Rozmowy konTROLLowane Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SweetH3ller wrote:

SkrooOmny wrote:

Straszyłem? Słabo mnie znasz więc możesz nie wiedzieć jaki jestem

To nie moja postać XD Choć czasem przez nie żałuję... to mimo wszystko mam zasady i doskonale wiesz że nie opowiadam tego co mi powierzyłaś nawet teraz NIKOMU. Jeśli chcesz żebym zniżył się do poziomu o którym mówisz i pozwolisz to powiedzieć to tak będzie. Choć to nie moja postać to zgadzam się z większością tego co pisze... może nie wiesz ale od kiedy doszłaś do 3ody to piszą do nas postacie 1lvl o naszych dzieciach jacy to nie jesteśmy czasem rzeczy które wiesz tylko ty... Onimek jak przyszedł do nas na ts to opowiadał jak poszłaś do czerwonych prosić żeby zabrał LOGGIKE... kojarzysz postać ypotka? wstawił bym screeny ale za wulgi by mnie zbanowali... więc nie wciskaj mi kto tu niema zasad bo ja ŻADNYCH twoich opowieści nie zdradziłem NIKOMU... możesz w to wierzyć lub nie właściwie mnie już to nie obchodzi. Jak już tu jesteś to mam coś... Wstawiłaś kolejny screen gdzie przyznajesz że nie oddałaś mi mojego wachlarza dla ciebie to nie kradzież? Oddaj co moje i idź w swoją stronę. No za wyjątkiem zadym bo będę was dalej lał ;:p

The post was edited 1 time, last by SkrooOmny ().

• KilerNo0bs wrote:

Bloody trolu ty z tym swoim kochasiem jak sie macie? dalej biegacie po serwerach pokazując jacy wy to słabi jesteście? calatora mistrza mi nie obrażaj trolu wstrętny a po drugie zapytanie dla ciebie metin2 to jakaś telenowela ?? napaliłaś się jak szpak na czereśnie miernoto

Ty, Ty ochłoń, bo popęka Ci. Sam w grze od fuzji wiedziesz własną drogę krzyżową ścieżką przegrywów :)
  • jak można wchodzić i udzielać się na serwer na ktorym się nie gra,jak można się wypowiadać leząc cały czas na glebie i co 5 minut wchodzić do innej gildii,jak można przyjmować do gildii gracza ktorego liderzy gildii się w lesie tak strasznie zarzekali ze nie chcą mieć z nim nic wspolnego,wlasnie tyle wasze slowa są warte i dalej pokazujcie swoj poziom robiąc podrobki.
    Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
    Instagram: itsmiecio_tv
    Snapchat: Niepyskuj
  • Magik jak Ty się rozpisujesz książkę napisz o swojej słabej postaci i o swojej gildi ,,NaLodzi,, :rofl: :rofl:
    Przegrałeś pvp do 3 wygranych ale jeszcze masz jakieś ale :w00t: Nie moja wina że nie masz eq i nie dałeś rady :w00t:
    Jeszcze jedna zastanawiająca sprawa dlaczego podniecasz się czyimiś postaciami ile to one w kogoś biją hmmm
    może dlatego że masz miernego BMa którym nic nie możesz zrobić i bijesz po 1k przy 50% anty :dead: :dead:

A co do słuchania kogoś na TS zawsze było tak że jak wchodziłem i zaczynałem coś mówić cichłeś i robiłeś co Ci kazałem taka już Twoja rola ,SŁUCHAĆ SIĘ WYKONYWAĆ POLECENIA,,

PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma :thumbsup: :thumbsup:
  • FvnkyTriip wrote:

Magik jak Ty się rozpisujesz książkę napisz o swojej słabej postaci i o swojej gildi ,,NaLodzi,, :rofl: :rofl:
    Przegrałeś pvp do 3 wygranych ale jeszcze masz jakieś ale :w00t: Nie moja wina że nie masz eq i nie dałeś rady :w00t:
    Jeszcze jedna zastanawiająca sprawa dlaczego podniecasz się czyimiś postaciami ile to one w kogoś biją hmmm
    może dlatego że masz miernego BMa którym nic nie możesz zrobić i bijesz po 1k przy 50% anty :dead: :dead:

A co do słuchania kogoś na TS zawsze było tak że jak wchodziłem i zaczynałem coś mówić cichłeś i robiłeś co Ci kazałem taka już Twoja rola ,SŁUCHAĆ SIĘ WYKONYWAĆ POLECENIA,,

PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma :thumbsup: :thumbsup:
    Napisałem że wygrałeś i co to zmienia jak każda inna klasa cie robiła jak popychadło? Antymagii miałem 25% pvp było przed balansem pomyśl zanim napiszesz. A tak poza nawiasem to musiał być twój największy osiąg skoro 4 post z rzędu to przeżywasz :phatgrin: Wiem wiem robię wrażenie :phatgrin: czekam na następny post w którym opiszesz ile to wygrałeś... następnym razem jak pójdziecie się bić stań bardziej za Bloodką mniej dmg w ciebie nagrają XD Na tsie milczałem :thumbup: są ludzie którzy dużo gadają a są ludzie którzy wolą działać.
    A co do twoich zdolności przywódczych to faktycznie odchodząc z gildii się ukazał twój posłuch... poszła z tb Bloodka z którą grasz i Migotka która musiała bo postać od was miała... Ludzie cie uwielbiają :love: :love: :love: HAHAHAHAHAHA :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Pozdrawiam wszystkich ciach co wyzywają dziewczyny z 3ody pierwszymi lvl'ami, siwadczy to tylko to waszym braku jaj nie potraficie napisać nawet z głownej postaci. Jest cos takiego jak karma mam nadzieje ze jakiś totalny random spotka waszą matke zwyzywa ją za to ze wychowała takiedo buraka. Następnym razem jak coś napiszesz to zastanów sie dwa razy. :)

Poprawilem post.
    Frescco.
  • SkrooOmny wrote:

FvnkyTriip wrote:

Magik jak Ty się rozpisujesz książkę napisz o swojej słabej postaci i o swojej gildi ,,NaLodzi,, :rofl: :rofl:

Napisałem że wygrałeś i co to zmienia jak każda inna klasa cie robiła jak popychadło? Antymagii miałem 25% pvp było przed balansem pomyśl zanim napiszesz. A tak poza nawiasem to musiał być twój największy osiąg skoro 4 post z rzędu to przeżywasz :phatgrin: Wiem wiem robię wrażenie :phatgrin: czekam na następny post w którym opiszesz ile to wygrałeś... następnym razem jak pójdziecie się bić stań bardziej za Bloodką mniej dmg w ciebie nagrają XD Na tsie milczałem :thumbup: są ludzie którzy dużo gadają a są ludzie którzy wolą działać.A co do twoich zdolności przywódczych to faktycznie odchodząc z gildii się ukazał twój posłuch... poszła z tb Bloodka z którą grasz i Migotka która musiała bo postać od was miała... Ludzie cie uwielbiają :love: :love: :love: HAHAHAHAHAHA :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
    Jak Ty wiecznie się tłumaczysz i piszesz o czyichś osiągnieciach bo niestety sam nic nie bijesz i nie robisz :)
    Ale Już taka Twoja rola w tej grze wieczny Płacz i straszenie INNYCH .
    Szkoda że tylko na straszeniu pozostaje bo zero czynów :rofl: :rofl:
  • cookie96 wrote:

Pozdrawiam wszystkich ciach co wyzywają dziewczyny z 3ody pierwszymi lvl'ami, siwadczy to tylko to waszym braku jaj nie potraficie napisać nawet z głownej postaci. Jest cos takiego jak karma mam nadzieje ze jakiś totalny random spotka waszą matke zwyzywa ją za to ze wychowała takiedo buraka. Następnym razem jak coś napiszesz to zastanów sie dwa razy. :)
    Wyzywanie (pisemne) w grze z pierwszego lvl, coby ktoś się nie dowiedział/ewentualnie nie zreportował głównej :D
    WoW jakież to dojrzałe. Tylko mi nie mów, że osoby, w których stronę dane teksty są kierowane przejmują się taką opinią.

Bo pomyśl, jak ktoś by coś komuś powiedzieć zakłada specjalnie anonimową postać z 1 lv, to jaką odległość by trzymał w życiu realnym chcąc powiedzieć komuś to samo.
    Jeśli oczywiście by się zdobyła taka osoba na odwagę, bo w życiu nie ma abs i setek ;)

Poprawilem cytat.Frescco.
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Dosarphic wrote:

cookie96 wrote:

Pozdrawiam wszystkich idiotów co wyzywają dziewczyny z 3ody pierwszymi lvl'ami, siwadczy to tylko to waszym braku jaj nie potraficie napisać nawet z głownej postaci. Jest cos takiego jak karma mam nadzieje ze jakiś totalny random spotka waszą matke zwyzywa ją za to ze wychowała takiedo buraka. Następnym razem jak coś napiszesz to zastanów sie dwa razy. :)
    Wyzywanie (pisemne) w grze z pierwszego lvl, coby ktoś się nie dowiedział/ewentualnie nie zreportował głównej :D WoW jakież to dojrzałe. Tylko mi nie mów, że osoby, w których stronę dane teksty są kierowane przejmują się taką opinią.

Bo pomyśl, jak ktoś by coś komuś powiedzieć zakłada specjalnie anonimową postać z 1 lv, to jaką odległość by trzymał w życiu realnym chcąc powiedzieć komuś to samo.
    Jeśli oczywiście by się zdobyła taka osoba na odwagę, bo w życiu nie ma abs i setek ;)
    Chyba nie ma życia realnego lub kontaktu z żadną kobietą skoro nie wie jak sie zachowywać, a jesli nawet ma to jej nie zazdroszcze
  • FvnkyTriip wrote:

SkrooOmny wrote:

FvnkyTriip wrote:

Napisałem że wygrałeś i co to zmienia jak każda inna klasa cie robiła jak popychadło? Antymagii miałem 25% pvp było przed balansem pomyśl zanim napiszesz. A tak poza nawiasem to musiał być twój największy osiąg skoro 4 post z rzędu to przeżywasz :phatgrin: Wiem wiem robię wrażenie :phatgrin: czekam na następny post w którym opiszesz ile to wygrałeś... następnym razem jak pójdziecie się bić stań bardziej za Bloodką mniej dmg w ciebie nagrają XD Na tsie milczałem :thumbup: są ludzie którzy dużo gadają a są ludzie którzy wolą działać.A co do twoich zdolności przywódczych to faktycznie odchodząc z gildii się ukazał twój posłuch... poszła z tb Bloodka z którą grasz i Migotka która musiała bo postać od was miała... Ludzie cie uwielbiają :love: :love: :love: HAHAHAHAHAHA :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
    Jak Ty wiecznie się tłumaczysz i piszesz o czyichś osiągnieciach bo niestety sam nic nie bijesz i nie robisz :) Ale Już taka Twoja rola w tej grze wieczny Płacz i straszenie INNYCH .
    Szkoda że tylko na straszeniu pozostaje bo zero czynów :rofl: :rofl:
    :phatgrin: To tak puste i bez wątku że nie mam pojęcia co ci odpisać... Powtarzasz 5 raz tą samą wypowiedź tylko zmieniasz kolejność słów 8|
    Chyba niema sensu tego kontynuować bo masz zbyt ograniczone możliwości rozumienia zdań które czytasz... :rofl: :rofl: :rofl:
    Nie no nie będę się śmiał, nie każdy urodził się orłem XD nara bocian :rofl: :rofl: :rofl:
  • FvnkyTriip wrote:

xXCalatorXx_Top1 wrote:

FvnkyTriip wrote:

PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma
    Klękajcie Narody...Ciebie to nawet 50 lvl sie nie bały matowcu,tylko Ty ich xD
    Jak będziesz miał kiedyś swoją postać wtedy udzielaj się bo póki co grałeś na tym co Ci dali a że teraz nie ma kto Ci dać postaci logujesz na 55 lev :rofl: :rofl:
    Bocian mówi to ten co kupił Szamana 120LvL z eq i zgrywa KOXA. Szkoda słów na Ciebie i twoją metinową partnerke Blodke xd jeden warty drugiego xd Dobrze, że wróciłiście na Samos jak to pieknie Calator napisał poleżeć tam na glebie xd

P.S.
    I piszcie do woli co chciecie ja i tak się nie przejumę tym i tak ^^
    Mój Kanał na YT: youtube.com/channel/UCGUp8HtfZ…udnYbA?view_as=subscriber

Display Spoiler

Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.