Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Witajcie. Ostatnio dawno nie gościłem tu, ale czytając farmazonki Rudzizny tak dochodzę do wniosku jakim to trzeba być zdesperowanym człowiekiem nie mającym perspektyw na grę dla siebie jak i swoich "kamratów". Szukanie dziury w całym jest jego atutem, a jeżeli przychodzi do wyjaśniania w lesie to nie ma lotów, a wszystkie próby kończą się desperacko i po 2 min zabawa z nimi się kończy.
    Ps. Versagor ładnie wyglądałeś na filmie, dywanie
  • Oj Phasianus Clochicus !!!
    Jakie masz zastrzeżenia ? To że prześmiewam to o czym Kotka02 na TS zapewniała że LuzacyDST też mają wojnę z gildia Oligarchy ? Imigranci z Shinsoo zrobili zamach stanu i Mesjasz Ryan jednoczy Chunjo !
    A w Shinsoo szwajcarski porządek , regularna wywózka odpadów komunalnych zagwarantowana przez Władze Miasta 8)

Pozdrawiam RudyBigos

P.S. Człowiekowi " serce rośnie " jak roślinka NWNP rozrasta się pomaleńku w " oczyszczonym " poczciwym Shinsoo
  • Minister znasz znaczenie słowa lewak ? 8) Naprawdę uważasz nas za osoby tolerancyjne , ceniące równość i wartości socjalistyczne ?
    Dziękujemy , ale tak nie jest 8) Albo z nami albo przeciwko nam to chyba prawicowe podejście ?
    Jako doktor Bigos zalecam doszkolenie w trybie natychmiastowym !!!

Skrajna lewica – postawa społeczno-polityczna, obejmująca lewicowe nurty polityczne charakteryzujące się postawami bardziej lewicowymi aniżeli ruchy głównego spektrum lewicy. Czynnikiem łączącym ugrupowania skrajnej lewicy jest dążenie do wyeliminowania niesprawiedliwego podziału społecznego i egalitaryzm .

P.S. My chcemy wyeliminować niesprawiedliwy podział społeczny ? Raczej my dokonujemy " czystek etnicznych " metinowych .(Jest to żartobliwa gra słów nie propagująca postaw skrajnie prawicowych , żeby nie było wątpliwości).
  • Minister1 napisał(a):

Mówię tu o cytacie czyli NWNP :D Ty razem z holligans się nie łapiecie :D
    Skoro już mały mini wypowiada się o lewactwie(i pewnie nie wiesz co oznacza nawet lewactwo) to i ja coś powiem.

Moim skromnym zdanie oczyściło się nie tylko Wspaniałe królestwo Shinsoo, które obecnie jest nieustannie "hejtowane" i, w którym było wiele osób. Również oczyściło się królestwo Jinno (piszę tu o KGB żeby nie było wątpliwości) więc mogę stwierdzić że cały odpad radioaktywny zalegający się w obu królestwach na chwilę obecną znalazł się w królestwie chunjo i właśnie tam zalega czekając na utylizacje.

Napiszę więcej bardzo mi to odpowiada bo nie muszę co dnia oglądać niektórych osób co miały dużo do napisania lecz nie potrafiły przełożyć tego na czyny.

Mało tego jest mi niezmiernie miło czytać jak "plumkacie" się do NWNP, może nie wszyscy ale zdecydowana większość, ponieważ dajecie nam za każdym słowem satysfakcję że robimy bardzo dobrą robotę i jesteśmy dobrzy w tym co lubimy robić najbardziej.

A to że piszecie że jesteśmy tacy i owacy no cóż najlepiej pisać coś o czym nie ma się zielonego pojęcia xD Ze swojej strony zapraszam serdecznie na TS jeżeli ktoś ma ochotę porozmawiać w miłej atmosferze, o czym mogło się przekonać nawet ostatnio kilku reprezentantów z Gildii LUZACY1

Pozdrawiam Hejtujcie dalej, Było Miło Wasz mistrz DEVILJIIN
  • CardinaleLeJiin napisał(a):

Skoro już mały mini wypowiada się o lewactwie(i pewnie nie wiesz co oznacza nawet lewactwo) to i ja coś powiem.
    Moim skromnym zdanie oczyściło się nie tylko Wspaniałe królestwo Shinsoo, które obecnie jest nieustannie "hejtowane" i, w którym było wiele osób. Również oczyściło się królestwo Jinno (piszę tu o KGB żeby nie było wątpliwości) więc mogę stwierdzić że cały odpad radioaktywny zalegający się w obu królestwach na chwilę obecną znalazł się w królestwie chunjo i właśnie tam zalega czekając na utylizacje.

Napiszę więcej bardzo mi to odpowiada bo nie muszę co dnia oglądać niektórych osób co miały dużo do napisania lecz nie potrafiły przełożyć tego na czyny.

Mało tego jest mi niezmiernie miło czytać jak "plumkacie" się do NWNP, może nie wszyscy ale zdecydowana większość, ponieważ dajecie nam za każdym słowem satysfakcję że robimy bardzo dobrą robotę i jesteśmy dobrzy w tym co lubimy robić najbardziej.

A to że piszecie że jesteśmy tacy i owacy no cóż najlepiej pisać coś o czym nie ma się zielonego pojęcia xD Ze swojej strony zapraszam serdecznie na TS jeżeli ktoś ma ochotę porozmawiać w miłej atmosferze, o czym mogło się przekonać nawet ostatnio kilku reprezentantów z Gildii LUZACY1

Obawiam się, że tak mocne nasilenie odpadów radioaktywnych może już zaszkodzić jedynie Wspaniałemy Shinsoo i Jinno, bo my w naszym Chunjo już wystarczająco napromieniowani jesteśmy i się jakoś uodpoaniamy stopniowo. ;)
    Zagłada tym co obecnie świeżym oczyszczonym powietrze oddychają, a fala ohydztwa zaleje ich płóca niespodziewanie i zgon murowany.
    Z pozdrowieniami od radioaktywnych :P
  • GlosnoMilcze napisał(a):

CardinaleLeJiin napisał(a):

Obawiam się, że tak mocne nasilenie odpadów radioaktywnych może już zaszkodzić jedynie Wspaniałemy Shinsoo i Jinno, bo my w naszym Chunjo już wystarczająco napromieniowani jesteśmy i się jakoś uodpoaniamy stopniowo. ;) Zagłada tym co obecnie świeżym oczyszczonym powietrze oddychają, a fala ohydztwa zaleje ich płóca niespodziewanie i zgon murowany.
    Z pozdrowieniami od radioaktywnych :P
    A ja sie obawiam ze devil moze nie zrozumiec sarkazmu gdyz to bardzo niemadra istota ludzka, ktora opanawola umiejetnosc dawania lapki w dol i korzysta z niej perfekcyjnie ;)) pozdrawiam wszystkich bez wyjatku z oczyszczonego i swieżego shinshoo ;DD
    Shinshoo
    holligans

LaQuica mental 120lv :gryzie: tu pisać w sprawach market
    sysunia444 smok 100lv :]

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Juras2628 ().

• Ohydztwo , płóca !!! Wypowiedź z błędami uznaję za niebyłą.
    Doktor RudyBigos apeluje do sumień hejterów szanujcie nas na tyle , aby pisać do nas po polsku. Zaślepiająca nienawiść odbiera umiejętność swobodnego podróżowania po meandrach mowy ojczystej .
    Twój metinowy partner zdiagnozował u mnie brak życia realnego . Hmm wykrzesałem go jedynie tyle biedaczek aby zakończyć edukację , która sama w sobie ułatwia pisanie oraz czytanie ze zrozumieniem .
    Szalejąc w furii na forum większy respekt wywoła wpis poprawnym , bezbłędny .

P.S. Swobodę wymowy , pisania w znaczącym stopniu poprawia czytanie książek . Idzie połączyć ową aktywność z nadmiernym graniem w metina .

Jak zawsze służący dobrą radą RudyBigos 8) ThugLife
  • Czy stosowanie spacji przed i po nawiasie jest błędne? Oto przykład: (Bydgoszcz) lub ( Bydgoszcz ). W tekstach prasowych można spotkać się z różnym stylem zapisu nawiasów.
    Nawiasy dosuwamy do ujętego w nie tekstu, tak więc drugi przytoczony w pytaniu zapis jest błędny.
    Nawiasem mówiąc (oj, za dużo w tej odpowiedzi nawiasów!), błędne jest także sformułowanie „przed i po nawiasie” (powinno być „przed nawiasem i po nim”).

Słownik Języka Polskiego

Wytknąłeś mi błąd. Douczyłem się. Postaram się pisać zgodnie z interpunkcją.

( poprawnym, reszta zdania ) - źle
    (poprawnym, reszta zdania) - poprawnie

Mój i Twój błąd są równorzędne, obydwa interpunkcyjne.
    Podchodząc do tematu fachowo 8)
  • To nie jest głupi pomysł! :)

CardinaleLeJiin napisał(a):

Skoro taki mały Minister to ok :) Devil uszanuj chociaż mój nick i pisz go z dużej litery :)
    Moderator Bayek:
    Polaczylem posty

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bayek ().

• erze napisał(a):

Ohydztwo , płóca !!! Wypowiedź z błędami uznaję za niebyłą.
    Doktor RudyBigos apeluje do sumień hejterów szanujcie nas na tyle , aby pisać do nas po polsku. Zaślepiająca nienawiść odbiera umiejętność swobodnego podróżowania po meandrach mowy ojczystej .
    Twój metinowy partner zdiagnozował u mnie brak życia realnego . Hmm wykrzesałem go jedynie tyle biedaczek aby zakończyć edukację , która sama w sobie ułatwia pisanie oraz czytanie ze zrozumieniem .
    Szalejąc w furii na forum większy respekt wywoła wpis poprawnym , bezbłędny .

P.S. Swobodę wymowy , pisania w znaczącym stopniu poprawia czytanie książek . Idzie połączyć ową aktywność z nadmiernym graniem w metina .

Jak zawsze służący dobrą radą RudyBigos 8) ThugLife
    Piszesz o hejtowaniu was, a to ty czepiasz się szczegółów i hejtujesz mnie za wypowiedzi mojego kolegi z gildii, które widocznie zbyt mocno Cię dotkneły.
    Jeśli razi Cię w oczy niepoprawna pisownia to nie czytaj i przemilcz. ;)
    Mój post Cię nie dotyczy, ale każdy widzi, że hejtować lubisz nawet osoby dla Ciebie nic nie znaczące, byle burza na forum trwała.
  • kitex napisał(a):

Czy doszliśmy już do kresu i nastąpi Big Bang?
    Wasze dyskusje coraz bardziej są zbędne, zmieńcie coś
    dlaczego tak sadzisz? poprawne pisanie to bardzo wazna rzecz o ktorej trzeba rozmawiac ,gdyż gra tu mlode pokolenie polakow i trzeba dbac o ich zdrowie intelektualne ;))
    Shinshoo
    holligans

LaQuica mental 120lv :gryzie: tu pisać w sprawach market
    sysunia444 smok 100lv :]
  • erze napisał(a):

Droga Kotko02 pozdrawia rudy bigos :)
    DarkWinng i Kastylia są u Was na TS , wchodzą razem do lasu . Misje razem robią . Czy to prawda że Jesteście antagonistami w grze ?
    W lesie GixeRR z KASTYLIA robią misje . Na TS Aphrodite KASS Fistaszek BakusPlay (gildyjnym) LuzakowDST
    Jeżeli czyta to Doktoree z Etolina pozdrawiam Mialeś rację .
    Brak Michała u LuzakówDST chała nie pozdrawiam !!!!!
    BakusPlay xDDD naprawdę jesteś opóźniony :) powinieneś z kimś o tym porozmawiać.
    Przynajmniej dobrze że sobie nie wycierasz ciach moim poprawnym Nickiem.

erze napisał(a):

Luzacy1 mieli wojnę z gildią Oligarchy . LuzacyDST nie mają , są ich kolegami . Kotka02 zapewniała że z Nimi nie współpracujecie , wspólny Jotun Thrym to nie jest współpraca :)
    Jestem wścibską osobą , która lubi wszystko wiedzieć . Pozdrawiam RudyBigos
    Ty, ani żaden z twoich podopiecznych nie będzie nikomu mówił kto z kim gra rozmawia bo jesteś na to zwyczajnie za płytki.
    A kto jak kto ale Ty GOLDZIE, powinieneś wiedzieć że z KASTYLIA znam się od pory, kiedy nie mogłeś wystać przy metku w red lesie a nawet dluzej. I będę z nią rozmawiał, nawet jakby grała z taką ciach jak Ty.

erze napisał(a):

Oj Phasianus Clochicus !!!
    Jakie masz zastrzeżenia ? To że prześmiewam to o czym Kotka02 na TS zapewniała że LuzacyDST też mają wojnę z gildia Oligarchy ? Imigranci z Shinsoo zrobili zamach stanu i Mesjasz Ryan jednoczy Chunjo !
    A w Shinsoo szwajcarski porządek , regularna wywózka odpadów komunalnych zagwarantowana przez Władze Miasta 8)

Pozdrawiam RudyBigos

P.S. Człowiekowi " serce rośnie " jak roślinka NWNP rozrasta się pomaleńku w " oczyszczonym " poczciwym Shinsoo
    Mesjasz Ryan nic nie jednoczy i nie musi tego robić bo LUZACY1, KGB jak i gildia Oligarchy w pojedynkę z was robia sobie dywan. Także nie ma potrzeby ani sensu nic jednoczyć.

Bez pozdrowień.
    Moderator Bayek:
    Ciachłem nieodpowiednie wyrazy
    CHUNJO
    LUZACY1

GixeRR 116lvl ON :gryzie:

Kupie na Androsie :
    Runa +9 2x lud+ kryt lub szycie
    Słonko +9 bony obojętne
    Pancerz dla woja +9 bony obojętne
    Kask dla woja Magia + lud
    [/color]

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bayek ().

• W odpowiedzi na poprzedni wpis, właśnie o to mi chodziło, 3 posty i znowu jazda, to już się przejadło;)

A co do polszczyzny i ortografii, nie mam a może czasem coś się trafi niepoprawnie, tak kiedyś miałem misję i starałem się na wołaczu jeszcze za czasu Kronosa poprawiać kolejne błędy...
    Warto ćwiczyć język, poprawną pisownie - to na pewno pomoże w "dysleksji" czy tam "dysgrafii", które teraz rosną i się rozrastają... przeglądarki podkreślają błędy, word/czy inne narzedzie także...

A już mega sukcesem jest PRZEPISANIE nazwy itemu czy bonusu z błędem, KURDE JAK!!! widzisz co masz napisać a i tak piszesz słabo, tak nie wolno.

Tak więc TAK dla poprawnej polszczyzny
    Nie dla ciągłych kłótni.
    :shinsoo: :surabm: :53: