Rozmowy konTROLLowane Andros

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Oryentalne wrote:

Odniosę się do kilku postów wyżej.
    Przypomniało mi się, jak zgłosiłem skargę na któregoś z operatorów support. Moje zdziwienie było ogromne, gdy rozpatrzył ją ... on sam.
    Dlatego zawsze możesz użyć przycisku "skarga"

TonyANDROS wrote:

,,se dam taki nick bo ja taki wielki,nowoczesny i wogóle "
    Napewno tak było haha :evilgrin:
    Bana byś nie chciał ? :devil:

CwanyLis wrote:

Hadron wrote:

Ale fakt, że to coś jest największe na świecie nie ma żadnego związku z jakimiś Twoimi kompleksami? :D
    Mój aktualny kompleks ma związek ze stanem konta :P Ja bede sugerował kto miał kompleksy dotyczące WŁADZY :rolleyes:

Sebi21RETURNs23 wrote:

a odpowie mi ktoś, jaki jest problem z werbowaniem? ;p
    Jeszcze żeby ktoś wiedział :D
  • Urithra wrote:

PuciPac wrote:

iście wyżej do admina skutkuje tym samym, zresztą Narazie rozmawiałem z 2 adminami z czego jeden.na mnie wydarl jakim.prawem do niego.pisze w tak blachej sprawie.

Damn, nie pamiętam bym Cie przegoniła z PW :P
    chyba czas się zrzucić na tabletki na pamięć dla starej Uri :(

ale czemu zawsze odpowiadają Ci admini/modzi do których nic nie mam 8)
    Urithra udzielałaś bardzo długich odpowiedzi z wyjaśnieniem dlaczego tak musi być, gdy miałem kilka pytań :)
    Przecież gdzieś napisałem nawet chyba 2 razy że nie wszyscy admini/modzi :( xD
    Oczywiście masz prawo zamykać takie tematy bo wedle regulaminu to jest jakieś naruszenie, no po prostu wedle mnie łatwo jest je poprawić ale jak nie to nie :P
    board.pl.metin2.gameforge.com/…%BC-50-warto%C5%9B%C4%87/
    GG 50663222 SELL EQ 5B RÓZNE
  • Dlatego też wydaje mi się, że nie ma podanej informacji, iż werbowanie nie działa w ogóle. Skoro u Ciebie działa poprawnie a u kogoś innego już nie, to ten błąd z którym mamy do czynienia raczej nie będzie trudny do naprawienia. To są tylko moje domysły lecz trzeba mieć nadzieję, że ta usterka zostanie jak najprędzej naprawiona by każdy mógł korzystać bez problemów z werbowania :)

Zapraszam do zadawania pytań w mojej wulkanicznej prezentacji!
  • Urithra wrote:

W chwili obecnej są problemy z werbowaniem, ale jesteśmy na etapie zgłoszenia problemu i czekania na "diagnozę problemu"... :P
    Tak więc niewiele mogę na ten temat powiedzieć. Trzeba cierpliwości...

Mnie za to śmieszny fakt związany ze skrzyniami, dla których niektórzy expili też te postaci - mikstur mądrości już nie można użyć tak, żeby założyć do niej dwa pdki (co trochę ułatwiało ten exp), z 10 przepustek na 50lvl do v2, teraz otrzymuje się 5, a przy 90lvl jak kiedyś były 4 dodania i 4 mixy to teraz nie ma wcale.
    Rozumiem, że nie można przeginać z ilością bo kiedyś tego wgl nie było no ale kurde - jak już się coś wprowadza to się powinno tego trzymać i nie potem sobie obniżać wedle upodobania. Dla mnie śmiech na sali, pomimo, że długo już tych postaci nie expię. I raczej się już za to nie wezmę.
    Jeśli ktoś tego nie robi dla pd - to nie ma większego sensu. A nie oszukujmy się - dzięki temu to funkcjonowało.
    Drugi aspekt jest taki, że jeśli ktoś potem takie czyste 50 czy 70lvl sprzedawał za grosze (nawet już mówiąc tylko o yang a miałem znajomego, który tak robił) to to wpływało na rozwój gry i napływ graczy bo nie każdemu 12-13 latkowi chce się expić, a jak mógł sobie za nie wiele kupić 50-70lvl, który wedle upodobań mógł rozwijać to to już było coś.
    Także pozdrawiam za kolejny strzał w kolano. ;d
    StaraGwardia
  • Wszechobecny 8)
    W ogóle widzieliście kolejny strzał teamu w "kolano wiarygodności"
    Event haloweń :
    Każdy teamowiec który się wypowiadał - my nie mamy wpływu na Eventy są odgórnie z siedziby gf'a my jedynie możemy prosić o coś dodatkowego i zależy od nich czy się zgodzą.
    Kilka dni temu na androsie gm + dzis na forum:
    Dropu Szkat blasku księżyca nie będzie przez rok.

Yyy, makarena???
    Ja też lubię placki ale ze cegły gryzą to już nie wiedziałem D:
  • Nie, to nie tak xd
    Poprostu wiesz gf na polską wersję metina nie wyda ani złotówki, dlatego cały nasz team to wolontariat, idąc tym tokiem kto zajmuje się konserwacja polskich serwerów? 8)
    Widzę dwie opcje, bo przecież żaden informatyk porządny nie pójdzie pracować za darmo, albo 12latki co nagrywają poradniki na yt albo szympansy 8)
    A Ty jak myślisz? :)
  • PuciPac wrote:

Każdy teamowiec który się wypowiadał - my nie mamy wpływu na Eventy są odgórnie z siedziby gf'a my jedynie możemy prosić o coś dodatkowego i zależy od nich czy się zgodzą.
    Kilka dni temu na androsie gm + dzis na forum:
    Dropu Szkat blasku księżyca nie będzie przez rok.

No śmiech na sali :w00t:
    Tak kołują, że wychodzi na to, że i tak wychodzi na to, że każdy twierdzi <lub wie> co innego :phatgrin:
    KochamWszystkichNoobów :love:
    When the whole world is crazy, it doesn't pay to be sane.
  • Ale to Ci sami ludzie mówili :(
    Jedno co mi się podoba ze tym razem moje posty nie zostały skasowane :)
    Bo w zakładce gdzie była o tym mowa jak wiadomo, skasowanie postu - nie ma postu nie było sprawy xd
    A tu Vesuvius widać ogarnięty jest i nie zachowuje się jak tamci teamowcy 8) duży +
  • Nie zapominaj że pilnują/rządzą/Opiekują się nami tez zwykli gracze, bo gf'a nie stać na pracowników dla takiej polski 8)
    Co takie wielkie Niemcy w takiej Polsce mają komuś płacić, lepiej zrobić niewolnictwo, tylko że nie przymusowe i płacą swistkiem z napisem wolontariat 8)
    Widzieliście kiedyś grę innej firmy gdzie 100% teamu to wolontariat? xd
    Takie rzeczy tylko w gf'ie.
    Uwaga: produkt zawiera lokowanie produktu, sprowadzenie sprawy do krajów ma charakter ironiczny i jest hiperbolizacja choć jest w tym ziarna prawdy albo i cały silos :crazy:
    Ps. Kto jeszcze nie może spać? :)
    Edit: ja mam dużo do mówienia, ale nie ma komu słuchać, to powinno być nagłaśniane przez takich ludzi jak DIII albo walander z powodu dużej ilości widzów, a ludzi powinno trochę ruszyć, zresztą i tak widać ilu ludzi ucieka od produktów gf'a, przecież nie bez powodu :(

The post was edited 1 time, last by PuciPac ().

• Hehe, Puci, myślę, że jednak cały silos :D
    Ale takie posty czasami znikają w "niewyjaśnionych okolicznościach" :phatgrin:
    Co do tego, co jest mówione, to szkoda, że czasami pozostaje to bez odpowiedniej reakcji, bo to jednak trochę przykre.
    Tak samo smutne jak to, że coraz mniej osób gra, ale czemu się tu dziwić xD Z produkcji GF sporo dobrego słyszałam o np. Aionie, ale nie wiem, czy to prawda, chyba kiedyś muszę ogarnąć, jak tam się mają sprawy <tak trochę nie na temat>. 8)
    A spać też mi się nie chce, ale trzeba wstać o 6, więc chyba czas iść...
    KochamWszystkichNoobów :love:
    When the whole world is crazy, it doesn't pay to be sane.
  • Tak sobie czytam rozmowy tutaj jak i w PoM'ie i chyba zaczęła się pierwsza w tym roku konkretniejsza nagonka na GF ^^Całkowicie rozumiem oburzenie co niektórych osób, gdyż każdy chce grać w jak najlepszych warunkach.

Nie mogę oprzeć się jednak wrażeniu, że piszecie swoje "skargi" w taki sposób, jakby ktoś nad Wami stał i kazał Wam grać na siłę, wbrew Waszej woli - a tak raczej nie jest co nie? :P. Pamiętajcie, że zawsze macie możliwość wyboru spędzenia swojego wolnego czasu w zupełnie inny - dowolny sposób. Jeżeli to na Was tak działa, że przez lagi w grze tracicie nerwy i psuje Wam się humor, to polecam odpoczynek.

Oczywiście nie zabraniam Wam rozmawiać tutaj o problemach związanych z grą, gdyż są to rozmowy konTROLLowane :D Tutaj można rozmawiać dosłownie o wszystkim, jednak jak patrzę na co niektóre osoby, które strasznie się denerwują na samą myśl o Teamie czy GF, to aż strach zostawiać co niektóre posty. Jeszcze mi tu ktoś na jakiś zawał serca zejdzie z tych emocji i będę miał wyrzuty sumienia do końca życia ;( Chociaż drugiej strony... Jakbym je usunął to byłbym uważany przez co niektórych za tego, który tłumi głos ludu :D

No cóż, i tak źle i tak niedobrze. Wracając do tematu, to bardzo przyjemnie się czyta Wasze wypowiedzi. Takie rozmowy na luzie są bardzo mile widziane w takim miejscu jak tutaj. W życiu są inne powody do zmartwień, ważniejsze niż w tym naszym internecie.

Tymczasem życzę dobrej nocy,
    Vesuvius.

Zapraszam do zadawania pytań w mojej wulkanicznej prezentacji!

The post was edited 3 times, last by Vesuvius ().

• Ale ja nie mam życia :( xd
    No wiesz nikt nas nie trzyma na siłę, ale gra powinna nas zachęcać do gry, aby mogła na siebie zarobić, natomiast produkty prowadzone przez gf'a w większości odrzucają graczy i ogólną polityka i niedociągnięcia i zatrudniani ludzie, bo dla mnie jest kpiną żeby pracownika nie płacić, przecież taki GM codziennie kilka h na grze kilka na forum.kilka na supporcie i za to dostaje papierek 8) Co tam jeszcze brak objaśnien systemu gry, szczególnie w miejscach gdzie gracz przez błąd statystyczny nie ma jak sprawdzić działania jakiejś części gry :( no po prostu strach kupując grę gf mógł chociaż poprosić o instrukcje obsługi xd bo naprawdę ja do dziś zgłębiam tajemnice mojego.ulubionego bonu a mianowicie szycia 8) tyle teorii tyle nie prawdziwych :( i jak to tu sorawdzic :/ albo jak obliczyć hity w innego gracza w oparciu o def i lvl.błędy statystyczne są juz tak duże że tak naprawdę nie można na 100% stwierdzić jak nakładają się na siebie poszczególne bony, można przypuszczać co jest mniej więcej przed czym. No trochę się rozpisałem w każdym razie strasznie dużo jest takich zniechecajacych rzeczy i to jest smutne :(
    Gf odstaje wyraźnie w tyle za innymi producentami gier mmo i jest jak dla mnie fenomenem ze gry w których tak naprawdę nie mamy nic bo wszystko jest gf'a a ich stan jest jaki jest zarobiły tak wielką kupę pieniędzy :) Aż mam ochotę porównać gf'a do tych popularnych obecnie firm co dają polisę na życie 80+ latka A jak się taka firma na zbiera pieniędzy ogłasza bankructwo i znika w popłochu z pieniędzmi xd
    Tylko ze gf znikł na starcie w swym regulaminie 8)
    No po prostu bajka xd
    Puciek prawda i partner bezsenność to bardzo gadatliwe powiązanie i nie żebym tu jakoś specjalnie atakował gf robią co chcą, a ja po prostu nie mogę spać, to sobie pisze moje spostrzeżenia bystrego oka xd

The post was edited 1 time, last by PuciPac ().