Rozmowy konTROLLowane Etolin

• to prawda Stoch dokonał czegoś nieprawdopodobnego, takie osiągnięcia Polaków jednoczą wszystkich, nie ważne kim się jest ale ważne kto nas reprezentuje na arenie międzynarodowej :)
      z takich sukcesów Polaków trzeba być dumnych i powiem tak ten dzień już lepszy nie może być :mkay: 136.5 metra
      Onyks-Yellow/AnniHilation/WłatcyMóch
      Kronos-TheDarkNight
      Etolin-WłatcyMóch/UnitedDevils/ShinsoPower/NiePyskuj
      Tortuga-WieszJakJest
      Metin2.PL
    • Pokaż spoiler

xXCalatorXx_Top1 napisał(a):

>>Bloody<<>>>Bloody<<< napisał(a):Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
      Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.

Zapraszacie na tsa faceta co ma w domu żone i dzieci i liczycie,że bedzie was wyzywał i darł jape na głos tak jak bocian czy Ty ?Jak mnie zaprosiliście na ts Ty poszłaś na Afk a bocian stulił dziób i tylko mówił,że mam pozyczone eq bo biedny nie wiedział co powiedzieć
      i mnie zbanował tak samo z Canabisherem też wszedł do was zaczął wyzywać jak bocian i dostał perma xD....
      Czepiacie sie Magika bo wiecie,że bedzie normalnie gadał albo Loggiki,która nawet nie ma konta na forum...
      Skoro spakowałaś swoje walizki i pro jubilerke po 15 raz kazdego rodzaju i uciekłaś na samos lezeć na glebie to tam leż a nie nagle
      Piszesz wszystkim od kogo to LOGGIKA ma eq . NIKOGO TO NIE OBCHODZI MIXIE.Powinnas pilnować swojego eq do mixu od kazdego
      członka NPI dostawalas 50k+ do 90 :)
      Pozdrawiam

Po pierwsze co Ty gadasz za fanaberie? jak nagranie jest z twoich odwiedzin i wyraźnie słychać jaki poziom sobą reprezentujesz.
      Nigdy ze mną nie rozmawiałeś i raczej nie będziesz więc co ty możesz wiedzieć. Dawid stulił dziób? a to ciekawe ;) Nikt MAGIKA się nie czepiał tylko kłamie i pisze wyssane z palca historie więc chyba logiczne, że nie będę się na to przyglądać? sam wywołuje wilka z lasu.
      Tak tak dostawałam 50+ od każdego z waszej gildii ;) szczególnie na afku, na dymach tego nie widać ale spoko niech będzie i 100k nawet, ulżyło?
      A kwestia eq została poruszona nie przez mnie tylko przez MAGIKA jak to mam całe eq od LOGGIKI podobno... czytasz ale sam nie wiesz co. Żałosne...

Pokaż spoiler

CanabisheR napisał(a):

>>Bloody<<>>>Bloody<<< napisał(a):Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
      Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Ty już tu zaproszeń nie wysyłaj bo tak trochę średnio by ktoś przyjął zaproszenie i tak strasznie się zawiódł

ps. masz śmiech jak świnia kaszel XD ( po tych slowach bocian się uniósł honorem i Banned pernamently, reason: słowa)

Tobie nigdy zaproszeń nie dałam tak samo Calatorowi więc spokojna Twoja rozczochrana. Ban poleciał ponieważ przez 7 min nie była to rozmowa a jedynie bełkot więc sorry bardzo, nikt z obecnych nie miał ochoty uczestniczyć w dalszym cyrku, który odstawiłeś i tak długo byłeś na TS. Zresztą poziom Twojej wypowiedzi miał okazje każdy podziwiać kto był obecny na TS. Tak więc daruj sobie wszelkie uwagi.

Pokaż spoiler

MiecioEtolin napisał(a):

Karlowaty napisał(a):

I co pokazał? :D To znaczy, że kazdy kto sie bije nie szanuje oponentów? :rofl: Ja widziałem, tylko spam "mieczyslawy", która ma całkiem podobny nick do miecia, a który jest w twojej gildii, wiec jak dla mnie to pokazaliscie tylko swoj poziom :) Porównujesz dmg daggera, a bm'a- fair enough, ale tu raczej chodzi o twoj abs, a nie o mój dmg, na klase fizyczną możesz miec 90% bez najmniejszego problemu, a łapiąc po 17k masz +/- 30, wiec skoncz ta spiewke, bo staje się nudna. Pvp ... pvp potrafisz wygrać, a na dymie padasz na 1,5 skila, wniosek? :rofl:

Bez odbioru. (zwróciłem uwage, że zaczynasz używac moich zwrotow- nie ludz sie, nawet w ten sposób nie wskoczysz na nastepny poziom, grzeb sobie dalej w mule, a ja umywam rączki, bo wymiana zdan na twoim poziomie srednio mnie rajcuje :thumbdown: )

Generalnie to byłem święcie przekonany ze ta cala moja podrobka to jest wasza robota ale niewiem nie wnikam,osoba robiąc takie rzeczy ewidentnie zżera zazdrość(nie mowię ze to wy w 100%,zdanie kierowane do osoby ktora zrobila podróbkę),ale spoko myśli że mi zaszkodzi ale niestety tak nie będzie moi drodzy,każdy debil wie że każdy ma inne ip,i jest to zapisane ale widze ze niektorzy tego nie rozumieją,wszystko fajnie pięknie ale to takie trochę chore się robi,po miesiącu po wydarzeniach blodka przychodzi placze pluje na forum tym jęzorem jak przekupa na targu ktora ma taniej,najpierw loggika jest niby zlodziejem,teraz magik jest zlodziejem,proponuje sie opanować z takim chorym gadaniem kto jaki jest kto jaką ma morde w rl,prywatne zycie to jest kazdego indywidualna sprawa i niewiem po co w to ingerować,a jak ci tak nudno blodka to ci podam gg grubego on chetnie zamknie zgrabny pyszczek twojego pro szamana aka top0 zarowno jak i ciebie.

Po pierwsze drogi kolego czy my się znamy? bo jakoś nie wydaje mi się.
      Ty jak i ten HOOLIG4N czy jak mu tam nie mieliście okazji ani mnie poznać ani ze mną rozmawiać więc jakim prawem się wypowiadacie na mój temat? i o sytuacjach, które was nie dotyczą?
      Odpisujesz komuś innemu na posta po czym piszesz nie na temat w dodatku kierując rozmowę w moim kierunku obrażając mnie.
      Przekupę to z cała pewnością masz u siebie w gildii, która tak namotała tak naplotła głupot, że aż do mnie to dotarło a przecież nie gram na Etolinie.
      Odkąd zmieniłam serwer cały czas dochodzą do mnie wyssane historie wymyślone przez MAGIKA I LOGGIKĘ.
      Mimo to... nie reagowałam na te zaczepki nie pisałam o nich ani do nich nic, ale ich poczynania taką skalę przybrały, że nie pozwolę sobie wejść na głowę sorry.
      I mam gdzieś czy to się wam podoba czy nie.
      Jak by był na tyle kulturalny to by przyszedł z LOGGIKĄ na TS i by powiedział co go boli, a że brakuje mu odwagi to wybrał forum i grę, real więc teraz zdziwienie, że brazyliana dzieję się właśnie tu przy osobach trzecich, które nie chcą tego czytać a czytają.
      Nikogo nie nazwałam złodziejem oczopląs masz? koleżanka @MeteoreQ tak pisała wyżej przed edycją posta więc o co Ci chodzi?

Wracając do tematu to MAGIK robi złodziejkę z Justyny cały czas, oczernia ją, mnie itd. straszą banami, piszą jakieś głupoty z 1 lvl. Pisałeś, czy mi nie wstyd bo podobno wyzywałam 1 lvl Opusza owszem to co zrobił określiłam wyraźnie na TS ale nie wpieraj mi, że wyzywałam swoją byłą gildie czy Opusza, kogokolwiek bo to robiła akurat Twoja LOGGIKA z postaci którą nabyła więc zapytaj jej czy jej nie wstyd!!! a nie do mnie wyskakujesz z takim tekstem. Mam nadzieję, że jesteś z niej dumny.
      Nie to na pewno jest przejaw waszej dojrzałości, zapomniałam żonaty facet z dwójką dzieci na poziomie jak napisaliście wyżej, który straszy kogoś z kim grał długi czas, że będzie pisał o realnych sprawach by ośmieszyć, poniżyć no tak...
      Brakuje mi nawet słów by określić taką osobę...
      MAGIK skoro tak Ci zależy na tym wachlarzu a wiem, że tak bo na nagraniu wyraźnie słychać jak LOGGIKA mówi, że miała by wachlarz bo musiała od Dawida pożyczać to ja Ci dam propozycję dobrze? Powiedz dokładnie jakie bony miał, jaki+ ja Ci taki sam zwrócę tylko daj tej dziewczynie już spokój. Miej honor, bądź dżentelmenem.
      I zakończ te swoje chore akcje. Bo naprawdę w złym kierunku to idzie :thumbdown:
      I proszę więcej na mój temat się nie wypowiadać na forum i w grze jak masz odwagę TS.
    • Bloody trolu ty z tym swoim kochasiem jak sie macie? dalej biegacie po serwerach pokazując jacy wy to słabi jesteście? calatora mistrza mi nie obrażaj trolu wstrętny a po drugie zapytanie dla ciebie metin2 to jakaś telenowela ?? napaliłaś się jak szpak na czereśnie miernoto
    • >>Bloody<<>>>Bloody<<< napisał(a):
      Pokaż spoiler

>>Bloody<<>>>Bloody<<< napisał(a):Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
      Zapraszacie na tsa faceta co ma w domu żone i dzieci i liczycie,że bedzie was wyzywał i darł jape na głos tak jak bocian czy Ty ?Jak mnie zaprosiliście na ts Ty poszłaś na Afk a bocian stulił dziób i tylko mówił,że mam pozyczone eq bo biedny nie wiedział co powiedzieć
      i mnie zbanował tak samo z Canabisherem też wszedł do was zaczął wyzywać jak bocian i dostał perma xD....
      Czepiacie sie Magika bo wiecie,że bedzie normalnie gadał albo Loggiki,która nawet nie ma konta na forum...
      Skoro spakowałaś swoje walizki i pro jubilerke po 15 raz kazdego rodzaju i uciekłaś na samos lezeć na glebie to tam leż a nie nagle
      Piszesz wszystkim od kogo to LOGGIKA ma eq . NIKOGO TO NIE OBCHODZI MIXIE.Powinnas pilnować swojego eq do mixu od kazdego
      Ty już tu zaproszeń nie wysyłaj bo tak trochę średnio by ktoś przyjął zaproszenie i tak strasznie się zawiódł

ps. masz śmiech jak świnia kaszel XD ( po tych slowach bocian się uniósł honorem i Banned pernamently, reason: słowa)
      Tobie nigdy zaproszeń nie dałam tak samo Calatorowi więc spokojna Twoja rozczochrana. Ban poleciał ponieważ przez 7 min nie była to rozmowa a jedynie bełkot więc sorry bardzo, nikt z obecnych nie miał ochoty uczestniczyć w dalszym cyrku, który odstawiłeś i tak długo byłeś na TS. Zresztą poziom Twojej wypowiedzi miał okazje każdy podziwiać kto był obecny na TS. Tak więc daruj sobie wszelkie uwagi.

[spo
      [/quote]

tak ogólnie na ts zaprosił bocian bo chciał pvp, mówiąc że jestem na moście w m2 (w drodze do areny m2 jinno) powiedział "ty to idź pod niego masz nowe mieszkanie" (tak sucho) odpowiedziałem swoimi 3 zdaniami po czym "śmiechłaś" (tak sucho) odpowiedziałem to co wyżej i ban xDD

no to nie źle macie, polecam serdecznie :D szczególnie ciebie, pozgrywaj tu na rozmowach etolin jaka to jesteś ważna i pro bo na rozmowach samosa każdy cię zna i jechane do spodu xD

ps usunęli minusy to taka cwana bo tak byś się od minusów nie wyzbierała :rofl:
      biorę splifa, chmurę, znikam, znikam, znikam

:thumbsup: wciągam częste chmury gęste :thumbsup:

Chcesz coś kupić z moich aukcji? Masz na sell coś co szukam? kontakt poniżej
      Samos:
      C4NN4BISH33R
      Diumar:
      ZizkaKaleka
    • MiecioEtolin napisał(a):

Mistrz olimpijski a taaki Skromny,możecie się już zacząć od niego uczyć.
      SkrooOmny to ja :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

>>>Bloody<<< napisał(a):

Pokaż spoiler

członka NPI dostawalas 50k+ do 90 :)
      Pozdrawiam
      Po pierwsze co Ty gadasz za fanaberie? jak nagranie jest z twoich odwiedzin i wyraźnie słychać jaki poziom sobą reprezentujesz.
      Nigdy ze mną nie rozmawiałeś i raczej nie będziesz więc co ty możesz wiedzieć. Dawid stulił dziób? a to ciekawe ;) Nikt MAGIKA się nie czepiał tylko kłamie i pisze wyssane z palca historie więc chyba logiczne, że nie będę się na to przyglądać? sam wywołuje wilka z lasu.
      Tak tak dostawałam 50+ od każdego z waszej gildii ;) szczególnie na afku, na dymach tego nie widać ale spoko niech będzie i 100k nawet, ulżyło?
      A kwestia eq została poruszona nie przez mnie tylko przez MAGIKA jak to mam całe eq od LOGGIKI podobno... czytasz ale sam nie wiesz co. Żałosne...

Pokaż spoiler

CanabisheR napisał(a):

>>Bloody<<>>>Bloody<<< napisał(a):Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
      Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Pokaż spoiler

MiecioEtolin napisał(a):

Karlowaty napisał(a):

I co pokazał? :D To znaczy, że kazdy kto sie bije nie szanuje oponentów? :rofl: Ja widziałem, tylko spam "mieczyslawy", która ma całkiem podobny nick do miecia, a który jest w twojej gildii, wiec jak dla mnie to pokazaliscie tylko swoj poziom :) Porównujesz dmg daggera, a bm'a- fair enough, ale tu raczej chodzi o twoj abs, a nie o mój dmg, na klase fizyczną możesz miec 90% bez najmniejszego problemu, a łapiąc po 17k masz +/- 30, wiec skoncz ta spiewke, bo staje się nudna. Pvp ... pvp potrafisz wygrać, a na dymie padasz na 1,5 skila, wniosek? :rofl:

Bez odbioru. (zwróciłem uwage, że zaczynasz używac moich zwrotow- nie ludz sie, nawet w ten sposób nie wskoczysz na nastepny poziom, grzeb sobie dalej w mule, a ja umywam rączki, bo wymiana zdan na twoim poziomie srednio mnie rajcuje :thumbdown: )
      Generalnie to byłem święcie przekonany ze ta cala moja podrobka to jest wasza robota ale niewiem nie wnikam,osoba robiąc takie rzeczy ewidentnie zżera zazdrość(nie mowię ze to wy w 100%,zdanie kierowane do osoby ktora zrobila podróbkę),ale spoko myśli że mi zaszkodzi ale niestety tak nie będzie moi drodzy,każdy debil wie że każdy ma inne ip,i jest to zapisane ale widze ze niektorzy tego nie rozumieją,wszystko fajnie pięknie ale to takie trochę chore się robi,po miesiącu po wydarzeniach blodka przychodzi placze pluje na forum tym jęzorem jak przekupa na targu ktora ma taniej,najpierw loggika jest niby zlodziejem,teraz magik jest zlodziejem,proponuje sie opanować z takim chorym gadaniem kto jaki jest kto jaką ma morde w rl,prywatne zycie to jest kazdego indywidualna sprawa i niewiem po co w to ingerować,a jak ci tak nudno blodka to ci podam gg grubego on chetnie zamknie zgrabny pyszczek twojego pro szamana aka top0 zarowno jak i ciebie.
      Po pierwsze drogi kolego czy my się znamy? bo jakoś nie wydaje mi się.
      Ty jak i ten HOOLIG4N czy jak mu tam nie mieliście okazji ani mnie poznać ani ze mną rozmawiać więc jakim prawem się wypowiadacie na mój temat? i o sytuacjach, które was nie dotyczą?
      Odpisujesz komuś innemu na posta po czym piszesz nie na temat w dodatku kierując rozmowę w moim kierunku obrażając mnie.
      Przekupę to z cała pewnością masz u siebie w gildii, która tak namotała tak naplotła głupot, że aż do mnie to dotarło a przecież nie gram na Etolinie.
      Odkąd zmieniłam serwer cały czas dochodzą do mnie wyssane historie wymyślone przez MAGIKA I LOGGIKĘ.
      Mimo to... nie reagowałam na te zaczepki nie pisałam o nich ani do nich nic, ale ich poczynania taką skalę przybrały, że nie pozwolę sobie wejść na głowę sorry.
      I mam gdzieś czy to się wam podoba czy nie.
      Jak by był na tyle kulturalny to by przyszedł z LOGGIKĄ na TS i by powiedział co go boli, a że brakuje mu odwagi to wybrał forum i grę, real więc teraz zdziwienie, że brazyliana dzieję się właśnie tu przy osobach trzecich, które nie chcą tego czytać a czytają.
      Nikogo nie nazwałam złodziejem oczopląs masz? koleżanka @MeteoreQ tak pisała wyżej przed edycją posta więc o co Ci chodzi?

Wracając do tematu to MAGIK robi złodziejkę z Justyny cały czas, oczernia ją, mnie itd. straszą banami, piszą jakieś głupoty z 1 lvl. Pisałeś, czy mi nie wstyd bo podobno wyzywałam 1 lvl Opusza owszem to co zrobił określiłam wyraźnie na TS ale nie wpieraj mi, że wyzywałam swoją byłą gildie czy Opusza, kogokolwiek bo to robiła akurat Twoja LOGGIKA z postaci którą nabyła więc zapytaj jej czy jej nie wstyd!!! a nie do mnie wyskakujesz z takim tekstem. Mam nadzieję, że jesteś z niej dumny.
      Nie to na pewno jest przejaw waszej dojrzałości, zapomniałam żonaty facet z dwójką dzieci na poziomie jak napisaliście wyżej, który straszy kogoś z kim grał długi czas, że będzie pisał o realnych sprawach by ośmieszyć, poniżyć no tak...
      Brakuje mi nawet słów by określić taką osobę...
      MAGIK skoro tak Ci zależy na tym wachlarzu a wiem, że tak bo na nagraniu wyraźnie słychać jak LOGGIKA mówi, że miała by wachlarz bo musiała od Dawida pożyczać to ja Ci dam propozycję dobrze? Powiedz dokładnie jakie bony miał, jaki+ ja Ci taki sam zwrócę tylko daj tej dziewczynie już spokój. Miej honor, bądź dżentelmenem.
      I zakończ te swoje chore akcje. Bo naprawdę w złym kierunku to idzie :thumbdown:
      I proszę więcej na mój temat się nie wypowiadać na forum i w grze jak masz odwagę TS.
      Straszyłem? 8| Słabo mnie znasz więc możesz nie wiedzieć jaki jestem i dlatego nie interesuje mnie twoje zdanie... wachlarz ma oddać ten kto ukradł.
      Mówiłem już na rozmowę trzeba zasłużyć...
      Przykro mi ale mam ciekawsze zajęcia niż pisanie z kimś kto nie ma własnego zdania...
      Nudna już jesteś... Idź przegrywaj u siebie dalej... pozdrów tego słabszego szamana :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
      Całemu Etolinowi Miłego wieczoru :mkay:
      oxMAGiKxo
      NaLoOzie
    • SweetH3ller napisał(a):

SkrooOmny napisał(a):

Straszyłem? Słabo mnie znasz więc możesz nie wiedzieć jaki jestem

To nie moja postać XD Choć czasem przez nie żałuję... to mimo wszystko mam zasady i doskonale wiesz że nie opowiadam tego co mi powierzyłaś nawet teraz NIKOMU. Jeśli chcesz żebym zniżył się do poziomu o którym mówisz i pozwolisz to powiedzieć to tak będzie. Choć to nie moja postać to zgadzam się z większością tego co pisze... może nie wiesz ale od kiedy doszłaś do 3ody to piszą do nas postacie 1lvl o naszych dzieciach jacy to nie jesteśmy czasem rzeczy które wiesz tylko ty... Onimek jak przyszedł do nas na ts to opowiadał jak poszłaś do czerwonych prosić żeby zabrał LOGGIKE... kojarzysz postać ypotka? wstawił bym screeny ale za wulgi by mnie zbanowali... więc nie wciskaj mi kto tu niema zasad bo ja ŻADNYCH twoich opowieści nie zdradziłem NIKOMU... możesz w to wierzyć lub nie właściwie mnie już to nie obchodzi. Jak już tu jesteś to mam coś... Wstawiłaś kolejny screen gdzie przyznajesz że nie oddałaś mi mojego wachlarza dla ciebie to nie kradzież? Oddaj co moje i idź w swoją stronę. No za wyjątkiem zadym bo będę was dalej lał ;:p

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SkrooOmny ().

• KilerNo0bs napisał(a):

Bloody trolu ty z tym swoim kochasiem jak sie macie? dalej biegacie po serwerach pokazując jacy wy to słabi jesteście? calatora mistrza mi nie obrażaj trolu wstrętny a po drugie zapytanie dla ciebie metin2 to jakaś telenowela ?? napaliłaś się jak szpak na czereśnie miernoto

Ty, Ty ochłoń, bo popęka Ci. Sam w grze od fuzji wiedziesz własną drogę krzyżową ścieżką przegrywów :)
    • jak można wchodzić i udzielać się na serwer na ktorym się nie gra,jak można się wypowiadać leząc cały czas na glebie i co 5 minut wchodzić do innej gildii,jak można przyjmować do gildii gracza ktorego liderzy gildii się w lesie tak strasznie zarzekali ze nie chcą mieć z nim nic wspolnego,wlasnie tyle wasze slowa są warte i dalej pokazujcie swoj poziom robiąc podrobki.
      Miecislava 55 LEVEL Top1 postać do 55 lvl :love: :love:

Kupię na Etolin:
      -buty do 55 lvl 2000 pz 15 szpony
      -naszyjnik do 55 lvl 2000 pz 15 szpony
      -ebonki 15 szpony 10 ludzi

gg:54257634
      YT:youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    • Nowy

Magik jak Ty się rozpisujesz książkę napisz o swojej słabej postaci i o swojej gildi ,,NaLodzi,, :rofl: :rofl:
      Przegrałeś pvp do 3 wygranych ale jeszcze masz jakieś ale :w00t: Nie moja wina że nie masz eq i nie dałeś rady :w00t:
      Jeszcze jedna zastanawiająca sprawa dlaczego podniecasz się czyimiś postaciami ile to one w kogoś biją hmmm
      może dlatego że masz miernego BMa którym nic nie możesz zrobić i bijesz po 1k przy 50% anty :dead: :dead:

A co do słuchania kogoś na TS zawsze było tak że jak wchodziłem i zaczynałem coś mówić cichłeś i robiłeś co Ci kazałem taka już Twoja rola ,SŁUCHAĆ SIĘ WYKONYWAĆ POLECENIA,,

PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma :thumbsup: :thumbsup:
    • Nowy

FvnkyTriip napisał(a):

PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma
      Klękajcie Narody...Ciebie to nawet 50 lvl sie nie bały matowcu,tylko Ty ich xD
      Jak będziesz miał kiedyś swoją postać wtedy udzielaj się bo póki co grałeś na tym co Ci dali a że teraz nie ma kto Ci dać postaci logujesz na 55 lev :rofl: :rofl:
    • Nowy

FvnkyTriip napisał(a):

Magik jak Ty się rozpisujesz książkę napisz o swojej słabej postaci i o swojej gildi ,,NaLodzi,, :rofl: :rofl:
      Przegrałeś pvp do 3 wygranych ale jeszcze masz jakieś ale :w00t: Nie moja wina że nie masz eq i nie dałeś rady :w00t:
      Jeszcze jedna zastanawiająca sprawa dlaczego podniecasz się czyimiś postaciami ile to one w kogoś biją hmmm
      może dlatego że masz miernego BMa którym nic nie możesz zrobić i bijesz po 1k przy 50% anty :dead: :dead:

A co do słuchania kogoś na TS zawsze było tak że jak wchodziłem i zaczynałem coś mówić cichłeś i robiłeś co Ci kazałem taka już Twoja rola ,SŁUCHAĆ SIĘ WYKONYWAĆ POLECENIA,,

PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma :thumbsup: :thumbsup:
      Napisałem że wygrałeś i co to zmienia jak każda inna klasa cie robiła jak popychadło? Antymagii miałem 25% pvp było przed balansem pomyśl zanim napiszesz. A tak poza nawiasem to musiał być twój największy osiąg skoro 4 post z rzędu to przeżywasz :phatgrin: Wiem wiem robię wrażenie :phatgrin: czekam na następny post w którym opiszesz ile to wygrałeś... następnym razem jak pójdziecie się bić stań bardziej za Bloodką mniej dmg w ciebie nagrają XD Na tsie milczałem :thumbup: są ludzie którzy dużo gadają a są ludzie którzy wolą działać.
      A co do twoich zdolności przywódczych to faktycznie odchodząc z gildii się ukazał twój posłuch... poszła z tb Bloodka z którą grasz i Migotka która musiała bo postać od was miała... Ludzie cie uwielbiają :love: :love: :love: HAHAHAHAHAHA :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
    • Nowy

Pozdrawiam wszystkich ciach co wyzywają dziewczyny z 3ody pierwszymi lvl'ami, siwadczy to tylko to waszym braku jaj nie potraficie napisać nawet z głownej postaci. Jest cos takiego jak karma mam nadzieje ze jakiś totalny random spotka waszą matke zwyzywa ją za to ze wychowała takiedo buraka. Następnym razem jak coś napiszesz to zastanów sie dwa razy. :)

Poprawilem post.
      Frescco.