Rozmowy konTROLLowane Etolin

• spoko chlopaki sama edit zrobilam ...
      Pomozcie z tym zlodziejem nr gg podalam wczsniej , moze cos znacie wiecie .. nie gram juz mi to rybka .. oszukal mnie w sumie na jakies 2 stowki ale uj z nim :) bo oszukac moze nastepne osoby .... Zlodziej zostanie zlodziejem i jesli gra dalej na tasmani Etolin lub innym serwie mysle ze da sie go wyeliminowac ..złodziei nie lubimy :)

Poprawilem post.
      Frescco.
      Opiekuję się - Hadron

xentia
      OFF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MeteoreQ ().

• No to mamy trudne sprawy, kradzieże, morderstwa. A i wątek miłosny też się znalazł. Jeszcze coś ciekawego wprowadźcie i można się brać za pisanie scenariusza. Na podstawie przeżyć na metku. Całkiem niezły serial by z tego wyszedł. Zbuntowany Anioł z Natalią O. by przy tym wymiękł. Moda na sukces wypadałaby blado. Także dajecie!!! A ja już zaczynam robić castingi do serialu :w00t: :phatgrin:
    • Karlowaty napisał(a):

I co pokazał? :D To znaczy, że kazdy kto sie bije nie szanuje oponentów? :rofl: Ja widziałem, tylko spam "mieczyslawy", która ma całkiem podobny nick do miecia, a który jest w twojej gildii, wiec jak dla mnie to pokazaliscie tylko swoj poziom :) Porównujesz dmg daggera, a bm'a- fair enough, ale tu raczej chodzi o twoj abs, a nie o mój dmg, na klase fizyczną możesz miec 90% bez najmniejszego problemu, a łapiąc po 17k masz +/- 30, wiec skoncz ta spiewke, bo staje się nudna. Pvp ... pvp potrafisz wygrać, a na dymie padasz na 1,5 skila, wniosek? :rofl:

Bez odbioru. (zwróciłem uwage, że zaczynasz używac moich zwrotow- nie ludz sie, nawet w ten sposób nie wskoczysz na nastepny poziom, grzeb sobie dalej w mule, a ja umywam rączki, bo wymiana zdan na twoim poziomie srednio mnie rajcuje :thumbdown: )
      Generalnie to byłem święcie przekonany ze ta cala moja podrobka to jest wasza robota ale niewiem nie wnikam,osoba robiąc takie rzeczy ewidentnie zżera zazdrość(nie mowię ze to wy w 100%,zdanie kierowane do osoby ktora zrobila podróbkę),ale spoko myśli że mi zaszkodzi ale niestety tak nie będzie moi drodzy,każdy debil wie że każdy ma inne ip,i jest to zapisane ale widze ze niektorzy tego nie rozumieją,wszystko fajnie pięknie ale to takie trochę chore się robi,po miesiącu po wydarzeniach blodka przychodzi placze pluje na forum tym jęzorem jak przekupa na targu ktora ma taniej,najpierw loggika jest niby zlodziejem,teraz magik jest zlodziejem,proponuje sie opanować z takim chorym gadaniem kto jaki jest kto jaką ma morde w rl,prywatne zycie to jest kazdego indywidualna sprawa i niewiem po co w to ingerować,a jak ci tak nudno blodka to ci podam gg grubego on chetnie zamknie zgrabny pyszczek twojego pro szamana aka top0 zarowno jak i ciebie.
      Miecislava 55 LEVEL Top1 postać do 55 lvl :love: :love:

Kupię na Etolin:
      -buty do 55 lvl 2000 pz 15 szpony
      -naszyjnik do 55 lvl 2000 pz 15 szpony
      -ebonki 15 szpony 10 ludzi

gg:54257634
      YT:youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    • To jedyne co możesz zrobić....powymyślać :phatgrin:
      Jak jestem taki cienki to twoja żonka jest shopem bo poległa 5 razy :phatgrin:
      Nie muszę się tłumaczyć przypominam ci tylko.Ja i ty wiemy jak było i to ty możesz się wstydzić mnie tam rybka... dlaczego myślisz że ktokolwiek liczy się tu z twoim zdaniem? :D
      Słyszałem o Hollywoodzkiej produkcji o bocianach XD Na Samosie też cię zdeptali?
      Opowiedz jak ci nie wypalił plan wielkiego SKY na Etolinie? Czekamy niecierpliwi... Dlaczego uciekłeś?
      Z resztą niech ci będzie przegrałem i...? A jak twoje lanie od Calatora? Jak to wytłumaczysz ? Nawet Bloodka mniej obrywała... jak się z tym czujesz? Jak jest być miernym szamanem? Jak to jest być gorszym od własnej partnerki metinowej? Kto u was nosi spodnie? Serio 18k z każdego skila? Dobrze Bloodka mówiła masz za duże ego a za "małe" możliwości :rofl:
      W jednym poście piszecie że milczę i wykonuje rozkazy a w drugim że robię z siebie bożka ?( to jak to w końcu jest ?(
      Nie mam już dziś weny na kleklanie do ciebie... poszukaj sobie komina może cię poczytam jutro...
      PS. co do Mieczysławy to chodzi o tą która od tygodnia wyzywa nas w M1? I to niby my sami wpadliśmy na pomysł zrobienia postaci o podobnym nicku? I niby sami się z niej wyzywamy?
      Wybacz... takie pomysły tylko 3oda... A co do naszego poziomu rozmowy to masz racje mogą cię męczyć bardziej wymagające tematy więc... nie męczę cię już :rofl:
      :w00t: Uwaga ukradnę teraz tekst :w00t:
      "Bez odbioru" :mkay:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SkrooOmny ().

• forsyth. napisał(a):

Nie znam bidzeja żadnego
      A ja nie znam żadnego forsyth.

MeteoreQ napisał(a):

bIDZEJ siedzi 24 na 24 forum
      taka praca posty muszą się zgadzać, ale jak się nie wypowiadam to po co mnie przywołujesz
      Onyks-Yellow/AnniHilation/WłatcyMóch
      Kronos-TheDarkNight
      Etolin-WłatcyMóch/UnitedDevils/ShinsoPower/NiePyskuj
      Tortuga-WieszJakJest
      Metin2.PL
    • mówisz o swoim synu?
      Ja ci już raz napisałem że nie mieszkam w Polscę
      prostą drogą dedukcji byś doszła do wniosku że Pracuje i jestem na własnym utrzymaniu.
      Ale podobno jesteś po studiach i nie widzę tego w twoich wypowiedziach.
      Kronos-TheDarkNight
      Tortuga-WieszJakJest
      Metin2.PL
    • ale po co mnie mieszasz do dyskusji? ja tylko patrzę co się tu wyprawia, ciągle ja i ja ten najgorszy ?( napisz do mnie coś z sensem, i niech to będzie prawda. trochę ci sprostuje kilka błędów:
      codziennie posługuje się ang, kupić mnie nie możesz bo cię na to nie stać, nie obchodzi mnie twoja rodzina ja pracuje więc zarabiam na swoje utrzymanie nie mieszkam z rodzicami to ci już sprostowałem.
      moje życie moje wybory, więc Sandra odczep się od mnie i daj mi żyć.

Poprawiłem delikatnie post
      Frescco
      Kronos-TheDarkNight
      Tortuga-WieszJakJest
      Metin2.PL
    • Nowy

Hmmm ciekawe te nasz rozmowy na etolinie mozna sie wiele dowiedziec. Ciekawi mnie dlaczego tak sie obrzucacie blotem wyciagajac jakies fakty z rla....
      Powiem to do wszystkich razem jak i kazdego z osobna.

Nie kłóć sie z idiota, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem.

Przemyslcie to co przeczytaliscie....
      Zawsze trafiaja sie osoby ktore wielka "paszcza" nadrabiaja swoje braki.
      Jakies problemy macie to zapiszcie sie na terapie grupowa... . Jezeli to wam nie pomoze proponuje wziac sie za robote i braki nadobic a nie strzepic jezora i probowac sie dowartosciowac na sile.
      Zdanie o osobie trzymajcie dla siebie lub dla osob ktore chca o tym slyszec.
      Wiedzie ci sie w zyciu ? Cieszy mnie to ale przekrzykiwanie kto ma wieksze jaja nie ma moim zdaniem najmniejszego sensu.
      Ten kto nie daje sie prowokowac i tak ma zawsze wieksze od tych krzykaczy.

Pozdrawiam :phatgrin:
      :w00t:
      "Wbijaj baranie tylko pro bony, pompuj nam kase na nowe domy, mieszaj i mieszaj az wielki bedziesz, nie martw sie ciolku za rok mixem bedziesz. " :w00t:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AndziakPhoenix ().

• Nowy

K4RAMBA napisał(a):

forsyth. napisał(a):

Nie znam bidzeja żadnego
      A ja nie znam żadnego forsyth.

Może się poznamy, mamy wspólną koleżankę, która nas lubi i wspomina :rofl:

Tak na końcu dodam, xentia dlaczego tu płaczesz, to nie jest miejsce na takie skargi - support jest od takich spraw chyba, że nabywałaś won/yang drogą sprzeczną z regulaminem, warunkami i zasadami gry, które akceptowałaś przy rejestracji konta. Aż dziwne, że "kompetentny" moderator zostawił takie posty w temacie nie bardzo dotyczącym kradzieży. Poprzednicy jak np. @Hadron <3 dawno zrobiłby tutaj porządek. Także jakim cudem Ciebie ktoś okradł, PRZECIEŻ DEFINITYWNIE NIE GRASZ W TĄ GRĘ ?(

Usunalem cytaty z nieistniejacych postów.
      Frescco
    • Nowy

AndziakPhoenix napisał(a):

Hmmm ciekawe te nasz rozmowy na etolinie mozna sie wiele dowiedziec. Ciekawi mnie dlaczego tak sie obrzucacie blotem wyciagajac jakies fakty z rla....
      Powiem to do wszystkich razem jak i kazdego z osobna.

Nie kłóć sie z idiota, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem.

Przemyslcie to co przeczytaliscie....
      Zawsze trafiaja sie osoby ktore wielka "paszcza" nadrabiaja swoje braki.
      Jakies problemy macie to zapiszcie sie na terapie grupowa... . Jezeli to wam nie pomoze proponuje wziac sie za robote i braki nadobic a nie strzepic jezora i probowac sie dowartosciowac na sile.
      Zdanie o osobie trzymajcie dla siebie lub dla osob ktore chca o tym slyszec.
      Wiedzie ci sie w zyciu ? Cieszy mnie to ale przekrzykiwanie kto ma wieksze jaja nie ma moim zdaniem najmniejszego sensu.
      Ten kto nie daje sie prowokowac i tak ma zawsze wieksze od tych krzykaczy.
      Dobrze napisane! Jak to Disty kiedyś powiedziały etolin niszczy człowieka!
    • Nowy

MeteoreQ napisał(a):

Nie Porownój mnie do siebie bidzej dzieciaku.
      Prostą droga dedukacji wnioskuję ze zamiast sie uczyc wyjechales do pracy a szkoda
      A ty na lekcjach chyba przeglądałaś forum metina, zamiast słuchać co Pani mówi. :D Porównój? Dedukacja? Rozumiem napisać z błędem ortograficznym jakieś trudne słowo. Zdarzy się, ale żeby pisać dedukacja, mając na myśli dedukcja to trochę słabe jak wilk i masa Calatora. Lepiej nie używać trudnych słów :rolleyes: I post edytowany 5x :/
      :rofl: Sygnatura usunięta z powodu skargi napisanej przez: xXCalatorXx :rofl:

Krowa która ryczy mało mleka daje. :zubr:
      Drzewa które mają słabe gałęzie często się przewracają przy mocnym wietrze. :stick:
      Bydło zawsze będzie bydłem. :kon:
    • Nowy

forsyth. napisał(a):

Tak na końcu dodam, xentia dlaczego tu płaczesz, to nie jest miejsce na takie skargi - support jest od takich spraw chyba, że nabywałaś won/yang drogą sprzeczną z regulaminem, warunkami i zasadami gry, które akceptowałaś przy rejestracji konta. Aż dziwne, że "kompetentny" moderator zostawił takie posty w temacie nie bardzo dotyczącym kradzieży. Poprzednicy jak np. @Hadron <3 dawno zrobiłby tutaj porządek. Także jakim cudem Ciebie ktoś okradł, PRZECIEŻ DEFINITYWNIE NIE GRASZ W TĄ GRĘ ?(

Usunalem cytaty z nieistniejacych postów.
      Frescco

No może i Hadronik by usunął ja jestem Fressco i zostawiłem jeżeli masz wątpliwości co to moich kompetencji ->>> Ascoran skarga do niego jak ci przyzna rację uznam mój błąd i usunę post