Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

UWAGA!
    Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
    W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Patrz na to że werbuje takich graczy co są albo samotnymi strzelcami bądź nie mają z kim zagrać:)

przykładem jest Pezetor skoro by nie chciał oraz był by zadowolony z gry u czerwonych nie zmienił by królestwa... pomyśl tym czymś co masz na szyi... chyba że masz to tylko do komunikacji ^^

WybornyDiament napisał(a):

No wiem wiem ty wszystkich byś werbował a potem płakał, że inne królestwa puste xD
      Pozwolę Sobie dodać że na ciebie trzeba 8 graczy aby cie zabić wiec wiesz co za tym idzie bekso;*
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• Dynam1 napisał(a):

Verffe daje Ci cos pisanie bajek na forum? Prosty temat skoro taki mocny jestes ze 8 graczy na Cibie trzeba to zrobmy wojne. "kwiczycie w swietym na +8" Chciales sie bic to tworze Ci okazje do zabawy

On ma takie Bony w tym świętym że nikt na androsie takich w zadniej broni nie ma ( sam sie tak chwalił;) ) a być może caly Pl takich nie ma :D

damian0126 napisał(a):

Nie ma po co się kłócić :)
      Nikt się nie kłoci tylko verffe ma takie zdanie że każdy kto udziela sie na forum to się od razu pieni :) szkoda że każdego mierzy własna miarką to że tobie udzielanie się na forum konczy się tak a nie inaczej to nic nie poradzimy ;)
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• Wy jesteście na tyle tępi, że nie widzicie o co mi chodzi ;D Jestem prze szczęśliwy, że pezi załadował isa aby kupić lizaka potęgi, żeby tylko podreperować swoją ambicję w grze ;D Ja sobie bd spokojnie expił, a pezi niech traci lizaczek ;*

Jesteście tak podatni na manipulacje, że aż szok ;) Potężne oligarchy chce wojna z Verffe i Villiusem xD Pezi kozakował wczoraj, że wojna on na nas 2 i że nas zniesie, a jak się zgodziłem to nagle że gildia na gildie ;*

Spinajcie się dalej, a ja chętnie wam odpowiem na wszystko ;) Pozdrawiam Verfuś;*

Ps. Psychoś, ten twój Pezi to trochę "mientki" po "zadymce" w jinno pisał coś w stylu przeprosin i wyjaśniał dlaczego jest ta spina ;p
      Uwielbiam takich gości, wiecie dobrze, że nam możecie naskoczyć ze ksuciem, expieniem itp. Mam was za 0 i tak będzie do końca gry, a pezi stracił w moich oczach dużo .
      Bajo, idę na się zrelaxować ;*

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WybornyDiament ().

• Leć się zrelaksować bo jak widać coś uciska na twój mały "mózg" taki jesteś wielki wojownik.. a każdemu wytykasz to co zainwestował w grę. Taki jesteś proKOx każdego masz za 0 Newparadise , Luzaków ,Oligarchów , całe królestwo czerwone.. a raczej cały serwer Expisz ? Exp Pezetor wbił 120 lvl i exp juz jest za nim ,a ty tylko beczysz że tan jest słaby tamten jest słaby.może idź na Samos Etolin? podobno tam grasz. zaprezentuj nam ta swoja mega duża postać dobrze sobie radzącą , ja gram na tyle na ile chce . oraz prezentuje taki poziom jaki jest a nie inny. ja sie nie pienię tym że padne czy jak czytam te twoje śmieszne wypowiedzi na temat. ten na Is ten kupił eq , bo mam z tego BEKĘ tak samo jak z Ciebie uważasz się za Kogoś wielkiego organizowałeś ten turniej dla Shinso to odbyła się 1 wojna hahah!j patrz
      Wiec jak widać każdy leje na ciebie z góry na dół ;) wiec skoncz pisac te brednie :w00t: <3 <3 <3
      My jako Gildia Oligarchy tworzymy to co chcemy dla siebie a nie dla kogoś ,stworzyłem tą gildie od podstaw i jestem z niej zadowolony do dnia dzisiejszego ;) :!: :!:

P.S Jak masz ból Tylka to maść. a nie siedzisz i gryziesz biurko a innym wmawiasz że sie pienią .

nie pozdrawiam Bekso <X <X <X <X <X <X <X <X
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

• "W stylu przeprosin" Pytalem po co te wyzwiska ze mozemy sie bic bez wyzywania sie a Ty odebrales to jako przeprosiny.. Zabijalem raz postki na strefie a Ty za to zaczales mnie wyzywac i cwaniakowac. Sprowadzilem Cie wczoraj na ziemie w jinno razem wilkiem co mialem Ci udowodnic udowodnilem a Ty sobie narzekaj bo is bo tamto. Ja tam sie moge bic bez przerwy namawiac mnie nie trzeba ;) Ty stales w kole i mnie wyzywales zamiast sie bawic. Mozesz sobie wypisywac dalej bzdety na moj temat lepiej Ci to idzie niz granie ;) Wyplakales sie juz to temat zamkniety :chlosta:
    • Najlepsze jest to wasze wzajemne lajkowanie postów xD Pezi ja to cie na ziemie sprowadzę jak ci lizaczek padnie ;D jednakże niezmiernie mnie cieszy, że ładujesz isa aby zabić słabego bemika 97lv xD
      Psychoś ty masz gildie i ja mam gildie i jest cacy xD
      Wy tu się spinaliście, a mnie słonko złapało, pięknie się opaliłem a jak tam w grze? Słonko świeci?xD
      Będę z was bekę orał maksymalnie oligarchy xD
      Piszecie, że bajki pisze i wgl jestem beznadziejny, a bez verfa byście dalej te swoje bosiki bili i m1 pilnowali, tak to macie chociaż okazje wydać na coś te smy xD
      Pozdrawiam Pezia xD
    • WybornyDiament napisał(a):

Najlepsze jest to wasze wzajemne lajkowanie postów xD Pezi ja to cie na ziemie sprowadzę jak ci lizaczek padnie ;D jednakże niezmiernie mnie cieszy, że ładujesz isa aby zabić słabego bemika 97lv xD
      Wy tu się spinaliście, a mnie słonko złapało, pięknie się opaliłem a jak tam w grze? Słonko świeci?xD
      Piszecie, że bajki pisze i wgl jestem beznadziejny, a bez verfa byście dalej te swoje bosiki bili i m1 pilnowali, tak to macie chociaż okazje wydać na coś te smy xD
      Pozdrawiam Pezia xD
      Jeszcze tu beczysz? :D Zadnego postu nie lajkowalem hehe
    • Samurai napisał(a):

Jakie to ma znaczenie kto jest lepszy a kto gorszy, ile wpakował w is a ile nie? Ktoś wygra, ktoś przegra i o to się obrażać? Trochę luuzu :)

A jeśli faktycznie traktujecie to tak poważnie, to stańcie na ubitej ziemi i niech tam wygra lepszy, a nie tu na forum :P
      Tylko konkrety :D Caly czas to powtarzam ale Verffe nie moze przebolec porazki i strzela wymowkami :D

hahahah, Brawo dla Ciebie że dopiero łykasz promienie słońca gdzie się kończy lato;) wiedziałem ze niezły z ciebie "Pokemon"

beka to jest z Ciebie :D Wielki guru który chce zawładnąć androsem pokazać wszystkim jaki on mocny a oni słabi .. lecz kazdy ma go gdzieś :D

Niezmiernie mnie to cieszy że stworzyłeś gildie :) gracze shinso maja z kogo brać przykład! :w00t: :w00t: :rofl: :rofl:

Achh verffe kiedy się skończą te bóle? :?: :?: :crazy: To już nudne.. nudniejsze niż "lato z radiem" Każdy jest ble.. :thumbdown: Tylko ty cacy... :thumbsup:

A co zazdrościsz "Lajkowania?:D ojjj zachowujesz sie jak Panna na wydaniu Ja wiem :) masz z nas bekę sądzisz że każdy się pieni.,..A tak naprawdę rzeczywistość jest Inna ^^

czekam na woje posty bo Taki suchary to nawet "Karol Strasburger" w Familiadzie Nie opowiada :)

A tutaj dedykacja dla Ciebie Kik
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF

Krzywdę wielką jest czytanie twoich, oraz twoich nobków wypocin, od tego aż głowa puchnie;*
      Nawet nie wiesz za jakiego błazna robisz xD
      Wywaflowałeś już pezia? ;p Bo coś cichy jest

Ps. Jeśli wy myślicie, że ja skończę to powodzenia xD Trafiliście na upartą bestię ;)
      A co mam pisac? Chciales zebym Cie wyjasnil to Cie wyjasnilem. Nie wierzyles ze Cie dojade to Cie zglebowalem. Bic sie nie chcesz, wojny nie chcesz to temat zamkniety. Czytam sobie z niedowierzaniem ten ferment, ktory tu siejesz. Co mialem zrobic to zrobilem ;) Mi to wystarczy :D Nabijam sie tylko z tego placzu typu is i lizak. Swoja droga wole kupic lizaka i expic samemu niz placic komus za podexpianie tak jak Ty zrobiles wilkiem :D Wymyslaj sobie i pisz wygodne bajeczki ;) Lepiej koncz gre i wroc do ukladania puzli bo zauwazylem przeroslo Cie to hehe

od tego aż głowa puchnie;*
      Twoja głowa może puchnie iż za długo siedziałeś na słońcu i ci się ten ostatni zwój przegrzał...,a twoja ostatnia szara komórka popełniła samobójstwo....

Wywaflowałeś już pezia? ;p Bo coś cichy jest
      Ja nikogo nie muszę wachlować ... nie każdy dostaje takiej temperatury jak ty gdy coś mu nie wyjdzie :D

Nawet nie wiesz za jakiego błazna robisz xD

Za większego błazna niz ty to chyba nikt tu nie jest w stanie robić.. Verfe krUl! kazda gildia słaba każdy gracz słaby ,każdy piszę głupoty tylko nie Verffe...

Ps. Jeśli wy myślicie, że ja skończę to powodzenia xD Trafiliście na upartą bestię ;)
      Pozwolę sobie zacytować Uparty jak Osioł a głupi jak Baran... Mam nadzieje że cie to nie obraziło no chyba że to zabrałeś do Siebie :^^

A na Koniec przysłowie które mi sie jakoś skomponowało z twoja osobą...

STARE CHIŃSKIE PRZYSŁOWIE MÓWI: NIE PODCHODŹ DO BYKA OD PRZODU, DO KONIA OD TYŁU A DO idi...W OGÓLE!

A teraz Bay
      TheTrooper OFF
      movement1 OFF
      Awatia OFF