Rozmowy konTROLLowane Etolin

• Nowy

MiecioEtolin napisał(a):

gruby skonczyl gre a alain konczy xDDD
      KoXa pominąłeś - sprytnie sprytnie, by nie oberwać duchowym :D

H00LIG4N napisał(a):

Widze ze mamy fana reslingu.
      Nie ma takiej dyscypliny jak "resling", jest WRESTLING (z ang. "zapasy").
      Pisać wrestling, a resling, to tak jak robić komuś łaskę, a laskę ... ewentualnie, to tak jak pisać facet z facetem i uwzględniać w dyskusji "oboje" zamiast obaj (patrz "x" stron wstecz post Calatora xD)

10.02.2018 - Metin2 OFF

Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Dosarphic ().

• Nowy

Jazzy.tbd napisał(a):

No to ładnie, cisną po mnie ludzie którzy nie mają żadnej postaci.

ortografia polska nie ma dla mnie dużego znaczenia, według mnie w ogóle jest niepotrzebna

Teraz obrosłeś w pióra i śmiejesz się z tych którzy skopali Ci niektóre części wirtualnego ciała aż zostało widać :P
      Widziałem także Twoje posty o wyzwaniu na wojne Disturbed. Jaki cwaniak, wcześniej brakowało na to odwagi, która wróciła akurat, gdy ta gildia jest nieaktywna. Te Twoje posty powinny być postami tygodnia :D
      Skoro ortografia języka ojczystego nie jest dla Ciebie ważna, potrzebna to i Ty jesteś nikim dla kraju, bo nie masz w sobie nic co może reprezentować kraj. Może z wyjątkiem nr PESEL ;)

MiecioEtolin napisał(a):

niech się kriszna pochwali jaką ma obracalną siostrę ;)

Mądry Ty jesteś? Kilka stron wcześniej plakałeś, ze Szczepan pocisnął po rodzinie, a teraz bezpodstawnie wyjeżdżasz gościowi z takim tekstem i to kompletnie wybiegajac poza temat, z którym widocznie nie dałeś sobie rady ze swoim ego. Rozumiem nienawiść do innego gracza w metinie, ale taki brak granic źle o Tobie świadczy, a podobno metin nie namieszał Ci w głowie :) Nie uważam teraz żebyś myślał przed napisaniem czegokolwiek, ponieważ jak sam stwierdziłeś "nie paplasz co ślina na język przyniesie". Zapewne tak sobie odbiegłeś tym zdaniem od ogólnej dyskusji. ;)