Rozmowy konTROLLowane Andros

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Oby :P real przechodzi na farcie , po przez pomoc Sędziów
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler
      między R a U na twojej klawiaturze jest najwspanialszy człowiek na ziemi :!:

GG:49939998 Dostępny po godz 18!
    • Niestety real przechodził na farcie z Pomocą sędziów :)
      ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Siemankoo

A co tu taka cisza?:D

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Shooxer napisał(a):

Już all wgryzłeś możesz zmieniać serwer xD
      czekam na 6 w lotto :D

WybornyDiament napisał(a):

A kogo za przeproszeniem mamy bić? Jak "wrogowie" :rofl: dropia? ;D
      Podobno nawet we 3 dym jest fajny więc tyle osób się znajdzie :D

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Dym nawet we 2 jest fajny ;D Szkoda, że Wasza gildia woli pisać na forum niż wyjść do walki;D
      Scared pozdrawiam Cię serdecznie;D Dziś Asatti i SYjon się ze mna bili a ty grzecznie w kole stałeś, a taki kozak ;D
      Jeśli już mowa o eq na 2 klasy to kup takie swojej Naime bo ma kłopoty z magia i szponami :P
    • WybornyDiament napisał(a):

Dym nawet we 2 jest fajny ;D Szkoda, że Wasza gildia woli pisać na forum niż wyjść do walki;D
      O czym ty piszesz? sam mówiłeś że malo jesteś na grze a teraz nagle mówisz że nie wychodzimy do walki?

przypomnij sobie turniej organizowany przez Ciebie aby Shinso mogło coś ugrać musieliście robić "Łapankę"

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Psychodelka, tak się składa (i dobrze o tym wiesz), że mam też brata grającego w metin2 + 10 osób w gildii to jednak wiem co się dzieje na Androsie ;D Jeśli solowe wypady Pezetora są wasza aktywnością w zadymach, to gratuluje rozmachu ;P Zapytaj Scareda jak wczoraj wolał stać w kole i coś tam z dropkiem robić niż wyjśc do mnie i Dm'a.
      Prawda jest taka, że na androsie nie ma ludzi zainteresowanych dymami, wszyscy wola klepać bosy i expić ( nie mam nic przeciwko temu).

LuckyLack napisał(a):

WybornyDiament napisał(a):

Dym nawet we 2 jest fajny ;D Szkoda, że Wasza gildia woli pisać na forum niż wyjść do walki;D
      O czym ty piszesz? sam mówiłeś że malo jesteś na grze a teraz nagle mówisz że nie wychodzimy do walki?
      przypomnij sobie turniej organizowany przez Ciebie aby Shinso mogło coś ugrać musieliście robić "Łapankę"
      Z tym "klejeniem" się zgodzę ;D, ale to nie jest moja wina, że nie potraficie wyjść na spontanie do zadymy (bez tygodniowych przygotowań) przez co normalne wojny "bez łapanek" nie mają sensu bo się odpalacie jak o złote kalesony przeciwko garstce redów. Zluzujcie z tym parciem na najlepszą gildie Androsa i bijcie się bez zwoływania 30 ludzi na 15 grających redów to bd weselej:p Nie pisz mi proszę również, że to nie jest twoja wina, iż masz 30 osób w gildii, a redów jest mało bo to nie o to chodzi;D Redów jest mało, ale jakoś potrafimy wyjść w 3 na całe jinno czy czasami na paru Luzaków, a wy zawsze musicie się przygotowywać ;D
      Psychodelko, niestety taka jest prawda, że jedynym graczem, który chce coś podziałać w kwestii zadym na androsie jestem ja, nie mam nawet 100lva i gdzieś mam to czy wygram czy przegram, a wy się spinacie. Piszesz i piszesz, pytasz się i pytasz, a od chwili od kiedy zacząłeś jechać na brak zadym ani razu cie w shinso nie było. Wczorajsza obrona kamieni metin była świetną okazją do dymu, jak się okazało stawiły się Gildie: Guerrillas, 2 osoby z Inteligence, 1 osoba z holligans + ikings + paru graczy z innych gildii, jinno też całkiem liczne, a gdzie w tym czasie byliście wy? 2/3 graczy na wielkie Oligarchy? Chunjo wygrało event, ale na "po eventowej" bitce nic z niego nie zostało.
      Ktoś kiedyś powiedział, miej polityki więcej działania. :)
    • Nie wychodzę do takich berbeci. Pokazałeś z braciszkiem co potraficie,a teraz cie ściska ze ten twój slaby bm którym nawet peta nie umiesz wyexpic i cale eq z niego kupił bym za jeden mój item. Taki poziom postaci jak ty reprezentujesz osiągnąłem 8 lat temu gdy nie było łączenia. Próbujesz zaistnieć na forum swoim płaczem ,ale nikt go nie słyszy bo nikt z Toba się nie liczy ^^ Wiec weź swoje 4 litery i zostań w shinsoo za depo. A co do Naimee, to eq ma lepsze niż wasza cała gildia razem wzięta. I my nie próbujemy być najlepsza Gildia na Androsie tylko nią jesteśmy :thumbsup: ;:p

Ps; Zapraszam do zabawnych SS Androsa. Tacy słabi ,a jednak się zbroją

ScareCrow pogromca hooligans :rip: :rocketlauncher:
    • Rozbawiasz mnie coraz bardziej...:D

Event był o 21;30, jest to dość późna godzina dla osób pracujących ,a co do ilości nas na Evencie jako Gildia nie widziałem najmniejszego sensu aby szło wiecej osob niż się zjawiło , bo nawet nie było większego oporu z jinno oraz shinso :) Mowisz że nie było po evencie zabawy ? Dlaczego nie widzialem cie na respie chunjo? zadymy owszem jestem za, ale mając coś zaplanowane nie zamierzam się od tego odrywać bądź członków gildi :)

Wojny? popatrz na innych serwerach wojny były wywoływane po przez prowokacje na forum bądź z wyprzedzeniem:)wiec nie mów ,mi że nie bierzemy na spontanie bo Ty jako lider swojej gildi nie widziałem cię abyś wyzywał innych na wojne :) a przecież jest tyle w tobie chęci do walki:)

P.S Mowisz walka o złote gacie tworząc Gildie starasz się cos osiągnąć czy to wojny czy też bosy ;)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• ScareCrow napisał(a):

Nie wychodzę do takich berbeci. Pokazałeś z braciszkiem co potraficie,a teraz cie ściska ze ten twój slaby bm którym nawet peta nie umiesz wyexpic i cale eq z niego kupił bym za jeden mój item. Taki poziom postaci jak ty reprezentujesz osiągnąłem 8 lat temu gdy nie było łączenia. Próbujesz zaistnieć na forum swoim płaczem ,ale nikt go nie słyszy bo nikt z Toba się nie liczy ^^ Wiec weź swoje 4 litery i zostań w shinsoo za depo. A co do Naimee, to eq ma lepsze niż wasza cała gildia razem wzięta. I my nie próbujemy być najlepsza Gildia na Androsie tylko nią jesteśmy :thumbsup: ;:p

Ps; Zapraszam do zabawnych SS Androsa. Tacy słabi ,a jednak się zbroją
      Jak zawsze;) W kupowaniu to ty jesteś dobry ;D Lepiej się pochwal ile to złociszy oferowałeś DEVILOWI za eq ;D a On mądry człowiek i tak ci nie sprzedał ;D tyle znaczysz na Androsie ;D
      Zaistnieć płaczem to próbuje wasz lider psychodelka, który płacze o brak zadym, a nawet go w grze nie widać.
      Nikt się ze mną nie liczy, ała to mi pocisnąłeś ;D Miło, że takiego słabego bema zapraszaliście do gildii xD
      Masz racje jesteście najlepszą gildią na androsie ;D jak to kiedyś ktoś od was powiedział ;D "kupię te postać na allegro aby oni nie kupili" moc i potęga oligarchów ;D (znam was lepiej niż myślisz xD, ale kim jestem ty nie wiesz xdd)
      Naime dziś też pokazała moc ;) w jak to ująłeś, słabego bema bije 2k talizmanem za to należy się jej szacunek na dzielni.
      Ja reprezentuje poziom 95, a ty 120 jednak najlepsze w tym wszystkim jest to, że taka pro gildia sadzi dmg rzędu 2k (pozro dla barego, Psychodelki, Naimki i Lolusiia ;D ) w przecież cienkiego bema ;p
      Najlepszą gildia jesteście tylko w teorii bo nikogo nawet nie potraficie upilnować, a holligans za czasów swojej świetności ksuło wam jak chciało. :phatgrin:
      Twoja naimka jest warta tyle co moje rubinowe kolce xD
      Co do ssa to co w tym takiego śmiesznego xd? To raczej wstyd ci powinno być, że jeden bm 95lv daje rade bez peta a żeby być jeszcze lepszym robi sb peta xddd

LuckyLack napisał(a):

Rozbawiasz mnie coraz bardziej...:D

Event był o 21;30, jest to dość późna godzina dla osób pracujących ,a co do ilości nas na Evencie jako Gildia nie widziałem najmniejszego sensu aby szło wiecej osob niż się zjawiło , bo nawet nie było większego oporu z jinno oraz shinso :) Mowisz że nie było po evencie zabawy ? Dlaczego nie widzialem cie na respie chunjo? zadymy owszem jestem za, ale mając coś zaplanowane nie zamierzam się od tego odrywać bądź członków gildi :)

Wojny? popatrz na innych serwerach wojny były wywoływane po przez prowokacje na forum bądź z wyprzedzeniem:)wiec nie mów ,mi że nie bierzemy na spontanie bo Ty jako lider swojej gildi nie widziałem cię abyś wyzywał innych na wojne :) a przecież jest tyle w tobie chęci do walki:)

P.S Mowisz walka o złote gacie tworząc Gildie starasz się cos osiągnąć czy to wojny czy też bosy ;)
      Psychodelka ja wiem, wy wszyscy pracujecie, macie obowiązki, dzieci, studia, mercedesy, Malediwy ;D Tylko oligarchy ma problemy i przyjemności, a jak przychodzi do zadym i wojen to wszyscy muszą się dostosować do was;P
      Piszesz tu tak, a do mnie na pw inaczej ;D
      Ps: taka z was topka że niejaki MalyBurak sam jeden jedyny wilk 120lv rozwalil całaą wasza gildie bez secenia xd Gratulacje topki Scared ;*w
    • Ty naprawdę masz coś z głową:D wytykasz każdemu is czy złotówki władowane w gre a co chwilę piszesz że sprzedaż kostium jak sie tylko pojawi. Sm same ci rosna na koncie?A co do Holigans powiedz po co kogos pilnować? i tak wbije lvl i tak:) pilnowali nas i co? ile osób wbiło lvl? a Holigans sie rozsypało i tyle było z pilnowania skoro jesteś taki mocny wytrzymały idz na Samos tam chętni się znajda na zadymę .przypomnij sobie kto expil twojego wilczka za kase w grocie :D

Powiem ci jedno na to co ty myslisz to mam to gdzieś skoro twierdzisz że Oligarchy są słabe weź sprawe w swoje rece i stwórz gildie która osignie to co Oligarchy gramy dla Siebie Po waszej pro wojnie pisałeś w red że najpierw zapraszasz do Jinno na dym. następnie zjawiłeś sie w chunjo z Wilkiem:D tyle was sie naszlo że maskara

A co do pracy to powiem ci że w gildi mamy same osoby które już zakończyły szkolenie ;) A jeżeli masz ból ... to Polecam Maść :D

P.S co do Buraka Luzacy mają oferte wojny :) ale niestety Liderka nie chce..;x

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Shooxer napisał(a):

Panowie Panie i inni , to tylko gra xD zróbcie sobie wojenkę i po krzyku , po co się spinać na forum jeszcze komuś coś gdzieś pęknie ;p
      Ja sie nie spinam :) jak mówisz tylko gra , a ten już zagląda komuś w portfel... dla mnie to jest nie na miejscu :)

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Shooxer napisał(a):

Emmm a co jest na miejscu w tej grze ? xD Co do portfela to ja już bym miał Ferrari z tego co mi wytykali niektórzy no ale .... :)
      Ale Ferrari nie ma w metku xd jedynie Koń z dwoma Garbami :D

Pokaż spoiler

Jan Paweł II

Pokaż spoiler

• Buhahaha widzę ze ty nie masz równo pod kopula!! Ja od DEVILA cos kupowałem chyba sobie osoby pomyliłeś. A jak cie boli ze mój portfel jest gruby to idź do pracy ,a nie będziesz płakać jak male dziecko. Naimee 2k talikem?? a ty w nią ile biłeś 900?? Kozak dmg!! Tyle co rubinowe ??(1abs 6%) chwalisz się eq a latasz z Świętym +8 porażka. I tak na marginesie nie będę komentować tego słabego bm bo szkoda mi czasu na takiego leszcza. A co do holigansow to nie wiem co brałeś ,ale widocznie dalej tego nie odstawiłeś tyle w temacie.

ScareCrow pogromca hooligans :rip: :rocketlauncher: