozycje Pvp ale nie bo trucie...

dal mnie sprawa wyjasniona napisałem ci kilka postów wyżej to @ usunął bo brakło ci słownika to było pisanie na odczepne :) Verfe klej skład i jedziemy na arene :)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• @LuckyLack @BekaZShinsoo @RafałM

Czy Wy naprawdę nie widzicie, że karmicie trolla? On jest jak burek zza ogrodzenia, potrafi tylko skamleć bo chciałby ugryźć, a jak mu bramę otworzysz i proponujesz "gryzienie" to znajduje milion tłumaczeń, które tu przytaczaliście wielokrotnie, szkoda Waszego czasu, bo jak wyśmiewacie jego spiny, to pisze, że to tylko piksele, a jak proponujecie mu "pikselową" rywalizację, to odgraża się, że Wam przywali za x lat jak już wbije ten 105 level i klingę na +9 ... Wyśmiewa czyjeś dmg, a sam zadaje jednocyfrowe wartości, itd. itp.

Naprawdę polemika z nim, to szkodzenie jemu samemu, facet jest niestabilny emocjonalnie i taka polemika tylko mu szkodzi. Nie róbcie mu tego ...

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    • Sam bym tego lepiej nie napisał :thumbup: Ale jak to mówią głodnych nakarmić więc nie będzie taki ogryzek robił sztucznego tłumu bo jeszcze do tego nie dorósł ,a to co juz wypisuję na prawie każdego to jest przesada !

WybornyDiament pragnę cie poinformować że dziś ci juz nie odpiszę więc nie złość malutki tylko idź grzecznie spać:)

Do jutra!

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

Z pozdrowieniami dla KoleskiWolF

Potężny oligarcha vs mix Verffe ubrany w klasę czyli w buddę i rubinowe eq! Koleski ;) Ja malutko bije, ale ty to już przesada!

Pozdrawiam :phatgrin:

dzięki temu filmikowi ośmieszasz siebie i postki z PT, pisałem Ci -1 wilk wyjaśnił całą twoją gildie, POZDRO muchobijco :phatgrin: słaby BM,
      słaby heler ( braciszek pokazuje moc w 20sek )

Maibuu napisał(a):

@LuckyLack @BekaZShinsoo @RafałM

Czy Wy naprawdę nie widzicie, że karmicie trolla? On jest jak burek zza ogrodzenia, potrafi tylko skamleć bo chciałby ugryźć, a jak mu bramę otworzysz i proponujesz "gryzienie" to znajduje milion tłumaczeń, które tu przytaczaliście wielokrotnie, szkoda Waszego czasu, bo jak wyśmiewacie jego spiny, to pisze, że to tylko piksele, a jak proponujecie mu "pikselową" rywalizację, to odgraża się, że Wam przywali za x lat jak już wbije ten 105 level i klingę na +9 ... Wyśmiewa czyjeś dmg, a sam zadaje jednocyfrowe wartości, itd. itp.

Naprawdę polemika z nim, to szkodzenie jemu samemu, facet jest niestabilny emocjonalnie i taka polemika tylko mu szkodzi. Nie róbcie mu tego ...
      100% prawdy,
      Verffe każą swoją akcją sie kompromitujesz, załap to że nie zdażyło się żebys tego wilka sam,
      nawet z pomocą całej gildi choć JEDEN RAZ ZŁOŻYŁ :w00t: :w00t:
      :53: :chunjo: :sejmitar:
    • Uła, ale boli xD

@RafałM tylko to ci zostało ;D Płacz na forum
      @Maibuu Przyznaje zabijasz mnie, ale to żaden wstyd padać postacią z tak słabym przecież eq przeciwko tobie panu amełyki ;)

A to dla @LuckyLack tak dla przypomnienia co z nim robił pewien ktoś, za którym ja sam nie przepadam, ale cie lał więc jest spoko ;D Psychodelek i nie płacz proszę ;)

Lubie jak płaczecie ;*

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez PogromcaOligarchy ().

• LuckyLack napisał(a):

Timib jako że znajdujesz się w Gildi KGB (chodź wiem że jesteś tam świeży )Zapytaj ich proszę o wojnę : ) jaki stary lider NP będziesz umiał z nimi poruszać ten temat:), a jeżeli ci powiedzą że nie twoja sprawa, to pokieruj ich na forum;)
      Jarku jak trafnie zauważyłeś,jestem "świeży" w gildii KGB.Nie mnie o tym decydować,czy Twoja propozycja zostanie przyjęta,czy też nie.Nie będę też nikogo kierował na forum,bo moim zdaniem czy ktoś tu chce pisać,czy też nie to jego indywidualna sprawa.Gildię KGB natomiast mogę każdemu z czystym sumieniem polecić.TS tętni życiem,codziennie wspólne akcje(zodiaki,meleyki),chłopaki są ogarnięci(nie mówię tu tylko o byłych członkach NP),ekipa jest zgrana.Myślę,że tyle razy już pisałeś tu o propozycji wojny,więc KGB wie,że takowa propozycja jest.Tak więc proponuję już nie bądż monotematyczny,jeśli KGB stwierdzi że taką wojnę chce,na pewno się ktoś do Cb zgłosi,ja natomiast nikogo na pewno nie będę namawiał.

Uła, ale boli xD

@RafałM tylko to ci zostało ;D Płacz na forum
      @Maibuu Przyznaje zabijasz mnie, ale to żaden wstyd padać postacią z tak słabym przecież eq przeciwko tobie panu amełyki ;)

A to dla @LuckyLack tak dla przypomnienia co z nim robił pewien ktoś, za którym ja sam nie przepadam, ale cie lał więc jest spoko ;D Psychodelek i nie płacz proszę ;)

Lubie jak płaczecie ;*
      Pisze najsłabsza Bm na serwie,
      Ulubiona czynność twojej gildi: klękanie przed KoleskiWolF w Jinno, a ty biedaku tym duchem 697 no nic nie zrobisz, nie obroniłeś i nie obronisz :rofl: Tłumaczyłem Ci-mocny tylko na forum, muchobijco :w00t:
      :53: :chunjo: :sejmitar:
    • Timib napisał(a):

Jarku jak trafnie zauważyłeś,jestem "świeży" w gildii KGB.Nie mnie o tym decydować,czy Twoja propozycja zostanie przyjęta,czy też nie.Nie będę też nikogo kierował na forum,bo moim zdaniem czy ktoś tu chce pisać,czy też nie to jego indywidualna sprawa.
      Widocznie nie zrozumiałeś o co mi chodzi a więc ci wytłumaczę "chodziło mi o to gdyby Lider KGB(chodź do końca nie wiadomo czy on jest) miał do Ciebie pretensje że się rządzisz to abyś go pokierował na forum nie aby pisać tylko przeczytać post w którym cię proszę abyś porozmawiał bo są stwierdziłeś że chętnie byś wyszedł na Arenę się pobić:) więc nie rozumiem twojego oburzenia;)

Timib napisał(a):

.Gildię KGB natomiast mogę każdemu z czystym sumieniem polecić.TS tętni życiem,codziennie wspólne akcje(zodiaki,meleyki),chłopaki są ogarnięci(nie mówię tu tylko o byłych członkach NP),ekipa jest zgrana.

No tak to jest...Cudze chwalicie swojego nie znaliście ...

Timib napisał(a):

.Myślę,że tyle razy już pisałeś tu o propozycji wojny,więc KGB wie,że takowa propozycja jest.Tak więc proponuję już nie bądż monotematyczny,jeśli KGB stwierdzi że taką wojnę chce,na pewno się ktoś do Cb zgłosi,ja natomiast nikogo na pewno nie będę namawiał.

Hm. wojna była proponowana w 2017 roku ale została odciągana , kilku graczy na forum piszę aby zobaczyło jakąś wojenkę na Androsie to proponuję ,Zdobywca też się chwalił że Negros to KGB KGB to Negros temat ucichł..zapraszał nas na wojnę na Negros więc skoro my tam sie nie wybieramy a KGB jest jeszcze a raczej(nadal) na Androsie to proponuję wojenkę 4fun ;)

WybornyDiament napisał(a):

Lubie jak płaczecie ;*

Akcja Karmienie Trola Verfola (bez obrazy i spięć malutki) jest na filmiku pokazane jak padłem i sądziłeś że aż tak się tym załamie? o jeny straszne chłopaczek podobny do Ciebie dowartościował się na filmikach jaki nie jest mocny ubierał się typowo pod klasę ofiary i nagrywał ile dostaje on a ile ktoś a miedzy czasie jak ktos podleciał inna profesją to nagle akcja stop!

i nikt tu płacze, bo gdy gra wywołuje już łzy w twoich kocich oczkach to polecam skorzystać z usług lekarza... :rofl:

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• LuckyLack napisał(a):

Widocznie nie zrozumiałeś o co mi chodzi a więc ci wytłumaczę "chodziło mi o to gdyby Lider KGB(chodź do końca nie wiadomo czy on jest) miał do Ciebie pretensje że się rządzisz to abyś go pokierował na forum nie aby pisać tylko przeczytać post w którym cię proszę abyś porozmawiał
      Zrozumiałem o co Ci chodzi: chcesz żebym był twoim pośrednikiem w załatwianiu tego tematu.Twoją prośbę odrzucam,a Ty jako dorosły gość powinieneś to zaakceptować.

LuckyLack napisał(a):

bo są stwierdziłeś że chętnie byś wyszedł na Arenę się pobić:) więc nie rozumiem twojego oburzenia;)
      Ja tam zawsze chętny,jeśli gildia mi da znać że mamy wojnę jak najbardziej będę chciał w niej uczestniczyć.Jak już napisałem wcześniej jestem nowym członkiem gildii KGB,cieszę się że już nie muszę być Liderem jakiejkolwiek gildii,nie muszę rozwiązywać żadnych "trudnych spraw", dobrze mi z tym ,więc musisz to uszanować i nie wciągać mnie w pośrednictwo :thumbup:
    • Spoko , jedynie cię poprosiłem "kto pyta nie błądzi "Niestety innej formy zabawy niz arena nie możemy zafundować Androsowi sam wiesz czemu":)

P.S Zdobywca co tak zamilkłeś? Negros to Wy ,Wy to Negros

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LuckyLack ().

• erze napisał(a):

Ze specjalną dedykacją dla przedstawiciela gildii Luzacy1 DarkWinnga , który w życiu nie będzie wspólpracował z gildia Oligarchy !!!

Mądry głupiemu ustępuje
      Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje
      Krzyczy z grubym kijem, że połamie ci kości
      Że mądry ustąpił? To oznaka słabości
      Do trzech razy sztuka...
      Ale co, gdy za czwartym wypłynie ta nauka
      Wtedy będzie za późno. Wkładaj głowę w pętlę
      Ważne są zasady, czym głupsze tym lepsze
      Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę
      Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi
      Gitara, ognisko - tu leją się po pyskach
      Słońce, jezioro - ich trzech, ale nas czworo
      Czytając te twoje wersy, mogę stwierdzić że jesteś niczym Rychu Peja.

Współpraca z Oligarchami? To, że tyrali was w tym samym czasie to już z nimi współpracujemy? Śmieszny jesteś.
      Wszyscy wiemy, ze wszędzie wsadzisz swoje brudne łapy żeby komuś zaszkodzić, ale z miernym skutkiem.

Widzisz, jedyne co potrafisz to prowadzić dyskusję i przesłuchania na forum, może w końcu pokażesz coś w grze poza ucieczka po 2 min !
      Ja Ci ksuje, Ale swoją postacią, a nie jak slabiak rzucam Ci rozpro.

Ps. ,, była wielka zadyma, nawet nie zdążyliśmy się rozgrzać a wszyscy już uciekli"
      - ,, nas było dwóch, ale ich ośmiu "
      CHUNJO
      LUZACY1

GixeRR 116lvl ON :gryzie:

Kupie na Androsie :
      Runa +9 2x lud+ kryt lub szycie
      Słonko +9 bony obojętne
      Pancerz dla woja +9 bony obojętne
      Kask dla woja Magia + lud
      [/color]
    • LuckyLack napisał(a):

Virginka napisał(a):

Uuuuu ale tu grozą wieje :w00t: . To zobaczymy jakąś tą wojnę gildii czy nie ? :P
      KGB na nadal ofertę wojny czekamy jeszcze chwilę nikt wieczność czekał nie będzie

Ty się Lucky chyba nie słyszysz ? :rolleyes: KGB i wojna? Oni nawet wojny z niebieskimi nie wezmą, ani z TopSecret, ani z DMG, a co dopiero z Oli. KGB ewentualnie może się lać z rodziną Verfex, ale też muszą uważać bo jak Verfex wbije 105 level to pozabija wszystkich naokoło w m1, łacznie z Kapitanem i Dozorcą, może ewentualnie uratuje się Handlarka i Staruszka :w00t:
      Wracając do KGB sam widzisz jakie popisy odstawiają w m1 jinno i masz nadzieję na wojnę z nimi? :rofl:
    • Dla Ciebie LordzieDrak to jeszcze bardziej ubrudzę swoje brudne łapska .
      DarkWinng nie jest Twój , jest kuzyna z Niemiec . Nie zapominaj o tym .
      Ja gram swoją postacią . Ty postacie kupujesz na znanym portalu aukcyjnym .
      Pozdrowienia od Ryszarda Peji :)

Mądry głupiemu ustępuje
      Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje
      Krzyczy z grubym kijem, że połamie ci kości
      Że mądry ustąpił? To oznaka słabości
      Do trzech razy sztuka...
      Ale co, gdy za czwartym wypłynie ta nauka
      Wtedy będzie za późno. Wkładaj głowę w pętlę
      Ważne są zasady, czym głupsze tym lepsze
      Gitara, ognisko - tu leją się po pyskach
      Słońce, jezioro - ich trzech, ale nas czworo
    • Od DragonRazor klik

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• kurson napisał(a):

KGB i wojna? Oni nawet wojny z niebieskimi nie wezmą, ani z TopSecret, ani z DMG, a co dopiero z Oli.

Tutaj się nie zgodzę, doszły mnie słuchy, że Kamil z Mirem namawiają lidera Zdobywcę na wojnę z DMG. Nie dysponujemy taką liczną, prężną armią jak KGB, nasz TS nie tętni życiem tak jak TS KGB, my nie mamy codziennie wspólnych akcji, natomiast u nas są również dziewczyny (a nie tylko "ogarnięte chłopaki"), ekipa na pewno nie jest tak zgrana jak KGB, ale mimo tego weźmiemy wojnę z potężnym KGB, choćby w tą niedzielę. Czekamy na potwierdzenie.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"