Rozmowy konTROLLowane Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• szczególnie ty NowyZielony gdybyś czasem czegoś nie napisał to bym nie wiedział że istnieje taki ktoś jak ty :)
    Pamiętam jeszcze takiego DexWojownik który miał odpalone buty wiatru z modzika na 160 xD a i aszanta jak on miał Rafał? który biegał przez ściany na 105lv w grocie :rofl:
    OFF
    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.
  • MiecioEtolin wrote:

ja się pogrązam?szczepan wez,nie mowilem o całości tylko o jednym graczu który uwaza sie za legende mt2 ktory niewiele w to wlozyl,zanim dołączył do Disturbed tydzien przed tym ich oczerniał wypierając się ze nigdy tam nie dołączy xd takie fakty,jest wiele na to swiadkow,ale dobra nie bede wiecej mowil bo nie zamierzam tutaj nikogo osmieszac,popisać?przedkim i po co? Historię znam bardzo dobrze nie tylko serwerową od początku Monastyra(wczesniej Poland) do dzisiejszego Etolinu,tak samo gildie w ktorych bylem od począwszy NOT4YOU a kończywszy na NaLoOzie w ktorej dalej jestem.
    ps.osobiscie nic do ciebie nie mam ale nie trzeba robić z siebie boga by komuś się przypodobać myślę ze każdy tutaj obecny ma dobrych znajomych którzy ich lubią bez względu na to kim byli kim są i kim będą
    To wreszcie się zdecyduj, albo ciśniesz po mnie czy po gildii? Kolejna osoba która nazywa mnie legendą, szkoda że jest to 55 lv XD Niewiele włożył, a kim jesteś żeby to oceniać? Na te tematy rozmawiałem już x razy, ale zacytuje Twojego idola nindiana "No kurczak jak typ którego największym osiągnięciem jest jakiś śmieszny 55 lv może pruć się do Ciebie ". To w jakim stopniu przyczyniłem się do rozwoju królestwa winni oceniać raczej osoby które znaczą nieco więcej niż 55 lv bijący afki. Co do oczerniania, proszę Cie, nawet wrogowie doceniali we mnie to że zawsze potrafiłem powiedzieć co o kim myślę prosto w metinową twarz xD Możesz próbować ośmieszać czy co tylko zechcesz, lecz ja raczej odpowiem zawsze jak ktoś opluwa naszą ekipę bądź mnie. Co do historii no to szacun, medal mogę Ci za to dać, szkoda tylko że Twoja wiedza odbiega znacząco od prawdy. BTW jeśli z tym 120 lv alchemią 1b i eq biłeś typowo do mnie, to zdradzę Ci tajemnice. Twój idol, a mój kolega nindian miał min taki sam jadeit jak ja :D Eq 1,5 15 i 10 to raczej miały od nas najsłabsze osoby (co nie oznacza że byli oni gorsi bo zaraz obrońca magik wjedzie i mnie będzie ciskał :D ) ps. osobiście to nawet Cie nie znam więc jak mogłem coś mieć do Ciebie, ale jak próbujesz oczernić nas moim obowiązkiem jest walka XD

K4RAMBA wrote:

szczególnie ty NowyZielony gdybyś czasem czegoś nie napisał to bym nie wiedział że istnieje taki ktoś jak ty :)
    Pamiętam jeszcze takiego DexWojownik który miał odpalone buty wiatru z modzika na 160 xD a i aszanta jak on miał Rafał? który biegał przez ściany na 105lv w grocie :rofl:
    Nie no dex to na haxach takich biegał że walił skillami z 20 metrów :rofl: :rofl: (niektórzy do teraz nie wiedzą jak to się robiło xD)
    "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."
  • tylko widzisz problem jest taki ze ja przedstawiam fakty i mowię o tobie a nie o reszcie gildii,a nie ma nic zlego w tym ze kazdy bierze z kogoś przyklad.
    Jak ty możesz się porównywać do nindiana skoro on miał o niebo lepsze eq od ciebie jedynie mogłeś robic za jego tarcze to jeden fakt
    jakim prawem oceniasz moją postać z którą się nawet nie biłeś drugi fakt
    jak możesz mówić ze oczerniam twoją gildię skoro ty przed dojściem sam ich nazywales tak jak nazywales
    takie fakty ja wiem o tobie wszystko ty niewiesz o mnie nic taka roznica
    sprzedales kolczyki zeby miec na pociąg a masz do mnie jakies zarzuty.

Youtube Kanał :youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    Najnowszy Film : youtube.com/watch?v=1ZKoDfTiPyg
    Mój 2 kanał : youtube.com/channel/UCL_t8BEzMpvYsS6vPHRB6_Q
    Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
    Instagram: itsmiecio_tv
    Snapchat: Niepyskuj

The post was edited 1 time, last by EmerytS01 ().

• MiecioEtolin wrote:

że tak zapytam,który z was miał jakąkolwiek organizacje kiedykolwiek?odkąd pamiętam zawsze byla masówka.
    Także tego... xD Co jest faktem z twojej wypowiedzi oprócz tego że jesteś w gildii magika? Fakty mają to do siebie że można je czymś poprzeć, dlatego nazywa się je faktami, a nie opinią. Więc proszę przedstawiaj dowody, jak nie masz to zajmij się wbijaniem lvli xD
    "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."
  • MiecioEtolin wrote:

tyle to ja wiem misiu,ale jak można nazywać dobrą organizacją gdzie są 2 dobre postacie z reszta miala eq 1,5k 15 10,wiem co mowię bo bylem bardzo blisko w temacie i nadal jestem,a co do dropow chyba nie musze przypominac kto mial 120 lvl z wyborną alchemią 1b i udawal kozaka jakim to on nie jest a prosil o porady swojego głównego wroga.

Podobno długo byłeś w disturbed kolego to powinieneś znać możliwości graczy z tej gildii, a jednak wydaje mi się, że niewiele wiesz tyle co Ci może ktoś przekazał, kompromitacja delikatnie pisząc... Ja nadal nie przypominam sobie jaką tam postacią byłeś, a trochę siedziałem w disturbed, jeszcze dłużej w chunjo i nie odważyłbym się ocenić kogoś po tym czy był słaby albo miał lepsze, gorsze eq, bo liczyło się zaangażowanie i aktywny numer telefonu :D
    Ty sobie na taką ocenę pozwoliłeś a podejrzewam, że raptem kilka osób poznałeś i z góry pocisnąłeś gildię noo, noooo... Każdy gracz z żółtego królestwa, z każdej jego gildii coś wniósł do zadym więc skądś wzięły się te przewagi (taaak, wiem zaraz pewnie ktoś napisze, że masówka, telekompromitacja itp.). Prawdą jest, że jeśli w pozostałych królestwach byłyby osoby naprawdę mocne to taka masówka nigdy nie byłaby przeszkodą. Jednak tutaj role były odwrotne, nie byliśmy na stałe czyimś dywanem ;:p

Szczepcio1 wrote:

MiecioEtolin wrote:

ja się pogrązam?szczepan wez,nie mowilem o całości tylko o jednym graczu który uwaza sie za legende mt2 ktory niewiele w to wlozyl,zanim dołączył do Disturbed tydzien przed tym ich oczerniał wypierając się ze nigdy tam nie dołączy xd takie fakty,jest wiele na to swiadkow,ale dobra nie bede wiecej mowil bo nie zamierzam tutaj nikogo osmieszac,popisać?przedkim i po co?
    To wreszcie się zdecyduj, albo ciśniesz po mnie czy po gildii? Kolejna osoba która nazywa mnie legendą, szkoda że jest to 55 lv XD Niewiele włożył, a kim jesteś żeby to oceniać? Na te tematy rozmawiałem już x razy, ale zacytuje Twojego idola nindiana "No kurczak jak typ którego największym osiągnięciem jest jakiś śmieszny 55 lv może pruć się do Ciebie ". To w jakim stopniu przyczyniłem się do rozwoju królestwa winni oceniać raczej osoby które znaczą nieco więcej niż 55 lv bijący afki. Co do oczerniania, proszę Cie, nawet wrogowie doceniali we mnie to że zawsze potrafiłem powiedzieć co o kim myślę prosto w metinową twarz xD
    ps. osobiście to nawet Cie nie znam więc jak mogłem coś mieć do Ciebie, ale jak próbujesz oczernić nas moim obowiązkiem jest walka XD

O jaką pustą 120tkę chodzi? Chyba to już nie moje czasy były ;)
    No w końcu! Zrobiłeś się na priorytet dla niskich lv'li nie ważne czy ma 30 czy 55lv, szanuj każdego fana, nie hejtuj albo rób jak Różal - szukaj hejterów w kraju :D
    Ostatnie Twoje zdanie z cytatu w P.S. w końcu poprę, przydałaby się wypowiedź wujka gizma to byłoby posprzątane :devil:
  • Co zabawne ja nawet 120 nie miałem, a tak dobrze zna historie XD
    Jak odpowiadasz to odpowiadaj następnym postem, a nie edycją bo idzie to łatwo przeoczyć...

MiecioEtolin wrote:

1. Jak ty możesz się porównywać do nindiana skoro on miał o niebo lepsze eq od ciebie jedynie mogłeś robic za jego tarcze to jeden fakt
    2. jakim prawem oceniasz moją postać z którą się nawet nie biłeś drugi fakt
    3. jak możesz mówić ze oczerniam twoją gildię skoro ty przed dojściem sam ich nazywales tak jak nazywales
    4. takie fakty ja wiem o tobie wszystko ty niewiesz o mnie nic taka roznica
    5. sprzedales kolczyki zeby miec na pociąg a masz do mnie jakies zarzuty.
    ad. 1 No i tu się mylisz grucha, chcesz zapytaj u źródła ;)
    ad. 2 Robisz to samo xD Ja oceniam twoją postać na podstawie filmów, oraz tego że jesteś na tyle słaby że musisz siedzieć na 55 lv bo gdybyś miał 105+ nie byłoby cię stać na godne eq. Tutaj masz zawsze obronę że jak ktoś cie nakopie to się zasłaniasz tym że to tylko 55 lv i wyskocz do równego sobie :D
    ad. 3 Nie będę wyciągał konkretów, ale miałem swoje powody do pretensji co do niektórych osób z gidlii. Już nawet po powrocie do niej od razu się nie pogodziliśmy ze wszystkimi, dopiero czas wygoił niektóre rany. oczernic-oczerniac rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle» Ty imputujesz nam że byliśmy niezorganizowani i była to zwykła masówka, ja określając kogoś ... bez zasad miałem ku temu konkretne argumenty ;)
    ad. 4 To akurat pokazuje tylko tyle że jesteś psychofanem xD Jak możesz o mnie coś wiedzieć nie znając mnie? Opierasz się tylko na plotkach? Na prawdę to bardzo wiarygodne źródła informacji :D Nadal nie przedstawiłeś mi żadnych dowodów na któryś z twoich argumentów.
    ad. 5 Ty sprzedałeś swoją rodzinę żeby mieć na kolczyki. Słowo przeciw słowu, jak udowodnisz który z nas ma racje? xD

Usunalem linki do stron zewnetrznych.
    Frescco.

The post was edited 1 time, last by Szczepcio1 ().

• tak udowodnię swoją rację ze ja nie łącze metka z rl nie jadę do typiarki przez pol polski z gry a ona mi robi wyjebke,ja swojej rodziny nigdy nie sprzedalem,ale widać odrazu jaki masz poziom wjezdzajac na rodzine,niebyło by mnie stać na godne eq na 105?uwierz mi chlopie ze za moje eq mialbym takie 3 king etoliny,a co do pana up tak lvl nie ma znaczenia udowodnilem to wiele razy i zrobię to po raz kolejny.

• MiecioEtolin wrote:

ale widać odrazu jaki masz poziom wjezdzajac na rodzine

MiecioEtolin wrote:

sprzedales kolczyki zeby miec na pociąg a masz do mnie jakies zarzuty.
    Coś jeszcze na temat poziomu xD?

MiecioEtolin wrote:

niebyło by mnie stać na godne eq na 105?uwierz mi chlopie ze za moje eq mialbym takie 3 king etoliny
    Mówisz? To sprawdź w swoim dzienniczku historycznym za ile sprzedałem swoją dzieło ;) Screeny mojego eq znajdziesz bez problemu, może porównamy z Twoim :D (dodam że sprzedałem to z rok temu)
  • tyle ze ja na rodzine nie wjezdzam ^^ a co do porownania to bardzo chętnie :)
    wy coś osiągneliście?no ciekawe ,jedyną postacią ktora od was cos osiągnela to nindian,a wy co projecie sie na forum jacy to wy pro jacy to wy bogowie nie jesteście,proponuje zejsc na ziemie,a jeśli ktoś ma jakieś ale do mojej postaci do zapraszam na arene a jak przeciwnik nie ma postaci i eq to niech sklei mordę dobrze? :*
    a teraz lecę do wieczora mixy.

The post was edited 1 time, last by EmerytS01 ().

• Okej :mkay:
    Szczepan wróć do koła i nie strasz kolegami XD Pamiętasz?

Tak się zastanawiam po co ty się udzielasz? Nikt twojej postaci nie pamięta człowieczku takie są fakty. Nindian, Shelle, Radek a nawet Tokarz który doszedł do Distów jako ostatni jest bardziej kojarzony i zapamiętany na Etolinie. Ciebie pamiętam jako wiecznie lamentującego kolesia który tylko zawracał głowę z koła swoimi niesamowitymi taktykami... Te taktyki polegały głównie na czekaniu na Nina... Ja choć bym miał padać zawsze obronię swego zdania i choćbym miał obrywać to wyjdę bronić ludzi z którymi mamy wspólne priorytety w grze... A z tobą kojarzę tylko jedną akcję która zapadła mi w pamięć gdy chciałeś się logać z naszego królestwa jak czerwoni nas najechali chliptając coś że Arixan cię bije... Miecio jest osobą która rozwija swoją postać i nie stoi w miejscu... I ma podobne priorytety do moich... mianowicie dobrze się bawić... nie grasz a nawet gdy grałeś nie rozumiałeś takich pojęć jak dobra zabawa... Wiem co odpiszesz że sam jestem mixem że nic nie osiągnąłem, że coś tam... coś tam... i nawet przez myśl ci nie przejdzie że NIKOGO NIE OBCHODZI CO CI SIĘ ROI W TYM TWOIM LEGENDARNYM UMYŚLE... Legendarnym dlatego że dużo o nim gadasz a nikt nigdy nie uświadczył jak go używasz...
    Hmmm... właściwie nie wiem po co z tobą piszę nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz nikim ważnym...
    PS. ty się porównujesz do Tokarza? Chyba kpisz... 8|
  • Szczepcio1 wrote:

Nie no dex to na haxach takich biegał że walił skillami z 20 metrów (niektórzy do teraz nie wiedzą jak to się robiło xD)
    ja bym ci napisał nawet jak u was w gildii mieli Haksy skonfigurowane:D
    szczepan odnośnie tego ss z eq nic tam dla siebie nie znalazłem ;/
    to ja może też pokażę pare miksów, a pozostałych miksów nie pokażę, bo nie będę się ośmieszać, jak już te miksy co teraz pokazuje mnie ośmieszają ||
    OFF
    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.
  • Przebrnąłem przez te lamenty i płacze, około 6/7 stron?
    Cóż, napiszę coś od siebie.
    Tak bardziej obiektywnie, na przestrzeni lat nie raz i nie dwa śledziłem forum jak i osoby na nim się udzielające.
    O ile przez dłuższy czas uznawałem większość wypowiadających się tu osób z gry za rozsądne, opanowane i umiejące sprostać problemom z gry na tyle by zachować się przyzwoicie i rozwiązać sprawy po ludzku, o tyle od jakiegoś dłuższego czasu widzę i to mocno, że racjonalne zachowanie to jednak tylko pozory.
    Kilka stron wcześniej z kłótni, wyszło jak naprawdę powinno się aplikować jad żmiji w odpowiedniej dawce by wywołać syndrom spatologicznienia xD
    Nie odnoszę się tylko do tych osób, ale ogółu wszystkich jakie widziałem i czytałem na tym forum i znałem w grze.
    Niby na początku wydają się okej w każdym pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale po kilku latach jednak wychodzi wszystko na wierzch.
    Za kulisami toczy się cała prawda, jakieś kłamstwa, przekręty, lizanie komuś tyłka bo ten a tamten ten tego i jego.
    Dobra telenowela by mogła powstać gdyby ktoś się zainteresował życiem graczy metina i ich wirtualnymi dramatami przenoszonymi także do reala i na podstawie tego chciał stworzyć coś nowego (swoją drogą nie pamiętam by coś takiego powstało, może nie długo) :rofl:
    Może i w realnym świecie jesteście normalni, prowadzicie normalne życie, macie kochające się rodziny, ale w grze toczycie zwykłą patologię w pogoni za byciem... właśnie czego? pro eq? pro gildia czy topka, pokazanie kim nie jesteście?
    Najśmieszniejsze jest to udowadnianie swoich racji, ja wiem lepiej i wiem jaką ty osobą jesteś, mam na ciebie brudy itp. a po jakimś czasie ta osoba okazuje się taka sama i wcale nie lepsza od reszty (gra).
    Każdy jest zakłamanym obłudnikiem na swój sposób, myślącym w superlatywach o sobie (no może nie każdy...).
    Są i tacy z wysokim ego co ich narcyzm zaślepia ich i nie dopuszczają do siebie zdania innych osób ukazujących sytuację z ich punktu widzenia i często mających prawdę, takich osób mi najbardziej szkoda.
    Jak by nie patrzył, patologia w niektórych przypadkach.
    Im dłużej grasz w metina tym bardziej zmieniasz się pod wpływem tej gry :crazy:
  • z ostatnim zdaniem mogę się zgodzić najbardziej,nie zebym coś sugerował hee :D ,ale tez zalezy z kim grasz xd

• StaryWeteranS7 wrote:

Przebrnąłem przez te lamenty i płacze, około 6/7 stron?
    Cóż, napiszę coś od siebie.
    Tak bardziej obiektywnie, na przestrzeni lat nie raz i nie dwa śledziłem forum jak i osoby na nim się udzielające.
    O ile przez dłuższy czas uznawałem większość wypowiadających się tu osób z gry za rozsądne, opanowane i umiejące sprostać problemom z gry na tyle by zachować się przyzwoicie i rozwiązać sprawy po ludzku, o tyle od jakiegoś dłuższego czasu widzę i to mocno, że racjonalne zachowanie to jednak tylko pozory.
    Kilka stron wcześniej z kłótni, wyszło jak naprawdę powinno się aplikować jad żmiji w odpowiedniej dawce by wywołać syndrom spatologicznienia xD
    Nie odnoszę się tylko do tych osób, ale ogółu wszystkich jakie widziałem i czytałem na tym forum i znałem w grze.
    Niby na początku wydają się okej w każdym pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale po kilku latach jednak wychodzi wszystko na wierzch.
    Za kulisami toczy się cała prawda, jakieś kłamstwa, przekręty, lizanie komuś tyłka bo ten a tamten ten tego i jego.
    Dobra telenowela by mogła powstać gdyby ktoś się zainteresował życiem graczy metina i ich wirtualnymi dramatami przenoszonymi także do reala i na podstawie tego chciał stworzyć coś nowego (swoją drogą nie pamiętam by coś takiego powstało, może nie długo) :rofl:
    Może i w realnym świecie jesteście normalni, prowadzicie normalne życie, macie kochające się rodziny, ale w grze toczycie zwykłą patologię w pogoni za byciem... właśnie czego? pro eq? pro gildia czy topka, pokazanie kim nie jesteście?
    Najśmieszniejsze jest to udowadnianie swoich racji, ja wiem lepiej i wiem jaką ty osobą jesteś, mam na ciebie brudy itp. a po jakimś czasie ta osoba okazuje się taka sama i wcale nie lepsza od reszty (gra).
    Każdy jest zakłamanym obłudnikiem na swój sposób, myślącym w superlatywach o sobie (no może nie każdy...).
    Są i tacy z wysokim ego co ich narcyzm zaślepia ich i nie dopuszczają do siebie zdania innych osób ukazujących sytuację z ich punktu widzenia i często mających prawdę, takich osób mi najbardziej szkoda.
    Jak by nie patrzył, patologia w niektórych przypadkach.
    Im dłużej grasz w metina tym bardziej zmieniasz się pod wpływem tej gry :crazy:
    Taka już ludzka natura:):). Ale może Cię zmartwię --- tak jak się zachowują w "grze" na 100% tak samo zachowują się w rzeczywistości. (tutaj szybciej wychodzi ich prawdziwa natura bo czują się anonimowi w pewnym stopniu). Pocieszające jest to że poza takim typem ludzi którzy by osiągnąć swój cel zrobią wszystko jest bardzo dużo normalnych ludzi. (którzy kierują się normalnymi zdrowymi zasadami).

MeteoreQ to że na każdym kroku w swoich postach próbujesz udowadniać swoją wyższość nad innymi tym co Ty tam nie masz i jaki (a) to nie zarobiona (y) jesteś w życiu realnym jest żałosne , śmieszne i dziecinne. Pewnie nikogo to nie interesuje. Tylko nie pisz mi tutaj że to "hejt" bo pewnie nic nie mam itp itd., bo tak naprawdę nie znasz mnie i nie wiesz nic o mnie. W przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuję udowadniać swojej wartości poniżaniem innych.

Mała prośba --- zmień ton swoich wypowiedzi , one świadczą o Tobie.

The post was edited 1 time, last by kriss311 ().

• Własnie to próbowałem przetłumaczyć ale oczywiście zazdroszczę i odrazu atak w moją stronę. Myśle, że nie jedna osoba w tej grze ma może lepsze auto czy tam domek za kilka milionów zł tylko pytanie co kogo to obchodzi.. To jest forum o metinie czy blog - jak ja to się w życiu dorobiłem?
    Mariusz- Proca
    kontakt gg10346562
    NA SELL PRO EQ METIN2 ETOLIN
    CAŁA LISTA W MOIM PROFILU NA FORUM

• halo halo co tutaj sie dzieje?

• zapraszam na etolin,mnie tez nie lubią bo mixy nie potrafią mnie ubić :oops: