Rozmowy konTROLLowane Etolin

• SkrooOmny napisał(a):

Z całej twojej wypowiedzi wynika że pozwalasz na to co się u was dzieje. Masz prawo być ignorantem więc nie udawaj inteligenta.
      Jakby nie patrzeć te twoje oskarżenia są bezpodstawne jeśli nie zauważyłeś to ten twój kolega wyzywa wszystkich dookoła. Zmieniając królestwo obiecał wszystkim że im pokaże swoją moc a jedyne co ubijaliście to dropy. Co do oskarżeń do logiki to zastanówmy się... Hmmm... Logika nie grała 2 lata namówiła ją do powrotu Bloodka a chwile później wmawiacie że jest złodziejką. Gdzie ty w tym sens widzisz?
      Logika miała szamankę która jako pierwsza na pl'u wbiła 120,miała eq które wam się nie śniło więc jak uważasz... dla mnie jak masz eq to po co masz kraść Yyyyy? Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim. Ja dowody kradzieży przedstawiłem i to ignorujecie w gruncie rzeczy nie interesuje mnie ten wachlarz ale ja w odróżnieniu od was nie toleruje złodziejstwa i nie zamierzam się z tym godzić. Polecam się zastanowić nad sobą... Troszkę godności bo ten twój okrzesany pies będzie się ciebie wstydził.
      Bez odbioru.

Co do filmu to mogę powiedzieć że Steroid przez dłuższy okres wmawia wszystkim że na odpale bije go 4k więc pokazałem ile bije bez odpału. Co do ubrania pod postać na początku widać pas na potwory i miałem nie ten naszyjnik w co nie musisz uwierzyć... nie mam 2łapy w stroju biorąc pod uwagę naszą intensywność zadym nie mam po co takiego utrzymywać. Riposty na duchowe niestety nie mam a pewności jak on się ubrał i odpalił również nie udowodnię.... za to mogę pokazać jak robi z gęby śmietnik :rofl: plecie na lewo i prawo co mu ślina na język przyniesie a te jego bełkoty nie mają pokrycia. Ale cóż każdy ma prawo do krytyki... sorki za jakość musiałem niestety zmienić rozdzielczość z uwagi na rozmiar.
      Pozdro :mkay:
      Nie no... parsknęłam śmiechem od tych głupot.
      MAGIK nie sądziłam, że Ty aż tak dajesz sobą manipulować, wierzysz w każde słowo LOGGIKI, której nawet nie znałeś, a która najwidoczniej o czym nie wiedziałam, ma tak wybujałą fantazję w opowiadanych przez siebie farmazonach, że aż musiałam udzielić się od czytania tych wypocin.
      Dziwie się, że nie boi się takich kłamstw opowiadać skoro grają ludzie co ją znają i wiedzą jaka prawda jest.
      Po pierwsze mówisz o tej szamance z wspaniała alchemią czyt. matową?, która nadawała się jedynie do wyciągnięcia?
      LOGGIKA nie wbiła jako pierwsza na pl 120!!! tylko szamanka z Wetara. Była pierwszą smoczycą a ja pierwszą healerką na Samosie, które wbiły 120 lvl.
      Ciekawa jestem co ona Ci naopowiadała, że śmiesz twierdzić o itemach nie z tej ziemi :rofl: , których sam na oczy nie widziałeś. Zapewniam Cię, że godnych uwagi nie było, a co było warte uwagi, miała głównie od Bastka21 i po innych naiwnych mężach. Musze niestety Cię zmartwić Twoja ukochana nawet grosza nie wsadziła w grę, co sama wiele razy podkreślała i cała gildia NoVa obecnie jej skład znajdujący się w Lunares może to potwierdzić. Ciekawa jestem co by Bastek powiedział na to wszystko jak LOGGIKA lata i opowiada, że nic od niego nie dostała a nawet SMY jej ładował bo nie miała za co, jakaś parodia.
      Masakra chłopie weź Ty się nie ośmieszaj bo, aż mi Ciebie szkoda po prostu.

SkrooOmny napisał(a):

Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim.
      ha ha ha Boże widzisz to i nie grzmisz... Na jakim Ty świecie żyjesz? A Tobie Gosia gratuluje fantazji, nawet nie chce mi się tego komentować... bo większej głupoty chyba nie widziałam na tym forum.
      Do powrotu ją nie namawiałam, tylko doskonale wiedziała, że przy mnie i Dawidzie zawsze jej coś skapnie dlatego zaczęła grać.
      Tam gdzie są osoby, z których ma korzyści będzie i ona. Nie chciał z nią grać pewien wojownik na Samosie i stwierdziła, że nie ma nic do zaoferowania.
      Dobrze wiedziała, że od nas pomoc otrzyma to przyszła na Etolin. Opowiadając jak to Onim ją zarywa i że przyjdzie na Etolin z nią grać.
      Byłeś świadkiem sam tego co z Insprejem próbowała zrobić a i tak dałeś się omotać lasce, którą 3 dni znałeś przekreślając tym samym grę z zaufaną osobą. Szarpiąc jej opinie.
      Jak dla mnie nie masz kultury i klasy. Ale pamiętaj, że to co zrobiłeś Justynie kiedyś do Ciebie wróci, Karma zawsze wraca.
      Tekst LOGGIKI: 3 dni znajomości - ''Bo wiesz Bloodka my się rozumiemy z MAGIKIEM telepatycznie...'' szkoda tylko, że o każdym tak mówiła ostatnio o Kayubim,
      każdego swojego męża metinowego odbiła innej, przypadek? nie wkładając nic w grę dorobiła się trochę itemów (prezenty) a potem itemy sell i następny...
      Hajs musi się zgadzać.
      Gwarantuje Ci, że jak zjawił by się Bastek od razu by Cię zostawiła, bo on dużo ładował w grę bez urazy i każdy Ci to powie z naszej byłej gildii.
      Tam już była spalona bo ludzie się na niej poznali, tylko ja się za nią wstawiłam bo już żal mi jej było to teraz mam zapłatę.
      Tu kłamie i robi z siebie gwiazdę bo ludzie jej nie znają.
      Na jakim Ty świecie żyjesz? Obudź się! Idź na Samos pogadaj z ludźmi będziesz wiedział z kim grasz.
      I proszę nie pisać głupot na mój temat jeśli nie masz pojęcia jak było.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez >>>Bloody<<< ().

• Nowy

xXCalatorXx_Top1 napisał(a):

rzeciez Streesout jest z 2001 rocznika a Karamba troszke pod nim xD
      powiedział najstarszy, ja przynajmniej potrafię robić hajs o którym nawet nie śniłeś będąc młodszym :)
      ps: mnie nie musiała utrzymywać dziewczyna z dzieckiem
      Onyks-Yellow/AnniHilation/WłatcyMóch
      Kronos-TheDarkNight
      Etolin-WłatcyMóch/UnitedDevils/ShinsoPower/NiePyskuj
      Tortuga-WieszJakJest
      Metin2.PL
    • Nowy

>>>Bloody<<< napisał(a):

SkrooOmny napisał(a):

Z całej twojej wypowiedzi wynika że pozwalasz na to co się u was dzieje. Masz prawo być ignorantem więc nie udawaj inteligenta.
      Jakby nie patrzeć te twoje oskarżenia są bezpodstawne jeśli nie zauważyłeś to ten twój kolega wyzywa wszystkich dookoła. Zmieniając królestwo obiecał wszystkim że im pokaże swoją moc a jedyne co ubijaliście to dropy. Co do oskarżeń do logiki to zastanówmy się... Hmmm... Logika nie grała 2 lata namówiła ją do powrotu Bloodka a chwile później wmawiacie że jest złodziejką. Gdzie ty w tym sens widzisz?
      Logika miała szamankę która jako pierwsza na pl'u wbiła 120,miała eq które wam się nie śniło więc jak uważasz... dla mnie jak masz eq to po co masz kraść Yyyyy? Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim. Ja dowody kradzieży przedstawiłem i to ignorujecie w gruncie rzeczy nie interesuje mnie ten wachlarz ale ja w odróżnieniu od was nie toleruje złodziejstwa i nie zamierzam się z tym godzić. Polecam się zastanowić nad sobą... Troszkę godności bo ten twój okrzesany pies będzie się ciebie wstydził.
      Bez odbioru.

Co do filmu to mogę powiedzieć że Steroid przez dłuższy okres wmawia wszystkim że na odpale bije go 4k więc pokazałem ile bije bez odpału. Co do ubrania pod postać na początku widać pas na potwory i miałem nie ten naszyjnik w co nie musisz uwierzyć... nie mam 2łapy w stroju biorąc pod uwagę naszą intensywność zadym nie mam po co takiego utrzymywać. Riposty na duchowe niestety nie mam a pewności jak on się ubrał i odpalił również nie udowodnię.... za to mogę pokazać jak robi z gęby śmietnik :rofl: plecie na lewo i prawo co mu ślina na język przyniesie a te jego bełkoty nie mają pokrycia. Ale cóż każdy ma prawo do krytyki... sorki za jakość musiałem niestety zmienić rozdzielczość z uwagi na rozmiar.
      Nie no... parsknęłam śmiechem od tych głupot.MAGIK nie sądziłam, że Ty aż tak dajesz sobą manipulować, wierzysz w każde słowo LOGGIKI, której nawet nie znałeś, a która najwidoczniej o czym nie wiedziałam, ma tak wybujałą fantazję w opowiadanych przez siebie farmazonach, że aż musiałam udzielić się od czytania tych wypocin.
      Dziwie się, że nie boi się takich kłamstw opowiadać skoro grają ludzie co ją znają i wiedzą jaka prawda jest.
      Po pierwsze mówisz o tej szamance z wspaniała alchemią czyt. matową?, która nadawała się jedynie do wyciągnięcia?
      LOGGIKA nie wbiła jako pierwsza na pl 120!!! tylko szamanka z Wetara. Była pierwszą smoczycą a ja pierwszą healerką na Samosie, które wbiły 120 lvl.
      Ciekawa jestem co ona Ci naopowiadała, że śmiesz twierdzić o itemach nie z tej ziemi :rofl: , których sam na oczy nie widziałeś. Zapewniam Cię, że godnych uwagi nie było, a co było warte uwagi, miała głównie od Bastka21 i po innych naiwnych mężach. Musze niestety Cię zmartwić Twoja ukochana nawet grosza nie wsadziła w grę, co sama wiele razy podkreślała i cała gildia NoVa obecnie jej skład znajdujący się w Lunares może to potwierdzić. Ciekawa jestem co by Bastek powiedział na to wszystko jak LOGGIKA lata i opowiada, że nic od niego nie dostała a nawet SMY jej ładował bo nie miała za co, jakaś parodia.
      Masakra chłopie weź Ty się nie ośmieszaj bo, aż mi Ciebie szkoda po prostu.

SkrooOmny napisał(a):

Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim.
      ha ha ha Boże widzisz to i nie grzmisz... Na jakim Ty świecie żyjesz? A Tobie Gosia gratuluje fantazji, nawet nie chce mi się tego komentować... bo większej głupoty chyba nie widziałam na tym forum.Do powrotu ją nie namawiałam, tylko doskonale wiedziała, że przy mnie i Dawidzie zawsze jej coś skapnie dlatego zaczęła grać.
      Tam gdzie są osoby, z których ma korzyści będzie i ona. Nie chciał z nią grać pewien wojownik na Samosie i stwierdziła, że nie ma nic do zaoferowania.
      Dobrze wiedziała, że od nas pomoc otrzyma to przyszła na Etolin. Opowiadając jak to Onim ją zarywa i że przyjdzie na Etolin z nią grać.
      Byłeś świadkiem sam tego co z Insprejem próbowała zrobić a i tak dałeś się omotać lasce, którą 3 dni znałeś przekreślając tym samym grę z zaufaną osobą. Szarpiąc jej opinie.
      Jak dla mnie nie masz kultury i klasy. Ale pamiętaj, że to co zrobiłeś Justynie kiedyś do Ciebie wróci, Karma zawsze wraca.
      Tekst LOGGIKI: 3 dni znajomości - ''Bo wiesz Bloodka my się rozumiemy z MAGIKIEM telepatycznie...'' szkoda tylko, że o każdym tak mówiła ostatnio o Kayubim,
      każdego swojego męża metinowego odbiła innej, przypadek? nie wkładając nic w grę dorobiła się trochę itemów (prezenty) a potem itemy sell i następny...
      Hajs musi się zgadzać.
      Gwarantuje Ci, że jak zjawił by się Bastek od razu by Cię zostawiła, bo on dużo ładował w grę bez urazy i każdy Ci to powie z naszej byłej gildii.
      Tam już była spalona bo ludzie się na niej poznali, tylko ja się za nią wstawiłam bo już żal mi jej było to teraz mam zapłatę.
      Tu kłamie i robi z siebie gwiazdę bo ludzie jej nie znają.
      Na jakim Ty świecie żyjesz? Obudź się! Idź na Samos pogadaj z ludźmi będziesz wiedział z kim grasz.
      I proszę nie pisać głupot na mój temat jeśli nie masz pojęcia jak było.

Hmmmm... Chyba nie pamiętasz jak opowiadałaś jaka to nie jest z niej koleżanka? 120 na Wetarze wbiła helerka i jak wyżej potwierdzono nie była pierwsza na Wetarze tylko na Samosie a skoro na Samosie była pierwsza LOGGIKA to wywnioskuj sama albo poproś kogoś żeby ci wytłumaczył. Jeśli itemy były takie żałosne to po co kupowałaś? Jeśli alchemia i postać kijowe to ty musiałaś być całkiem mierna bo przegrywałaś PVP napisz jeszcze co na turniej pożyczałaś od LOGGIKI? Niech napisze Dawid jakie ma bony w wachlarzu od LOGGIKI i niech napisze ile za niego zapłacił to się dowiemy ile się płaci za itemy mix od złych ludzi ( a sorry wachlarz chyba masz już ty xd). Doskonale wiesz że Gosia niema konta na forum i nie będzie się bronić. Na Samosie byłem i rozmawiałem z kilkoma osobami i przyjemnie było... nikt złego słowa nie powiedział... ?( Myślisz że ona mi nie pokazuje co do niej z 1lvl Funky pisze... Co do Justyny... po 3 latach pięknej znajomości postanowiła mnie okraść Fantastyczna przyjaźń. Wiesz w dzień który odchodziłem pootwierałem jej szczeniaki na dropce żeby nie zostawała z niczym ale to za mało tak 3 lata kupowania kostiumów i dropienia, expienia, szczeniaków. Zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem bo nie mam ochoty wertować znaczących słów i wyławiać z bełkotu. Lecz ja mam parę pytań do ciebie jak już jesteś... Opowiedz lepiej co o Funkym opowiadałaś jak chciał cię zostawić... pamiętasz swoje słowa Dawid na pewno poczyta co o nim myślisz... Pamiętasz jak mówiłaś... "Jesteśmy identyczni" wtedy cie Justyna nie obchodziła co? Nie mam ochoty z wami rozmawiać jedyne co potraficie to pisać z 1 lvl . PS To ja wczoraj dałem perma Funkiemu wejdź poczęstuję ciebie też... nie dla kary... po prostu zawiść i zazdrość to cechy poniżej mojej krytyki i nie jestem wam winien kompletnie nic nawet wyjaśnień. Niech ci koleżanka Justyna powie że ten wachlarz był jej... i okłamujcie się szczęśliwi dalej.

• Nowy

Magik nie osmieszaj sie, dobrze wiesz, ze pierwsza szamanka z 120lvl byla szamanka z Wetara a nie jakas Logika.

A, i sciane placu w moim kierunku sobie odpusc, i tak nie przeczytam, ja tu tylko od czasu do czasu dyscyplinuje osoby, ktore przesadzaja.
      Ius est ars boni et aequi

It's time

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lexio ().

• Nowy

SkrooOmny napisał(a):

Hmmmm... Chyba nie pamiętasz jak opowiadałaś jaka to nie jest z niej koleżanka? 120 na Wetarze wbiła helerka i jak wyżej potwierdzono nie była pierwsza na Wetarze tylko na Samosie a skoro na Samosie była pierwsza LOGGIKA to wywnioskuj sama albo poproś kogoś żeby ci wytłumaczył. Jeśli itemy były takie żałosne to po co kupowałaś? Jeśli alchemia i postać kijowe to ty musiałaś być całkiem mierna bo przegrywałaś PVP napisz jeszcze co na turniej pożyczałaś od LOGGIKI? Niech napisze Dawid jakie ma bony w wachlarzu od LOGGIKI i niech napisze ile za niego zapłacił to się dowiemy ile się płaci za itemy mix od złych ludzi ( a sorry wachlarz chyba masz już ty xd). Doskonale wiesz że Gosia niema konta na forum i nie będzie się bronić. Na Samosie byłem i rozmawiałem z kilkoma osobami i przyjemnie było... nikt złego słowa nie powiedział... ?( Myślisz że ona mi nie pokazuje co do niej z 1lvl Funky pisze... Co do Justyny... po 3 latach pięknej znajomości postanowiła mnie okraść Fantastyczna przyjaźń. Wiesz w dzień który odchodziłem pootwierałem jej szczeniaki na dropce żeby nie zostawała z niczym ale to za mało tak 3 lata kupowania kostiumów i dropienia, expienia, szczeniaków. Zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem bo nie mam ochoty wertować znaczących słów i wyławiać z bełkotu. Lecz ja mam parę pytań do ciebie jak już jesteś... Opowiedz lepiej co o Funkym opowiadałaś jak chciał cię zostawić... pamiętasz swoje słowa Dawid na pewno poczyta co o nim myślisz... Pamiętasz jak mówiłaś... "Jesteśmy identyczni" wtedy cie Justyna nie obchodziła co? Nie mam ochoty z wami rozmawiać jedyne co potraficie to pisać z 1 lvl . PS To ja wczoraj dałem perma Funkiemu wejdź poczęstuję ciebie też... nie dla kary... po prostu zawiść i zazdrość to cechy poniżej mojej krytyki i nie jestem wam winien kompletnie nic nawet wyjaśnień. Niech ci koleżanka Justyna powie że ten wachlarz był jej... i okłamujcie się szczęśliwi dalej.

Owszem uważałam ją za koleżankę i mimo swych wad tolerowałam jej wyskoki, przygarnęłam do gildii broniłam jak NoVa ją atakowała po ostatniej akcji z Kayubim idź do nich na ts zapytaj się, czy mam tu Bastka ściągnąć? żeby się wypowiedział? byś otworzył oczy?
      A ona co zrobiła 3 dni była na TS i mi tyłek obrobiła ile to nie ładuje w grę, tak ją to boli? to czemu mi w oczy tego nie powiedziła? zabrakło odwagi? po tym wszystkim co mi zawdzięcza... no tak wpuść świnie na salony to zrobi '' kupę''.
      Magik po raz kolejny powtarzam, że na Wetarze była szamanka co pierwsza wbiła lvl na pl.

4 osoby od mnie z gildii na Samosie wbiły 120 lvl robiąc misje i długo u nas na servie nie było 120 aż dali metiny 120.
      1.Olsenus sura wp - misja
      2.Bastek21 wojownik body - misja
      3.LOGGIKA smok - misja do 118 dobiła na metinach 120
      4.BloodyKisses healer -ja misja do 118 dobiłam 2 lvl na metinach 120.
      Wszyscy z mojej gildii, której byłam liderką więc o czym mowa?

Ja przegrywałam pvp z LOGGIKĄ? to ciekawe na filmach z zadym ona zawsze leży a ja stoję ciekawe... a no tak pewnie itemy mi pożyczyła... zapomniałam.
      MAGIK tak jesteś zaślepiony, że nie potrafisz racjonalnie myśleć. Nigdy nie pisałam z 1 lvl do nikogo, nie mierz swoją miarą innych.
      Do dziś o LOGGICE nie wypowiadałam się bo uważam, że to przekroczyło by granice dobrego smaku ale też nie mogę patrzeć i słuchać co wypisujecie oboje, jakie historie wymyśla, wyzywacie Trzodę, Justynę którą oczerniasz, mało tego Dawida i mnie mieszacie jeszcze w ten cały zamęt.
      LOGGIKA przyszła na Etolin bez niczego bo all sprzedała, miała to co od mnie dostała w prezencie na Samosie i od Dawida pożyczyła na Etolinie.
      A teraz ma Ciebie co sam wstawiłeś film jak robisz jej eq brawo Ty!!! i tak później powie, że wszystko zrobiła sama i że jest legendą na pl.
      Oboje siebie warci jesteście Ty zakłamany, naiwny nie mający swojego zdania, odwagi by się odezwać jak Dawid z Tobą rozmawiał na TS udawałeś afka a taki kozak niby. Justyna co myśli, mówi bez względu na wszystko dlatego ją polubiłam właśnie, a Ty... tak jesteś zakłamany i fałszywy, że w sumie LOGGIKA lepiej trafić nie mogła. Oboje zadufani w sobie. Nie mam zamiaru więcej o niej tu pisać bo jej właśnie o to chodzi by zwrócić na siebie uwagę i w sumie cel osiągnęła niech nadal brnie w tych kłamstwach tylko przy okazji niech zamknie usta wszystkim tym co znają prawdę.

Adios..
    • Nowy

:) To że nagrałem jak robię eq ulepy były wspólne ja tylko nagrałem... Potwierdzą ci wszyscy którzy nas znają że na grze jesteśmy oboje i robimy wszystko razem wszystkie pasy wydropiliśmy wspólnie. Nie interesuje mnie że tobie się partnerstwo metinowe nie układa ja mam wręcz odwrotnie. Ja jestem zakłamany... Dlaczego? Nie odpowiedziałaś na pytanie " Co mówiłaś o Dawidzie jak cie zablokował" opowiedz jaka jesteś lojalna. Piszesz że nie chcesz się wypowiadać na nasz temat a cytujesz mój post z przed miesiąca i wywalasz referat bredni na całą stronę. Nie będę tu udowadniał twojej dwulicowości i wstawiał screenów... Myślisz że nikt z Samosa nie przeczyta tych bredni?... Nie wstyd ci? W tej gildii Lunares o której mówisz nie grał czasem ten koleś (Opuszi) co okradł twoją koleżankę(Migotkę)? I to nie ty ich czasem wyzywałaś od złodziei i najgorszych z 1 lvl jak byliśmy razem na Samosie? Teraz już jesteście przyjaciółmi? Ale to się szybko zmienia :rofl: Opowiedz kto cie wygryzł z gildii NoVa i dlaczego? Odchodząc z mojej gildii z przyjaciółki zrobiłaś złodziejkę ... Nie wstyd ci? Ja nie wymagałem zwrotu itemów które dałem Justynie ... Nawet ten wachlarz niema większego znaczenia... Lecz nigdy nie był jej własnością i nigdy nie powiedziałem że go jej daję... Jak dla mnie to kradzież... Ale nie skupiajmy się na byle czym... Jest mi naprawdę przykro że z życzeń na święta potrafiłaś przeskoczyć tak łatwo na nazywanie kogoś zakłamanym i dwulicowym. Nie mi oceniać kto jest kim... Ale czy aby te określenia nie pasują bardziej do ciebie?
      PS. to co Gosia chciała ci przekazać masz w sms'ach więc zastanów się kim teraz jesteś... Atakowanie kogoś kto nie odpowie to wszystko na co cie stać?
      Bez odbioru.
    • Nowy

boze blodka z ciebie i tego twojego pro męza kazdy cisnie polewke na samosie ;) i do tego jeszcze opuszi1 najwiekszy oszust i zlodziej i kazdy o tym wie.
      Miecislava 55 LEVEL Top1 postać do 55 lvl :love: :love:

Kupię na Etolin:
      -buty do 55 lvl 2000 pz 15 szpony
      -naszyjnik do 55 lvl 2000 pz 15 szpony
      -ebonki 15 szpony 10 ludzi

gg:54257634
      YT:youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    • Nowy

StressOuT napisał(a):

ej oddajcie mi filmik z forum :(
      trochę za dużo tam wulgaryzmów xd

Hej Etolin znowu widzę sprawy prywatne bo ta brała itemy od mężów .. jak było głupi i dawal no to kogo to wina. A ten drugi naiwny bo teraz z nią gra.. sam się musi przekonać może dla niego taka nie będzie.

Macie Pw możecie do siebie napisać nie bo po co jak przeczyta to każdy to będzie najlepiej takie szukanie atencji na siłę chyba ..
      I to temat z X stron temu.
      Proszę załatwiajcie swoje sprawy na pw
      Pozdrawiam.
    • Nowy

Magik widzę tłumaczysz się gęsto :rofl: A jak się rozpisałeś 8o

Zapomniałeś jak płakałeś żebyśmy doszli do tej Twojej daremnej gildi? Dzień dnia pisałeś :phatgrin:

Zapomniałeś jak wchodziłem na TSa i milkłeś i słuchałeś się mnie, to co powiedziałem tak było ?Pamiętasz jak kazałem Ci nie pomagać PlayHard posłuchałeś sie bez szemrania :w00t:

A jak odchodziłem z gildii i powiedziałem co myślę zamilkłeś i Wioli na pw płakałeś żebym wrócił hahahaha
      Zapomniałeś jak Mi wyłeś na pw dzień dnia jaka to Wiola wspaniała itp wtedy miałem niesamowitą beke :rofl: :rofl:

A już nie wspomnę o tym jakiego to z siebie koxa robiłeś na tym TS pamiętasz nasze pvp do 3 wygranych?? Przegrałeś 3;0 i wyłeś na TS że to nie możliwe zapomniałeś już ?? Bufem Cie zlałem i po każdym pvp zostawało Mi 17k hp nie wiem ale Ty jesteś najsłabszym BMem jakiego spotkałem . :mkay:

Usunalem obrazilwe tresci.

Frescco
    • Nowy

:) Pokazałeś kim jesteś na Etolinie jak Ci nie pozwalali z koła wychodzić jak odszedłeś z mojej gildii albo lepiej jak się chowałeś przed Killerem za mną XD...
      Widziałem na filmach jaki z ciebie kox na Samosie znasz taki termin ABS na szpony?
      A co do tego PVP to wiem co miałeś odpalone po meley ja nie byłem Magikiem na bossie wiec brałem PVP na czysto a do tego tarcze na szamana miała Justyna (też moją)...
      Ciebie się słuchałem? Jak odchodziliście to powiedziałem jasno czego nie zrobię. Jeśli tak się słuchałem to dlaczego cała gildia nawet Justyna została przy mnie a wam został powrót na Samos do dalszego deptania? Taki z ciebie twardziel a na BM'ie słyszałem że średni byłeś i tylko plułeś się na lewo i prawo... Ludzie tak cie uwielbiają że każdy się z ciebie nabija... Jak się u nas rzuca hasło bocian to 15min na wołaju śmiechy są XD :rofl: Wywalone mam kim jesteś czy ile zarabiasz jesteś i byłeś miernym graczem a reszta to raczej nie mnie oceniać choć mógłbyś popracować nad kulturą osobistą ponieważ z twoich działań można wywnioskować że nie szanujesz nikogo nawet siebie. Przykro mi jeśli spotkało cie jakieś nieszczęście lub jeśli brakło miłości w dzieciństwie ale to nie nasza wina. Pisałem do ciebie jak bloodke zablokowałeś bo w moim postrzeganiu metinowego świata swoim się pomaga. Jestem nadal liderem tej gildii jakby nie patrzeć... choć Liczę się z zdaniem każdego członka możesz tego nie rozumieć masz prawo ale mógłbyś to odróżnić od słuchania się jak ciele. Co do PlayHardów to niestety nie posłuchałem cie wtedy bo się biłem... to ty się nie biłeś tyle że przecież wielki FunkyTrip nie widzi nikogo prócz siebie. Starczy słów w twoją stronę mam wrażenie że i tak nie zrozumiesz. Dopilnuj swojego podwórka bo znów nagrają na ciebie 20k każdym skilem xd
      PS. Pamiętaj ABS na szpony xd
      Bez odbioru