Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• LuckyLack napisał(a):

Deo masz prawo mnie nie lubić oraz nie musisz mieć szacunku(niestety nie odwzajemniam tego bo nie znam Cie na tyle no chyba że grałeś na Androsie lecz nie chcesz tego ujawnić ) tylko zastanawia mnie jedno... Niby grasz na serwerze kilka dni A wiesz co gdzie i jak. na początku się czepiałeś Oligarchów bo byłeś podjarany jak Burak bił nas na wolnym ,a teraz nagle zmiana gildi i KGB , ja się wcale nie uważam za dobrego gracza , oraz wiem że mojej gildi brakuję sporo do poziomu który panuje na Etolinie Samosie zresztą wspominałem o tym wcześniej , ale skoro ktoś piszę mi na sklep w jinno że jest dobra gildia w chunjo która jest nr2 to grzecznie piszę do jednego z członków czy jest szansa na wojnę :) bez spiny na totalnym luzie aby się pobawić nic wiecej

Timib'ie ja nie szukam dziury w całym ,lecz stwierdzam fakty miałeś gildie w której byli te osobniki ale już nie są. a czego to w to nie wnikajmy

CardinaleLeJiin krytykujesz paczysza za Live na Yt że taki czy siaki ja sam go nie lubię (nie ukrywam że czasem napisze do niego) ale niestety u nas jak sie pojawi filmik w temacie"filmiki Androsa" to jest święto .. ale przypomnij sobie czasy lasu ... co Ty sam powiedziałeś odnośnie swojej postaci gdy ksuliśmy sobie ba wzajem :)

WybornyDiament pytałeś mnie w którym momencie chciałeś z paczyszem chodzić pragnę cie Hipokryto poinformować że to wszystko zostało nagrane:P

Więc drodzy wrogowie nie dziwicie się że krytyki jest sporo bo od bardzo długiego czasu nie ma stabilnych gildi z którymi mozna by rozruszać serwer :)gdy jeszcze Holligans było większe to wtedy mozna było pograć 4fun!:)

Na twój stan to jest takie jedno powiedzenie, ale szkoda mi konta na takiego jak ty ;) Działaj z tą swoją gildią, ściągaj wszystkich do siebie, nazwij się mesjaszem Androsa, Mojżeszem prawilnych i liderem sekty. Ja wyczuwam jedno, masz wilki ból "żądła", że inni sobie radzą olewając ciebie i twoją gildijkę. Tak strasznie manipulujesz faktami, oraz wypowiedziami tu na forum jak i tymi z gry, że aż zał się rozpisywać. Napisze raz, a dobitnie (może dotrze do tego mało pofałdowanego mózgu), odwal się od mojej osoby jak i o sytuacji w red ;D

Stabilne gildie istnieją i mają się świetnie, baa nawet się bawią, ale tak jak pisałem wcześniej " nie pasuje wróg do zabawy? nie będzie żadnego" baw się swoją zabawką jeśli ją masz i jeśli potrafisz zrozumieć metaforę bo z prowokacjami ciężko.
      Elo zerze.
    • Jak sie bardzo cieszę że taki wielki guru jak ty odpisał na mój post..

WybornyDiament napisał(a):

Na twój stan to jest takie jedno powiedzenie, ale szkoda mi konta na takiego jak ty ;)
      Powtarzam Ci HIPOKRYTO że ty i te twoje puste obietnice mi latają kolo.... dokończ sobie;) obiecujesz jedno a za chwile robisz drugie kilka razy się popisałeś swoimi manewrami na grze badz forum:)

Działaj z tą swoją gildią, ściągaj wszystkich do siebie, nazwij się mesjaszem Androsa, Mojżeszem prawilnych i liderem sekty. Ja wyczuwam jedno, masz wilki ból "żądła", że inni sobie radzą olewając ciebie i twoją gildijkę.

działamy i mamy sie dobrze;) nie będę sie nazywał żadnym Mojżeszem czy Mesjaszem :) a nawet liderem sekty;) Ty wyczuwasz u mnie ból ,a ja widzę u Ciebie tą bezradność skakanie po gildiach ... jesteś niczym człowiek tonący brzytwy się łapiący :)

Napisze raz, a dobitnie (może dotrze do tego mało pofałdowanego mózgu), odwal się od mojej osoby jak i o sytuacji w red ;D
      Nie tak dawno się łapałeś chunjo a teraz mnie pouczasz?

Stabilne gildie istnieją i mają się świetnie, baa nawet się bawią, ale tak jak pisałem wcześniej " nie pasuje wróg do zabawy? nie będzie żadnego" baw się swoją zabawką jeśli ją masz i jeśli potrafisz zrozumieć metaforę bo z prowokacjami ciężko.
      Elo zerze.
      No jasne widzę te stabilne gildie :) Powiedz w ilu gildiach już byłeś?:D żadna nie pasuje żadna nie spełnia wymogów Księcia? ahh co zrobić taka gra..jeszcze te pytania. Mozemy z wami? dotarła nasza propozycja do was:D Zerze ,achh ostre słowa wypisujesz gdy jesteś zły zachowujesz się jak Panna na wydaniu :)
      Ale tłumacz sobie to tak.. Mam beke z was:D ,, ciekawe ile wytrzymasz bez odpisywania... tylko proszę cie nie obiecuj;p

Timib napisał(a):

LuckyLack napisał(a):

Timib'ie ... <ciach> Więc drodzy wrogowie...<ciach>
      Ja się tam za Twego, ani twojej gildii, wroga nie uważam.Ale może w drugą stronę działa to odwrotnie :D W końcu z innego królestwa jesteście,więc lać się musimy 8)

Timib pamietaj co mi raz napisałeś na PW w grze :) a jak nie pamietasz pośle pw;)

Moderator Synthia:
      Usunelam flood w cytacie i polaczylam posty.
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Synthia ().

• WybornyDiament napisał(a):

Timib pamiętaj, psychodelka pamięta ;) i uważaj bo zapisze cie na swoją czarną listę nobow z gry ;D
      Wiedziałem że napiszesz ... wkońcu Hipokryta nie jest się tak ooo ;) Ferfe ty taka prowadzisz :D bo czytaj wyżej każdy dla Ciebei Nobb :D

p.S Niezmiernie mnie cieszy że odpisujesz gdy mam możliwość odpisania;) dziekuje Wodzu
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• NubiiS napisał(a):

Niewątpliwie Metin jest grą która potrafi zmieniać ludzi (graczy). Są jednostki które pomimo nie bagatelnego wpływu pikseli wciąż zachowały szare komórki, jednak nie oszukujmy się każdy kto gra w tą gre 2 lata+ po średni 2h dziennie ma blizny na psychice
      Niektórzy bawią się dobrze puszczając serduszka inni trolują jeszcze inni odreagują na wolnym bijąc postki Afk Można grać w tą grę beż nakładów finansowych i pro eq.
      Pozwolę sobie zacytować sam Siebie Jakoś pasuje do Obecnej Sytuacji
      " Mówią na wszytko masz czas ja już przestałem się łudzić. Umrę młodo, bo to nie jest kraj dla Starych Ludzi. "
    • Pokaż spoiler

LuckyLack napisał(a):

Timib pamiętaj, psychodelka pamięta ;) i uważaj bo zapisze cie na swoją czarną listę nobow z gry ;D
      Wiedziałem że napiszesz ... wkońcu Hipokryta nie jest się tak ooo ;) Ferfe ty taka prowadzisz :D bo czytaj wyżej każdy dla Ciebei Nobb :D
      p.S Niezmiernie mnie cieszy że odpisujesz gdy mam możliwość odpisania;) dziekuje Wodzu

NuBiiS napisał(a):

NubiiS napisał(a):

Niewątpliwie Metin jest grą która potrafi zmieniać ludzi (graczy). Są jednostki które pomimo nie bagatelnego wpływu pikseli wciąż zachowały szare komórki, jednak nie oszukujmy się każdy kto gra w tą gre 2 lata+ po średni 2h dziennie ma blizny na psychice
      Niektórzy bawią się dobrze puszczając serduszka inni trolują jeszcze inni odreagują na wolnym bijąc postki Afk Można grać w tą grę beż nakładów finansowych i pro eq.
      Pozwolę sobie zacytować sam Siebie Jakoś pasuje do Obecnej Sytuacji

Masz rację, psychoś na troperze był zupełnie inny... Niestety Diesy skończyły grę i takie coś doznało szoku (bo mógł wreszcie coś znaczyć) i koniec ;x

Moderator Synthia:
      Schowalam cytaty.

• BekaZShinsoo napisał(a):

Przeciez on bredzi. To co pisze ani kupy <ciach> sie nie trzyma.
      Nie wiesz o co chodzi to po co wpychasz dziobka?

Prawda jest taka, że dopiero jak skończyli zacząłeś pajacować i wierzyć w swoją potęgę ;D
      Ja rozumiem, że macie swoją gildie swój świat, jest wam tam dobrze, ale nie trawie was normalnie i tyle ;D Przywaliłeś się do redów jak rzep do psiego ogona.
      "Nic wiecznie nie trwa" ich koniec gry rozumiesz i argumentujesz w ten sposób, a przywalasz się np do rockiego i Timimba, że ich gildie się rozpadły... Jesteś dziwny i śmiesz mnie nazywać hipokrytą, a sam w wielu swoich wypowiedziach stosujesz podwójne standardy rozumowania i argumentowania... Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak przechodzę na temat dawnych czasów to taki jakiś pokorniejszy się stajesz. Pisałeś jakiś czas temu, że płakałem o zadymy na androsie, napisz mi proszę teraz co ty robisz waląc teksty typu:

LuckyLack napisał(a):

Więc drodzy wrogowie nie dziwicie się że krytyki jest sporo bo od bardzo długiego czasu nie ma stabilnych gildi z którymi mozna by rozruszać serwer :)
      idąc twoim tokiem (rozumowania?) płaczesz o wojny?
      Nawet mnie te spiny tutaj już nudzą. Dużo psychoś piszesz a mało robisz, dobrze że pezetor jest inny bo z nim można i się powyzywać i pobić. Jak jesteś takim super liderem to wpadajcie do jinno większą grupką co jakiś czas tam często coś się dzieje ;) Bajo

Moderator Synthia:
      Ciachnelam cytat.

• jaki ty jesteś przybity.. jak nie powiem co.. nawet nie wiesz co jak i gdzie..znasz dokładnie co było w tej gildi? jak nie wiesz to sie <ciach> nie odzywaj

idąc twoim tokiem (rozumowania?) płaczesz o wojny?Nawet mnie te spiny tutaj już nudzą. Dużo psychoś piszesz a mało robisz, dobrze że pezetor jest inny bo z nim można i się powyzywać i pobić. Jak jesteś takim super liderem to wpadajcie do jinno większą grupką co jakiś czas tam często coś się dzieje ;) Bajo

Ty chyba upadłeś z dywanu na podłogę.. Ferfe jak cie spiny nudzą to nie wchodz i nie błaznuj.. bo jak chcesz mogę ci kilka twoich obietnic oraz słów które zmieniasz przytoczyć;)

do Jinno? a powiedz kto tam został? reanimowałeś niby redy udalo ci się to?:D noo chyba Nie skaczesz po gildiach jak małpa po drzewach i nic poza tym jak chcesz możesz cisnąc po nas, jeżeli takie Hejty wpływały by na gildie dawno by my nie istnieli ;) I juz nie becz. bo jak jutro pójdziesz do szkoły z takimi czerwonymi oczakami?

BekaZShinsoo napisał(a):

Z mojego punktu widzenia Ty sam nie wiesz co piszesz bo raz tak raz inaczej. Zdajesz sobie z tego sprawe?
      Taki Hipokryta chyba nie wie co robi. niestety jak sie wali to każdy sposób ratunku jest dobry byle by pokazać innym jaki to cudowny jest

Dobrej Nocy :)

Moderator Synthia:
      Usunelam zbedne okreslenie na innego usera oraz polaczylam posty.
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• Pokaż spoiler

LuckyLack napisał(a):

jaki ty jesteś przybity.. jak nie powiem co.. nawet nie wiesz co jak i gdzie..znasz dokładnie co było w tej gildi? jak nie wiesz to sie <ciach> nie odzywaj

idąc twoim tokiem (rozumowania?) płaczesz o wojny?Nawet mnie te spiny tutaj już nudzą. Dużo psychoś piszesz a mało robisz, dobrze że pezetor jest inny bo z nim można i się powyzywać i pobić. Jak jesteś takim super liderem to wpadajcie do jinno większą grupką co jakiś czas tam często coś się dzieje ;) Bajo
      Ty chyba upadłeś z dywanu na podłogę.. Ferfe jak cie spiny nudzą to nie wchodz i nie błaznuj.. bo jak chcesz mogę ci kilka twoich obietnic oraz słów które zmieniasz przytoczyć;)

do Jinno? a powiedz kto tam został? reanimowałeś niby redy udalo ci się to?:D noo chyba Nie skaczesz po gildiach jak małpa po drzewach i nic poza tym jak chcesz możesz cisnąc po nas, jeżeli takie Hejty wpływały by na gildie dawno by my nie istnieli ;) I juz nie becz. bo jak jutro pójdziesz do szkoły z takimi czerwonymi oczakami?

Po 1 lepiej się rozeznaj z tym "skakaniem" po gildiach.
      po 2 "nawet nie wiesz co jak i gdzie..znasz dokładnie co było w tej gildi? jak nie wiesz to sie <ciach> nie odzywaj" weź to sobie do serduszka w sprawie mojej i np. pezetora ;) a co do gildii z Diesami wiem więcej niż myślisz <ciach>
      Po 3 przytocz
      Po 4 nie zmieniaj tematu bo podałem ci przykład twojego "wybiórczego" traktowania argumentów
      Po 5 Popłacze się bo jakiś niedowartościowany typ mi "dowali" w grze ulala
      Po 6 Jesteście z pezetorem przekomiczni, jeden drugiemu posty lajkuje jak przytoczona przez ciebie wyżej małpa ;)
      Po 7 ktoś tu kiedyś pisał, że nie słowo a czyn świadczy o graczu ;p a podobno jesteś taki honorowy figo fago
      Po 8 do chunjo? a napisz kto tam gra bez "zwoływania" się przez telefon.
      Po 9 Kiedyś pisałeś, że oligarchy tak często robi zadymy w red, tylko mnie ciągle nie ma albo, że nie gram... Ja się pytam, gdzie te zadymy? ;D
      Po 10 nie płacz o wojny ;D

LuckyLack napisał(a):

BekaZShinsoo napisał(a):

Z mojego punktu widzenia Ty sam nie wiesz co piszesz bo raz tak raz inaczej. Zdajesz sobie z tego sprawe?
      Taki Hipokryta chyba nie wie co robi. niestety jak sie wali to każdy sposób ratunku jest dobry byle by pokazać innym jaki to cudowny jest
      Dobrej Nocy :)
      Jak ja mam pokazywać, że jestem cudowny jak w tych rozmowach biorą udział ludzie, którzy znają mnie i ciebie na wylot. Komu ja mam to pokazywać? Politykiem największym na serwerze to jesteś ty i wyłącznie ty ;D Mnie się albo lubi albo nie i tyle, to ty robisz tu politykę i marketing swojej gildii ;p

Moderator Synthia:
      Usunelam zbedne okreslenia zarowno Twoje jak i poprzednika (cytat) oraz schowalam cytaty.

• LuckyLack napisał(a):

CardinaleLeJiin krytykujesz paczysza za Live na Yt że taki czy siaki ja sam go nie lubię (nie ukrywam że czasem napisze do niego) ale niestety u nas jak sie pojawi filmik w temacie"filmiki Androsa" to jest święto .. ale przypomnij sobie czasy lasu ... co Ty sam powiedziałeś odnośnie swojej postaci gdy ksuliśmy sobie ba wzajem
      @LuckyLack doskonale pamiętam co powiedziałem a raczej napisałem ale jak sam wiesz czasy się zmieniają zmienia się też eq, i czasami styl gry ;)
      Swoją drogą pewnego czasu las to było bardzo ciekawe miejsce :love:
      Masz Pytania? GG;47 45 079
      Kontakt w Grze?:DEVILJIIN120 LVL,Salliva105 LVL
      :53: ANDROS
    • Mam do was bogacze prośbę . Zbieram na srebrna bransoletę albo kolczyki ebo i mam wystawione jinno ch2 m1 pod drzewkiem kolo dozo Perłowy Naszyjnik +9 czysty z 3 slotami na przetop za 30kk. Prosze kupcie i sobie dodajcie bony :) wy zarobicie na tym a ja sobie kupie srebrna albo kolczyki bez bonow. Każdy wyjdzie na tym na plus :)

OjTakMocniej Smok 62lv OFF z powodu Kradzieży EQ :(
      ZabeczQa Body 50lv ON
    • Timib napisał(a):

Pewnie Cie nawyzywałem xD. Mała rada (chcesz zastosuj,nie chcesz nie): trochę dystansu i luzu,bo mam wrażenie,że strasznie się spinasz 8)
      Ja sie nie spinam człowieku .skąd ta myśl ? zapytałem cię normalnie grzecznie:)

CardinaleLeJiin napisał(a):

@LuckyLack doskonale pamiętam co powiedziałem a raczej napisałem ale jak sam wiesz czasy się zmieniają zmienia się też eq, i czasami styl gry ;) Swoją drogą pewnego czasu las to było bardzo ciekawe miejsce :love:

Tu się zgodzę ale lepsza była grota:D chyba nie zaprzeczysz? ;D

Po 1 lepiej się rozeznaj z tym "skakaniem" po gildiach.

A co zaprzeczysz? jak było? turniej jedna gildia .później twoja , po twojej holligans , znów twoja po twojej PIR a teraz znów twoja ,a do tego jeszcze się do gildi paczysza kleisz Hipokrytko :D

po 2 "nawet nie wiesz co jak i gdzie..znasz dokładnie co było w tej gildi? jak nie wiesz to sie <ciach> nie odzywaj" weź to sobie do serduszka w sprawie mojej i np. pezetora ;) a co do gildii z Diesami wiem więcej niż myślisz <ciach>
      Skoro wiesz wiecej niż myślę to słucham opowiedz o Diesach , kto był założycielem jaki to był serwer wiecej szczegółów ;]

a)Ostatni raz się wypowiadam na forum -kilka h później kolejny post
      b)Wbije 105 lvl bierzesz z Pezetorem pvp -do dziś nie ma lvl , ale ty twierdzisz że pvp juz nie będzie
      c)miałeś bić ksuć gnębić Oligarchy - gdzie do tej pory byłeś?
      d) mówiłeś że drop jest słaby że ty zasilasz biedaków portfele .a później się jarasz że od nas ktoś z gildi kupuje z twojego sklepiku:)(brawo za pilnowanie interesu)
      e)mówiłeś że dla ciebie bicie się nawet 1 na 5 jest ciekawe kilka postów później twierdzisz że ci to nie pasuję oczywiście odwracając kota ogonem;)

<HIPOKRYTO>

Po 4 nie zmieniaj tematu bo podałem ci przykład twojego "wybiórczego" traktowania argumentów
      Jak możesz poproszę jeszcze raz podaj ten przykład;)

Po 5 Popłacze się bo jakiś niedowartościowany typ mi "dowali" w grze ulala
      hahaha Dobry jesteś goguś :DD przypominam ci że na forum piszemy a nie an grze^^ poza tym jak można tobie dowalić? dla Ciebie każdy słaby (Oligarchy ,Luzacy z jinno Maibu Shoxer) to raczej śie nie da:D

Po 6 Jesteście z pezetorem przekomiczni, jeden drugiemu posty lajkuje jak przytoczona przez ciebie wyżej małpa ;)
      Ostre słowa jak na Ciebie forum posiada taki skrypt jak "lajkowanie" więc dlaczego nie uzywać? a tu co jest?;o "WybornyDiament lubi to."

Po 7 ktoś tu kiedyś pisał, że nie słowo a czyn świadczy o graczu ;p a podobno jesteś taki honorowy figo fago
      A czy możesz rozwinąć swoją myśl? coś więcej?

Po 8 do chunjo? a napisz kto tam gra bez "zwoływania" się przez telefon.
      Kto gra bez zwoływania? a to dobre :D:P informuję cię iż mamy jedną sieć rozmawiamy bez limitu stukamy sms . oraz korzystamy z Internetu:)
      chyba to logiczne że skoro się gra to komunikacja musi być , każdy ma obowiązki rodziny itp. więc nie siedzi 24/7;]

Po 9 Kiedyś pisałeś, że oligarchy tak często robi zadymy w red, tylko mnie ciągle nie ma albo, że nie gram... Ja się pytam, gdzie te zadymy? ;D
      Niedawno Pionku pisałeś że jesteś na grze sporadycznie ,a poza tym kogo bić w red? jak jesteś zainteresowany dymem , napisz tylko nie 2-3 ale wiecej zgromadź ludzi i się pobijemy;)naprawdę nie problem:)

Po 10 nie płacz o wojny ;D
      po 10 zgredzie to sam wiesz jak jest na serwerze , zaproponowałem wojnę to już placz?

Spokojnej nocy ;)
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LuckyLack ().

• Niestety było przepadło.. w grocie były zadymy bieganie za gienkami przebijanie Dmg ..:) to były czasy.. ktoś lurował sobie kilka godz a tu ktos wpadł i jazda! wtedy to było się o co bic;) a las to las..;) komuś zalurujesz 5min i spot znów czysty

Pozdrowienia dla uczestników wcześniejszych zadym w grocie ..:D
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• te czasy expienia na generalach w grocie tylko sie fajnie wspomina , bo tak naprawde to to byla tragedia jak sie mialo konczyc expa o 23 bo na 6 do roboty a wbijali sie 22:50 i tzreba sie bylo z nimi ganiac do 4 -5 rano tylko i wylacznie dlatego zeby nie wyjsc na mieczaka i utrzymac renome hehe
      Shinshoo
      holligans

rocky94 mental 120lv on :gryzie: tu pisać w sprawach market
      Suzixxx wp 75lv on 8)
      sysunia444 smok 97lv on :]
    • LuckyLack napisał(a):

Skoro wiesz wiecej niż myślę to słucham opowiedz o Diesach , kto był założycielem jaki to był serwer wiecej szczegółów ;]
      Toż to nasz serwer Phantos Tam Mouzy Fanatyczki Diego isamu na bufkach chyba Chester jeszcze grał a i ty na wp :) , potem z niedobitków Destroyers reszta na Solar emigrowała a na końcu Analterror obecnie oli:)
      " Mówią na wszytko masz czas ja już przestałem się łudzić. Umrę młodo, bo to nie jest kraj dla Starych Ludzi. "

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NuBiiS ().

• NuBiiS napisał(a):

LuckyLack napisał(a):

Toż to nasz serwer Phantos Tam Mouzy Fanatyczki Diego isamu na bufkach a i ty na wp :) ,

Nie wiem skąd macie takie jakieś lewe ? dziwne? zaskakujące info?
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF