Rozmowy konTROLLowane Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • SkrooOmny wrote:

  Hmmmm... Chyba nie pamiętasz jak opowiadałaś jaka to nie jest z niej koleżanka? 120 na Wetarze wbiła helerka i jak wyżej potwierdzono nie była pierwsza na Wetarze tylko na Samosie a skoro na Samosie była pierwsza LOGGIKA to wywnioskuj sama albo poproś kogoś żeby ci wytłumaczył. Jeśli itemy były takie żałosne to po co kupowałaś? Jeśli alchemia i postać kijowe to ty musiałaś być całkiem mierna bo przegrywałaś PVP napisz jeszcze co na turniej pożyczałaś od LOGGIKI? Niech napisze Dawid jakie ma bony w wachlarzu od LOGGIKI i niech napisze ile za niego zapłacił to się dowiemy ile się płaci za itemy mix od złych ludzi ( a sorry wachlarz chyba masz już ty xd). Doskonale wiesz że Gosia niema konta na forum i nie będzie się bronić. Na Samosie byłem i rozmawiałem z kilkoma osobami i przyjemnie było... nikt złego słowa nie powiedział... ?( Myślisz że ona mi nie pokazuje co do niej z 1lvl Funky pisze... Co do Justyny... po 3 latach pięknej znajomości postanowiła mnie okraść Fantastyczna przyjaźń. Wiesz w dzień który odchodziłem pootwierałem jej szczeniaki na dropce żeby nie zostawała z niczym ale to za mało tak 3 lata kupowania kostiumów i dropienia, expienia, szczeniaków. Zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem bo nie mam ochoty wertować znaczących słów i wyławiać z bełkotu. Lecz ja mam parę pytań do ciebie jak już jesteś... Opowiedz lepiej co o Funkym opowiadałaś jak chciał cię zostawić... pamiętasz swoje słowa Dawid na pewno poczyta co o nim myślisz... Pamiętasz jak mówiłaś... "Jesteśmy identyczni" wtedy cie Justyna nie obchodziła co? Nie mam ochoty z wami rozmawiać jedyne co potraficie to pisać z 1 lvl . PS To ja wczoraj dałem perma Funkiemu wejdź poczęstuję ciebie też... nie dla kary... po prostu zawiść i zazdrość to cechy poniżej mojej krytyki i nie jestem wam winien kompletnie nic nawet wyjaśnień. Niech ci koleżanka Justyna powie że ten wachlarz był jej... i okłamujcie się szczęśliwi dalej.

  Pozdro :mkay:
  Owszem uważałam ją za koleżankę i mimo swych wad tolerowałam jej wyskoki, przygarnęłam do gildii broniłam jak NoVa ją atakowała po ostatniej akcji z Kayubim idź do nich na ts zapytaj się, czy mam tu Bastka ściągnąć? żeby się wypowiedział? byś otworzył oczy?
  A ona co zrobiła 3 dni była na TS i mi tyłek obrobiła ile to nie ładuje w grę, tak ją to boli? to czemu mi w oczy tego nie powiedziła? zabrakło odwagi? po tym wszystkim co mi zawdzięcza... no tak wpuść świnie na salony to zrobi '' kupę''.
  Magik po raz kolejny powtarzam, że na Wetarze była szamanka co pierwsza wbiła lvl na pl.

  4 osoby od mnie z gildii na Samosie wbiły 120 lvl robiąc misje i długo u nas na servie nie było 120 aż dali metiny 120.
  1.Olsenus sura wp - misja
  2.Bastek21 wojownik body - misja
  3.LOGGIKA smok - misja do 118 dobiła na metinach 120
  4.BloodyKisses healer -ja misja do 118 dobiłam 2 lvl na metinach 120.
  Wszyscy z mojej gildii, której byłam liderką więc o czym mowa?

  Ja przegrywałam pvp z LOGGIKĄ? to ciekawe na filmach z zadym ona zawsze leży a ja stoję ciekawe... a no tak pewnie itemy mi pożyczyła... zapomniałam.
  MAGIK tak jesteś zaślepiony, że nie potrafisz racjonalnie myśleć. Nigdy nie pisałam z 1 lvl do nikogo, nie mierz swoją miarą innych.
  Do dziś o LOGGICE nie wypowiadałam się bo uważam, że to przekroczyło by granice dobrego smaku ale też nie mogę patrzeć i słuchać co wypisujecie oboje, jakie historie wymyśla, wyzywacie Trzodę, Justynę którą oczerniasz, mało tego Dawida i mnie mieszacie jeszcze w ten cały zamęt.
  LOGGIKA przyszła na Etolin bez niczego bo all sprzedała, miała to co od mnie dostała w prezencie na Samosie i od Dawida pożyczyła na Etolinie.
  A teraz ma Ciebie co sam wstawiłeś film jak robisz jej eq brawo Ty!!! i tak później powie, że wszystko zrobiła sama i że jest legendą na pl.
  Oboje siebie warci jesteście Ty zakłamany, naiwny nie mający swojego zdania, odwagi by się odezwać jak Dawid z Tobą rozmawiał na TS udawałeś afka a taki kozak niby. Justyna co myśli, mówi bez względu na wszystko dlatego ją polubiłam właśnie, a Ty... tak jesteś zakłamany i fałszywy, że w sumie LOGGIKA lepiej trafić nie mogła. Oboje zadufani w sobie. Nie mam zamiaru więcej o niej tu pisać bo jej właśnie o to chodzi by zwrócić na siebie uwagę i w sumie cel osiągnęła niech nadal brnie w tych kłamstwach tylko przy okazji niech zamknie usta wszystkim tym co znają prawdę.

  Adios..


  „Zawistny wymyśla, głupi rozpowiada, a największy idiota …wierzy.”


 • :) To że nagrałem jak robię eq ulepy były wspólne ja tylko nagrałem... Potwierdzą ci wszyscy którzy nas znają że na grze jesteśmy oboje i robimy wszystko razem wszystkie pasy wydropiliśmy wspólnie. Nie interesuje mnie że tobie się partnerstwo metinowe nie układa ja mam wręcz odwrotnie. Ja jestem zakłamany... Dlaczego? Nie odpowiedziałaś na pytanie " Co mówiłaś o Dawidzie jak cie zablokował" opowiedz jaka jesteś lojalna. Piszesz że nie chcesz się wypowiadać na nasz temat a cytujesz mój post z przed miesiąca i wywalasz referat bredni na całą stronę. Nie będę tu udowadniał twojej dwulicowości i wstawiał screenów... Myślisz że nikt z Samosa nie przeczyta tych bredni?... Nie wstyd ci? W tej gildii Lunares o której mówisz nie grał czasem ten koleś (Opuszi) co okradł twoją koleżankę(Migotkę)? I to nie ty ich czasem wyzywałaś od złodziei i najgorszych z 1 lvl jak byliśmy razem na Samosie? Teraz już jesteście przyjaciółmi? Ale to się szybko zmienia :rofl: Opowiedz kto cie wygryzł z gildii NoVa i dlaczego? Odchodząc z mojej gildii z przyjaciółki zrobiłaś złodziejkę ... Nie wstyd ci? Ja nie wymagałem zwrotu itemów które dałem Justynie ... Nawet ten wachlarz niema większego znaczenia... Lecz nigdy nie był jej własnością i nigdy nie powiedziałem że go jej daję... Jak dla mnie to kradzież... Ale nie skupiajmy się na byle czym... Jest mi naprawdę przykro że z życzeń na święta potrafiłaś przeskoczyć tak łatwo na nazywanie kogoś zakłamanym i dwulicowym. Nie mi oceniać kto jest kim... Ale czy aby te określenia nie pasują bardziej do ciebie?
  PS. to co Gosia chciała ci przekazać masz w sms'ach więc zastanów się kim teraz jesteś... Atakowanie kogoś kto nie odpowie to wszystko na co cie stać?
  Bez odbioru.
 • boze blodka z ciebie i tego twojego pro męza kazdy cisnie polewke na samosie ;) i do tego jeszcze opuszi1 najwiekszy oszust i zlodziej i kazdy o tym wie.
  Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
  Instagram: itsmiecio_tv
  Snapchat: Niepyskuj
 • StressOuT wrote:

  ej oddajcie mi filmik z forum :(
  trochę za dużo tam wulgaryzmów xd

  Hej Etolin znowu widzę sprawy prywatne bo ta brała itemy od mężów .. jak było głupi i dawal no to kogo to wina. A ten drugi naiwny bo teraz z nią gra.. sam się musi przekonać może dla niego taka nie będzie.

  Macie Pw możecie do siebie napisać nie bo po co jak przeczyta to każdy to będzie najlepiej takie szukanie atencji na siłę chyba ..
  I to temat z X stron temu.
  Proszę załatwiajcie swoje sprawy na pw
  Pozdrawiam.
  Staję się potworem bo wtedy czuję że
  Choć jestem tak naprawdę, nie ma mnie...
  Jakoś dziwnie tęskno wtedy mi... :huh:
 • Magik widzę tłumaczysz się gęsto :rofl: A jak się rozpisałeś 8o

  Zapomniałeś jak płakałeś żebyśmy doszli do tej Twojej daremnej gildi? Dzień dnia pisałeś :phatgrin:

  Zapomniałeś jak wchodziłem na TSa i milkłeś i słuchałeś się mnie, to co powiedziałem tak było ?Pamiętasz jak kazałem Ci nie pomagać PlayHard posłuchałeś sie bez szemrania :w00t:

  A jak odchodziłem z gildii i powiedziałem co myślę zamilkłeś i Wioli na pw płakałeś żebym wrócił hahahaha
  Zapomniałeś jak Mi wyłeś na pw dzień dnia jaka to Wiola wspaniała itp wtedy miałem niesamowitą beke :rofl: :rofl:

  A już nie wspomnę o tym jakiego to z siebie koxa robiłeś na tym TS pamiętasz nasze pvp do 3 wygranych?? Przegrałeś 3;0 i wyłeś na TS że to nie możliwe zapomniałeś już ?? Bufem Cie zlałem i po każdym pvp zostawało Mi 17k hp nie wiem ale Ty jesteś najsłabszym BMem jakiego spotkałem . :mkay:

  Usunalem obrazilwe tresci.

  Frescco
 • :) Pokazałeś kim jesteś na Etolinie jak Ci nie pozwalali z koła wychodzić jak odszedłeś z mojej gildii albo lepiej jak się chowałeś przed Killerem za mną XD...
  Widziałem na filmach jaki z ciebie kox na Samosie znasz taki termin ABS na szpony?
  A co do tego PVP to wiem co miałeś odpalone po meley ja nie byłem Magikiem na bossie wiec brałem PVP na czysto a do tego tarcze na szamana miała Justyna (też moją)...
  Ciebie się słuchałem? Jak odchodziliście to powiedziałem jasno czego nie zrobię. Jeśli tak się słuchałem to dlaczego cała gildia nawet Justyna została przy mnie a wam został powrót na Samos do dalszego deptania? Taki z ciebie twardziel a na BM'ie słyszałem że średni byłeś i tylko plułeś się na lewo i prawo... Ludzie tak cie uwielbiają że każdy się z ciebie nabija... Jak się u nas rzuca hasło bocian to 15min na wołaju śmiechy są XD :rofl: Wywalone mam kim jesteś czy ile zarabiasz jesteś i byłeś miernym graczem a reszta to raczej nie mnie oceniać choć mógłbyś popracować nad kulturą osobistą ponieważ z twoich działań można wywnioskować że nie szanujesz nikogo nawet siebie. Przykro mi jeśli spotkało cie jakieś nieszczęście lub jeśli brakło miłości w dzieciństwie ale to nie nasza wina. Pisałem do ciebie jak bloodke zablokowałeś bo w moim postrzeganiu metinowego świata swoim się pomaga. Jestem nadal liderem tej gildii jakby nie patrzeć... choć Liczę się z zdaniem każdego członka możesz tego nie rozumieć masz prawo ale mógłbyś to odróżnić od słuchania się jak ciele. Co do PlayHardów to niestety nie posłuchałem cie wtedy bo się biłem... to ty się nie biłeś tyle że przecież wielki FunkyTrip nie widzi nikogo prócz siebie. Starczy słów w twoją stronę mam wrażenie że i tak nie zrozumiesz. Dopilnuj swojego podwórka bo znów nagrają na ciebie 20k każdym skilem xd
  PS. Pamiętaj ABS na szpony xd
  Bez odbioru
 • SkrooOmny wrote:

  Pokazałeś kim jesteś na Etolinie jak Ci nie pozwalali z koła wychodzić jak odszedłeś z mojej gildii albo lepiej jak się chowałeś przed Killerem za mną XD...
  Widziałem na filmach jaki z ciebie kox na Samosie znasz taki termin ABS na szpony?
  A co do tego PVP to wiem co miałeś odpalone po meley ja nie byłem Magikiem na bossie wiec brałem PVP na czysto a do tego tarcze na szamana miała Justyna (też moją)...
  Ciebie się słuchałem? Jak odchodziliście to powiedziałem jasno czego nie zrobię. Jeśli tak się słuchałem to dlaczego cała gildia nawet Justyna została przy mnie a wam został powrót na Samos do dalszego deptania? Taki z ciebie twardziel a na BM'ie słyszałem że średni byłeś i tylko plułeś się na lewo i prawo... Ludzie tak cie uwielbiają że każdy się z ciebie nabija... Jak się u nas rzuca hasło bocian to 15min na wołaju śmiechy są XD Wywalone mam kim jesteś czy ile zarabiasz jesteś i byłeś miernym graczem a reszta to raczej nie mnie oceniać choć mógłbyś popracować nad kulturą osobistą ponieważ z twoich działań można wywnioskować że nie szanujesz nikogo nawet siebie. Przykro mi jeśli spotkało cie jakieś nieszczęście lub jeśli brakło miłości w dzieciństwie ale to nie nasza wina. Pisałem do ciebie jak bloodke zablokowałeś bo w moim postrzeganiu metinowego świata swoim się pomaga. Jestem nadal liderem tej gildii jakby nie patrzeć... choć Liczę się z zdaniem każdego członka możesz tego nie rozumieć masz prawo ale mógłbyś to odróżnić od słuchania się jak ciele. Co do PlayHardów to niestety nie posłuchałem cie wtedy bo się biłem... to ty się nie biłeś tyle że przecież wielki FunkyTrip nie widzi nikogo prócz siebie. Starczy słów w twoją stronę mam wrażenie że i tak nie zrozumiesz. Dopilnuj swojego podwórka bo znów nagrają na ciebie 20k każdym skilem xd
  PS. Pamiętaj ABS na szpony xd
  Bez odbioru
  Nie tłumacz mu sie, przecież wiadomo,że to najwiekszy przegryw na matowej jaki istnieje na PLU.Na samosie wczoraj Onimek go wyzywał na pvp tak samo i Bloodke to udawali afk przez 5h....Na samosie lezal na glebie jak sprzedalem eq zaczal pisac,ze mnie skladal xD...Tak samo było z Wikserem i Driverem też pisał,że ich skladal jak skonczyli gre a Driver w Blodke po 90k sadził w Bociana podobnie..xD Nie dyskutuj z mixem bo to nic nie da.Dopasowali sie z Blodką(ciach)..Za jakis czas zmieni serwer z samosa na inny i też bedzie pisał,ze wszystkich sam składał xD

  Usunalem obrazilwe okreslenie.
  Frescco.
 • Jak tak czytam to całą biesiade na tym Forum to aż ręcę opadają.

  xXCalatorXx_Top1 wrote:

  Nie tłumacz mu sie, przecież wiadomo,że to najwiekszy przegryw na matowej jaki istnieje na PLU.Na samosie wczoraj Onimek go wyzywał na pvp tak samo i Bloodke to udawali afk przez 5h....Na samosie lezal na glebie jak sprzedalem eq zaczal pisac,ze mnie skladal xD...Tak samo było z Wikserem i Driverem też pisał,że ich skladal jak skonczyli gre a Driver w Blodke po 90k sadził w Bociana podobnie..xD Nie dyskutuj z mixem bo to nic nie da.Dopasowali sie z Blodką(ciach)..Za jakis czas zmieni serwer z samosa na inny i też bedzie pisał,ze wszystkich sam składał xD
  Usunalem obrazilwe okreslenie.
  Frescco.
  Patrzą na tą tele nowele wcale Ci się nie dziwie, że sugerujesz aby się nie tłumaczyć. Byli u nas na Etolinie to po 3 miesiącach wrócil na Samos temat zakończony ^^ Brawo Calator słowa prawdy wkońcu padły :)
  Mój Kanał na YT: youtube.com/channel/UCGUp8HtfZ…udnYbA?view_as=subscriber

  Display Spoiler

  Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.
 • manio924 wrote:

  Trudne sprawy, ludzie spotkajcie się w realu dajcie sobie po mordzie czy tam wytargajcie się za włosy i dajcie ludziom odpocząć od tych wywodów :D


  Zaraz Ciebie hejt złapie "to spadaj stąd, nie czytaj jak Ci się nie podoba". Czytajmy i zachowujmy ubaw dla siebie, bo dziewczynki i EX żony rozkręcają się :rofl:
 • Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
  Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
  Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
  Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
  MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
  Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
  Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
  Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
  Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
  Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
  Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

  Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

  Buziaki dla Justynki :love:


  „Zawistny wymyśla, głupi rozpowiada, a największy idiota …wierzy.”


 • >>>Bloody<<< wrote:

  Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
  Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
  Zapraszacie na tsa faceta co ma w domu żone i dzieci i liczycie,że bedzie was wyzywał i darł jape na głos tak jak bocian czy Ty ?
  Jak mnie zaprosiliście na ts Ty poszłaś na Afk a bocian stulił dziób i tylko mówił,że mam pozyczone eq bo biedny nie wiedział co powiedzieć
  i mnie zbanował tak samo z Canabisherem też wszedł do was zaczął wyzywać jak bocian i dostał perma xD....
  Czepiacie sie Magika bo wiecie,że bedzie normalnie gadał albo Loggiki,która nawet nie ma konta na forum...
  Skoro spakowałaś swoje walizki i pro jubilerke po 15 raz kazdego rodzaju i uciekłaś na samos lezeć na glebie to tam leż a nie nagle
  Piszesz wszystkim od kogo to LOGGIKA ma eq . NIKOGO TO NIE OBCHODZI MIXIE.Powinnas pilnować swojego eq do mixu od kazdego
  członka NPI dostawalas 50k+ do 90 :)
  Pozdrawiam
 • Aaaaa i już wszystko jasne ucieczka z Samosa? ?(
  Czyżby Onimek wam dał popalić? Hahahaha :rofl: ale to z Calatorem to był manewr... X stron wstecz lajki od helerki gdzie? Pod Calatorem :phatgrin:
  Nie lubię go a on nie lubi mnie tyle że on przynajmniej nikogo nie udaje jak wy... A w tym poście napisał coś z czym się zgadzam... Nie jest sztuką doceniać wypowiedzi po znajomości ale docenić prawdę z najmniej oczekiwanej strony... Za trudne dla ciebie? Przyszliście na Etolin poskakaliście po gildiach... i zostaliście sami.
  Milczałem??? Tak to prawda... ciężko się wypowiedzieć gdy taki Funky robił z tobą co chciał traktował jak popychadło... brak słów... jak to mówią każdy ma swój sposób na grę 8|
  Ja to raczej gustuje w rozmowach na poziomie... nie przesadnie... NaLoOzie :mkay: najwidoczniej nie miałaś pojęcia o czym mówię i nadal nie masz... więc na rozmowę ze mną musisz sobie zasłużyć...

  PS.
  Calator jak tak dalej będziesz pisał to poproszę moderatora o subskrypcje twoich postów :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
  Pozdro :mkay:


  Pomyslimy o tym :D
  Frescco.
 • >>>Bloody<<< wrote:

  Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
  Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
  Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
  Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
  MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
  Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
  Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
  Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
  Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
  Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
  Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

  Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

  Buziaki dla Justynki :love:
  Nawet sie nie waż wracać na ETOLIN wystarczy twojego i tego Bocianiego jadu tutaj ZERO KULTURY w buzi macie jak w rozrzutniku do gnoju taki macie szacunek do innych graczy a zwłaszcza FUNKI PRO SZAMAN
 • >>>Bloody<<< wrote:


  Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
  Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

  Ty już tu zaproszeń nie wysyłaj bo tak trochę średnio by ktoś przyjął zaproszenie i tak strasznie się zawiódł

  ps. masz śmiech jak świnia kaszel XD ( po tych slowach bocian się uniósł honorem i Banned pernamently, reason: słowa)

  100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!
 • >>>Bloody<<< wrote:

  Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
  Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
  Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
  Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
  MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
  Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
  Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
  Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
  Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
  Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
  Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

  Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

  Buziaki dla Justynki :love:
  bla bla bla bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury,nie chciej mnie spotkać na etolinie panno oj nie chciej :)
  Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
  Instagram: itsmiecio_tv
  Snapchat: Niepyskuj