Rozmowy konTROLLowane Andros

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AvantQueTuDis wrote:

widzę że teraz każdy post zawierający słowo Islam będzie kasowany :rofl: boicie się ataków na budynek GF czy serwery? :rofl:

Co do słowa Islam - nie ma żadnych przeciwwskazań, by go używać ;) Natomiast kolejna część zdania usuniętej wiadomości pozostawiała wiele do życzenia. Twój post odnosił się bezpośrednio do wiadomości, która została usunięta - dlatego Twoja wiadomość także "zniknęła" ;)

Jeżeli chcecie porozmawiać o Islamie to śmiało, może być ciekawie :D

Zapraszam do zadawania pytań w mojej wulkanicznej prezentacji!
  • Co tu ciekawego może być w Islamie to tylko religia :)
    Kupię :
    Fenki +9 5b w tym 2k hp 10/15 strzały
    Bransoletę Z niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 20% diabły
    Naszyjnik z Niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 15 strzały
    Sokół +9 , 5b w tym NNO 20% diabły
    Maska Strachu +9 , 20% diabły 10 na unik. strzały
  • Dobra Prozuniu, wszystko wiem. ;ddd
    To już jest śmiech. ;d Rozumiem, że podczas eventu, jednego z lepszych w sumie są lagi ale jak takie sytuacje mają miejsce w zwykły dzień w środku tygodnia i nie idzie przez jakiś czas zalogować to to już jest paranoja. ;d

W kwestii wolności słowa: ostatnio rozmawiając z kolegą na pw użyłem słowa "allegro" za co dostałem blokade czatu na 24h. ;d
    Porażka. Mógłbym mówić o motocyklu, komputerze, biżuterii dla kobiety ale co tam - i tak blokada i tak i wypchaj się, GM brak a nawet jeśli to napisać nie idzie. ;d
    StaraGwardia
  • coś o tym wiem właśnie pisałem na pw allegro już z 5 raz to zrobiłem ani razu nie odnosiło się do metina i 5 raz logłem z ch2 ;(

Ps. apropo wolności słowa to kto kupił żelka 10luda 8trucie+magia od linexa, przyznawać mi się tu 8)
    a przy okazji napsiac za ile odsprzeda xD
    Cii wiem ze to nie dział do tego ale ja nie handluje ale szukam właściciela takiego fajnego hełmiku xD
    GG 50663222 SELL EQ 5B RÓZNE
  • CwanyLis wrote:

W kwestii wolności słowa: ostatnio rozmawiając z kolegą na pw użyłem słowa "allegro"

na forum uważają że sformułowanie "P serwery" jest niezgodne z regulaminem i kasują każdy post który zawiera zwrot "P serwery" czy nie uważacie że to jest patologia? przecież to określenie niczego nie reklamuje, nie reklamuje żadnego priva, nie zachęca do gry na nich... mimo to wiele zielonych power rangers kasuje posty, Vesuvius Ty jako znawca wytłumacz mi czym "P serwery" łamie regulamin? to może zamiast sformułowania "P serwery" zacznę używać "konkurencyjne projekty" i co też uznacie że to jest łamanie regulaminu? wytłumacz mi dlaczego spora część z Was uważa że pozjadała wszystkie rozumy? Chcecie założę sprawę w sądzie przekonamy się czy użycie "P serwery" jest łamaniem regulaminu tego forum, bo wręcz bezczelne kasowanie postów niektórych "modków" stało się chyba ich fobią.
    verAchmed 1-99lvl
    s21 Candia & s53 Andros
    13.02.2014r. OFF
  • AvantQueTuDis wrote:

CwanyLis wrote:

W kwestii wolności słowa: ostatnio rozmawiając z kolegą na pw użyłem słowa "allegro"

na forum uważają że sformułowanie "P serwery" jest niezgodne z regulaminem i kasują każdy post który zawiera zwrot "P serwery" czy nie uważacie że to jest patologia? przecież to określenie niczego nie reklamuje, nie reklamuje żadnego priva, nie zachęca do gry na nich... mimo to wiele zielonych power rangers kasuje posty, Vesuvius Ty jako znawca wytłumacz mi czym "P serwery" łamie regulamin? to może zamiast sformułowania "P serwery" zacznę używać "konkurencyjne projekty" i co też uznacie że to jest łamanie regulaminu? wytłumacz mi dlaczego spora część z Was uważa że pozjadała wszystkie rozumy? Chcecie założę sprawę w sądzie przekonamy się czy użycie "P serwery" jest łamaniem regulaminu tego forum, bo wręcz bezczelne kasowanie postów niektórych "modków" stało się chyba ich fobią.
    Jeżeli Twoje posty zostały usunięte lub edytowane w jakikolwiek sposób, to były na pewno ku temu podstawy. Jeśli jednak czujesz się pokrzywdzony zaistniałą sytuacją to możesz złożyć skargę na danego moderatora, który Twoim zdaniem niesprawiedliwie ocenia Twoje posty. Moim zdaniem sam udowodniłeś swoim postem, że właśnie chodziło Ci o prywatne serwery. Nie trzeba być tu żadnym inteligentem by domyślić się o co tak na prawdę Ci chodziło.
    Prywatne serwery są nielegalne i to wiadomo nie od dziś. Sama wzmianka o nich( że o porównywaniu ich do oryginału nie wspomnę ) zawsze będzie wyłapywana w postach. P serwery Twoim zdaniem to co to jest? To, że użyjesz sformułowania P serwery zamiast prywatne serwery ma Ci pomóc w obejściu regulaminu?
    Nakłaniając kogoś do gry na jak Ty to mówisz "P serwerach" jest równoznaczne z tym, jakbyś zachęcał do korzystania z nielegalnych, powtórzę jeszcze raz - Nielegalnych prywatnych serwerów. Zrozumieć trzeba to, że na tym forum nie można propagować, nakłaniać, zachęcać do czegoś, co jest nielegalne.

Dam Ci prosty przykład. Dajmy na to wymyśliłeś genialną przekąskę, wyjątkowo smaczną. Zrobiłeś coś wyjątkowego, jest to Twoje dzieło, do którego zastrzegłeś sobie prawa i nazwałeś tą przekąskę "AvantQueTuDis".

Pewnego dnia ktoś wykrada Ci recepturę i sprzedaje tą przekąskę taniej, a nazywa ją "Av.QueTuDis". Twoja rzecz, która od zawsze była Twoja została Ci zabrana. I mimo że cały świat będzie tą przekąskę kojarzył z Twoją osobą, to Twoje zyski będą drastycznie mniejsze, gdyż ludzie kupią Twoje dzieło, lecz przygotowane przez złodzieja.

Myślę, że wtedy byś walczył o swoje :) Zamiast atakować i obrzucać kogo się da błotem, warto spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy. Wtedy można obiektywnie ocenić daną okoliczność.

EDIT: Jak masz jakieś dalsze pytania bądź zażalenia to zachęcam do korespondencji poprzez prywatne wiadomości. Jeżeli nie, to tym samym kończę dyskusję na temat, który zacząłeś.

AvantQueTuDis - specjalnie dla Ciebie już ostatni raz odniosę się na temat "P serwerów" :)

Piszesz, że to się w żaden sposób nie odnosi do prywatnych serwerów tak? Jednak jak można łatwo zauważyć opinia wielu ludzi na ten temat jest inna. Po prostu człowiek jest istotą która myśli, a co za tym idzie kojarzy fakty. W tym przypadku powiązanie tych dwóch terminów jest niemalże oczywiste dla znacznej grupy osób. Podam Ci kolejny przykład, ale i tak myślę że rozumiesz o co mi chodzi ;)

Gdy w wiadomościach podadzą informację, że prezenter telewizyjny Krzysztof I. - który z roku na rok jest co raz młodszy, dopuścił się jakiegoś czynu, to większość ludzi będzie wiedziała o kogo chodzi czyż nie?

Tak samo jest w Twoim przypadku gdy piszesz "P serwery" to i tak niemalże każdy rozumie, o co chodzi. Nie trzeba mieć tytułu magistra, żeby to zrozumieć.

Pozdrawiam,
    Vesuvius.

The post was edited 4 times, last by Vesuvius ().

• A ja się tylko raz dwa odniosę do składania skarg na zeliona stronę mocy, czy wy się bawcie w polskich polityków?
    Przecież wiadomo ze zieloni się bardzo dobrze znają i nie ma sensu składania skarg na modów u smoda bo on nie zareaguje nawet, albo "powie" ze przyjął i coś z tym zrobi albo odrazu stwierdzi ze to nic takiego, albo oleje. iście wyżej do admina skutkuje tym samym, zresztą Narazie rozmawiałem z 2 adminami z czego jeden.na mnie wydarl jakim.prawem do niego.pisze w tak blachej sprawie. Wiec jak w połowie zgodzę się z Vesuviusem co.do sformułowania które łamie regulamin, przemilcze tu post pewnego zielonego administratora ze możemy pisać o tym ale nie reklamować, bo ten post najwyraźniej został napisany na odczepkę, ale Vesuvius nie masz racji z zgłaszaniem zielonej strony mocy, ba nawet z 50% z nich nie porozmawiasz a jak poprosisz o wyjaśnienie np. Decyzji nałożenia na Ciebie ostrzeżenia to możesz sobie pomarzyć o uzyskaniu czegoś więcej niż informacji w którym poście się odpuściłeś tego wykroczenia 8) do dziś mnie śmieszy moje ostrzeżeniea np. za obrazę przyznane w dziale pomoc ?(
    Edit: oczywiscie nie dotyczy to wszystkich zielonych a części i nie mam zamiaru tu nikogo obrazac, poprostu zauważam fakty.jakie mnie spotkały 8)

The post was edited 3 times, last by PuciPac ().

• NinjaaMan wrote:

Wiadomo moze kiedy GF naprawi problem z Werbowaniem?

nikt tego nie wie
    to zalezy od gf

ale nie nastawialbym sie na szybka naprawe tego

w kazdym razie NIKT nie poda Ci konkretnej daty

Pozdrawiam

Ludzie, to kwiaty – każdy inaczej kwitnie – I niezależnie od przewinień (po wszystkim), ziemia każdy z nich przyjmie.
  • PuciPac wrote:

A ja się tylko raz dwa odniosę do składania skarg na zeliona stronę mocy, czy wy się bawcie w polskich polityków?
    Przecież wiadomo ze zieloni się bardzo dobrze znają i nie ma sensu składania skarg na modów u smoda bo on nie zareaguje nawet, albo "powie" ze przyjął i coś z tym zrobi albo odrazu stwierdzi ze to nic takiego, albo oleje. iście wyżej do admina skutkuje tym samym, zresztą Narazie rozmawiałem z 2 adminami z czego jeden.na mnie wydarl jakim.prawem do niego.pisze w tak blachej sprawie. Wiec jak w połowie zgodzę się z Vesuviusem co.do sformułowania które łamie regulamin, przemilcze tu post pewnego zielonego administratora ze możemy pisać o tym ale nie reklamować, bo ten post najwyraźniej został napisany na odczepkę, ale Vesuvius nie masz racji z zgłaszaniem zielonej strony mocy, ba nawet z 50% z nich nie porozmawiasz a jak poprosisz o wyjaśnienie np. Decyzji nałożenia na Ciebie ostrzeżenia to możesz sobie pomarzyć o uzyskaniu czegoś więcej niż informacji w którym poście się odpuściłeś tego wykroczenia 8) do dziś mnie śmieszy moje ostrzeżeniea np. za obrazę przyznane w dziale pomoc ?(
    Edit: oczywiscie nie dotyczy to wszystkich zielonych a części i nie mam zamiaru tu nikogo obrazac, poprostu zauważam fakty.jakie mnie spotkały 8)
    Uwierz mi Puci, że jeśli skarga na moderatora jest uzasadniona a Twoje argumenty są konkretne i niepodważalne, to Twoja skarga tym samym "poskutkuje" ( Z tego miejsca przypominam że jestem pod opieką Yuichi :mkay: , tak więc wszelkie skargi, zażalenia, a nawet pochwały co do mojej osoby możecie kierować właśnie do niej :rolleyes: ). Jeżeli masz jakiś problem zgłaszasz się do moderatora, a jak to nie skutkuje to do super moderatora. Dopiero w ostateczności piszesz do Administratora, no ale o tym zapewne wiesz ;).

Wiele osób wychodzi z założenia, że jeśli post został usunięty a skarga na osobę, która ten post usunęła nic nie dała stwierdza zazwyczaj - Ten team to jest jednak zły i niesprawiedliwy. Jednak czasami bywa tak, że to Ty możesz błędnie ocenić sytuację i tego nie dostrzec. Każdemu się to może zdarzyć niezależnie od tego kim jesteś. Jak to mówią każdy kij ma dwa końce :) Zamiast oglądać się na innych i próbować wymuszać na nich zmiany, to czasami warto zacząć od siebie. Jakby tak każdy skupił się na swoim zachowaniu zamiast wytykać błędy innym to nie tylko tutejsze dyskusje, ale i cały świat wyglądałby inaczej :tak: .

Pozdrawiam,
    Vesuvius.

• Akurat nie o Ciebie mi chodzi, przecież Ty dopiero chwile jesteś modem i nie mam do Ciebie jakiś zastrzeżeń :) Ale te ściemy o uzasadnieniach to zachowaj dla siebie, nie raz to nawet cytowalem bezpośrednio regulamin, ale to nic nie da, ja bym musiał chyba zrobić wcześniej ss usuniętego postu, oczywiscie wcześniej się dowiedzieć ze dostane za niego ostrzeżenie, zrobić z takiej skargi film i wrzucić na kanał walandera albo dlll xd jakoś zawsze po przedstawieniu argumentów kończy się moja rozmowa z modem, s-modem, adminem - nie dostaje juz żadnej odpowiedzi :(
    Na supporcie chociaż dostaje wiadomość w stylu podane argumenty są niewystarczające jeżeli chodzi o grę, na forum zapomnij o czymś takim... tylko się wyświetla jako przeczytane nic pozatym ani razu odzewu :/