Rozmowy konTROLLowane Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SkrooOmny wrote:

Pokazałeś kim jesteś na Etolinie jak Ci nie pozwalali z koła wychodzić jak odszedłeś z mojej gildii albo lepiej jak się chowałeś przed Killerem za mną XD...
    Widziałem na filmach jaki z ciebie kox na Samosie znasz taki termin ABS na szpony?
    A co do tego PVP to wiem co miałeś odpalone po meley ja nie byłem Magikiem na bossie wiec brałem PVP na czysto a do tego tarcze na szamana miała Justyna (też moją)...
    Ciebie się słuchałem? Jak odchodziliście to powiedziałem jasno czego nie zrobię. Jeśli tak się słuchałem to dlaczego cała gildia nawet Justyna została przy mnie a wam został powrót na Samos do dalszego deptania? Taki z ciebie twardziel a na BM'ie słyszałem że średni byłeś i tylko plułeś się na lewo i prawo... Ludzie tak cie uwielbiają że każdy się z ciebie nabija... Jak się u nas rzuca hasło bocian to 15min na wołaju śmiechy są XD Wywalone mam kim jesteś czy ile zarabiasz jesteś i byłeś miernym graczem a reszta to raczej nie mnie oceniać choć mógłbyś popracować nad kulturą osobistą ponieważ z twoich działań można wywnioskować że nie szanujesz nikogo nawet siebie. Przykro mi jeśli spotkało cie jakieś nieszczęście lub jeśli brakło miłości w dzieciństwie ale to nie nasza wina. Pisałem do ciebie jak bloodke zablokowałeś bo w moim postrzeganiu metinowego świata swoim się pomaga. Jestem nadal liderem tej gildii jakby nie patrzeć... choć Liczę się z zdaniem każdego członka możesz tego nie rozumieć masz prawo ale mógłbyś to odróżnić od słuchania się jak ciele. Co do PlayHardów to niestety nie posłuchałem cie wtedy bo się biłem... to ty się nie biłeś tyle że przecież wielki FunkyTrip nie widzi nikogo prócz siebie. Starczy słów w twoją stronę mam wrażenie że i tak nie zrozumiesz. Dopilnuj swojego podwórka bo znów nagrają na ciebie 20k każdym skilem xd
    PS. Pamiętaj ABS na szpony xd
    Bez odbioru
    Nie tłumacz mu sie, przecież wiadomo,że to najwiekszy przegryw na matowej jaki istnieje na PLU.Na samosie wczoraj Onimek go wyzywał na pvp tak samo i Bloodke to udawali afk przez 5h....Na samosie lezal na glebie jak sprzedalem eq zaczal pisac,ze mnie skladal xD...Tak samo było z Wikserem i Driverem też pisał,że ich skladal jak skonczyli gre a Driver w Blodke po 90k sadził w Bociana podobnie..xD Nie dyskutuj z mixem bo to nic nie da.Dopasowali sie z Blodką(ciach)..Za jakis czas zmieni serwer z samosa na inny i też bedzie pisał,ze wszystkich sam składał xD

Usunalem obrazilwe okreslenie.
    Frescco.
  • Jak tak czytam to całą biesiade na tym Forum to aż ręcę opadają.

xXCalatorXx_Top1 wrote:

Nie tłumacz mu sie, przecież wiadomo,że to najwiekszy przegryw na matowej jaki istnieje na PLU.Na samosie wczoraj Onimek go wyzywał na pvp tak samo i Bloodke to udawali afk przez 5h....Na samosie lezal na glebie jak sprzedalem eq zaczal pisac,ze mnie skladal xD...Tak samo było z Wikserem i Driverem też pisał,że ich skladal jak skonczyli gre a Driver w Blodke po 90k sadził w Bociana podobnie..xD Nie dyskutuj z mixem bo to nic nie da.Dopasowali sie z Blodką(ciach)..Za jakis czas zmieni serwer z samosa na inny i też bedzie pisał,ze wszystkich sam składał xD
    Usunalem obrazilwe okreslenie.
    Frescco.
    Patrzą na tą tele nowele wcale Ci się nie dziwie, że sugerujesz aby się nie tłumaczyć. Byli u nas na Etolinie to po 3 miesiącach wrócil na Samos temat zakończony ^^ Brawo Calator słowa prawdy wkońcu padły :)
    Mój Kanał na YT: youtube.com/channel/UCGUp8HtfZ…udnYbA?view_as=subscriber

Display Spoiler

Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.
  • manio924 wrote:

Trudne sprawy, ludzie spotkajcie się w realu dajcie sobie po mordzie czy tam wytargajcie się za włosy i dajcie ludziom odpocząć od tych wywodów :D

Zaraz Ciebie hejt złapie "to spadaj stąd, nie czytaj jak Ci się nie podoba". Czytajmy i zachowujmy ubaw dla siebie, bo dziewczynki i EX żony rozkręcają się :rofl:
  • Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
    Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
    Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
    Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
    MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
    Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
    Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
    Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
    Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
    Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
    Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

Buziaki dla Justynki :love:

„Zazdrośnik pluje tylko na tego, kto go przewyższa…”

• >>>Bloody<<< wrote:

Zapraszacie na tsa faceta co ma w domu żone i dzieci i liczycie,że bedzie was wyzywał i darł jape na głos tak jak bocian czy Ty ?
    Jak mnie zaprosiliście na ts Ty poszłaś na Afk a bocian stulił dziób i tylko mówił,że mam pozyczone eq bo biedny nie wiedział co powiedzieć
    i mnie zbanował tak samo z Canabisherem też wszedł do was zaczął wyzywać jak bocian i dostał perma xD....
    Czepiacie sie Magika bo wiecie,że bedzie normalnie gadał albo Loggiki,która nawet nie ma konta na forum...
    Skoro spakowałaś swoje walizki i pro jubilerke po 15 raz kazdego rodzaju i uciekłaś na samos lezeć na glebie to tam leż a nie nagle
    Piszesz wszystkim od kogo to LOGGIKA ma eq . NIKOGO TO NIE OBCHODZI MIXIE.Powinnas pilnować swojego eq do mixu od kazdego
    członka NPI dostawalas 50k+ do 90 :)
    Pozdrawiam
  • Aaaaa i już wszystko jasne ucieczka z Samosa? ?(
    Czyżby Onimek wam dał popalić? Hahahaha :rofl: ale to z Calatorem to był manewr... X stron wstecz lajki od helerki gdzie? Pod Calatorem :phatgrin:
    Nie lubię go a on nie lubi mnie tyle że on przynajmniej nikogo nie udaje jak wy... A w tym poście napisał coś z czym się zgadzam... Nie jest sztuką doceniać wypowiedzi po znajomości ale docenić prawdę z najmniej oczekiwanej strony... Za trudne dla ciebie? Przyszliście na Etolin poskakaliście po gildiach... i zostaliście sami.
    Milczałem??? Tak to prawda... ciężko się wypowiedzieć gdy taki Funky robił z tobą co chciał traktował jak popychadło... brak słów... jak to mówią każdy ma swój sposób na grę 8|
    Ja to raczej gustuje w rozmowach na poziomie... nie przesadnie... NaLoOzie :mkay: najwidoczniej nie miałaś pojęcia o czym mówię i nadal nie masz... więc na rozmowę ze mną musisz sobie zasłużyć...

PS.
    Calator jak tak dalej będziesz pisał to poproszę moderatora o subskrypcje twoich postów :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
    Pozdro :mkay:

Pomyslimy o tym :D
    Frescco.
  • >>>Bloody<<< wrote:

Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
    MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
    Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
    Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
    Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Nawet sie nie waż wracać na ETOLIN wystarczy twojego i tego Bocianiego jadu tutaj ZERO KULTURY w buzi macie jak w rozrzutniku do gnoju taki macie szacunek do innych graczy a zwłaszcza FUNKI PRO SZAMAN
  • >>>Bloody<<< wrote:

Ty już tu zaproszeń nie wysyłaj bo tak trochę średnio by ktoś przyjął zaproszenie i tak strasznie się zawiódł

ps. masz śmiech jak świnia kaszel XD ( po tych slowach bocian się uniósł honorem i Banned pernamently, reason: słowa)

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!
  • >>>Bloody<<< wrote:

Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?

bla bla bla bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury,nie chciej mnie spotkać na etolinie panno oj nie chciej :)

Youtube Kanał :youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    Najnowszy Film : youtube.com/watch?v=1ZKoDfTiPyg
    Mój 2 kanał : youtube.com/channel/UCL_t8BEzMpvYsS6vPHRB6_Q
    Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
    Instagram: itsmiecio_tv
    Snapchat: Niepyskuj
  • forsyth. wrote:

Ale wtopa, fota z google?? :D to xentia juz szuka "głębiej" w internetach żeby ktoś szybko nie ogarnął, że to nie jej zdjęcie tylko kradzione :whistlingbI
    bIDZEJ siedzi 24 na 24 forum zarabia na wycieczki skonczyl szkole wstawia fotki z urlopow :D zyc nie umierać , a ja juz od 5 lat tym samym mercem jezdze :evil: :evil: ;:p

forshyt spokojnie o moja starosc sie nie martw , jak szalec to szalec ;) coś ucichło trzeba rozkrecić temat w pozytywnym kierunku bo nie ma co walczyć na forum :P
    Opiekuję się - Hadron

xentia
    OFF

The post was edited 1 time, last by MeteoreQ ().

• Magik, zacząłem oglądać ten twój filmik, ale nie zdzierze tego na tyle by dotrwać do momentu, gdzie padł ten kolosalny dmg we mnie, podpowiedz, która to była minuta :P

btw. Wydaje mi się, że nie musze próbować Cię ośmieszyć, bo wrzucając filmik gdzie potrzebujecie 30 chłopa na siedmiu członków 3ody robi swoje :rofl:
    Lecz ... nie powstrzymam się od wrzucenia ci twojego nowego rekordu ;(

The post was edited 2 times, last by Karlowaty ().

• Nawet nie miałem kryształu odpalonego :phatgrin:
    17k na odpale na rozpro z medalem GZ :mkay:
    Porównujesz DMG z magii do DMG daggera?
    Próbuj dalej...
    A film miał pokazać jak was szanuje całe m1 a nie jakie dmg wchodzi...
    Zrozumiałeś? Czy poczekasz aż ktoś ci wytłumaczy?
    PS. opowiedz jak nasze PVP wyszło.. :rofl:
    Szkoda mi na Ciebie czasu do następnego... Liściu
  • I co pokazał? :D To znaczy, że kazdy kto sie bije nie szanuje oponentów? :rofl: Ja widziałem, tylko spam "mieczyslawy", która ma całkiem podobny nick do miecia, a który jest w twojej gildii, wiec jak dla mnie to pokazaliscie tylko swoj poziom :) Porównujesz dmg daggera, a bm'a- fair enough, ale tu raczej chodzi o twoj abs, a nie o mój dmg, na klase fizyczną możesz miec 90% bez najmniejszego problemu, a łapiąc po 17k masz +/- 30, wiec skoncz ta spiewke, bo staje się nudna. Pvp ... pvp potrafisz wygrać, a na dymie padasz na 1,5 skila, wniosek? :rofl:

Bez odbioru. (zwróciłem uwage, że zaczynasz używac moich zwrotow- nie ludz sie, nawet w ten sposób nie wskoczysz na nastepny poziom, grzeb sobie dalej w mule, a ja umywam rączki, bo wymiana zdan na twoim poziomie srednio mnie rajcuje :thumbdown: )
  • HAHAHAHA ale macie jazdy w głowach na naszym punkcie :rofl: :rofl:
    A Magik jak sie rozpisał i się tłumaczy ze on tarczy nie mial itp hahaha :rofl: :rofl: Czego jeszcze nie miałeś ? 8o 8o

Przegrałeś pvp nie moja wina że jesteś słaby :marzy: :marzy:

Jak będziesz miał eq daj znać i nie płacz już tyle dosyć że płakałeś na TS jak Cie dedłem 3;0 8| 8|

I jak to było koksie po przegranej ze mna ?

,,JAK TO PRZECIEŻ TO NIEMOŻLIWE CZEMU PRZEGRALEM ,, :rofl: :rofl:
  • Zna ktoś z WAS osobe nr gg62877879 jesli tak bardzo prosze o pw ( dodam ze zlodziej a takich trzeba tepic :) )
    Mi sie przedstawił jako Adrian Nindian , pozniej zmienił opcje i ze jest z gildii disturbed jesusem ..... calą rozmowe mam zapisaną do wglądu !
    Jesli ktos zna ten nr gg lub tą osobe dajcie znac :)
    Opiekuję się - Hadron

xentia
    OFF

The post was edited 2 times, last by MeteoreQ ().